Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Poznaj zabiegi depilacji laserowej w Klinice Miracki – Bieruń

Depilacja laserowa to zabieg znany nie od dziś. Co sprawia, że usuwanie owłosienia laserem od lat nie traci na popularności? Przede wszystkim jego wysoka skuteczność. Jeśli chcesz skorzystać z depilacji laserowej w Bieruniu w pełnym znaczeniu tego słowa, zapraszamy do Kliniki Miracki w Katowicach, gdzie mamy do dyspozycji aż cztery nowoczesne lasery.

Depilacja laserowa w Bieruniu – skorzystaj z najskuteczniejszych laserów

Działanie każdego z naszych laserów do depilacji opiera się na podobnym mechanizmie. Światło lasera wchodzi w kontakt z melaniną (barwnikiem, znajdującym się we włosie) i powoduje efekt termiczny. Zjawisko to nazywane jest fototermolizą. Efektem depilacji laserowej jest uszkodzenie całego włosa – zarówno łodygi, jak i mieszka włosowego wraz z macierzą. Oznacza to, że włos po zabiegu nie może już odrosnąć.

Co ważne, laserowe usuwanie owłosienia działa tylko na włosy w fazie aktywnego wzrostu (anagenu). Jednocześnie na danym obszarze znajduje się nie więcej niż 30% owłosienia w tej fazie. Dlatego jednorazowy zabieg nie jest skuteczny. Zatem będziemy musieli zaprosić Cię na depilację laserową z Bierunia do Katowic parę razy w ciągu kilku miesięcy. Pełna seria zabiegów zapewni Cię permanentną gładkość skóry przez długi czas.

Bieruń – gdzie na depilację laserową?

W samym Bieruniu niewiele jest miejsc, gdzie można wybrać się na depilację laserową. W poszukiwaniu najlepszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii warto wybrać się więc nieco dalej, na przykład do Katowic. Zapraszamy do Kliniki Miracki, gdzie czeka na Ciebie miła i profesjonalna obsługa oraz szeroka oferta zabiegów, w tym cztery skuteczne metody depilacji laserowej.

Zamiast eksperymentować z domowymi metodami depilacji, które często doprowadzają do podrażnień skóry i wrastania włosków, zdecyduj się na depilację laserową w Bieruniu, dzięki której zyskasz permanentną gładkość nóg, pach czy bikini.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki