Menu
Laserowe, nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej SculpSure

SculpSure - redukcja tłuszczu w 25 minut

Laser SculpSure to technologia, którą śmiało można nazwać technologią nowej ery. Wykorzystanie w urządzeniu lasera diodowego o długości fali 1060 nm, charakteryzującej się wysokim powinowactwem do tkanki tłuszczowej pozwala w minimalnym czasie osiągać maksymalne rezultaty. Zabieg  SculpSure to błyskawiczna laserowa liposukcja bez skalpela i bez skutków ubocznych.

Co wyróżnia laser SculpSure?

 • najkrótszy czas trwania zabiegu: TYLKO 25 MINUT,
 • najlepsze efekty redukcji tłuszczu: 25% SKUTECZNIE USUNIĘTEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ,
 • całkowicie nieinwazyjny zabieg,
 • brak okresu rekonwalescencji i widocznych śladów po zabiegu.

Lipoliza laserowa SculpSure

Dokładnie tak, jak deklaruje producent, znana w świecie medycyny estetycznej z najlepszych, nowatorskich rozwiązań firma Cynosure – laser Sculpsure w 25 minut potrafi usunąć około 25% tkanki tłuszczowej z poddanego zabiegowi obszaru. Liposukcja laserowa brzucha, ud czy podbródka jest mało inwazyjna, równocześnie osiągając doskonałe efekty. Rozbite komórki tłuszczowe organizm usuwa sam, naturalnymi sposobami. Jednak laser Sculpsure dodatkowo pobudza wewnętrzne struktury skóry do produkcji kolagenu, który wzmacnia skórę, nadaje jej elastyczności i sprężystości.

Rezultaty w postaci wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu, który trwa zaledwie 25 minut! Tylko tyle czasu potrzebuje rewolucyjny laser ScuplSure, aby przywrócić sylwetce smukłość i zredukować nagromadzony, nawet najbardziej uporczywy tłuszcz w dowolnym obszarze ciała. Do tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu Pacjent nie musi przygotowywać się w żaden szczególny sposób – istotne jest tylko, jak w przypadku każdej terapii laserowej, aby zadbać o ochronę skóry przed działaniem światła lasera.

 

Laser SculpSure

Rodzaj zabiegu  Pierwszy zabieg
1 pad1 250 zł
Jeden, dowolny obszar (4 pady)2 000 zł  5 000 zł
Dowolne 4 obszary (4 x 4 pady)8 000 zł  20 000 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Modelowania podbródka

Zabieg dedykowany jest dla Pacjentów, którzy szukają bezinwazyjnego zabiegu redukcji tłuszczu, szczególnie w trudnych obszarach, opornych na inne metody wyszczuplania. Lipoliza SculpSure może być wykonywana na różnych obszarach ciała, takich jak brzuch, uda, boczki, kolana, ramiona. Spektakularne efekty zabiegowe osiągamy po około dwóch miesiącach, gdy rozbita tkanka zostanie już naturalnie usunięta z organizmu.

Liposukcja laserowa

Zabieg jest też wykorzystywany do modelowania podbródka. Lekarz podczas zabiegu przykłada do miejsca zabiegowego specjalną głowicę, dostosowaną do usuwania tkanki z okolicy podbródka. Dzięki wyjątkowej budowie, głowica doskonale przylega do podbródka, dzięki temu energia lasera bezbłędnie trafia w problemowy obszar i rozpoczyna się proces redukowania nadmiaru tłuszczu.

Mocne strony zabiegu

 • Szybkość i nowoczesność

  Najnowocześniejszy, nieinwazyjny laser SculpSure, którego największym atutem jest skuteczność zabiegu przy jednoczesnym błyskawicznym czasie trwania procedury! Już w 25 minut SculpSure jest w stanie nadać Twojemu ciału szczupły, wysmuklony wygląd. Tak krótki czas wystarcza, aby pozbyć się nadmiarów tkanki tłuszczowej poprzez laserową lipolizę SculpSure!

 • Bezpieczeństwo i uniwersalność

  Ze względu na swoją charakterystykę i całkowity brak inwazyjności laser SculpSure jest idealną metodą wyszczuplania sylwetki i usuwania tkanki tłuszczowej dla Pacjentów o wszystkich typach skóry.

 • Skuteczność

  W wyniku terapii SculpSure skutecznie usuwana jest miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa, a skóra nabiera jędrności i elastyczności. Rezultaty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej, wyszczuplonego i wysmuklonego ciała widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Alternatywne zabiegi