Poznaj zabiegi depilacji laserowej w Klinice Miracki – Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza to miasto na Śląsku, położone w niedalekiej okolicy Katowic, gdzie znajduje się Klinika Miracki. Skorzystasz tutaj z wielu atrakcyjnych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii, w tym z profesjonalnej depilacji laserowej. Dąbrowa Górnicza to jedno z miejsc, do których kierujemy naszą ofertę.

Na czym polega depilacja laserowa (Dąbrowa Górnicza)?

Depilacja laserowa to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetologicznych na świecie, w tym również w Dąbrowie Górniczej. Nic dziwnego, w końcu dzięki epilacji możliwe jest całkowite pozbycie się niechcianego owłosienia z różnych partii ciała np. nóg, bikini, pach czy twarzy. Jak działa laser do depilacji? Czy usuwanie owłosienia laserem jest bezpieczne?

Depilacja laserowa, którą oferujemy mieszkankom Dąbrowy Górniczej, polega na selektywnej destrukcji termicznej włosa za pomocą ciepła wytworzonego przez energię laserową. Wywołany efekt termiczny zależny jest od natężenia melaniny, czyli barwnika skóry i włosów. Energia absorbowana jest przez mieszek włosowy. W rezultacie macierz włosa wraz z otaczającymi ją drobnymi naczyniami krwionośnymi zostaje podgrzana i trwale uszkodzona. Tkanki otaczające podczas epilacji laserowej nie są naruszane, zabieg jest więc całkowicie bezpieczny.

Gdzie na depilację laserową w Dąbrowie Górniczej?

Serdecznie zapraszamy na depilację laserową mieszkanki Dąbrowy Górniczej i okolic do Kliniki Miracki w Katowicach. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej, bezpiecznej i efektywnej epilacji, to nie mogłaś trafić lepiej. Dysponujemy zestawem najnowocześniejszych urządzeń do depilacji laserowej, jakich nie znajdziesz w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej na terenie Dąbrowy Górniczej. Do wyboru mamy dwa lasery diodowe o wysokiej skuteczności w przypadku ciemnego owłosienia oraz dwa lasery wyższej generacji, które umożliwiają usuwanie włosów niezależnie od koloru owłosienia czy odcienia karnacji. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się permanentną gładkością.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki