NOWOŚĆ! Kup VOUCHER za 500 zł i wykorzystaj go w ciągu 12 miesięcy

Rzadkie włosy

Rzadkie włosy, łysienie, powstawanie zakoli, przerzedzanie się włosów. To jeden z niewielu problemów estetycznych, z którym częściej zgłaszają się mężczyźni niż kobiety do kliniki medycyny estetycznej. Związane jest to z faktem, że rzadkie włosy są wynikiem ich wypadania a temu sprzyja aktywność testosteronu, hormonu, który dominuje u mężczyzn.
Jednak rzecz jasna na problemy z rzadkimi włosami skarżą się również kobiety – nadmierna ilość zabiegów kosmetycznych na włosy, forsowanie ich intensywnymi zabiegami nie sprzyja zachowaniu kondycji zdrowych, błyszczących i sprężystych oraz gęstych włosów. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna doskonale radzi sobie z problemem rzadkich włosów.

Poza nowoczesnymi metodami przeszczepu włosów, lekarz medycyny estetycznej dysponuje szeregiem innych, mniej inwazyjnych z perspektywy Pacjenta zabiegów poprawiających stan rzadkich włosów. Wśród najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów na rzadkie włosy znajdują się bez wątpienia zabiegi karboksyterapii, która poprawiając ukrwienie skóry głowy bardzo korzystnie wpływa na odbudowę i regenerację włosów. Równie popularnymi procedurami pomagającymi na problem rzadkich włosów są zabiegi mezoterapii specjalnymi koktajlami odżywczymi przygotowanymi specyficznie do regeneracji skóry głowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów na rzadkie włosy.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki