Usuwanie zmian skórnych – Laser CO2 Metrum Cryoflex

Często obdarzeni zostajemy przez naturę znamionami skórnymi w postaci pieprzyków, brodawek czy innych narośli na skórze. Nie dodają nam one uroku, ale uczymy się z nimi żyć, starając się nie zwracać na nie uwagi. Wielu z nas nie wie, że nie zostały nam one dane raz na zawsze i w całkiem prosty sposób możemy się ich pozbyć. Współczesna laseroterapia pozwala na wyeliminowanie skórnego problemu podczas kilkudziesięciominutowego zabiegu, a gdy zmiana jest większa w ciągu kilku sesji terapeutycznych. Dzięki najnowszej technologii usuwanie znamion z twarzy i innych widocznych miejsc nie budzi już obaw. Laser CO2 Metrum Cryoflex uznawany jest obecnie za najlepsze narzędzie do usuwania szpecących nas znamion skórnych. Na swą nieposzlakowaną opinię zasłużył dzięki ogromnej skuteczności, niewielkiemu ryzyku powikłań oraz gwarancji szybkiego powrotu pacjentów do formy.

Usuwanie znamion laserem CO2 Metrum Cryoflex powoduje, że znikają one całkowicie, nie pozostawiając śladów w postaci blizn. Terapii takiej mogą zostać poddane osoby w każdym wieku – zarówno dorośli, dzieci jak i osoby starsze. Usuwanie znamion u dzieci i kobiet w ciąży nie stanowi zagrożenia, co potwierdza bezpieczeństwo kuracji. Laser CO2 Metrum Cryoflex pozwala na bezbolesne, bezinwazyjne i szybkie wyeliminowanie problemu, jakim mogą być brodawki wirusowe, znamiona barwnikowe, naczyniaki rubinowe, a nawet blizny. Skuteczność zabiegu została potwierdzona klinicznie, a efekty są niemal natychmiastowe. W razie konieczności można podać pacjentowi znieczulenia, choć zazwyczaj wystarcza proces chłodzenia zimnym powietrzem podczas zabiegu. Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjenta, nie ma też zbyt wielu przeciwwskazań do jego wykonania.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi!

Laserowe usuwanie tatuażu: kolor czarny, kolor lub mieszany!

Lasery Pikosekundowe: Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Ceny od 330 zł rabaty do 40% *Oferta do 31.05.2023. Ważna 6 miesięcy od daty zakupu

Depilacja laserowa obszarów INTYMNYCH 

Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Ceny od 100 zł – rabaty do 66%* Oferta do 31.05.2023. Ważna 12 miesięcy od daty zakupu

Usuwanie Tatuażu oraz Makijażu Permanentnego i Depilacja Laserowa: 50% rabatu*

Na pierwszy testowy zabieg dla NOWYCH Pacjentów* udzielany od ceny regularnej. Nie łączy się z innymi promocjami!

CO2 Metrum Cryoflex Cennik

CO2 Metrum Cryoflex – Usuwanie zmian skórnych(usuwanie brodawek, włókniaków, brodawek wirusowych “kurzajek”)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg
Usunięcie pojedynczej brodawki, włókniaka lub innej zmiany skórnej  350 zł
Usunięcie pojedynczej brodawki, włókniaka lub innej zmiany skórnej – każda zmiana powyżej 3 szt. 190 zł     300 zł
Usunięcie brodawki wirusowej “kurzajki”  od 450 zł
Usuwanie zmian skórnych – ewentualny, drugi zabieg (usuwania tej samej zmiany) w ciągu 2 miesięcy  30% rabatu
Badanie dermatoskopowe 200 zł
Wymaz z antybiogramem 250 zł
Znieczulenie nasiękowe (opcjonalnie) 150 zł
Biopsja ścinająca (shaving biopsy) 250 zł
PAKIET: Biopsja ścinająca (shaving biopsy) + badanie histopatologiczne + usunięcie zmiany skórnej + znieczulenie 750 zł   950 zł
Badanie histopatologiczne zmian skórnych* 250 zł
*Badanie histopatologiczne zmian skórnych – badanie dodatkowe szczegółowe jeśli zalecane jest przez laboratorium, wykonywane za zgodą Pacjenta. Cena za każde dodatkowe badanie. Maksymalny koszt badań dodatkowych wraz z badaniem podstawowym to 1200 PLN 150 / 250 PLN

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Usuwanie zmian skórnych
   • Doskonałe efekty uzyskujemy przy usuwaniu brodawek wirusowych, potocznie nazywanych kurzajkami, a także włókniaków. Kurzajki występują na stopach, rzadziej dłoniach, włókniaki zaś pojawiają się najczęściej w okolicach piersi, na szyi, dekolcie czy w pachwinach.

   • Laser CO2 stosowany jest także w celu usuwania znamion barwnikowych, piegów i przebarwień.Problemami, które możemy wyeliminować podczas terapii laserem CO2 są tzw. kępki żółte powiek, które są złogami cholesterolu, stanowią więc nie tylko defekt kosmetyczny, ale sygnalizują kłopoty zdrowotne.

   Usuwanie zmian skórnych
   • Leczenie naczyniaków rubinowych przy użyciu lasera CO2 daje szybkie i oczekiwane efekty. Pierwsze zmiany, jakimi są punkty rubinowe pojawiają się tuż po 30 roku życia, a ich liczba rośnie wraz z wiekiem. Najczęściej pojawiają się na ramionach i tułowiu.

   • Terapia laserem CO2 pomaga także w leczeniu brodawek narządów płciowych, czyli kłykcin kończystych powstających na skutek zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego.


   Mocne strony zabiegu

   • Znamiona znikają całkowicie nie pozostawiając śladu w postaci blizn.
   • Szybkie efekty, niektóre znamiona zostają usunięte podczas jednego zabiegu.
   • Zabieg jest bezbolesny, skóra chłodzona jest strumieniem zimnego powietrza.
   • Zabieg jest bezkrwawy, ponieważ nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu urządzenia ze skórą.
   • Całkowite zagojenie miejsca zabiegowego następuje w ciągu 3-4 tygodni.
   • Zabieg obarczony jest bardzo niskim ryzykiem powikłań.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg przeprowadza lekarz po wcześniejszej konsultacji z Pacjentem i rozpoznaniu problemu. Istotna jest diagnostyka zmiany skórnej.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest praktycznie bezbolesny dla Pacjenta, nie wymaga również znieczulenia. Podczas usuwania zmiany, skóra jest chłodzona zimnym strumieniem powietrza.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Następnego dnia po zabiegu, miejsce po usunięciu zmiany pokrywa się powierzchownym, brązowym strupkiem. Całkowite zagojenie następuje po upływie 3-4 tygodni.

   Zasada Działania

   Emisja światła lasera frakcyjnego CO2

   Laser CO2 emituje niewidzialne światło o długości fali 10 600 nm, które jest doskonale pochłaniane przez wodę. Jego moc to 30-100W, a częstotliwość dochodzi do 1kHz.

   Indywidualne parametry dopasowane do rodzaju zmian skórnych

   Tryb pracy lasera dobrany zostanie odpowiednio w zależności od głębokości i wielkości zmiany. Lekarz może ustawić tryb normalpuls, ultrapuls i superpuls.

   Laserowe leczenie zmian skórnych

   W zetknięciu z uwodnioną tkanką chorobową dochodzi do jej bezkrwawego odparowania.

   Zamknięcie naczyń

   Podczas zabiegu zostają zamknięte naczynia krwionośne i limfatyczne. Następnego dnia po usunięciu zmiany, w jej miejscu pojawia się brązowy, powierzchniowy strupek.

   Wskazania

   • Usuwanie włókniaków
   • Usuwanie brodawek wirusowych, tzw. kurzajek oraz brodawek narządów płciowych
   • Usuwanie znamion barwnikowych, czyli pieprzyków
   • Eliminowanie naczyniaków rubinowych

   Przeciwwskazania

   • Aktywne infekcje w miejscu występowania zmiany, jak np.: opryszczka
   • Skłonność do tworzenia się blizn przerosłych lub keloidów

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Konsultacja wstępna pozwala na rozpoznanie problemu i zakwalifikowanie Pacjenta do zabiegu z użyciem lasera CO2.

   Pierwszy zabieg

   Pierwszy zabieg bardzo często pozwala na całkowite wyeliminowanie niechcianej zmiany. Czasem wymagany jest kolejny zabieg, co ma miejsce w przypadku rozleglejszych zmian i o czym zawsze decyduje lekarz prowadzący.

   Konsultacja kończąca

   Konsultacja kończąca zazwyczaj nie jest konieczna. Zmiany znikają całkowicie, a po krótkim czasie nowy zaróżowiony naskórek upodabnia się do okolicznych tkanek.

   Jak się przygotować?

   Zabieg nie wymaga od Pacjenta szczególnych przygotowań. Podczas konsultacji lekarskiej zmiana zostanie dokładnie obejrzana, a pacjent zakwalifikowany do zabiegu. Jeśli nie występują żadne przeciwwskazania, wyznaczony zostaje termin wykonania zabiegu.

   Częste pytania

   Ile trwa usuwanie znamion?

   Usuwanie znamion trwa kilka minut, w zależności od ich wielkości.

   Czy mogę się opalać po przeprowadzonym zabiegu?

   Bezpośrednio po wygojeniu ranek nie należy wystawiać ich na światło słoneczne, z uwagi na powstanie możliwych przebarwień.

   Które znamiona usuwać?

   Konsultacja dermatologiczna prowadzi do wyłonienia niebezpiecznych znamion, które warto usunąć. Dla Pacjenta pomocna może być metoda ABCDE określająca niepokojące cechy zmiany: asymetrię, brzegi, kolor, rozmiar i ewolucję.

   Komentarz eksperta

   Zabiegi z użyciem lasera CO2 pozwalają naszym Pacjentom na szybkie pozbycie się niechcianych znamion skórnych. Usuwanie znamion laserem to całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny sposób na wyeliminowanie przebarwień skórnych, znamion barwnikowych, brodawek. Zabieg jest krótki i bezbolesny, a zmiany znikają nie pozostawiając po sobie śladów w postaci blizn. Ogromnym atutem zabiegu jest możliwość przeprowadzenia go niezależnie od wieku, a zatem w przypadku dzieci, osób starszych a także u kobiet ciężarnych. Nieliczne przeciwwskazania powodują, że wiele osób decyduje się na usuwanie znamion skórnych przy pomocy lasera CO2. Najczęściej wystarczy tylko jeden zabieg, aby cieszyć się skórą bez szpecących blizn, brodawek czy pieprzyków.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki