Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

dr Krzysztof Miracki

Ekspert laseroterapii, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista otolaryngolog, dyrektor ds. medycznych

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (1987). Uzyskał specjalizację I-go stopnia z zakresu otolaryngologii (1991). Ukończył pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Odbył liczne kursy i szkolenia z technik medycyny estetycznej prowadzone w kraju i za granicą przez uznane autorytety z dziedziny medycyny estetycznej. Regularnie uczestniczy w kongresach naukowych i seminariach branżowych nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie laseroterapii i najnowszych rozwiązań na światowych rynkach medycyny estetycznej.

Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych zabiegów liposukcji i lipotransferu oraz laserowym usuwaniu wszelkiego rodzaju tatuaży, blizn i znamion skórnych jak również laseroterapii naczyniowej oraz iniekcjach i zabiegach z użyciem nici liftingujących nowej generacji.

Pacjenci cenią w nim nie tylko wiedzę i umiejętność tworzenia atmosfery zaufania, ale także wyjątkowy zmysł estetyczny i wyczucie proporcji – czynniki niezwykle istotne w zawodzie lekarza medycyny estetycznej.

Medycyna estetyczna to jego prawdziwa pasja, jednak energii wystarcza mu także na zainteresowania pozazawodowe: żeglarstwo, lotnictwo, motoryzację, podróże i…dobrą kuchnię.

Marta Kożuchowska, Klinika Miracki Warszawa Mokotów Aleja Wilanowska, portal Google

Byłam na konsultacji z dr Mirackim w sprawie nieudanego tatuażu i musze przyznać że jestem pod wrażeniem jak bardzo zaangażowany jest w wykonywanie swojej pracy. Doktor Miracki wysłuchał i dokładnie opowiedział jak będzie wyglądał zabieg i kiedy można spodziewać się efektów. W sumie już po 3 zabiegu było widać efekty. Doktor powiedział, że jeszcze kilka zabiegów i tatuaż zupełnie zniknie. Jestem mega zadowolona, że zabieg wykonałam w renomowanej klinice ponieważ nie chciałam mieć żadnych blizn czy przebarwień i szybko pozbyć się problemu. Zdecydowanie polecam każdemu! 

Anna Eliza Kapelusz, Klinika Miracki Warszawa Mokotów Aleja Wilanowska, portal Google

Wykonywałam zabieg usuwania blizn po trądzikowych z osoczem u dr Mirackiego. Rezultaty było widać już po pierwszym zabiegu. Jestem bardzo zadowolona i już nie mogę doczekać się efektów po kolejnych zabiegach. Zdecydowanie Polecam

Olga Kołodziej, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Z całego serca polecam klinikę Miracki za wysoki standard w każdej dziedzinie pracy z klientem: za profesjonalizm, wysoką jakość usług, za troskliwe i indywidualne podejście do każdego klienta, za najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt w Polsce oraz za Doskonałe efekty zabiegów! Jestem bardzo zadowolona, ceny są bardzo konkurencyjne, szczególnie jeśli obserwuje się zniżki oraz przy zakupie usług pakietach! W klinice panuje fantastyczna atmosfera, pracownicy recepcji i asystenci są niezwykle mili i pomocni. Doktorzy, wykonujący zabiegi mają ogromne doświadczenie, poparte licznymi szkoleniami z zakresu najnowocześniejszych metod z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Ponieważ twarz mamy tylko jedną :), można śmiało zaufać zespołowi kliniki Doktora Mirackiego.

Anna Kwiatkowska, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Profesjonalna, indywidualna obsługa klienta, co przekonało mnie do skorzystania z zabiegu. Byłam sceptyczna, bo korzystając z oferty innej kliniki spotkałam się z dosyć lekceważącym potraktowaniem i czułam się jak petent, z tego też powodu pewnie następnym razem skorzystam z usług Kliniki Miracki. Pan doktor oprócz wiedzy medycznej utalentowany manualnie 🙂

Joanna, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Polecam usługi dr Mirackiego. Najbardziej zadowolona jestem z osocza bogatopłytkowego. Zabieg chociaż drogi, to naprawdę wart swojej ceny. Skóra jeszcze przez przynajmniej rok wygląda dużo zdrowiej, jest zagęszczona i ma ładny koloryt, a włosy przestają wypadać. 

Beata Katarzyna, Klinika Miracki Warszawa Mokotów Aleja Wilanowska, portal Google

Do doktora Mirackiego trafiłam we wrześniu 2020r. Jestem po trzech wizytach w klinice i szczerze mówiąc lepiej nie mogłam trafić. Pierwsze wrażenie – klinika ul.Wilanowska 67, dojazd świetny, nie trzeba krążyć i szukać między blokami. Miejsc parkingowych w koło kliniki bardzo dużo, także problemu z zaparkowaniem nie było. Na drzwiach wejściowych widnieje oczywista informacja epidemiczna – obowiązek zasłania ust i nosa maseczką. Takową posiadam i cieszę się, że klinika tego bezwzględnie wymaga, dla mnie to bardzo ważne. Po wejściu do środka zostałam miło przywitana przez uśmiechnięte panie z rejestracji. Wnętrze czyste i pachnące. Wizyta odbyła się planowo, bez opóźnień. Moim problemem był wystający naczyniak na udzie. Po zakwalifikowaniu do zabiegu i omówieniu szczegółów dr. Miracki przystąpił do dzieła. I tu dostrzegłam ogromną wiedzę i praktykę lekarza. Doktor użył dwóch laserów. Jednym skutecznie usunął naczyniaka, drugim pozamykał naczynia krwionośne. Wszystko podczas jednej wizyty i jednego zabiegu. Niewątpliwie dostęp do najnowocześniejszego sprzętu laserowego oraz różnorodność tego sprzętu daje lekarzowi możliwości zabiegowe. To ogromny atut tej kliniki. Po miesiącu od tej wizyty i zadowolenia z efektów – stwierdziłam, że skorzystam z kolejnego zabiegu laserowego. Tym razem chciałam usunąć oporny makijaż permanentny ust. Z nieudanym, szpecącym makijażem permanentnym walczyłam od 2 lat, dwoma różnymi metodami (nie laserowymi) – niestety nie przyniosły oczekiwanego rezultatu (na marginesie metodę pigment off – odradzam każdemu, gdyż zostawia blizny). Ostatnią deską ratunku okazał się dr. Miracki i laser Discovery Pico. Nie zawiodłam się. Jestem po dwóch zabiegach. Przed każdym z nich zostałam znieczulona maścią (w cenie zabiegu) dodatkowo w trakcie laseroterapii miejsce zabiegowe było chłodzone chłodziarką medyczną, zabieg był dla mnie komfortowy. Laser nie przerywa ciągłości skóry, przez około 3h po zabiegu usta były trochę zaczerwienione, a cała rekonwalescencja trwała 2-3 dni. Niechciany pigment znikał w oczach. Dostrzegłam, jeszcze jeden efekt (chyba uboczny usuwanego makijażu permanentnego) – blizny które pozostawiła poprzednia metoda „pigment off” znacznie się spłyciły i wyrównały, co wskazuje, że laser musi sobie świetnie z nimi radzić przy celowej kuracji na blizny. Podsumowując: Żałuje, ze tak późno trafiłam do doktora Mirackiego. Oszczędziłabym na pewno czasu, stresu i pieniędzy. Znakomite lasery, ich różnorodność oraz wiedza i praktyka Dr. Mirackiego czynią go niekwestionowanym autorytetem laseroterapii w Polsce. Ja wrócę w to miejsce nie raz. Polecam. 

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki