Zaffiro – bezinwazyjny termolifting

Wraz z upływem lat organizm ludzki traci zdolność do naturalnej produkcji kolagenu. Wskutek tego, na skórze pojawiają się zmarszczki, a jej elastyczność i jędrność ulega obniżeniu. Warto zatem podjąć walkę z oznakami starzenia i pomóc skórze odzyskać świeży i młody wygląd.

Zaffiro to bezinwazyjny termolifting, który znakomicie radzi sobie z redukowaniem zmarszczek, a efekt termiczny, wywołany pod wpływem zastosowania zabiegu, stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Zastosowanie tego nowoczesnego urządzenia polecane jest wszystkim tym, którzy pragną efektywnego odmłodzenia bez użycia skalpela i bez przechodzenia przez długi okres rekonwalescencji. Zaffiro jest to bowiem zabieg bankietowy, który przynosi natychmiastowe oraz jednocześnie długofalowe, pozytywne rezultaty leczenia.

Termolifting Zaffiro – cena

Obszar zabiegu1 ZabiegPakiet 4 zabiegi
Czoło550 zł1 540 zł  2 200 zł
Okolica oczu500 zł1 400 zł  2 000 zł
Twarz800 zł2 240 zł  3 200 zł
Szyja600 zł1 680 zł  2 400 zł
Twarz + podbródek1 000 zł2 800 zł  4 000 zł
Szyja + podbródek700 zł1 960 zł  2 800 zł
Twarz + podbródek + szyja1 100 zł3 080 zł  4 400 zł
Twarz + podbródek + szyja + dekolt1 400 zł3 920 zł  5 600 zł
Dekolt800 zł2 240 zł  3 200 zł
Biust800 zł2 240 zł  3 200 zł
Biust + dekolt1 200 zł3 360 zł  4 800 zł
Ramiona800 zł2 240 zł  3 200 zł
Brzuch1 200 zł3 360 zł  4 800 zł
Pośladki1 000 zł2 800 zł  4 000 zł
Uda wewnętrzne900 zł2 520 zł  3 600 zł
Kolana700 zł1 960 zł  2 800 zł
Dłonie500 zł1 400 zł  2 000 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Lifting
   • Twarz,
   • Szyja,
   • Dekolt.
   Lifting
   • Piersi,
   • Ramiona,
   • Brzuch,
   • Uda,
   • Pośladki,
   • Kolana,
   • Dłonie.

   Mocne strony zabiegu

   • Bezinwazyjność.
   • Brak rekonwalescencji.
   • Wysoka skuteczność zabiegu.
   • Szybka procedura terapii.
   • Profilaktyka antystarzeniowa.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg nie jest bolesny.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Rozgrzewające działanie podczerwieni IR

   Zaffiro to zabieg, który wykorzystuje działanie światła podczerwonego IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800 nm). Urządzenie stopniowo rozgrzewa skórę właściwą do temperatury około 65 stopni Celsjusza.

   Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu

   Innowacyjna kuracja stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, co z kolei przyczynia się do wygładzenia zmarszczek, a także ujędrnia zwiotczałą skórę.

   Termiczna redukcja oznak starzenia

   Dzięki efektowi termicznemu redukowane są oznaki starzenia, wybrane obszary twarzy i ciała zyskują na atrakcyjności, znacząco poprawia się też napięcie skóry.

   Peeling wodny dla maksymalizacji efektu

   Wzmacniające rezultaty daje równoczesne zastosowanie peelingu wodnego podczas zabiegu, który przyczynia się do głębszego nawilżenia skóry oraz polepszenia jędrności leczonego obszaru ciała.

   Czas oczekiwania na rezultat zabiegu

   Proces tworzenia się kolagenu jest stopniowy, a efekty końcowe terapii uzyskiwane są po upływie 3-6 miesięcy od wykonania zabiegu.

   Wskazania

   • Zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie.
   • Bruzdy nosowo-wargowe.
   • Opadające policzki.
   • Wymagający korekty owal twarzy.
   • Utrata jędrności skóry w okolicy brzucha, piersi, pośladków, ud i ramion.

   Przeciwwskazania

   • Ciąża i okres laktacji.
   • Choroba nowotworowa.
   • Otwarte rany.
   • Opryszczka.
   • Aktywny trądzik.
   • Choroby tkanki łącznej.
   • Stosowanie leków z retinolem i światłouczulających.
   • Zastosowanie wypełniaczy, peelingów czy zabiegów laserowych na 2-4 tygodnie przed zabiegiem.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas konsultacji wstępnej specjalista ocenia stan skóry Pacjenta i ustala oczekiwania odnośnie obszaru, wymagającego leczenia.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg rozpoczyna się od peelingu wodnego Zaffiro. Dzięki temu, dwufazowy strumień powietrza i wody precyzyjnie oczyszcza skórę, a także przygotowuje ją do dalszego oddziaływania podwyższonej temperatury. Następnie skóra jest schłodzona i rozpoczyna się proces leczenia z wykorzystaniem specjalnej głowicy, zakończonej szkłem szafirowym, która wzmacnia emisję światła podczerwonego. W efekcie skóra jest podgrzewana, co powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, przez co leczona powierzchnia jest bardziej napięta i ujędrniona. Potem następuje masaż łagodzący coolerem o temperaturze 0-20 stopni Celsjusza. Zabieg Zaffiro trwa 40-90 minut i jest bezbolesny, nie wymaga też rekonwalescencji. Bezpośrednio po kuracji można powrócić do normalnej aktywności życiowej.

   Konsultacja kończąca

   Pierwsze rezultaty terapii Zaffiro są widoczne praktycznie bezpośrednio po zabiegu, jednak dalsze efekty końcowe intensyfikują się po upływie 3-6 miesięcy. Kurację można powtórzyć u osób powyżej 35. roku życia w serii 4-6 zabiegów z zachowaniem jednomiesięcznego odstępu pomiędzy nimi.

   Przed i po

   Jak się przygotować?

   Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań ze strony Pacjenta.

   Częste pytania

   W jakim wieku warto poddać się kuracji Zaffiro?

   Pierwszą grupą wiekową osób, które mogą poddać się zabiegowi Zaffiro jest przedział 25-35 lat. W wypadku Pacjentów o tym przedziale wieku, zabieg znacznie spowalnia proces starzenia i działa profilaktycznie. Drugą grupą odpowiednią do przeprowadzenia terapii są osoby powyżej 35. roku życia, którym kuracja pomaga pozbyć się istniejących już zmarszczek, ujędrnia leczone obszary ciała, a także rozświetla i odświeża wygląd.

   Jakie są wskazania pozabiegowe?

   Po zabiegu Zaffiro, który określany jest jako „bankietowy” można bez przeszkód powrócić do codziennej aktywności. Leczenie nie wymaga rekonwalescencji. Może wystąpić krótkotrwałe zaczerwienienie skóry, które mija samoistnie.

   Komentarz eksperta

   Innowacyjny termolifting Zaffiro to skuteczne narzędzie do walki z oznakami starzenia. Niewątpliwym atutem nowoczesnej i nieinwazyjnej terapii jest zastosowanie jej, jako sposobu na zmarszczki obszaru twarzy, szyi i dekoltu, ale również ujędrnienie brzucha, pośladków, piersi, ud, skóry kolan oraz dłoni.

   Zastosowanie leczniczego promieniowania IR pozwala na doskonałe i bezpieczne podgrzanie głębokich warstw skóry właściwej, co z kolei przyczynia się do podrażnienia włókien kolagenowych i skurczenia ich do pierwotnej długości. Dzięki temu, skóra jest idealnie zagęszczona, a także ściągnięta, zmarszczki są widocznie zredukowane, a obszar leczony stopniowo ulega głębokiemu odmłodzeniu. Zaffiro jest więc perfekcyjnym i bezpiecznym środkiem na uzyskanie atrakcyjnej prezencji w krótkim czasie bez konieczności przechodzenia przez okres rekonwalescencji. To termolifting na mistrzowskim poziomie, zalecany wszystkim tym, którzy pragną zminimalizować oznaki starzenia bez skalpela.

   Porady i recepcja

   pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

   Adresy klinik

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki