Lavieen Wontech – NOWOŚĆ Laserowe odmładzanie, leczenie zmian barwnikowych

Czym jest  Lavieen Wontech?

Laser tulowy Lavieen Wontech to najnowocześniejszy laser wykorzystujący technologię tulową. Lavieen Wontech jest niezastąpiony w leczeniu zmian barwnikowych oraz kompleksowej terapii odmładzającejspłyci zmarszczki oraz poprawi jędrność i elastyczność skóry. Dzięki pracy w systemie frakcyjnym laser tulowy Lavieen Wontech może być wykorzystywany zarówno do usuwania niechcianych zmian pigmentacyjnych, jak i do remodelingu skóry z naturalnie wyglądającym efektem liftingu. Ta innowacyjna technologia sprawia, że Lavieen Wontech może zastąpić kilka laserów. 

Co możemy nim wyleczyć?

Terapia umożliwia odmłodzenie skóry, usuwanie zmarszczek (np. pod oczami, na czole, palacza, mimicznych), leczenie zmian barwnikowych, redukcję melasmy i przebarwień. Pacjent może liczyć na poprawę napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcję przebarwień, ujędrnienie: symulację i przebudowę kolagenu, efekt “baby face”.

Jaka technologia za tym stoi?

Laser tulowy Lavieen Wontech to najnowocześniejszy laser wykorzystujący technologię tulową. Niezwykle precyzyjnie regulowana wiązka lasera zapewnia doskonałą skuteczność przy pełnym bezpieczeństwie zabiegu. Technologia lasera tulowego polega na zastosowaniu promieniowania o długości fali 1927 nm, co jest innowacyjną metodą w medycynie estetycznej i dermatologii.

Najczęściej obserwowane efekty

Doskonała efektywność w rozjaśnianiu skóry, usuwaniu przebarwień i zmian pigmentacyjnych. Innowacyjna technologia pozwala uzyskać znakomite efekty odmładzające.  Zapewnia  efekt tzw. „baby face” – gładkiej, miękkiej i wyraźnie odmłodzonej skóry.

Dlaczego go sobie cenimy?

Lavieen Wontech osiąga doskonałe rezultaty w leczeniu zmian pigmentacyjnych i kompleksowym odmładzaniu skóry bez czasu rekonwalescencji.

Mocne strony zabiegu

 • Lavieen Wontech wykonuje swoją pracę w błyskawicznym tempie. Zabieg na całą twarz trwa zwykle nie więcej niż 10 minut! 
 • Doskonałą skuteczność przy pełnym bezpieczeństwie zabiegu.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi!

Laserowe usuwanie tatuażu: kolor czarny, kolor lub mieszany!

Lasery Pikosekundowe: Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Ceny od 330 zł rabaty do 40% *Oferta do 31.05.2023. Ważna 6 miesięcy od daty zakupu

Depilacja laserowa obszarów INTYMNYCH 

Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Ceny od 100 zł – rabaty do 66%* Oferta do 31.05.2023. Ważna 12 miesięcy od daty zakupu

Usuwanie Tatuażu oraz Makijażu Permanentnego i Depilacja Laserowa: 50% rabatu*

Na pierwszy testowy zabieg dla NOWYCH Pacjentów* udzielany od ceny regularnej. Nie łączy się z innymi promocjami!

Lavieen Wontech – NOWOŚĆ Cennik

Lavieen Wontech – NOWOŚĆ – Odmładzanie Laserowe(poprawa napięcia, gęstości i kolorytu, redukcja przebarwień, ujędrnienie: stymulacja i przebudowa kolagenu, efekt “baby face”)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi

1 obszar (twarz, szyja lub dekolt)

1 900 zł 2500 zł

4 260 zł 7500 zł

2 obszary

2 250 zł  3000 zł

5070 zł 9000 zł

3 obszary

2 600 zł  3500 zł

5 850 zł  10 500 zł

pojedyncze przebarwienie pierwsza wizyta

900 zł 1000 zł

2 010 zł 3000 zł

 

Lavieen Wontech- NOWOŚĆ – Leczenie Zmian Barwnikowych(redukcja melasmy i przebarwień)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi

1 obszar (twarz, szyja lub dekolt)

1 900 zł  2 500 zł

4 260 zł  7 500 zł

2 obszary 

2 250 zł  3 000 zł

5 070 zł  9 000 zł

3 obszary 

2 600 zł  3 500 zł

5 850 zł  10 500 zł

pojedyncze przebarwienie

900 zł     1 000 zł

2 010 zł  3 000 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   • likwidacja przebarwień na skórze (posłonecznych, pozapalnych, melasmy, plam starczych, piegów),
   • usuwanie zmarszczek i kompleksowe odmłodzenie skóry,
   • poprawa jędrności i elastyczności skóry,
   • likwidacja blizn i zmian potrądzikowych,
   • redukcja rozstępów,
   • stymulacja wzrostu włosów,
   • zwężanie rozszerzonych porów.

   Mocne strony zabiegu

   • Doskonała efektywność w rozjaśnianiu skóry, usuwaniu przebarwień i zmian pigmentowych, ale także blizn i rozstępów. Laser tulowy Lavieen nie tylko skutecznie usunie niepożądane zmiany, ale także pozostawi skórę świetlistą i promienną.
   • Dzięki zabiegom z użyciem lasera tulowego uzyskasz znakomite efekty odmładzające. Wiązki lasera skutecznie spłycą zmarszczki i widocznie poprawią jędrność skóry. Ta innowacyjna technologia zapewni Twojej twarzy efekt tzw. „baby face” – gładkiej, miękkiej i wyraźnie odmłodzonej skóry.
   • Laser tulowy Lavieen wykonuje swoją pracę w błyskawicznym tempie. Zabieg na całą twarz trwa zwykle nie więcej niż 10 minut! Dzięki innowacyjnej technologii możesz cieszyć się spektakularnym efektem bez poświęcania mnóstwa czasu zarówno na sam zabieg, jak i na rekonwalescencję.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   W trakcie zabiegu pacjent odczuwa lekkie pieczenie i mrowienie. 

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Technologia lasera tulowego

   Wiązka lasera przenika do skóry i powoduje powstawanie dużej liczby mikrokanalików. Cała energia koncentrowana jest na poziomie podstawnej warstwy naskórka, gdzie znajdują się melanocyty – komórki produkujące melaninę. Laser tulowy Lavieen działa na rogową warstwę naskórka, która ulega niewielkiemu uszkodzeniu. Dzięki temu tworzą się mikrostrupy, po odpadnięciu których następuje redukcja zmian pigmentacyjnych z jednoczesnym efektem napięcia skóry.

   Tryb pracy frakcyjnej

   Laser tulowy Lavieen działa wykorzystując tryb pracy frakcyjnej, dzięki czemu swoją wielofunkcyjnością może zastąpić kilka laserów. Tryb ablacyjny powoduje ablację rogowej warstwy naskórka i denaturację białek i jest wykorzystywany w leczeniu blizn, rozstępów i głębokiej przebudowy skóry. Z kolei w trybie subablacyjnym dochodzi do niewielkiego uszkodzenia rogowej warstwy naskórka, koagulacji i denaturacji, co świetnie sprawdza się w leczeniu melasmy, piegów i hiperpigmentacji. Ostatnim trybem jest nieablacyjny, gdzie przez wywołanie efektu termicznego w skórze właściwej zapoczątkowany zostaje proces denaturacji białek, co jest niezwykle skuteczne przy zabiegach odmładzających.

   Precyzyjna wiązka lasera

   Promieniowanie o długości fali 1927 nm to innowacyjna technologia lasera tulowego, która charakteryzuje się wysokim powinowactwem do wody. Dzięki temu skutecznie oddziałuje na naskórek i górną powierzchnię skóry właściwej. Bardzo precyzyjnie regulowana wiązka lasera tulowego sprawia, że efekty zabiegów widoczne są bardzo szybko. W zależności od wskazania wystarczy 1-3 zabiegi, aby zaobserwować spektakularne rezultaty.

   Wskazania

   • Blizny (w tym blizny potrądzikowe),
   • Rozstępy,
   • Wiotkość skóry,
   • Zmarszczki,
   • Rozszerzone pory skóry,
   • Przebarwienia i zmiany pigmentowe.

   Przeciwwskazania

   • Ciąża,
   • Nowotwory skóry,
   • Stany zapalne skóry,
   • Przyjmowanie leków i ziół światłouczulających,
   • Świeża opalenizna.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Pierwsza wizyta służy wykluczeniu możliwych przeciwwskazań i zakwalifikowaniu pacjenta do zabiegu. Konsultacja umożliwia również określenie liczby niezbędnych sesji do otrzymania oczekiwanych rezultatów.

   Pierwszy zabieg

   Jeśli lekarz nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań, zabieg może odbyć się już na pierwszej wizycie. Podczas zabiegu wykonywanego za pomocą lasera tulowego Lavieen pacjent może odczuwać lekkie pieczenie i mrowienie, jednak ten nieznaczny dyskomfort mija zaraz po zaprzestaniu ekspozycji skóry na działanie wiązek lasera.

   Konsultacja kończąca

   Zazwyczaj nie jest wymagana, należy jednak ściśle przestrzegać zaleceń postępowania po zabiegu wyznaczonych przez lekarza.

   Przed i po

   Jak się przygotować?

   Przed zabiegiem nie należy stosować kosmetyków zawierających retinol lub inne retinoidy. Pacjent powinien również zrezygnować ze stosowania preparatów zawierających kwasy owocowe. Niewskazane jest także stosowanie przed zabiegiem z użyciem lasera tulowego Lavieen preparatów złuszczających oraz wykonywanie zabiegów o takim działaniu – będą to m.in. peelingi enzymatyczne czy mikrodermabrazja.

   Pacjent przed wykonaniem zabiegu laserem tulowym Lavieen jest zobowiązany do odstawienia wszelkich leków i ziół o działaniu światłouczulającym. Jeśli pacjent nie jest pewny, czy stosowany przez niego preparat posiada właściwości światłouczulające, nasi eksperci chętnie udzielą kompleksowych informacji na ten temat.

   Przed wykonaniem zabiegu nie należy również opalać partii skóry, która będzie poddana działaniu lasera. Dotyczy to zarówno opalenizny spowodowanej naturalnym światłem słonecznym, jak i sztucznym promieniowaniem UV, np. w solarium.

   Częste pytania

   Czy zabieg laserem tulowym jest bolesny?

   Zabieg nie jest bolesny. W trakcie pacjent może odczuwać delikatne pieczenie i mrowienie.

   Jakie są zalecenia po zabiegu?

   Przez kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny i gorących kąpieli. W ciągu 4 tygodni od zabiegu zaleca się unikania bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne obszaru skóry poddanemu zabiegowi.

   Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

   Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona, dlatego zaleca się stosowanie kremów nawilżających i łagodzących, na przykład z pantenolem. Bardzo ważne jest też zastosowanie odpowiedniej ochrony przed promieniowaniem UV – w tym celu można użyć kremu z wysokim filtrem SPF.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki