Lunula - laserowe leczenie grzybicy paznokci

Grzybica paznokci nóg i rąk to niestety bardzo częste schorzenie, które rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. Przyczyn grzybicy paznokci może być wiele: zarazić się nią można korzystając z pływalni, sauny, fitnessu czy nawet łazienki w pokoju hotelowym. Choć początkowo objawy grzybicy paznokci nie są uciążliwe, ta przykra dolegliwość nie powinna być więc bagatelizowana, ponieważ w zaawansowanym stadium jest trudna do wyleczenia.

Laser Lunula jest nowoczesnym i zarazem małoinwazyjnym sposobem na pozbycie się grzybicy paznokci. Metoda ta opiera się na wykorzystaniu dwóch długości fal, przez co precyzyjnie dociera do istoty problemu, a także skutecznie przeciwdziała dalszemu rozwojowi choroby. Innowacyjna technologia przyczynia się nie tylko do zahamowania objawów, ale również pobudza procesy immunologiczne paznokci po to, by stały się one bardziej odporne na wpływ czynników zewnętrznych.
Laser Lunula stosowany jest także do regeneracji macierzy i płytki paznokcia. Terapia rekonstrukcji i pielęgnacji laserem Lunula jest doskonałym sposobem na odnowę paznokcia, remedium na przywrócenie do formy zmęczonych, forsowanych zabiegami lub codziennym trybem życia paznokci.

Na szczególne uznanie terapia zasługuje ze względu na efektywność, szybkość oraz bezbolesność. Pacjenci mają wysoki komfort podczas kuracji, a na rezultaty nie trzeba długo czekać. Co istotne, działanie lasera Lunula pozwala na przeprowadzenie procedury wobec szerokiego spektrum Pacjentów, również względem osób chorych na cukrzycę.

Laser Lunula - cena

JESIENNA REWITALIZACJA & NAWILŻENIE 65% OFF
MEZOTERAPIA NEAUVIA ORGANIC HYDRO DELUXE 2,5 ML (1 AMPUŁKA) TYLKO 600 ZŁ PRZY ZAKUPACH DOWOLNYCH ZABIEGÓW LASEROWYCH

Promocja obowiązuje w terminie 01-12.09.2020 r. Jeden zakup uprawnia do nabycia jednej promocyjnej ampułki mezoterapii. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Laser Lunula

Rodzaj zabiegu1 ZabiegPakiet 4 zabiegi
1 zabieg (dłoń/stopa)400 zł600 zł  1 600 zł
1 zabieg (para dłoni/para stóp)600 zł800 zł  2 400 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Likwidacja grzybicy
 • Dotknięte grzybicą pękające paznokcie dłoni i stóp.
 • Urazy paznokci.
 • Regeneracja po tipsach, hybrydach, akrylu.

Mocne strony zabiegu

 • Laserowe leczenie grzybicy paznokci to bardzo szybka procedura trwająca około 12 minut na sesję - jednej dłoni lub stopy.
 • Zabieg leczenia grzybicy i regeneracji paznokci jest bezbolesny i nieinwazyjny.
 • Laser Lunula wyróżnia wysoka skuteczność leczenia.
 • Do laserowego usuwania grzybicy stosuje się fale laserowe o różnej długości: 405 nm – fala która zabija grzyby zagnieżdżone pod płytką paznokcia oraz 635 nm – fala pobudzająca procesy immunologiczne paznokcia.
 • Zabieg Lunula może być wykonywany u osób chorych na cukrzycę.
 • "Zimny" laser Lunula nie wymaga od Pacjenta szczególnych przygotowań.

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny.

Ile trwa rekonwalescencja?

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

Spektakularne efekty fal o zróżnicowanych długościach

Zastosowanie dwóch długości fal lasera Lunula warunkuje skuteczność terapii. Fala 405 nm zabija grzyby zagnieżdżone pod płytką paznokcia, a 635 nm pobudza procesy immunologiczne paznokcia.

Laserowe leczenie grzybicy paznokci jest bezbolesne i nieinwazyjne

Procedura leczenia jest bezbolesna i nieinwazyjna, nowoczesne urządzenie obejmuje kurację jedynie wobec miejsc chorobowych.

Brak uszkodzeń struktury paznokcia

Światło lasera przenika przez paznokieć nie uszkadzając jego struktury.

Czas trwania zabiegu to kilkanaście minut

W większości przypadków wystarczy jedynie procedura 12 minut naświetlania na każdą kończynę.

Pękające paznokcie to już nie problem. Efekt to piękne i zdrowe stopy i dłonie

Po kuracji laserowego usuwania grzybicy nowo odrastające paznokcie odzyskują blask, połysk i zdrowy, różowy kolor.

Wskazania

 • Zaawansowana grzybica paznokci rąk i nóg.
 • Początkowe zmiany grzybicze w obrębie płytki paznokciowej.
 • Zniekształcone, łamliwe, matowe paznokcie.
 • Zmieniony kolor paznokcia - żółty, biały lub brązowy.
 • Uszkodzenie macierzy paznokcia.
 • Kruchość paznokci.
 • Rozdwajające się paznokcie.

Przeciwwskazania

 • Brak przeciwwskazań do wykonywania zabiegu leczenia grzybicy i rekonstrukcji paznokci laserem Lunula.

Przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna

W celu diagnostyki grzybicy paznokci, dobrze jest skorzystać z porady naszych specjalistów. Jeśli zostanie stwierdzony stan chorobowy, wskazane jest niezwłoczne umówienie się na wykonanie zabiegu laserowego Lunula.

Pierwszy zabieg

Powierzchnia paznokcia musi być przed zabiegiem Lunula dokładnie oczyszczona. Należy więc zmyć lakier, co można zrobić samodzielnie w domu lub podczas wizyty w gabinecie. Wykwalifikowany kosmetolog włącza urządzenie i wsuwa kończynę pod strumień fal lasera. Lunula emituje fal o dwóch różnych długościach. Czynność ta trwa około 12 minut na każdą kończynę. Procedura jest bezbolesna, a nawet przyjemna dla Pacjenta. Kuracja nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu, w ciągu kilku miesięcy odrastają nowe, zdrowe paznokcie.

Konsultacja kończąca

Wskazane jest powtórzenie leczenia laserem Lunula i wykonanie serii trzech lub czterech zabiegów, w odstępie 1 tygodnia. Po tym okresie, w przypadku bardziej zaawansowanej grzybicy paznokci, specjalista może skierować Pacjenta na zabieg ścieńczenia płytki paznokcia. O konieczności tego rodzaju kuracji, informuje w trakcie konsultacji kosmetolog.

Jak się przygotować?

Zabieg nie wymaga od Pacjenta szczególnych przygotowań. Warto jednak zadbać o wcześniejsze zmycie lakieru do paznokci i staranne oczyszczenie płytki.

Częste pytania

Dlaczego skuteczne leczenie grzybicy paznokci jest niezbędne?

Leczenie grzybicy paznokci jest niezbędne, ponieważ zbagatelizowana choroba rozwija się i trudniej się jej pozbyć. Ponadto, schorzenie to jest zaraźliwe, brak podjęcia skutecznej terapii może więc przyczynić się do rozprzestrzenienia jej na inne osoby.

Ile trwa leczenie grzybicy paznokci?

Proces powrotu paznokci do stanu idealnego zdrowia może trwać nawet kilka miesięcy. To dlatego, że nowy paznokieć musi wyrosnąć w miarę podjęcia kuracji. W związku z tym, że wzrost płytki wymaga czasu, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Długość okresu doskonałej kondycji i wyglądu paznokci, zależy również od stopnia zaawansowania grzybicy.

Jak wygląda grzybica paznokci?

Paznokieć stopniowo zmienia barwę: najpierw pojawiają się białe, później żółte i brązowe przebarwienia. Następnie paznokieć rozwarstwia się, łuszczy i pogrubia strukturę. Za sprawą grzybicznych złogów pod paznokciem, zaczyna wydzielać przykry zapach.

Jakie są wskazania pozabiegowe po zastosowaniu lasera Lunula?

Wskazaniem pozabiegowym i profilaktycznym jest zachowanie zasad wysokiego poziomu higieny osobistej, dezynfekcja lub wymiana obuwia, skarpet, ręczników czy pościeli. Ponadto, w trakcie i po terapii należy używać sprayów przeciwgrzybiczych, które zapobiegają nawrotowi choroby.

Komentarz eksperta

Leczenie grzybicy paznokci laserem Lunula to znakomity sposób na trwałe pozbycie się tego wstydliwego problemu. Jego niewątpliwą zaletą jest szybka procedura i wysoka skuteczność. Zabieg trwa bowiem zaledwie 12 minut na jedną kończynę, nie wymaga specjalnych przygotowań, nie jest inwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji.

Co istotne, nowoczesna terapia, dzięki podwójnej długości fali - 405 nm i 635 nm zabija grzyby, znajdujące się pod płytką paznokcia, a także pobudza procesy odpornościowe, dzięki czemu choroba przestaje się rozwijać.

Fenomenalna terapia posiada jeszcze jedną istotną zaletę - mogą z niej korzystać praktycznie wszyscy, również osoby chore na cukrzycę. Na uznanie zasługuje też fakt, że laser Lunula przenika głęboko przez paznokieć nie uszkadzając go, ani otaczającej go skóry. Jest więc bezpiecznym i komfortowym środkiem na efektywne oraz trwałe wyleczenie grzybicy paznokci.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki