Neauvia Stimulate & Lift - podniesienie owalu twarzy

Skóra wraz z wiekiem traci jędrność i młody wygląd. Brak blasku, elastyczności i świeżości cery to bolączka wielu osób, które borykają się z problemem utraty jej dobrej kondycji. Przyczyną tego rodzaju zmian i wiotkości skóry jest zahamowanie produkcji substancji budujących, takich jak kwas hialuronowy, kolagen czy elastyna.

Widoczne oznaki starzenia, w postaci opadających policzków, potocznie nazywanych „chomikami”, bruzd nosowo-wargowych, cieni pod oczami i pogłębiających się zmarszczek, to przyczyna nie tylko deficytu urody, ale również pogorszenia samopoczucia. Dlatego tak ważne jest skuteczne przeciwdziałanie tego rodzaju niedoskonałościom.

Zabieg Neauvia Stimulate & Lift jest doskonałą metodą na odzyskanie atrakcyjnej prezencji. To nowoczesna terapia, bazująca na wykorzystaniu kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu wapnia, wstrzykiwanego podskórnie, która w szybki sposób przyczynia się do podniesienia owalu twarzy, a także redukcji zmarszczek. Ponadto, leczenie spowalnia procesy starzenia oraz przywraca sprężystość i gęstość skóry. Kuracja, składająca się z trzech etapów jest rewelacyjnym, nowoczesnym środkiem do stymulacji, podniesienia oraz regeneracji skóry i zarazem skuteczną receptą na poprawę wizerunku.

Zabieg Neauvia Organic Stimulate&Lift - cena

Zabieg Neauvia Organic Stimulate&Lift – podniesienie owalu twarzy wraz z przywróceniem sprężystości i gęstości skóry

Rodzaj zabiegu1 ampułka
Zabieg Neauvia Stimulate and Lift „Podnieś swoją skórę”3 000 zł  4 800 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie, redukcja zmarszczek i poprawa owalu twarzy
 • Twarz.

Mocne strony zabiegu

 • Nawilżenie i rozświetlenie skóry twarzy.
 • Stymulacja skóry do produkcji włókien kolagenowych.
 • Poprawa owalu twarzy.
 • Redukcja zmarszczek.
 • Długotrwałe efekty leczenia.
 • Przywrócenie sprężystości i gęstości skórze.
 • Likwidacja “chomików”.
 • Intensywne odmłodzenie wyglądu twarzy.
 • Naturalne efekty leczenia.

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje lekarz.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg przeprowadzany jest przy znieczuleniu miejscowym.

Ile trwa rekonwalescencja?

W okresie 1-2 tygodni od wykonania zabiegu mogą wystąpić grudki obrzękowe i lekkie zasinienia, które znikają po około 1-4 dniach.

Zasada Działania

Czysty kwas hialuronowy naturalnego pochodzenia

W preparacie do kuracji Neauvia Stimulate & Lift wykorzystano czysty kwas hialuronowy, który wyprodukowano z niepatogennej dla człowieka bakterii Bacillus Subtilis, który przyczynia się do nawilżenia oraz ujędrnienia skóry.

Innowacyjne odmłodzenie dzięki wypełniającym właściwościom hydroksyapatytu wapnia

Innowacyjna terapia odmładzająca jest skuteczna również za sprawą zastosowania hydroksyapatytu wapnia, który posiada działanie wypełniające, modelujące kontur twarzy, a także zwiększające gęstość skóry i poprawiające jej strukturę.

Unikalna kompozycja aminokwasów

Wysoki poziom efektywności leczenia zależny jest też od występowania w preparacie kompozycji dwóch aminokwasów - glicyny oraz l-proliny, które przyczyniają się do podtrzymania i utrwalenia siatki kolagenowej.

Mix odmładzających składników najwyższej jakości

Wysokojakościowa mieszanka cennych składników Neauvia Stimulate & Lift powoduje nie tylko doskonałe nawilżenie i rozświetlenie skóry, ale również redukcję zmarszczek oraz poprawienie owalu twarzy.

Skuteczna stymulacja skóry do produkcji kolagenu

Nowoczesny zabieg stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, wypełnia ubytki w skórze i znacząco wpływa na odmłodzenie wyglądu twarzy.

Wskazania

 • Skóra pozbawiona blasku.
 • Widoczne oznaki starzenia.
 • “Chomiki”, czyli opadnięte policzki.
 • Bruzdy wargowo-nosowe.
 • Zmarszczki wokół oczu.
 • Utrata gęstości skóry twarzy.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i okres laktacji.
 • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych.
 • Choroby alergiczne.
 • Nowotwory.
 • Stan zapalny skóry.
 • Opryszczka.
 • Epilepsja.

Przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna

Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem.

Pierwszy zabieg

Pierwszy zabieg trwa około 60 minut, łącznie z podaniem znieczulenia miejscowego i wstrzyknięciem pod skórę preparatu, składającego się z kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia z dodatkiem aminokwasów - glicyny oraz l-proliny. Kolejne dwa zabiegi, wykonywane są w odstępie 3 tygodniowym, są one krótsze od pierwszej procedury o 15 minut.

Konsultacja kończąca

Po wykonaniu serii trzech zabiegów leczenie jest zakończone.

Jak się przygotować?

Kuracja Neauvia Stimulate & Lift nie wymaga specjalnych przygotowań. Należy jednak przestać stosować aspiryny lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, ze względu na zwiększenie ryzyka powstawania siniaków i krwawienia po iniekcji.

Częste pytania

Jakie są wskazania pozabiegowe?

Przez okres około 1-2 tygodni po wykonaniu zabiegu Neauvia Stimulate & Lift, należy unikać wzmożonego wysiłku fizycznego, ćwiczenia na siłowni, a także korzystania z basenu czy sauny.

Kiedy pojawiają się pierwsze pozytywne efekty terapii Neauvia Stimulate & Lift?

Pozytywne efekty terapii, w postaci nawilżenia i rozświetlenia skóry są widoczne już po 5-7 dniach od wykonaniu pierwszego zabiegu. Po około miesiącu stopniowo poprawia się napięcie skóry oraz pojawia się efekt wypełnienia ubytków tkankowych. Końcowe rezultaty terapii Neauvia Stimulate & Lift uwidaczniają się w pełni po przeprowadzeniu serii trzech zabiegów.

Jak długo utrzymują się rezultaty leczenia?

Rezultaty leczenia preparatem Neauvia Stimulate & Lift, w postaci wypełnienia tkanek, utrzymują się około dwunastu miesięcy. Natomiast stymulacja skóry produkcji kolagenu trwa nawet do dwóch lat. W celu zachowania ciągłości efektów terapii, zabieg można powtórzyć po upływie roku, licząc od momentu przeprowadzenia ostatniego z serii trzech zabiegów.

Komentarz eksperta

Neauvia Stimulate & Lift to fenomenalne rozwiązanie dla osób, które pragną skutecznie odmłodnieć, polepszyć wygląd skóry, a także podnieść owal twarzy. Preparat zawierający kwas hialuronowy, hydroksyapatyt wapnia oraz aminokwasy - glicynę i l-prolinę przyczynia się bowiem do doskonałego nawilżenia skóry, a także wypełnienia ubytków tkanek.

Ogromną zaletą tej innowacyjnej terapii jest wysoki poziom skuteczności, a także naturalny wygląd po zastosowaniu leczenia. Nowoczesna metoda jest świetnym sposobem na pozbycie się “chomików”, bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek wokół oczu. Ponadto istotnym walorem kuracji jest intensywna stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu.

Na uznanie zasługuje również fakt, że tego rodzaju rewelacyjna poprawa owalu twarzy, redukcja oznak starzenia, a także polepszenie gęstości skóry odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Pacjenci mogą więc liczyć na komfortowe samopoczucie podczas kuracji.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki