SculpSure – redukcja tłuszczu w 25 minut

Laser SculpSure to technologia, którą śmiało można nazwać technologią nowej ery. Wykorzystanie w urządzeniu lasera diodowego o długości fali 1060 nm, charakteryzującej się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej pozwala w minimalnym czasie osiągać maksymalne rezultaty. Zabieg SculpSure to błyskawiczna laserowa lipoliza bez skalpela i bez skutków ubocznych.

Co wyróżnia laser SculpSure?

 • Najkrótszy czas trwania zabiegu: TYLKO 25 MINUT.
 • Najlepsze efekty redukcji tłuszczu: 25% SKUTECZNIE USUNIĘTEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ.
 • Całkowicie nieinwazyjny zabieg.
 • Brak okresu rekonwalescencji. Rozgrzana skóra jest jednocześnie schładzana przez wbudowane w urządzenie systemy chłodzące, co przyczynia się do zniwelowania nieprzyjemnych odczuć związanych z podgrzaniem skóry.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w WarszawieKatowicachKrakowie i Łodzi!

Lipoliza laserowa SculpSure

YouTube video

Dokładnie tak, jak deklaruje producent, znana w świecie medycyny estetycznej z najlepszych, nowatorskich rozwiązań firma Cynosure – laser Sculpsure w 25 minut potrafi usunąć około 25% tkanki tłuszczowej z poddanego zabiegowi obszaru. Lipoliza laserowa brzucha, ud czy podbródka jest mało inwazyjna, równocześnie osiągając doskonałe efekty. Rozbite komórki tłuszczowe organizm usuwa sam, naturalnymi sposobami. Jednak laser Sculpsure dodatkowo pobudza wewnętrzne struktury skóry do produkcji kolagenu, który wzmacnia skórę, nadaje jej elastyczności i sprężystości.

Rezultaty w postaci wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu, który trwa zaledwie 25 minut! Tylko tyle czasu potrzebuje rewolucyjny laser ScuplSure, aby przywrócić sylwetce smukłość i zredukować nagromadzony, nawet najbardziej uporczywy tłuszcz w dowolnym obszarze ciała. Do tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu Pacjent nie musi przygotowywać się w żaden szczególny sposób – istotne jest tylko, jak w przypadku każdej terapii laserowej, aby zadbać o ochronę skóry przed działaniem światła lasera.

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkiej skóry i cellulitu!

Dzięki Akcji Ciało 2023 zyskujesz: Indywidualny plan zabiegowy, dostęp do najlepszych technologii w najlepszych cenach, opiekę specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, imponujące, długotrwałe efekty!

Atrakcyjne pakiety cenowe BASIC oraz PREMIUM!

Laser SculpSure Cennik

Sculpsure – Modelowanie Sylwetki(redukcja tkanki tłuszczowej)
Rodzaj zabiegu  1 zabieg Pakiet BASIC  Pakiet PREMIUM
1 pad 1 250 zł 900 zł 750 zł
Jeden, dowolny obszar (4 pady) 2 000 zł  5 000 zł 1800 zł 1500 zł
Dowolne 4 obszary (4 x 4 pady) 8 000 zł  20 000 zł 7200 zł 6000 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Lipoliza laserowa
   • Brzuch
   • Uda
   • Pośladki
   • Ramiona
   • Tors

   Mocne strony zabiegu

   • Szybkość i nowoczesność
    Najnowocześniejszy, nieinwazyjny laser SculpSure, którego największym atutem jest skuteczność zabiegu przy jednoczesnym błyskawicznym czasie trwania procedury! Już w 25 minut SculpSure jest w stanie nadać Twojemu ciału szczupły, wysmuklony wygląd. Tak krótki czas wystarcza, aby pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej poprzez laserową lipolizę SculpSure!

   • Bezpieczeństwo i uniwersalność
    Ze względu na swoją charakterystykę i całkowity brak inwazyjności laser SculpSure jest idealną metodą wyszczuplania sylwetki i usuwania tkanki tłuszczowej dla Pacjentów o wszystkich typach skóry.

   • Skuteczność
    W wyniku terapii SculpSure skutecznie usuwana jest miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa, a skóra nabiera jędrności i elastyczności. Rezultaty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Objawy takie jak zaczerwienienie i opuchlizna ustępują samoczynnie po kilku dniach.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Redukcja opornej tkanki tłuszczowej

   Laser diodowy SculpSure pracujący dzięki fali o długości 1060 nm jest najnowszym urządzeniem przeznaczonym do radykalnej redukcji tłuszczu. Dzięki nowatorskiej technologii, w której wykorzystano falę o najwyższym powinowactwie do tkanki tłuszczowej, urządzenie doskonale sobie radzi z likwidacją nawet najbardziej opornych miejscowych depozytów tłuszczowych.

   Zaawansowana technologia

   Technologia zastosowana w laserze SculpSure opiera się na czterech aplikatorach (padach), z których każdy operuje na obszarze aż 24 cm2. Podczas zabiegu, kosmetolog może jednocześnie wykorzystywać wszystkie cztery pady, a to znaczy, że podczas jednej sesji trwającej jedynie 25 minut, może opracowywać obszar aż 96 cm2.

   Usuwanie komórek tłuszczowych

   Laser SculpSure rozgrzewa skórę poddaną terapii do temperatury od 42 do 47 stopni Celsjusza na głębokości aż 3 cm. Dzięki tak silnemu rozgrzaniu uszkodzone zostają komórki tłuszczowe, które następnie w naturalny sposób usuwane są z organizmu. Jednocześnie, rozgrzanie tkanki działa stymulująco i powoduje gwałtowne pobudzenie receptorów odpowiedzialnych za namnażanie kolagenu w skórze. To z kolei powoduje, że skóra dokonuje naturalnej przebudowy, wzmacnia się i uelastycznia nabierając zdrowego, młodzieńczego wyglądu.

   Bezbolesna procedura

   Działanie urządzenia jest nie tylko wyjątkowo skuteczne, ale też, co istotne nie niesie ze sobą negatywnych odczuć dla Pacjenta – odczuwa on jedynie lekkie rozgrzanie skóry, ponieważ wbudowane w urządzenie systemy chłodzące skutecznie zapobiegają powstawaniu uczucia przegrzania.

   Błyskawiczny zabieg

   Unikatową cechą lasera SculpSure jest czas jego działania – jeden zabieg laserowego usuwania tkanki tłuszczowej, niezależnie od użytej liczby padów, trwa jedynie 25 minut. Jak potwierdzają badania, w tym czasie laser jest w stanie zredukować tłuszcz na obszarze poddanym terapii nawet o 25%.

   Wskazania

   Mając na uwadze fakt, że terapia laserem SculpSure jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym – jest ona doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich Pacjentów niezależnie od typu skóry. Rewolucyjna metoda ujędrniania ciała i wyszczuplania oraz redukcji miejscowo nagromadzonego tłuszczu laserem SculpSure – jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie:

   • Pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu.
   • Wyszczuplić brzuch, boczki, kolana, ramiona, uda czy pośladki.
   • Wymodelować i wysmuklić sylwetkę.
   • Nadać skórze jędrności i naturalnej sprężystości

   Przeciwwskazania

   • Przerwanie ciągłości naskórka w miejscu zabiegu,
   • Aktywne infekcje,
   • Choroby nowotworowe,
   • Przyjmowanie ziół i leków światłouczulających,
   • Nadmierna, świeża opalenizna,
   • Ciąża i okres laktacji.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszego spotkania kosmetolog w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

   Pierwszy zabieg

   Laser diodowy SculpSure o długości fali 1060 nm (bardzo wysokie powinowactwo długości fali do tkanki tłuszczowej) podgrzewa tkanki do temperatury 42-47 stopni przy pomocy specjalnych aplikatorów (tak zwanych padów). Specyficzne powinowactwo długości fali do tkanki tłuszczowej powoduje, że w skórze (rozgrzanej do głębokości aż 3 cm) uszkodzone zostają komórki tłuszczowe – nawet te najbardziej uporczywe, na które nie działają inne metody wyszczuplania. Po 25 minutach zabiegu bardzo wyraźnie widoczne są efekty działania lasera, a co najważniejsze – skóra pozostaje nienaruszona, co jest ogromną przewagą wyszczuplania i konturowania sylwetki SculpSure nad innymi metodami lipoliza

   Konsultacja kończąca

   W zasadzie nie jest konieczna, dlatego SculpSure stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów lipolizy, po której niezbędny jest czas rekonwalescencji. Po zakończeniu terapii kosmetolog może zalecić zabiegi podtrzymujące efekt i pielęgnujące skórę.

   Przed i po

   Jak się przygotować?

   Do tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu Pacjent nie musi przygotowywać się w żaden szczególny sposób – istotne jest tylko, jak w przypadku każdej terapii laserowej, aby zadbać o ochronę skóry przed działaniem światła lasera. A zatem: nie przystępować do zabiegu z opalenizną, a przed wizytą nie przyjmować leków światłouczulających.

   Częste pytania

   Na których obszarach ciała zabieg daje najlepsze efekty?

   Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej jest zabiegiem wszechstronnym, stosowanym wobec różnych obszarów ciała. Zabieg szczególnie dedykuje się osobom borykającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, bioder i talii. Można go też jednak wykonać na udach oraz okolicach kolan i ramion.

   Czym terapia SculpSure różni się od innych zabiegów niszczących komórki lipidowe?
   • Można ją wykonać jednocześnie na wielu obszarach, a czas zabiegu i tak nie przekracza 30 minut,
   • Zabieg jest bezbolesny, co potwierdzają opinie Pacjentów. Odczuwane jest tylko niewielkie mrowienie; nie ma też dolegliwości po zabiegu,
   • Większe bezpieczeństwo; nie istnieje ryzyko uszkodzenia sąsiednich tkanek oraz poparzenia powierzchownych warstw skóry,
   • Ekonomiczność – zazwyczaj wystarcza tylko jeden zabieg.
   Kiedy są widoczne efekty lipolizy?

   Pierwsze efekty usuwania tłuszczu laserem są widoczne po około 1,5 miesiąca od zabiegu. Jednak satysfakcjonujących efektów zabiegu należy się spodziewać po około dwunastu tygodniach

   Czy po zabiegu SculpSure obowiązują jakieś szczególne zalecenia?

   Rekomendujemy laserowe usuwanie tłuszczu SculpSure tę metodę jako skuteczną i bezpieczną. Laser niszczy komórki tłuszczowe, które następnie są wydalane w sposób naturalny z organizmu – przez układ limfatyczny i krwionośny (poprzez nerki i wątrobę). Trwa to do 12 tygodni, jednak jako specjalista, wiem z doświadczenia, że nie ma błyskawicznych, a jednocześnie zarazem skutecznych i bezpiecznych terapii w tym zakresie. Wiele moich Pacjentek, zwłaszcza po ciąży, bardzo sobie ceni ten zabieg, gdyż po ok. 4-5 tygodniach zauważają znaczną poprawę w strukturze skóry, a jednocześnie są spokojne o bezpieczeństwo kuracji.

   Komentarz eksperta

   Rekomenduję laserowe usuwanie tłuszczu SculpSure jako metodę skuteczną i bezpieczną. Laser niszczy komórki tłuszczowe, które następnie są wydalane w sposób naturalny z organizmu – przez układ limfatyczny i krwionośny (poprzez nerki i wątrobę). Trwa to do 12 tygodni, jednak jako specjalista, wiem z doświadczenia, że nie ma błyskawicznych, a jednocześnie zarazem skutecznych i bezpiecznych terapii w tym zakresie. Likwidowanie tłuszczu z brzucha, ramion, podbródka czy ud pozwala Pacjentom na odzyskanie pewności i poczucie się atrakcyjniej w swoim ciele. W opinii moich Pacjentek, zwłaszcza po ciąży, zabieg ten jest bardzo skuteczny i nie wymaga rezygnacji z aktywności życia codziennego. Po ok. 4-5 tygodniach zauważają one znaczną poprawę w strukturze skóry, a jednocześnie są spokojne o bezpieczeństwo kuracji.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki