Menu
Nieinwazyjny lifting HIFU w Klinice Miracki. Sono Queen - efekty bez bólu!

SonoQueen – nieinwazyjny lifting US

SonoQueen - to sprawdzone urządzenie do liftingu twarzy i ciała reprezentujące technologię HIFU. Podczas zabiegu stosowane są ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które intensywnie liftingują i stwarzają efekt wielowymiarowego ujędrnienia skóry.

Wykorzystywana w SonoQueen wiązka ultradźwięków potrafi wniknąć aż do trzech warstw: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, by na tej drodze rozpocząć  proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. Po zabiegu skóra twarzy i ciała staje się napięta, a efekt jej rewitalizacji jest bardzo trwały. SonoQueen znajduje zastosowanie w wielu obszarach, a dzięki precyzji jednej z głowic można nawet wykonywać zabiegi w delikatnych okolicach oczu.

Terapia jest nieinwazyjna, przebiega bez bólu i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest najmniej inwazyjną kuracją liftingującą. Najlepsze rezultaty przynosi zwykle seria 1-3 zabiegów, przeprowadzanych co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty są widoczne od razu po zabiegu, pozostałe pojawiają się systematycznie w ciągu około trzech miesięcy.

 

Lifting twarzy i ciała SonoQueen

Tajemnicą urządzenia SonoQueen jest technologia HIFU – wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa, która w skoncentrowany i precyzyjny sposób przenika w głąb skóry i rozpoczyna w niej proces termo koagulacji. Oddziaływanie fali ultradźwiękowej na skórę właściwą, komórki tłuszczowe oraz powięź mięśniową powoduje, że w skórze błyskawicznie zachodzą procesy regeneracyjne.

Rozgrzana tkanka rozpoczyna intensywne namnażanie kolagenu i elastyny, włókna obkurczają się nadając skórze jędrności, zaś komórki tłuszczowe zostają rozbite. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w urządzeniu – zabiegi SonoQueen są dla Pacjenta bezpieczne i bezbolesne. Efekty terapii zauważalne są po pierwszym zabiegu, natomiast pełnego rezultatu terapeutycznego w postaci odmłodzonej skóry z efektem liftingu Pacjent może oczekiwać po około 3 miesiącach.

 

Lifting ultradźwiękowy SonoQueen

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

 

Obszar zabiegu1 zabieg
Okolice oczu2 000 zł 3 600 zł
Czoło1 200 zł 1 500 zł
Okolica ust2 080 zł 2 600 zł
Okolica górnej wargi1 040 zł 1 300 zł
Okolica dolnej wargi1 040 zł 1 300 zł
Powieki dolne800 zł 1 200 zł
Powieki górne960 zł 1 200 zł
Kurze łapki960 zł 1 200 zł
Policzki3 600 zł 4 500 zł
Podbródek1 600 zł 2 000 zł
Linia żuchwy2 800 zł 3 500 zł
Linia żuchwy + podbródek4 200 zł 5 500 zł
Linia żuchwy + policzki5 600 zł 8 000 zł
Linia żuchwy + policzki + podbródek4 800 zł 10 000 zł
Szyja2 400 zł 3 000 zł
Dekolt3 200 zł 4 000 zł
Twarz (wraz z okolicą oczu)4 800 zł 15 700 zł
Twarz + podbródek7 100 zł 17 700 zł
Szyja + podbródek3 200 zł 5 000 zł
Piersi5 200 zł 6 500 zł
Ramiona5 200 zł 6 500 zł
Brzuch6 400 zł 8 000 zł
Pośladki6 400 zł 8 000 zł
Uda część wewnętrzna lub zewnętrzna8 000 zł 10 000 zł
Uda tył lub przód8 000 zł 10 000 zł
Uda tył lub przód wraz z uda część wewnętrzna lub zewnętrzna9 600 zł 20 000 zł
Kolana3 200 zł 4 000 zł
Dłonie1 600 zł 2 000 zł
Okolice intymne1 200 zł 1 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

 
Lifting twarzy
 • Twarz
 • Okolice oczu
 • Okolice ust
Lifting ciała
 • Ramiona
 • Pośladki i nogi
 • Dłonie
 • Okolice intymne

Mocne strony zabiegu

 • Ujędrnienie bez skalpela
  Lifting twarzy, radykalne ujędrnienie i poprawa kondycji skóry na całym ciele są teraz możliwe bez użycia skalpela. Technologia wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU robi zawrotną karierę w najlepszych klinikach medycyny estetycznej. A zatem nie mogło jej zabraknąć również w naszej klinice.
 • Szybkość i precyzja
  Co wyróżnia SonoQueen na rynku? Przede wszystkim ogromna precyzja tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu liftingującego. Dzięki zróżnicowanym kartridżom zabieg liftingujący można błyskawicznie dopasować do leczonego obszaru tak, aby uzyskać optymalne efekty.
 • Piękno bez bólu
  Poza tym technologia SonoQueen jest jedynym całkowicie bezbolesnym zabiegiem liftingującym!

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest praktycznie bezbolesny.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

 

Lifting całego ciała

SonoQueen to najnowocześniejsze urządzenie wykorzystujące ultradźwięki w medycynie estetycznej. Szczególnym wskazaniem do zabiegów rządzeniem SonoQueen są zabiegi liftingujące całego ciała.

Perfekcyjne dopasowanie

Ze względu na zróżnicowane wielkości kartridży zabiegowych zabiegi z wykorzystaniem SonoQueen mogą być precyzyjnie dopasowywane do konkretnych obszarów skóry. Tam, gdzie wymagana jest szczególna delikatność i precyzja stosowane są kartridże o głębokości przenikania fali ultradźwiękowej w skórę od 2,00 do 4,5 mm. W zabiegach na ciało, gdzie możliwe jest bardziej agresywne leczenie – kartridże o fali aż do 6 mm.

Technologia HIFU

Innowacyjna technologia HIFU, czyli wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa w skoncentrowany i precyzyjny sposób przenika w głąb skóry i rozpoczyna w niej proces termokoagulacji.

Błyskawiczna regeneracja

Oddziaływanie fali ultradźwiękowej na skórę właściwą, komórki tłuszczowe oraz powięź mięśniową powoduje, że w skórze błyskawicznie zachodzą procesy regeneracyjne. Rozgrzana tkanka rozpoczyna intensywne namnażanie kolagenu i elastyny, włókna obkurczają się nadając skórze jędrności, zaś komórki tłuszczowe zostają rozbite.

Spektakularne efekty

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w urządzeniu – zabiegi SonoQueen są dla Pacjenta bezpieczne i bezbolesne. Efekty terapii zauważalne są po pierwszym zabiegu, natomiast pełnego rezultatu terapeutycznego w postaci odmłodzonej skóry z efektem liftingu Pacjent może oczekiwać po około 3 miesiącach.

Wskazania

SonoQueen dzięki skoncentrowane wiązce wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej działa w kilku wymiarach jednocześnie. Dlatego też wskazanie do zabiegu jest bardzo szerokie. SonoQueen to kompleksowy lifting ultradźwiękowy twarzy i ciała. Warto Skorzystać z SonoQueen, jeżeli:

 • Chcesz pozbyć się zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie, również w najdelikatniejszych okolicach: wokół oczu, czy ust.
 • Pragniesz ujędrnić i nadać sprężystości swojej skórze.
 • Twoim celem jest pozbycie się podwójnego podbródka.
 • Marzysz o prostym i skutecznym liftingu skóry.
 • Chcesz zlikwidować uczucie wiotczenia skóry – na ramionach, udach, pośladkach.
 • Pragniesz kompleksowo poprawić kondycję skóry – nadać jej witalności, elastyczności, poprawić koloryt.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu liftingującego SonoQueen są:

 • Ciąża i okres karmienia,
 • Choroby nowotworowe,
 • Stany zapalne i wirusowe w miejscu przeprowadzania zabiegu,
 • Przerwany naskórek w obszarze poddanym leczeniu.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów. Podczas tego zabiegu na skutek przeniknięcia ultradźwięków w skórę Pacjenta zapoczątkowany zostaje proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek, co z kolei daje efekt wielowymiarowego ujędrnienia. W zależności od obszaru działania, lekarz zaproponuje odpowiednią głowicę.

Pierwszy zabieg

Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz odtłuszcza skórę, a następnie nanosi na nią cienką warstwę żelu do USG. W terapii wykorzystuje się głowice wyposażone w specjalne kartridże. Różnorodność kartridży zabiegowych umożliwia dopasowanie ich do potrzeb każdego obszaru – od najdelikatniejszych, o głębokości wnikania fali w skórę: od 2,00 do 4,5 mm w przypadku zabiegów na twarz oraz 6,00 mm w przypadku zabiegów na ciało. Sama procedura zabiegowa jest dla Pacjenta całkowicie bezbolesna – co czyni urządzenie SonoQueen wyjątkowym na rynku. Nie wymaga też okresu rekonwalescencji, dzięki czemu jest to zabieg sprofilowany precyzyjnie do potrzeb nowoczesnych kobiet, które oczekują od medycyny estetycznej szybkich rezultatów bez konieczności wielotygodniowego rezygnowania ze zwykłej aktywności. Czas zabiegu wynosi od 30 minut do godziny, w zależności od obszaru, który jest poddawany terapii.

Konsultacja kończąca

W zasadzie nie jest potrzebna. Zabieg SonoQueen jest metodą wyjątkowo nieinwazyjną i niewymagającą rekonwalescencji i nie wymusza na Pacjencie zachowania szczególnych procedur po zabiegu. Od razu po przeprowadzeniu zabiegu możesz wrócić do zwykłej aktywności i standardowej pielęgnacji skóry.

Przed i po

 • Lifting Ultradzwiekowy  Efekty Przed I Po2
 • Sono Queen  Efekty Przed I Po1
 • Sono Queen  Zdjecia Efekty 45
 • Lifting SonoQuuen  Zdjecia Efektów 5
 • Sono Queen  Zdjecia Przed I Po4
 • Sono Queen  Zdjecia Efekty3

Jak się przygotować?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, a konsultacja wstępna polega na wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań i stworzeniu dokładnego harmonogramu kuracji.

Częste pytania

Czy zabieg boli?
Zabieg SonoQueen jest bezbolesny, dlatego nie stosuje się przy nim znieczulenia. U niektórych osób może może wywołać miejscowe odczucie ciepła, ale nie jest to  nieprzyjemne czy bolesne.

Jak długo czeka się na efekt?
Rewitalizacja tkanek jest widoczna od razu, natomiast w ciągu trzech miesięcy zauważa się też  efektu głębokiego liftingu.

Czy zabieg trzeba powtarzać?
Wszystko zależy od kondycji skóry, choć według opinii specjalistów warto wykonać kurację w 2-3 seriach dla najlepszego efektu.

Wideo

 • SonoQueen

Carousel contents not found!

Komentarz eksperta

Niektórzy Pacjenci odczuwają lęk przed inwazyjnymi metodami chirurgicznymi, dlatego polecam im SonoQueen. Każdy Pacjent wyjdzie z zabiegu usatysfakcjonowany. Jest to technologia, w której skupiamy ultradźwięki na konkretnym obszarze, a to powoduje działanie na skórę właściwą, tkankę tłuszczową i powięź mięśniową. Zabieg skutecznie uelastycznia skórę i kształtuje owal twarzy, a pierwsze efekty widać niemalże od razu. SonoQueen to idealny zabieg nie tylko na twarz, ale również na brzuch, pośladki czy okolice dekoltu. Polecam powtórzenie zabiegów  2-3 razy w roku.