Skip to main content

SculpSure – redukcja tłuszczu w 25 minut

Nowoczesny, nieinwazyjny laser SculpSure jest skutecznym zabiegiem o krótkim czasie trwania procedury. Już w 25 minut jest w stanie nadać ciału szczuplejszy, wysmuklony wygląd. Tak krótki czas wystarcza, aby pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej.

Laser SculpSure to technologia, którą śmiało można nazwać technologią nowej ery. Wykorzystanie w urządzeniu lasera diodowego o długości fali 1060 nm, charakteryzującej się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej pozwala w minimalnym czasie osiągać maksymalne rezultaty. Zabieg SculpSure to błyskawiczna laserowa lipoliza bez skalpela i bez skutków ubocznych.

Co wyróżnia laser SculpSure?

 • Krótki czas trwania zabiegu: TYLKO 25 MINUT.
 • Widoczne efekty redukcji tłuszczu: 25% SKUTECZNIE USUNIĘTEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ.
 • Nieinwazyjny zabieg.
 • Brak okresu rekonwalescencji. Rozgrzana skóra jest jednocześnie schładzana przez wbudowane w urządzenie systemy chłodzące, co przyczynia się do zniwelowania nieprzyjemnych odczuć związanych z podgrzaniem skóry.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w WarszawieKatowicachKrakowie i Łodzi!

Lipoliza laserowa SculpSure

YouTube video

Jak deklaruje producent, znana w świecie medycyny estetycznej z nowatorskich rozwiązań firma Cynosure – laser Sculpsure w 25 minut potrafi usunąć około 25% tkanki tłuszczowej z poddanego zabiegowi obszaru. Lipoliza laserowa brzucha, ud czy podbródka jest mało inwazyjna i pozwala osiągnąć widoczne rezultaty. Rozbite komórki tłuszczowe organizm usuwa sam, naturalnymi sposobami. Laser Sculpsure dodatkowo pobudza wewnętrzne struktury skóry do produkcji kolagenu, który wzmacnia skórę, nadaje jej elastyczność i sprężystość.

Rezultaty w postaci wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu, który trwa zaledwie 25 minut. Tylko tyle czasu potrzebuje laser ScuplSure, aby przywrócić sylwetce smukłość i zredukować nagromadzony, nawet najbardziej uporczywy tłuszcz w dowolnym obszarze ciała. Do tego nieinwazyjnego zabiegu Pacjent nie musi przygotowywać się w żaden szczególny sposób – istotne jest tylko, jak w przypadku każdej terapii laserowej, aby zadbać o ochronę skóry przed działaniem światła lasera.

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie na lato!

Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkości skóry

Przy zakupie dowolnego zabiegu pojedynczego lub w pakiecie w obszarach ciała: Onda, Onda Pro, Accent Prime (RF + Ultradźwięki) zabieg Endermologii LPG Alliance GRATIS

Oferta obowiązuje do 31.07.2024, do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Nowość! Hydrafacial Holistic Treatment

Wszystkie procedury Hydrafacial wzbogacone dodatkowo o terapię światłem LED oraz drenaż limfatyczny. Dzięki nim Twoja skóra zyska lepszy wygląd, złagodzone zostaną zaczerwienienia, a także uzyskasz efekt liftingu i redukcji obrzęków. Zabieg Gwiazd, szczególnie polecany jako przygotowanie do Laseroterapii. Dostępne w naszych wybranych Placówkach: Warszawa Wilanowska, Królewska oraz w Łodzi. Zapraszamy!

Laser SculpSure Cennik

Sculpsure – Modelowanie Sylwetki(redukcja tkanki tłuszczowej)
Rodzaj zabiegu   1 zabieg
1  pad 1 250 zł
Jeden, dowolny obszar (4 pady) 2 000 zł  5 000 zł
Dowolne 4 obszary (4 x 4 pady) 8 000 zł  20 000 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Lipoliza laserowa
   • Brzuch
   • Uda
   • Pośladki
   • Ramiona
   • Tors

   Mocne strony zabiegu

   • Szybkość i nowoczesność
    Nowoczesny, nieinwazyjny laser SculpSure jest skutecznym zabiegiem o krótkim czasie trwania procedury. Już w 25 minut jest w stanie nadać ciału szczuplejszy, wysmuklony wygląd. Tak krótki czas wystarcza, aby pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej poprzez laserową lipolizę SculpSure.

   • Bezpieczeństwo i uniwersalność
    Ze względu na swoją charakterystykę i brak inwazyjności laser SculpSure jest sprawdzoną metodą wyszczuplania sylwetki i usuwania tkanki tłuszczowej dla Pacjentów o wszystkich typach skóry.

   • Skuteczność
    W wyniku terapii SculpSure usuwana jest miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa, a skóra nabiera jędrności i elastyczności. Rezultaty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Objawy takie jak zaczerwienienie i opuchlizna ustępują samoczynnie po kilku dniach.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Redukcja opornej tkanki tłuszczowej

   Laser diodowy SculpSure pracujący dzięki fali o długości 1060 nm jest urządzeniem przeznaczonym do redukcji tłuszczu. Dzięki nowatorskiej technologii, w której wykorzystano falę o najwyższym powinowactwie do tkanki tłuszczowej, urządzenie radzi sobie z likwidacją nawet najbardziej opornych miejscowych depozytów tłuszczowych.

   Zaawansowana technologia

   Technologia zastosowana w laserze SculpSure opiera się na czterech aplikatorach (padach), z których każdy operuje na obszarze aż 24 cm2. Podczas zabiegu, kosmetolog może jednocześnie wykorzystywać wszystkie cztery pady, a to znaczy, że podczas jednej sesji trwającej jedynie 25 minut, może opracowywać obszar aż 96 cm2.

   Usuwanie komórek tłuszczowych

   Laser SculpSure rozgrzewa skórę poddaną terapii do temperatury od 42 do 47 stopni Celsjusza na głębokości aż 3 cm. Dzięki tak silnemu rozgrzaniu uszkodzone zostają komórki tłuszczowe, które następnie w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Jednocześnie, rozgrzanie tkanki działa stymulująco i powoduje gwałtowne pobudzenie receptorów odpowiedzialnych za namnażanie kolagenu w skórze. To z kolei powoduje, że skóra dokonuje naturalnej przebudowy, wzmacnia się i uelastycznia nabierając zdrowego, młodzieńczego wyglądu.

   Bezbolesna procedura

   Działanie urządzenia jest nie tylko skuteczne, ale też, co istotne nie niesie ze sobą negatywnych odczuć dla Pacjenta – odczuwa on jedynie lekkie rozgrzanie skóry, ponieważ wbudowane w urządzenie systemy chłodzące zapobiegają powstawaniu uczucia przegrzania.

   Błyskawiczny zabieg

   Cechą lasera SculpSure jest czas jego działania – jeden zabieg laserowego usuwania tkanki tłuszczowej, niezależnie od użytej liczby padów, trwa jedynie 25 minut. Jak potwierdzają badania, w tym czasie laser jest w stanie zredukować tłuszcz na obszarze poddanym terapii nawet o 25%.

   Wskazania

   Terapia laserem SculpSure jest zabiegiem nieinwazyjnym – jest ona rozwiązaniem dla wszystkich Pacjentów niezależnie od typu skóry. Metoda ujędrniania ciała i wyszczuplania oraz redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu laserem SculpSure – jest rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie:

   • Pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu.
   • Wyszczuplić brzuch, boczki, kolana, ramiona, uda czy pośladki.
   • Wymodelować i wysmuklić sylwetkę.
   • Nadać skórze jędrności i naturalnej sprężystości

   Przeciwwskazania

   • Przerwanie ciągłości naskórka w miejscu zabiegu,
   • Aktywne infekcje,
   • Choroby nowotworowe,
   • Przyjmowanie ziół i leków światłouczulających,
   • Nadmierna, świeża opalenizna,
   • Ciąża i okres laktacji.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszego spotkania kosmetolog w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

   Pierwszy zabieg

   Laser diodowy SculpSure o długości fali 1060 nm (bardzo wysokie powinowactwo długości fali do tkanki tłuszczowej) podgrzewa tkanki do temperatury 42-47 stopni przy pomocy specjalnych aplikatorów (tak zwanych padów). Specyficzne powinowactwo długości fali do tkanki tłuszczowej powoduje, że w skórze (rozgrzanej do głębokości aż 3 cm) uszkodzone zostają komórki tłuszczowe – nawet te najbardziej uporczywe, na które nie działają inne metody wyszczuplania. Po 25 minutach zabiegu bardzo wyraźnie widoczne są efekty działania lasera, a co najważniejsze – skóra pozostaje nienaruszona, co jest ogromną przewagą wyszczuplania i konturowania sylwetki SculpSure nad innymi metodami lipoliza

   Konsultacja kończąca

   W zasadzie nie jest konieczna, dlatego SculpSure stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów lipolizy, po której niezbędny jest czas rekonwalescencji. Po zakończeniu terapii kosmetolog może zalecić zabiegi podtrzymujące efekt i pielęgnujące skórę.

   Przed i po

   Jak się przygotować?

   Do tego nieinwazyjnego zabiegu Pacjent nie musi przygotowywać się w żaden szczególny sposób – istotne jest tylko, jak w przypadku każdej terapii laserowej, aby zadbać o ochronę skóry przed działaniem światła lasera. A zatem: nie przystępować do zabiegu z opalenizną, a przed wizytą nie przyjmować leków światłouczulających.

   Częste pytania

   Na których obszarach ciała zabieg daje najlepsze efekty?

   Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej jest zabiegiem wszechstronnym, stosowanym wobec różnych obszarów ciała. Zabieg dedykuje się osobom borykającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, bioder i talii. Można go też jednak wykonać na udach oraz okolicach kolan i ramion.

   Czym terapia SculpSure różni się od innych zabiegów niszczących komórki lipidowe?
   • Można ją wykonać jednocześnie na wielu obszarach, a czas zabiegu i tak nie przekracza 30 minut,
   • Zabieg jest komfortowy, co potwierdzają opinie Pacjentów. Odczuwane jest tylko niewielkie mrowienie; nie ma też dolegliwości po zabiegu,
   • Większe bezpieczeństwo; nie istnieje ryzyko uszkodzenia sąsiednich tkanek oraz poparzenia powierzchownych warstw skóry,
   • Ekonomiczność – zazwyczaj wystarcza tylko jeden zabieg.
   Kiedy są widoczne efekty lipolizy?

   Pierwsze efekty usuwania tłuszczu laserem są widoczne po około 1,5 miesiąca od zabiegu. Jednak satysfakcjonujących efektów zabiegu należy się spodziewać po około dwunastu tygodniach

   Czy po zabiegu SculpSure obowiązują jakieś szczególne zalecenia?

   Laserowe usuwanie tłuszczu SculpSure jest metodą skuteczną i bezpieczną. Laser niszczy komórki tłuszczowe, które następnie są wydalane w sposób naturalny z organizmu – przez układ limfatyczny i krwionośny (poprzez nerki i wątrobę). Trwa to do 12 tygodni, jednak jako specjalista, wiem z doświadczenia, że nie ma błyskawicznych, a jednocześnie zarazem skutecznych i bezpiecznych terapii w tym zakresie. Wiele moich Pacjentek, zwłaszcza po ciąży, bardzo sobie ceni ten zabieg, gdyż po ok. 4-5 tygodniach zauważają znaczną poprawę w strukturze skóry, a jednocześnie są spokojne o bezpieczeństwo kuracji.

   Komentarz eksperta

   Laserowe usuwanie tłuszczu SculpSure jest metodą skuteczną i bezpieczną. Laser niszczy komórki tłuszczowe, które następnie są wydalane w sposób naturalny z organizmu – przez układ limfatyczny i krwionośny (poprzez nerki i wątrobę). Trwa to do 12 tygodni. Likwidowanie tłuszczu z brzucha, ramion, podbródka czy ud. W opinii Pacjentek, zwłaszcza po ciąży, zabieg ten jest skuteczny i nie wymaga rezygnacji z aktywności życia codziennego. Po ok. 4-5 tygodniach zauważają one poprawę w strukturze skóry, a jednocześnie są spokojne o bezpieczeństwo kuracji.

   0