Skip to main content

Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Kształtne, błyszczące i pełne usta są jednym z najbardziej zauważalnych atutów kobiety. Piękne, zmysłowe, powiększone usta świadczą nie tylko o naszej urodzie, ale dodają pewności siebie i wskazują na naszą młodość wigor i żywotność. Tymczasem utrzymanie ust w idealnym stanie nie jest łatwe – niestety ich struktura jest bardzo delikatna i szybko ulega działaniu czasu, przez co usta stają się wiotkie, zwężają się i tracą blask – słowem bardzo łatwo są na nich widoczne pierwsze procesy starzenia. Poza tym, rzadko zdarza się, żeby natura obdarzyła nas idealnym kształtem ust.

 Powiększanie ust – przed i po

Na szczęście medycyna estetyczna pozwala skutecznie zaradzić temu problemowi – wypełnianie, powiększanie ust do wymarzonego kształtu i ich odmładzanie to zabiegi, które w rękach doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej są w stanie błyskawicznie przywrócić blask i nadać idealny kształt niemal każdym ustom. Efekt po powiększaniu ust to przede wszystkim pełniejsze, jędrniejsze i bardziej kształtne usta. Modelowanie ust kwasem hialuronowym pozwala osiągnąć zarówno spektakularny efekt, jak i bardzo delikatny i subtelny rezultat. Z tego względu zarówno zwolenniczki wyrazistych rezultatów, jak i fanki naturalnego piękna mogą zdecydować się na powiększanie ust, które spełni ich oczekiwania.

Powiększanie ust Warszawa, Katowice, Kraków, Łódź

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym jest niezwykle popularny w Polsce i na całym świecie. Oferuje go bardzo wiele salonów i osób prywatnych, jednak zanim umówimy się na zabieg, warto wiedzieć kilka rzeczy. Przede wszystkim powiększanie ust wykonywane przez osobę niedoświadczoną czy bez odpowiednich uprawnień może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Podobnie dzieje się, jeśli do zabiegu zostanie użyty preparat złej jakości czy niewiadomego pochodzenia. Dlatego jeśli interesuje Cię powiększanie ust w Warszawie lub Katowicach, warto skorzystać z usług Kliniki Miracki. W naszej klinice doświadczeni lekarze dołożą wszelkich starań, aby zabieg był komfortowy, a rezultat satysfakcjonujący. We wszystkich placówkach pracujemy na sprawdzonych, najwyższej jakości preparatach, co daje gwarancję bezpieczeństwa zabiegu i dobrych efektów.

Powiększanie ust – cena

Cena powiększania ust może różnić się w zależności od miejsca, w którym wykonujesz zabieg, a także od jakości i ilości użytego preparatu. Jeśli zależy Ci na spektakularnym efekcie, prawdopodobnie do modelowania ust zostanie użyte więcej niż 1 ml kwasu hialuronowego. Jaki jest koszt zabiegu powiększania ust możesz sprawdzić w naszym cenniku.

Zapraszamy na zabieg do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach!