Skip to main content

Pozbądź się niechcianego tatuażu!

Twój tatuaż przestał Ci się podobać? Z czasem jego kolory zblakły, a może po prostu został źle wykonany? Nasi Specjaliści wykonują zabiegi Laserowego usuwania tatuażu, dzięki którym pozbędziesz się niechcianej ozdoby i na nowo odkryjesz naturalne piękno Swojej skóry. W Klinice Miracki dostępne są najnowocześniejsze technologie laserowe umożliwiające skuteczne usunięcie zarówno czarnego, jak i kolorowego tatuażu – w sposób bezpieczny i komfortowy.


Jak usunąć tatuaż?

Nasi Specjaliści zabiegi usuwania tatuażu wykonują m.in. przy zastosowaniu innowacyjnej Technologii Pikosekundowej. Jako jedna z nielicznych Klinik w całej Polsce dysponujemy aż 7 Laserami Pikosekundowymi, które w porównaniu do urządzeń starszej generacji odznaczają się większą skutecznością, zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa, a ponadto umożliwiają skrócenie czasu trwania zabiegu.

Ultrakrótkie impulsy Lasera Pikosekundowego rozbijają pigment na mikroskopijne cząsteczki, który następnie jest wydalany z organizmu w drodze naturalnych procesów metabolicznych. W efekcie możliwe jest całkowite usunięcie niechcianego tatuażu!


Korzyści z zastosowania Technologii Pikosekundowej w usuwaniu tatuażu:

  • możliwość usunięcia każdego rodzaju tatuażu: czarnego i kolorowego,
  • wysoki poziom bezpieczeństwa – laser emituje ultrakrótkie impulsy, dlatego kontakt wiązki światła ze skórą jest tak krótki, że nie dochodzi do efektu termicznego, a temperatura skóry nie zostaje podniesiona,
  • brak blizn pozabiegowych,
  • wysoka precyzja zabiegu – energia lasera koncentruje się wyłącznie na tatuażu.

Liczba zabiegów koniecznych do całkowitego usunięcia tatuażu zależna jest od różnych czynników, w tym rodzaju barwnika i głębokości, na którą został wprowadzony, powierzchni zajmowanej przez tatuaż oraz ogólnego stanu zdrowia Pacjenta.

Dowiedz się więcej:


Usuwanie tatuażu

Jeszcze do niedawna uważano, że niechciany tatuaż to sytuacja bez wyjścia, ponieważ decyzja o wykonaniu tatuażu jest decyzją na całe życie. Na szczęście wraz z rozwojem technologii sytuacja w zakresie usuwania tatuażu uległa zmianie. Dziś możliwe jest już skorzystanie z innowacyjnych zabiegów laserowych, które pozwalają na trwałe i całkowite usunięcie tatuażu, w tym tatuażu kolorowegoUsuwanie tatuażu z wykorzystaniem nowoczesnych technik laserowych uległo gruntownej przemianie jakościowej w chwili wprowadzenia na rynek laserów pikosekundowych, które zostały stworzone do szybkiego i trwałego usuwania tatuażu w tym tatuażu kolorowego.

Starsze technologie laserowe takie jak q-switched również umożliwiają usuwanie tatuażu z tym jednak zastrzeżeniem, że lasery starszej generacji są bezradne wobec tatuażu kolorowego, a proces usuwania tatuażu jest znacznie dłuższy niż w przypadku laserów pikosekundowych takich jak Discovery Pico i PicoSure.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zabiegów usuwania tatuażu dostępnych w naszej Klinice.

0