START! AKCJA CIAŁO 2022! Kup voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Poznaj zabiegi depilacji laserowej w Klinice Miracki – Sosnowiec

Depilacja laserowa to zabieg dla mieszkanek Sosnowca, które zawiedzione są efektami tradycyjnych metod usuwania owłosienia. Zabieg ten pozwala na całkowite pozbycie się włosków z danego obszaru. Jeśli szukasz sprawdzonego gabinetu depilacji laserowej w Sosnowcu i okolicy, to powinnaś odwiedzić Klinikę Miracki w Katowicach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia usuwanie każdego typu owłosienia.

Depilacja laserowa w Sosnowcu – na co zwrócić uwagę?

Depilacja laserowa, którą proponujemy mieszkankom Sosnowca, to procedura bezpieczna i mało inwazyjna dostępna przez cały rok. Jeżeli zdecydujesz się na zabieg laserem do depilacji latem, to będziesz musiała szczególnie uważać na promieniowanie słoneczne. Wystarczy przez kilka tygodni po zabiegu pamiętać o nakładaniu kremu z filtrem na skórę.

Przed epilacją laserową należy dokładnie ogolić obszar, który będzie poddawany zabiegowi. Włoski pozostałe nad powierzchnią skóry podczas termicznego niszczenia mogą ją nadmiernie oparzyć. Najlepiej ogolić skórę maszynką tuż przed wizytą w gabinecie. Podczas konsultacji przed depilacją laserową poinformujemy Cię o wszelkich przeciwwskazaniach, do których należy m.in. zażywanie leków i ziół światłouczulających.

Jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, depilację laserową możemy wykonać już podczas pierwszej wizyty, żebyś nie musiała tracić czasu na dojazdy z Sosnowca. Przygotuj się jednak na konieczność kilkukrotnego powtórzenia zabiegu. Każdy laser działa tylko na włosy w fazie anagenu. Aby usunąć wszystkie włosy na danym obszarze, konieczne jest powtórzenie zabiegu przynajmniej cztery razy.

Sosnowiec – dokąd na depilację laserową?

Klinika Miracki to idealne miejsce na depilację laserową dla osób z Sosnowca. Spotkasz się tu z miłą i przede wszystkim profesjonalną obsługą. Nie musisz martwić się skutkami ubocznymi czy brakiem efektów. Używamy najnowocześniejszych laserów do depilacji, których parametry można dopasować do różnych potrzeb. Z depilacji laserowej skorzystają zarówno blondynki, jak i brunetki.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki