Menu
Laser CO2 najlepsza klinika w Warszawie efekty

Laser frakcyjny CO2

Często obdarzeni zostajemy przez naturę znamionami skórnymi w postaci pieprzyków, brodawek czy innych narośli na skórze. Nie dodają nam one uroku, ale uczymy się z nimi żyć, starając się nie zwracać na nie uwagi. Wielu z nas nie wie, że nie zostały nam one dane raz na zawsze i w całkiem prosty sposób możemy się ich pozbyć.  Współczesna laseroterapia pozwala na wyeliminowanie skórnego problemu podczas kilkudziesięciominutowego zabiegu, a gdy zmiana jest większa w ciągu kilku sesji terapeutycznych. Dzięki najnowszej technologii usuwanie znamion z twarzy i innych widocznych miejsc nie budzi już obaw. Laser CO2 uznawany jest obecnie za najlepsze narzędzie do usuwania szpecących nas znamion skórnych. Na swą nieposzlakowaną opinię zasłużył dzięki ogromnej skuteczności, niewielkiemu ryzyku powikłań oraz gwarancji szybkiego powrotu pacjentów do formy.

Usuwanie znamion laserem CO2 powoduje, że znikają one całkowicie, nie pozostawiając śladów w postaci blizn. Terapii takiej mogą zostać poddane osoby w każdym wieku. Usuwanie znamion u dzieci i kobiet w ciąży nie stanowi zagrożenia, co potwierdza bezpieczeństwo kuracji.  Laser CO2 pozwala na bezbolesne, bezinwazyjne i szybkie wyeliminowanie problemu, jakim mogą być brodawki wirusowe, znamiona barwnikowe, naczyniaki rubinowe, a nawet blizny. Skuteczność zabiegu została potwierdzona klinicznie, a efekty są niemal natychmiastowe. W razie konieczności można podać pacjentowi znieczulenia, choć zazwyczaj wystarcza proces chłodzenia zimnym powietrzem podczas zabiegu. Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjenta, nie ma też zbyt wielu przeciwwskazań do jego wykonania.

Laser frakcyjny CO2 - usuwanie zmian skórnych - cena

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu1 zabiegKażda zmiana powyżej 3 sztuk
Usunięcie pojedynczej brodawki, włókniaka lub innej zmiany skórnej240 zł120 zł 240 zł
Brodawka wirusowa „kurzajka”od 200 złod 200 zł
Wycięcie zmiany skórnej w okolicy tułowia i kończyn (do 1,5 cm)400 zł 500 zł-
Wycięcie zmiany skórnej w okolicy tułowia i kończyn (powyżej 1,5 cm) 550 zł 650 zł-
Twarz (do 1,5 cm)500 zł 600 zł-
Twarz (powyżej 1,5 cm)650 zł 750 zł-
Guzek w tkance podskórnej (do 1,5 cm)450 zł 550 zł-
Guzek w tkance podskórnej (powyżej 1,5 cm)od 750 zł-
Usuwanie zmian skórnych - ewentualny, drugi zabieg (usuwania tej samej zmiany) w ciągu 2 miesięcy - 30% rabatu
Badanie dermatoskopowe100 zł-
Znieczulenie nasiękowe (opcjonalnie)100 zł-
Biopsja ścinająca (shaving biopsy)150 zł-
PAKIET: Biopsja ścinająca (shaving biopsy) + badanie histopatologiczne + usunięcie zmiany skórnej + znieczulenie500 zł 700 zł-
Badanie histopatologiczne zmian skórnych150 zł-
*Badanie histopatologiczne zmian skórnych - badanie dodatkowe szczegółowe jeśli zalecane jest przez laboratorium, wykonywane za zgodą Pacjenta. Cena za każde dodatkowe badanie. Maksymalny koszt badań dodatkowych wraz z badaniem podstawowym to 710 PLN80 / 160 PLN-

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Usuwanie zmian skórnych

Doskonałe efekty uzyskujemy przy usuwaniu brodawek wirusowych, potocznie nazywanych kurzajkami, a także włókniaków. Kurzajki występują na stopach, rzadziej dłoniach, włókniaki zaś pojawiają się najczęściej w okolicach piersi, na szyi, dekolcie czy w pachwinach.

Laser CO2 stosowany jest także w celu usuwania znamion barwnikowych, piegów i przebarwień.Problemami, które możemy wyeliminować podcza terapii laserem CO2 są tzw. kępki żółte powiek, które są złogami cholesterolu, stanowią więc nie tylko defekt kosmetyczny, ale sygnalizują kłopoty zdrowotne.

Usuwanie zmian skórnych

Leczenie naczyniaków rubinowych przy użyciu lasera CO2 daje szybkie i oczekiwane efekty. Pierwsze zmiany, jakimi są punkty rubinowe pojawiają się tuż po 30 roku życia, a ich liczba rośnie wraz z wiekiem. Najczęściej pojawiają się na ramionach i tułowiu.

Laseroterapię CO2 stosujemy także w celu redukcji blizn, a także w przypadku usuwania tatuaży. Terapia laserem CO2 pomaga także w leczeniu brodawek narządów płciowych, czyli kłykcin kończystych powstających na skutek zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego.

Mocne strony zabiegu

  • Znamiona znikają całkowicie nie pozostawiając śladu w postaci blizn.
  • Szybkie efekty, niektóre znamiona zostają usunięte podczas jednego zabiegu.
  • Zabieg jest bezbolesny, skóra chłodzona jest strumieniem zimnego powietrza.
  • Zabieg jest bezkrwawy, ponieważ nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu urządzenia ze skórą.
  • Całkowite zagojenie miejsca zabiegowego następuje w ciągu 3-4 tygodni.
  • Zabieg obarczony jest bardzo niskim ryzykiem powikłań.

Alternatywne zabiegi