Menu

Nici liftingujące APTOS

Małoinwazyjne zabiegi liftingujące przy użyciu nici zyskują dużą popularność w medycynie estetycznej. Nici APTOS to nici, które liftingują ale też i rewitalizują tkanki. Nad ich skutecznością, od ponad 20 lat, pracują wybitni specjaliści. Nazwa APTOS pochodzi od łacińskiego anti ptosis – znaczącego przeciw opadaniu.

Lifting nićmi APTOS przeznaczony jest dla osób z niewielkim zwiotczeniem tkanek. Terapia nićmi działa przeciwstarzeniowo. Zabieg jest mało inwazyjny i wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Pacjent zachowuje naturalne rysy twarzy przy jednoczesnym zliftingowaniu skóry i pobudzeniu procesów naprawczych ze wzmożoną produkcją kolagenu i poprawą jej nawilżenia. Wokół nici powstaje naturalne zwłóknienie, które tworzy stelaż utrzymujący się nawet po jej wchłonięciu. Nici grupują tkanki i utrzymują w prawidłowej pozycji. Równocześnie  stymulowana jest produkcja elastyny i kolagenu.

Sekret nici APTOS VISAGE tkwi w ich zróżnicowanej budowie, kształcie i wielokierunkowym ułożeniu haczyków. Nici te wchłaniają się po ok. 1,5 roku. Wykonane są one z kwasu polimlekowego i kaprolaktanu, które to przyczyniają się do ich silnych właściwości stymulacyjnych. W zależności od obszaru ich implementacji, zabieg trwa od kilkudziesięciu minut do godziny. Pierwsze pozytywne zmiany widoczne są już po zabiegu, ale na efekt finalny trzeba poczekać od trzech do sześciu miesięcy. Efekty zabiegu utrzymują się przez ok. dwa lata.

Nici APTOS NANO– nici wchłanialne, bez wypustów, podwójnie skręcone na kształt warkocza. Najbardziej delikatna i małoinwazyjna technika. Może być z powodzeniem łączona z innymi terapiami. Nici NANO zapewniają podwójny efekt – liftingu oraz biorevitalizacji. Po zabiegu powierzchnia skóry ulega wyrównaniu i jest wyraźnie gładsza.

Nici APTOS EXCELLENCE – nici wchłanialne, polecane przy pierwszych oznakach starzenia. Często stosowane w obrębie czoła a linia ich wprowadzenia poprowadzona jest przy linii włosów, co czyni miejsce wkłucia niewidocznym. Skóra staje się bardziej elastyczna i gładka. Nici nadają efekt odmładzający i spowalniają efekt starzenia.

Nici APTOS LIGHT LIFT– nici wchłanialne, które tworzą silnie podtrzymujący szkielet, dzięki czemu utrzymują tkanki na ich pierwotnym położeniu. Dodatkowo kwas zawarty w niciach aktywuje rewitalizację i spowalnia procesy starzenia.

 

Nici liftingujące APTOS - innowacyjne nici do liftingu, wchłanialne, liftingujące i rewitalizujące tkanki

Medycyna estetyczna - nici liftingujące APTOS 

Nici1 zabieg
Nici APTOS Nano
Aptos Nano Vitis (10 szt.)1 100 zł  2 800 zł
Aptos Nano Spring (10 szt.)2 900 zł  3 600 zł
Aptos Excellence Nano (10 szt.)2 900 zł  3 600 zł
Nici APTOS Excellence
Aptos Excellence Visage (10 szt.)4 800 zł  9 500 zł
Aptos Excellence Visage Soft (10 szt.)4 800 zł  6 000 zł
Aptos Excellence Body (15 szt.)5 600 zł  7 000 zł
Nici APTOS Light Lift
Aptos Light Lift Thread 2G (2 szt.)5 000 zł  6 200 zł
Aptos Light Lift Needle 2G (2 szt.)6 100 zł  7 700 zł
Aptos Light Lift Spring (4 szt.)3 600 zł  4 300 zł
Aptos Light Lift Spring Soft (4 szt.)4 100 zł  4 900 zł

Ginekologia estetyczna - nici liftingujące APTOS 

Nici1 zabieg1 zabieg (do zabiegu laserowego)
Aptos Light Lift Needle 2G - odmłodzenie okolic krocza (1 nić)2 500 zł2 000 zł  2 500 zł
Aptos Light Lift Needle 2G - odmłodzenie okolic krocza (2 nici)3 500 zł3 000 zł  3 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

 

  • Czoło
  • Policzki
  • Podbródek
  • Szyja

Mocne strony zabiegu

  • Lifting bez użycia  skalpela,
  • Minimalna inwazyjność zabiegu,
  • Szybki i długotrwały efekt,
  • Wygładzona, jędrna skóra,