Menu
leczenie chrapania Klinika Miracki Warszawa pomoc medycyna estetyczna Centrum Mokotów Ursynów

Laserowe leczenie chrapania FOTONA

Dlaczego chrapiemy? Przyczyn tego najpopularniejszego zaburzenia snu jest wiele, jednak większość sprowadza się do jednego mechanizmu: na skutek rozluźnienia mięśni podczas snu, wdychane powietrze nie ma wystarczająco dużej ilości miejsca na swobodny przepływ. Dlatego zaczyna wirować, poruszając luźnymi strukturami w jamie ustnej. Wibracyjne ruchy wydają dźwięk, który popularnie nazywamy chrapaniem. Niestety zjawisko to jest nie tylko drobną niedogodnością, ale często prowadzi do znacznie poważniejszych zaburzeń zdrowia – brak regeneracyjnego, zdrowego snu nie pozwala bowiem naszemu organizmowi na sprawne, w pełni efektywne funkcjonowanie.

Leczenie chrapania i bezdechu środsennego, który niezwykle często towarzyszy chrapaniu, dotychczas było oparte na chirurgicznych, bolesnych i wymagających długiej rekonwalescencji zabiegach.

Jednak nowoczesna laseroterapia pozwala nam na wykonanie zabiegu, NightLase, dzięki któremu, po raz pierwszy możemy zwalczyć problem chrapania niemal całkowicie bezboleśnie, bez konieczności znieczulania pacjenta i z gwarancją błyskawicznego powrotu do codziennego życia.

Wykorzystanie lasera erbowo-yagowego FOTONA w zabiegu NightLase to pierwsza metoda, która daje szansę na bezoperacyjny, bezpieczny i najmniej inwazyjny powrót do zdrowego snu.

.

 

Laserowe leczenie chrapania Fotona

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 3 zabiegi
Zabieg laserowego leczenia chrapania1 400 zł2 400 zł 4 200 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Leczenie chrapania
  • Podniebienie miękkie
  • Języczek
  • Łuki podniebienne
  • Boczne części nasady języka

Mocne strony zabiegu

Laserowe leczenie chrapania metodą NightLase jest pierwszym zabiegiem zwalczającym to uciążliwe schorzenie bez konieczności stosowania znieczulenia i długotrwałej rekonwalescencji. Zabieg jest na tyle szybki, że  zaliczamy go do kategorii tak zwanych zabiegów lunchowych. Nie wymaga również szczególnego przygotowania ze strony pacjenta, a po zakończeniu procedury medycznej pacjent może natychmiast wrócić do swojego zwykłego trybu życia.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz.
Czy zabieg jest bolesny?
W zasadzie tuż po zakończeniu zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

 

Efekt termiczny

Zabieg przy użyciu lasera erbowo-yagowego Fotona polega na pr