Skip to main content

Poznaj zabiegi depilacji laserowej w Klinice Miracki – Ruda Śląska

Sposobów usuwania zbędnego owłosienia jest mnóstwo, ale to depilacja laserowa jest najskuteczniejsza. Mogą się o tym przekonać mieszkanki Rudy Śląskiej, korzystając z depilacji laserowej w Klinice Miracki. W naszej ofercie znajdziesz aż cztery lasery do depilacji o różnych parametrach, dzięki czemu możemy idealnie dopasować zabieg do potrzeb pacjentki.

Dlaczego depilacja laserowa w Rudzie Śląskiej?

Depilacja laserowa to jedyny sposób na trwałe usunięcie owłosienia z danego obszaru. Żadna inna metoda nie gwarantuje takiej skuteczności. Jak to możliwe? Działanie laserowej depilacji opiera się na zjawisku fototermolizy. Laser wytwarza wiązkę światła, która przenika do struktury włosa. Tam jest pochłaniana przez barwik znajdujący się w mieszkach włosowych – melaninę. Ciepło generowane podczas tego procesu niszczy całą macierz włosa i uniemożliwia jego odrastanie. Dlatego proponujemy Ci depilację laserową w Rudzie Śląskiej, a właściwie w Katowicach, gdzie mieści się Klinika Miracki.

Co ważne, usuwanie owłosienia laserem jest całkowicie bezpieczne, zwłaszcza gdy wykonywane jest przez wykwalifikowanego kosmetologa. Nasi specjaliści przeprowadzają z każdym pacjentem dokładny wywiad, podczas którego mogą wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz poinformować o zaleceniach przed i po zabiegu. Zatem, jeżeli zastanawiasz się, dokąd na depilację laserową w Rudzie Śląskiej, to nie musisz już dłużej szukać. Wybierz się do naszej kliniki i skorzystaj z zabiegów na najwyższym poziomie.

Ruda Śląska – sprawdzony gabinet depilacji laserowej

Klinika Miracki to miejsce, w którym wykonujemy laserowe usuwanie owłosienia z różnych partii ciała. Dysponujemy zaawansowaną technologią depilacji laserowej, jakiej nie spotkasz w salonach kosmetycznych w Rudzie Śląskiej. Jesteśmy w stanie spełnić zróżnicowane potrzeby naszych pacjentów. Lasery do depilacji, którymi się posługujemy, usuwają zarówno ciemne i grube, jak i jasne i cienkie owłosienie.