Skip to main content

Dualis SP Fotona – Laserowe leczenie chrapania

Czym jest Dualis SP Fotona?

Terapia Dualis SP Fotona NightLase to nieinwazyjny zabieg laserowy, mający na celu poprawę jakości snu. Zmniejsza amplitudę chrapania i niweluje skutki bezdechu sennego. Zabieg przy użyciu  lasera erbowo-yagowego Dualis SP Fotona polega na przegrzaniu struktur podniebienia miękkiego, języczka, łuków podniebiennych oraz bocznych części nasady języka w celu obkurczenia i stymulacji namnażania włókien kolagenowych. Kiedy powstają nowe włókna kolagenowe, leczona przestrzeń zyskuje na jędrności, sprężystości i sztywności tak, że przestaje jej grozić opadanie i wiotkość podczas snu

Co możemy nim wyleczyć?

Dualis SP Fotona leczy chrapanie oraz umożliwia skuteczny, nieinwazyjny sposób na zmniejszenie skutków bezdechu sennego.

Jaka technologia za tym stoi?

Technologia lasera erbowo-yagowego Dualis SP Fotona optymalizuje długość impulsów laserowych, umożliwiając bezpieczne przenikanie ciepła przez błonę śluzową jamy ustnej. Jest wystarczająco delikatny, aby można go było stosować na delikatne tkanki w jamie ustnej, ale wystarczająco mocny, aby zapewnić klinicznie skuteczne ogrzewanie, powodując zwiększenia elastyczności oraz sprężystości włókien kolagenowych i usztywnienie tkanki.

Najczęściej obserwowane efekty

Umożliwia satysfakcjonujące efekty nie tylko dla Pacjenta, lecz także dla osób, którym przeszkadzało jego chrapanie. Zabieg nie wymaga znieczulenia. 

Dlaczego go sobie cenimy?

Zabieg Dualis SP Fotona NightLase jest precyzyjny i skuteczny. Jest to szybka, bezinwazyjna i bezoperacyjna metoda podnosząca jakość snu Pacjenta.

Mocne strony zabiegu

 •  Dualis SP Fotona to szybki i małoinwazyjny zabieg dający długotrwałe efekty 
 •  Pacjent może wrócić do codziennych aktywności od razu po zabiegu bez konieczności długiego okresu rekonwalescencji.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi!

Usuwanie tatuażu – dla nowych Pacjentów 50% rabatu powitalnego na pierwszy testowy zabieg usuwania tatuażu i makijażu permanentnego.

Depilacja Laserowa – dla nowych Pacjentów 50% rabatu na pierwszy testowy zabieg depilacji laserowej.

Poczuj się naturalnie piękna w Swojej skórze!

Depilacja Laserowa wszystkie obszary: twarz, tułów, obszary intymne, nogi, ręce! Gładka skóra bez podrażnień.

Ceny od 40 zł, rabaty do 70%

Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie!

Promocja obowiązuje do 30.06.2024. Do wykorzystania 12 miesięcy od daty zakupu.

VOUCHER LASEROTERAPIA min. 4 000 zł

VOUCHER na zabiegi laseroterapii: laserowe odmładzanie, leczenie: zmian naczyniowych, zmian barwnikowych, trądziku, usuwanie: blizn i rozstępów, zmian skórnych, tatuażu i makijażu permanentnego.

Zabiegi Laserowe w niższych cenach jak w pakiecie. Gwarancja niezmienności cen przez 12 miesięcy.

Oferta obowiązuje do 30.06.2024. Do wykorzystania 12 miesięcy od daty zakupu.

Regulamin

Laserowe usuwanie zmian skórnych

 Usuwanie brodawek, włókniaków, brodawek wirusowych „kurzajek”.

Ceny od 180 zł, rabaty do 40%

Promocja obowiązuje do 30.06.2024. Do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

Nowość w naszej Klinice – Suprema Quanta

 Światowa nowość dostępna wyłącznie w Klinice Miracki!

Przełom technologiczny w Laserach naczyniowych.

Laserowe leczenie naczynek, rumienia i trądziku różowatego, leczenie naczyniaków, malformacji kapilarnych, zmian rubinowych.

 

Dualis SP Fotona – Laserowe leczenie chrapania Cennik

Dualis SP Fotona – Laryngologia(laserowe leczenie chrapania)
Rodzaj zabiegu 1 zabieg Pakiet 3 zabiegi
Zabieg laserowego leczenia chrapania 1 800 zł 3 800 zł 5400
Laryngologia – Inne
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg
Wymaz z antybiogramem 150 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Leczenie chrapania
   • Podniebienie miękkie,
   • Języczek,
   • Łuki podniebienne,
   • Boczne części nasady języka.

   Mocne strony zabiegu

   Laserowe leczenie chrapania metodą NightLase jest pierwszym zabiegiem zwalczającym to uciążliwe schorzenie bez konieczności stosowania znieczulenia i długotrwałej rekonwalescencji. Zabieg jest na tyle szybki, że zaliczamy go do kategorii tak zwanych zabiegów lunchowych. Nie wymaga również szczególnego przygotowania ze strony Pacjenta, a po zakończeniu procedury medycznej Pacjent może natychmiast wrócić do swojego zwykłego trybu życia.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   W zasadzie tuż po zakończeniu zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Efekt termiczny

   Zabieg przy użyciu lasera erbowo-yagowego Fotona polega na przegrzaniu struktur podniebienia miękkiego, języczka, łuków podniebiennych oraz bocznych części nasady języka w celu obkurczenia i stymulacji namnażania włókien kolagenowych.

   Nowy kolagen

   Kiedy powstają nowe włókna kolagenowe, leczona przestrzeń zyskuje na jędrności, sprężystości i sztywności tak, że przestaje jej grozić opadanie i wiotkość podczas snu.

   Błyskawiczna rekonwalescencja

   Ze względu na bardzo niską inwazyjność zabiegu, pacjent właściwie tuż po jego zakończeniu może wrócić do swoich codziennych nawyków. Oczywiście nie powinien w trakcie trwania terapii forsować obszaru, który był poddawany zabiegowi, a zatem nie zaleca się picia zbyt gorących lub zbyt zimnych napojów oraz spożywania bardzo pikantnych potraw. Jak zazwyczaj w przypadku zabiegów laserowych, rekomenduje się również spożywane dużej ilości płynów w ciągu pierwszych kilkunastu dni po zabiegu.

   Wskazania

   • Zaburzenia snu wynikające z chrapania,
   • Bezdech śródsenny.

   Przeciwwskazania

   • Aktywne infekcje gardła.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Na pierwszej konsultacji, lekarz zapoznaje się z problemem Pacjenta i dobiera odpowiednią metodę leczenia chrapania. Terapia z użyciem lasera Fotona jest proponowana Pacjentom zmagającym się z przewlekłymi zaburzeniami snu w postaci chrapania oraz bezdechu śródsennego. Na pierwszej wizycie Pacjent poznaje schemat terapii i dowiaduje się o spodziewanych efektach.

   Pierwszy zabieg

   Metoda laserowego leczenia chrapania polega na naświetleniu struktur cieśni gardła, czyli podniebienia, łuków podniebiennych i języczka w celu stymulacji komórek, które w tkankach odpowiedzialne są za produkcję kolagenu. Takie komórki, pobudzone do produkcji, namnażają włókna kolagenowe i w konsekwencji doprowadzają do usztywnienia tych struktur. Podczas zabiegu Pacjent odczuwa delikatne ciepło na podniebieniu. To ciepło momentami przeradza się w uczucie gorąca, ale nie jest to na tyle bolesne, aby wymagało jakichkolwiek leków przeciwbólowych czy znieczulenia.

   Konsultacja kończąca

   Konsultacja po zabiegu służy ocenie rezultatów oraz pozwala zaplanować kontynuację terapii.

   Jak się przygotować?

   Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania Pacjenta, który musi jedynie pamiętać o tym, że zabieg może być przeprowadzony tylko wtedy, jeśli nie Pacjent nie przechodzi żadnych infekcji gardła.

   Częste pytania

   Ile razy należy powtórzyć zabieg, by efekty były satysfakcjonujące?

   Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów terapii należy wykonać serię trzech zabiegów rozłożoną w czasie na sześć tygodni. W Klinice Miracki rekomendujemy wykonanie zabiegów 1, 15 i 45 dnia terapii.

   Co jest przyczyną chrapania?

   Najczęstszą przyczyną chrapania jest wiotkość struktur cieśni gardła, czyli podniebienia miękkiego, łuku podniebiennych i języczka.

   Komentarz eksperta

   Wielu Pacjentów godziło się na życie z chrapaniem z lęku przed bólem zabiegu. Jednak od kiedy na rynku dostępny jest zabieg laserowego leczenia chrapania, te obawy stały się bezpodstawne. Krótki czas wykonywania – Pacjent po wyjściu z Kliniki może wrócić do domu. Umożliwia uzyskanie satysfakcjonujących efektów nie tylko dla Pacjenta, lecz także dla osób, którym przeszkadzało jego chrapanie.

   0