Skip to main content

Nici liftingujące APTOS

Małoinwazyjne zabiegi liftingujące przy użyciu nici zyskują dużą popularność w medycynie estetycznej. Nici APTOS to nici, które liftingują i rewitalizują tkanki. Nad ich skutecznością, od ponad 20 lat, pracują wybitni specjaliści. Nazwa APTOS pochodzi od łacińskiego anti ptosis – znaczącego przeciw opadaniu.

Lifting nićmi APTOS przeznaczony jest dla osób z niewielkim zwiotczeniem tkanek. Terapia nićmi działa przeciwstarzeniowo. Zabieg jest mało inwazyjny i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Pacjent zachowuje naturalne rysy twarzy przy jednoczesnym zliftingowaniu skóry. Pobudzone zostają procesy naprawcze ze wzmożoną produkcją kolagenu i poprawą nawilżenia skóry. Wokół nici powstaje naturalne zwłóknienie, które tworzy stelaż utrzymujący się nawet po jej wchłonięciu. Nici grupują tkanki i utrzymują w prawidłowej pozycji. Równocześnie stymulowana jest produkcja elastyny i kolagenu.

Nici APTOS EXCELLENCE – nici wchłanialne, polecane przy pierwszych oznakach starzenia. Często stosowane w obrębie czoła a linia ich wprowadzenia poprowadzona jest przy linii włosów, co czyni miejsce wkłucia niewidocznym. Zabieg pozwala na uelastycznienie i wygładzenie skóry, co daje efekt odmłodzenia.

Nici APTOS NANO– nici wchłanialne, bez wypustów, podwójnie skręcone na kształt warkocza. Jest to małoinwazyjny zabieg, który z powodzeniem może być z łączony z innymi terapiami. Nici NANO zapewniają podwójny efekt – liftingu oraz biorewitalizacji. Zabieg umożliwia wyrównanie oraz wygładzenie skóry. 

Nici APTOS LIGHT LIFT– nici wchłanialne, które tworzą silnie podtrzymujący szkielet, dzięki czemu utrzymują tkanki na ich pierwotnym położeniu. Dodatkowo kwas zawarty w niciach aktywuje rewitalizację i spowalnia procesy starzenia.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie!

Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM w cenie STANDARD

Ceny od 700 zł, rabaty do 63%

Oferta obowiązuje do 28.04.2024, do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

AKCJA CIAŁO 2024 – Naturalnie piękna w Swoim ciele!

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkiej skóry i cellulitu!

Dzięki AKCJI CIAŁO zyskujesz: Indywidualny plan zabiegowy, Dostęp do zaawansowanych technologii w najlepszych cenach, Opiekę Specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, Imponujące, długotrwałe efekty,

Atrakcyjne pakiety cenowe: BASIC 3 000 zł oraz PREMIUM 4 000 zł!

Oferta obowiązuje do 31.05.2024, do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Regulamin

Nici liftingujące Aptos Cennik

Nici liftingujące APTOS NANO – delikatne i małoinwazyjne, wchłanialne, stymulujące produkcję kolagenu i elastyny(lifting i biorevitalizacja, wyrównanie i wygładzenie skóry)
Rodzaj Nici 1 zabieg
Aptos Nano Vitis (10 szt.) 1 400 zł  2 800 zł
Aptos Nano Spring (10 szt.) 2 900 zł  3 600 zł
Aptos Excellence Nano (10 szt.) 2 900 zł  3 600 zł
Nici liftingujące APTOS LIGHT LIFT – wchłanialne, stymulujące produkcję kolagenu i elastyny – mocny lifting(rewitalizacja i spowolnienie procesów starzenia)
Rodzaj nici 1 zabieg
Aptos Light Lift Thread 2G (2 szt.) 5 000 zł  6 200 zł
Aptos Light Lift Needle 2G (2 szt.) 6 100 zł  7 700 zł
Aptos Light Lift Spring (4 szt.) 3 600 zł  4 300 zł
Aptos Light Lift Spring Soft (4 szt.) 4 100 zł  4 900 zł
Nici liftingujące APTOS LIGHT LIFT- Ginekologia Estetyczna(odmłodzenie okolic krocza)
Rodzaj nici 1 zabieg
Aptos Light Lift Needle 2G (2 szt.) 6 100 zł  7 700 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Lifting
   • Czoło,
   • Policzki,
   • Podbródek,
   • Szyja.
   Lifting
   • Obszary ciała.

   Mocne strony zabiegu

   • Lifting bez użycia skalpela.
   • Minimalna inwazyjność zabiegu,.
   • Szybko zauważalne efekty.
   • Wygładzona, jędrna skóra.
   • Podniesione, „wyostrzone” rysy twarzy bez nacięć.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg przeprowadza wykwalifikowany lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, jest komfortowy dla Pacjenta.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Niewielki obrzęk może utrzymywać się do ok. 1-2 dni po zabiegu. Zabieg nie wymaga jednak szczególnego okresu rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Podskórny stelaż

   Nici posiadają mikrowypusty, które umożliwiają skuteczne zaczepienie ich w tkankach. Dzięki temu tworzy się podskórny stelaż, który powstrzymuje proces opadania tkanek, na który narażona jest wiotczejąca skóra. Do umieszczenia nici na właściwe miejsce, wykorzystuje się specjalistyczne igły, których budowa pozwala na bardzo precyzyjne ruchy. Nici grupują tkanki i naprowadzają je na właściwe miejsca.

   Odmłodzenie skóry

   W składzie nici znajduje się kwas polimlekowy, który odpowiada za odnowę procesów wpływających na młody i zdrowy wygląd skóry. Nici APTOS stymulują produkcję elastyny i kolagenu, które odpowiadają za jej jędrność i gęstość. W skład nici APTOS Visage został dodany również kwas hialuronowy, który dodatkowo nawilża i wygładza skórę.

   Mała inwazyjność zabiegu

   Zabieg przy użyciu nici liftingujących jest małoinwazyjny i komfortowy. Przywraca naturalny wygląd. Można wykonywać go na twarzy jak i na ciele. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach od zabiegu.

   Dla osób z nieznacznym opadaniem tkanek

   Zabieg z użyciem liftingujących nici APTOS przeznaczony jest dla Pacjentów między 30 a 65 rokiem życia oraz dla osób, które zauważają pierwsze oznaki wiotczenia skóry, opadanie tkanek czy asymetrię twarzy.

   Szybko widoczne i długotrwałe efekty

   Poprawa napięcia skóry jest widoczna bezpośrednio po zabiegu. Wstępny efekt uzyskujemy po 2-3 tygodniach, natomiast pełen widoczny jest po 6-8 tygodniach i utrzymuje się do 2 lat, w zależności od indywidualnych predyspozycji Pacjenta. Nici liftingujące APTOS pozwalają osiągnąć rezultat bez konieczności poddawania się tradycyjnym operacjom chirurgicznym.

   Wskazania

   • Utrata jędrności skóry na twarzy i szyi.
   • Zaburzony owal twarzy, nieregularne rysy twarzy.
   • Obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, opadające brwi.
   • Opadająca, wiotka skóra policzków.
   • Fałdy i zmarszczki skóry na twarzy i szyi.
   • Zmiany zanikowe twarzy i szyi.
   • Asymetria twarzy.

   Przeciwwskazania

   • Ciąża.
   • Choroba nowotworowa.
   • Otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry.
   • Zaburzenia krzepliwości krwi.
   • Terapia przeciwzakrzepowa.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad z Pacjentem, mający na celu wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań. Pacjent zostaje też szczegółowo poinformowany o przebiegu i charakterystyce całej procedury medycznej.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg z wykorzystaniem nici APTOS wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na podskórnym wprowadzeniu nici, poprzez pojedyncze nakłucia. Efekty utrzymują się nawet do dwóch lat. Zabieg jest komfortowy dla Pacjenta, a okres rekonwalescencji trwa około dwóch tygodni – nie wyklucza to jednak powrotu do aktywnego trybu życia już po kilku dniach. Lifting całej twarzy trwa około 30-40 minut, maksymalnie 60 minut, a pojedynczej strefy zabiegowej około 10-15 minut.

   Konsultacja kończąca

   Po wykonanym zabiegu nie jest potrzebna konsultacja. W ciągu 24 godzin po terapii zaleca się stosowanie zimnych okładów. Przez dwa tygodnie od zabiegu nie należy spożywać alkoholu. Po zabiegu zaleca się również unikanie nadmiernej mimiki, intensywnego wysiłku fizycznego, masaży oraz zabiegów intensywnie rozgrzewających.

   Jak się przygotować?

   Przez 10 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), które zaburzają krzepliwość krwi. Przed terapią należy unikać spożywania alkoholu, picia mocnej kawy oraz palenia papierosów.

   Częste pytania

   Kiedy można spodziewać się efektów zabiegu?

   Pierwsze pozytywne zmiany widoczne są już zaraz po zabiegu, ale na efekt finalny trzeba poczekać od trzech do sześciu miesięcy. Efekty zabiegu utrzymują się przez ok. dwa lata.

   Czy po zabiegu skóra jest podrażniona?

   Po zabiegu mogą wystąpić ból pozabiegowy oraz opuchlizna, które są przejściowe a skóra może być zaczerwieniona.

   Czy po zabiegu można myć twarz?

   Po zabiegu można myć twarz. Przez 5-7 dni myjemy twarz delikatnie, bez nacierania i masowania.

   Komentarz eksperta

   Nici liftingujące spotykają się z coraz większym zainteresowaniem moich Pacjentów ze względu na szybkie efekty zabiegowe. Dodatkowym czynnikiem, dzięki któremu Pacjenci chwalą zabieg liftingu przy zastosowaniu nici APTOS, jest krótki okres rekonwalescencji. Cenią tę metodę ze względu na jej uniwersalność, ale również ze względu na fakt, że jest to metoda małoinwazyjna. W trakcie zabiegu wykonywane jest tylko małe nacięcie skóry i przez nie wprowadzane są nici. Efekt zabiegu jest bardzo naturalny. 

   0