Menu
Laserowe, nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej SculpSure

SculpSure - redukcja tłuszczu w 25 minut

Laser SculpSure to technologia, którą śmiało można nazwać technologią nowej ery. Wykorzystanie w urządzeniu lasera diodowego o długości fali 1060 nm, charakteryzującej się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej pozwala w minimalnym czasie osiągać maksymalne rezultaty. Zabieg laserowy SculpSure to redukcja tłuszczu w błyskawicznym tempie – bez skutków ubocznych i bez skalpela.

Co wyróżnia laser SculpSure?

 • najkrótszy czas trwania zabiegu: TYLKO 25 MINUT,
 • najlepsze efekty redukcji tłuszczu: 25% SKUTECZNIE USUNIĘTEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ,
 • całkowicie nieinwazyjny zabieg,
 • brak okresu rekonwalescencji i widocznych śladów po zabiegu.

Lipoliza laserowa SculpSure

Dokładnie tak, jak deklaruje producent, znana w świecie medycyny estetycznej z najlepszych, nowatorskich rozwiązań firma Cynosure – laser Sculpsure w 25 minut potrafi usunąć około 25% tkanki tłuszczowej z poddanego zabiegowi obszaru. Rozbite komórki tłuszczowe organizm usuwa sam, naturalnymi sposobami. Jednak laser Sculpsure dodatkowo pobudza wewnętrzne struktury skóry do produkcji kolagenu, który wzmacnia skórę, nadaje jej elastyczności i sprężystości.

Rezultaty w postaci wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu, który trwa zaledwie 25 minut! Tylko tyle czasu potrzebuje rewolucyjny laser ScuplSure, aby przywrócić sylwetce smukłość i zredukować nagromadzony, nawet najbardziej uporczywy tłuszcz w dowolnym obszarze ciała. Do tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu Pacjent nie musi przygotowywać się w żaden szczególny sposób – istotne jest tylko, jak w przypadku każdej terapii laserowej, aby zadbać o ochronę skóry przed działaniem światła lasera.

 

Laser SculpSure

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu  Pierwszy zabiegDrugi zabieg
1 pad1 250 zł1 250 zł
Jeden, dowolny obszar (4 pady)3 000 zł 5 000 zł2 000 zł 5 000 zł
Dowolne 4 obszary (4 x 4 pady)8 000 zł 20 000 zł
Podbródek  NOWOŚĆ!2 800 zł 3 800 zł1 800 zł 3 800 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Modelowania podbródka

Zabieg dedykowany jest dla Pacjentów, którzy szukają bezinwazyjnego zabiegu redukcji tłuszczu, szczególnie w trudnych obszarach, opornych na inne metody wyszczuplania. Lipoliza SculpSure może być wykonywana na różnych obszarach ciała, takich jak brzuch, uda, boczki, kolana, ramiona. Spektakularne efekty zabiegowe osiągamy po około dwóch miesiącach, gdy rozbita tkanka zostanie już naturalnie usunięta z organizmu.

Liposukcja laserowa

Zabieg jest też wykorzystywany do modelowania podbródka. Lekarz podczas zabiegu przykłada do miejsca zabiegowego specjalną głowicę, dostosowaną do usuwania tkanki z okolicy podbródka. Dzięki wyjątkowej budowie, głowica doskonale przylega do podbródka, dzięki temu energia lasera bezbłędnie trafia w problemowy obszar i rozpoczyna się proces redukowania nadmiaru tłuszczu.

Mocne strony zabiegu

 • Szybkość i nowoczesność

  Najnowocześniejszy, nieinwazyjny laser SculpSure, którego największym atutem jest skuteczność zabiegu przy jednoczesnym błyskawicznym czasie trwania procedury! Już w 25 minut SculpSure jest w stanie nadać Twojemu ciału szczupły, wysmuklony wygląd. Tak krótki czas wystarcza, aby pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej poprzez laserową lipolizę SculpSure!

 • Bezpieczeństwo i uniwersalność

  Ze względu na swoją charakterystykę i całkowity brak inwazyjności laser SculpSure jest idealną metodą wyszczuplania sylwetki i usuwania tkanki tłuszczowej dla Pacjentów o wszystkich typach skóry.

 • Skuteczność

  W wyniku terapii SculpSure skutecznie usuwana jest miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa, a skóra nabiera jędrności i elastyczności. Rezultaty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje kosmetolog.

Czy zabieg jest bolesny?
Objawy takie jak zaczerwienienie i opuchlizna ustępują samoczynnie po kilku dniach.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

 

Redukcja opornej tkanki tłuszczowej

Laser diodowy Sculpsure pracujący dzięki fali o długości 1060 nm jest najnowszym urządzeniem przeznaczonym do radykalnej redukcji tłuszczu. Dzięki nowatorskiej technologii, w której wykorzystano falę o najwyższym powinowactwie do tkanki tłuszczowej, urządzenie doskonale sobie radzi z likwidacją nawet najbardziej opornych miejscowych depozytów tłuszczowych.

Zaawansowana technologia

Technologia zastosowana w laserze Sculpsure opiera się na czterech aplikatorach (padach), z których każdy operuje na obszarze aż 24 cm2. Podczas zabiegu, lekarz może jednocześnie wykorzystywać wszystkie cztery pady, a to znaczy, że podczas jednej sesji trwającej jedynie 25 minut, może opracowywać obszar aż 96 cm2.

Usuwanie komórek tłuszczowych

Laser Sculpsure rozgrzewa skórę poddaną terapii do temperatury od 42 do 47 stopni Celsjusza na głębokości aż 3 cm. Dzięki tak silnemu rozgrzaniu uszkodzone zostają komórki tłuszczowe, które następnie w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Jednocześnie, rozgrzanie tkanki działa stymulująco i powoduje gwałtowne pobudzenie receptorów odpowiedzialnych za namnażanie kolagenu w skórze. To z kolei powoduje, że skóra dokonuje naturalnej przebudowy, wzmacnia się i uelastycznia nabierając zdrowego, młodzieńczego wyglądu.

Bezbolesna procedura

Działanie urządzenia jest nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale też, co istotne nie niesie ze sobą negatywnych odczuć dla Pacjenta – odczuwa on jedynie lekkie rozgrzanie skóry, ponieważ wbudowane w urządzenie systemy chłodzące skutecznie zapobiegają powstawaniu uczucia przegrzania.

Błyskawiczny zabieg

Unikatową cechą lasera Sculpsure jest czas jego działania – jeden zabieg laserowego usuwania tkanki tłuszczowej, niezależnie od użytej liczby padów, trwa jedynie 25 minut. Jak potwierdzają badania, w tym czasie laser jest w stanie zredukować tłuszcz na obszarze poddanym terapii nawet o 25%.

Wskazania

Mając na uwadze fakt, że terapia laserem SculpSure jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym – jest ona doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich Pacjentów niezależnie od typu skóry. Rewolucyjna metoda ujędrniania ciała i wyszczuplania oraz redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu laserem SculpSure – jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie:

 • Pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu
 • Wyszczuplić brzuch, boczki, kolana, ramiona, uda czy pośladki
 • Wymodelować i wysmuklić sylwetkę
 • Nadać skórze jędrności i naturalnej sprężystości

Przeciwwskazania

 • Przerwanie ciągłości naskórka w miejscu zabiegu
 • Aktywne infekcje
 • Choroby nowotworowe
 • Przyjmowanie ziół i leków światłouczulających
 • Nadmierna, świeża opalenizna
 • Ciąża i okres laktacji

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

Pierwszy zabieg

Laser diodowy SculpSure o długości fali 1060 nm (bardzo wysokie powinowactwo długości fali do tkanki tłuszczowej) podgrzewa tkanki do temperatury 42-47 stopni przy pomocy specjalnych aplikatorów (tak zwanych padów). Specyficzne powinowactwo długości fali do tkanki tłuszczowej powoduje, że w skórze (rozgrzanej do głębokości aż 3 cm) uszkodzone zostają komórki tłuszczowe – nawet te najbardziej uporczywe, na które nie działają inne metody wyszczuplania. Po 25 minutach zabiegu bardzo wyraźnie widoczne są efekty działania lasera, a co najważniejsze – skóra pozostaje nienaruszona, co jest ogromną przewagą wyszczuplania i konturowania sylwetki SculpSure nad innymi metodami liposukcji.

Konsultacja kończąca

W zasadzie nie jest konieczna. dlatego SculpSure stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów liposukcji, po której niezbędny jest czas rekonwalescencji. Po zakończeniu terapii lekarz może zalecić zabiegi podtrzymujące efekt i pielęgnujące skórę.

Przed i po

 • Laser SculpSure  Efekty Przed I Po
 • Liposukcja Laserowa  Zdjecia Przed I Po

Jak się przygotować?

Do tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu Pacjent nie musi przygotowywać się w żaden szczególny sposób – istotne jest tylko, jak w przypadku każdej terapii laserowej, aby zadbać o ochronę skóry przed działaniem światła lasera. A zatem: nie przystępować do zabiegu z opalenizną, a przed wizytą nie przyjmować leków światłouczulających.

Częste pytania

Na których obszarach zabieg ciała daje najlepsze efekty?

Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej jest zabiegiem wszechstronnym, stosowanym wobec różnych obszarów ciała. Zabieg szczególnie dedykuje się osobom borykającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, bioder i talii.  Można go też jednak wykonać na udach oraz okolicach kolan i ramion, a nawet na twarzy, np. w celu modelowania podbródka. 

Czym terapia SculpSure różni się od innych zabiegów niszczących komórki lipidowe?
 • Można ją wykonać jednocześnie na wielu obszarach, a czas zabiegu  i tak nie przekracza 30 minut,
 • Zabieg jest bezbolesny, co potwierdzają opinie Pacjentów. Odczuwane jest tylko niewielkie mrowienie; nie ma też dolegliwości po zabiegu,
 • Większe bezpieczeństwo; nie istnieje ryzyko uszkodzenia sąsiednich tkanek oraz poparzenia powierzchownych warstw skóry,
 • Ekonomiczność - zazwyczaj wystarcza tylko jeden zabieg.
Kiedy są widoczne efekty?

Pierwsze efekty usuwania tłuszczu laserem są widoczne po około 1,5 miesiąca od zabiegu. Jednak satysfakcjonujących efektów zabiegu należy się spodziewać po około dwunastu tygodniach

Czy po zabiegu obowiązują jakieś szczególne zalecenia?

Rekomendujemy laserowe usuwanie tłuszczu SculpSure tę metodę jako skuteczną i bezpieczną. Laser niszczy komórki tłuszczowe, które następnie są wydalane w sposób naturalny z organizmu – przez układ limfatyczny i krwionośny (poprzez nerki i wątrobę). Trwa to do 12 tygodni, jednak jako specjalista, wiem z doświadczenia, że nie ma błyskawicznych, a jednocześnie zarazem skutecznych i bezpiecznych terapii w tym zakresie. Wiele moich Pacjentek, zwłaszcza po ciąży, bardzo sobie ceni ten zabieg, gdyż po ok. 4-5 tygodniach zauważają znaczną poprawę w strukturze skóry, a jednocześnie są spokojne o bezpieczeństwo kuracji.

Carousel contents not found!

Komentarz eksperta

Rekomendujemy laserowe usuwanie tłuszczu SculpSure tę metodę jako skuteczną i bezpieczną. Laser niszczy komórki tłuszczowe, które następnie są wydalane w sposób naturalny z organizmu – przez układ limfatyczny i krwionośny (poprzez nerki i wątrobę). Trwa to do 12 tygodni, jednak jako specjalista, wiem z doświadczenia, że nie ma błyskawicznych, a jednocześnie zarazem skutecznych i bezpiecznych terapii w tym zakresie. Wiele moich Pacjentek, zwłaszcza po ciąży, bardzo sobie ceni ten zabieg, gdyż po ok. 4-5 tygodniach zauważają znaczną poprawę w strukturze skóry, a jednocześnie są spokojne o bezpieczeństwo kuracji.