Menu
Zabieg Vaser lipo - Warszawa

Liposukcja, odsysanie tłuszczu Vaser Lipo

To w opinii ekspertów szczyt osiągnięć naukowych w dziedzinie liposukcji. Zabieg odsysania zbędnej tkanki tłuszczowej ultradźwiękami przy użyciu urządzenia Vaser Lipo nie tylko pozwala na szybkie i bezbolesne wyszczuplenie ciała, ale także na odzyskanie ogromnej części odessanego tłuszczu i ponowne wykorzystanie tkanki na przykład do wszczepu w inną cześć ciała.

Sekret Vaser Lipo polega na wiązce energii ultradźwiękowej, która wprowadzona przez cienki światłowód pod skórę pacjenta delikatnie i precyzyjnie, działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe. Dzięki swojej specyfice ultradźwięki oddzielają złogi tłuszczowe od komórek okalających, nie naruszając w żaden sposób pobliskich nerwów, naczyń krwionośnych ani tkanki łącznej. Dodatkowo tłuszcz, odessany przez VaserLipo, w 90% nadaje się do ponownego wykorzystania jako wypełniacz w celu wymodelowania sylwetki, dając przy tym spektakularne efekty liposukcji.

Dodatkowym walorem terapii jest zjawisko obkurczenia i ujędrnienia skóry, które nie występują przy innych metodach liposukcji. To właśnie zastosowanie ultradźwięków pozwala na uzyskanie takiego efektu. Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo jest także zabiegiem prawie bezbolesnym, a po jego zakończeniu Pacjent może spokojnie wrócić do codziennej aktywności. W odróżnieniu od innych metod jest to zabieg cechujący się niskim ryzykiem powikłań.

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo 

Rodzaj zabiegu1 zabieg
Podbródek3 500 - 5 000 zł
Podbródek wraz z tzw. chomikami4 500 - 6 000 zł
Brzuch6 000 - 9 000 zł
Boczki6 000 - 9 000 zł
Bryczesy5 000 - 8 000 zł
Uda wewnętrzne5 000 - 8 000 zł
Kolana4 000 - 6 000 zł
Łydki6 000 - 9 000 zł
Pośladki6 000 - 9 000 zł
Ramiona5 000 - 8 000 zł
Ginekomastia tłuszczowa6 000 - 8 000 zł
Plecy6 000 - 9 000 zł
Drugi i kolejny tańszy obszar, podczas tego samego zabiegu40% rabatu
*Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 2000 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Redukcja tłuszczu

Zabieg lipolizy ultradźwiękowej jest rekomendowany szczególnie w przypadku nadmiernego otłuszczenia:

 • okolic brzucha i talii,
 • boków ciała,
 • kolan,
 • ud,
 • pleców,
 • redukcji ginekomastii u mężczyzn.

 

Mocne strony zabiegu

 • Uniwersalność zabiegu
  Liposukcja ultradźwiękowa umożliwia modelowanie zarówno takich obszarów ciała, jak brzuch, uda czy talia, jak i tych delikatniejszych: twarz, podbródek czy okolice szyi i dekoltu.
 • Mała inwazyjność
  Zabieg liposukcji wymaga wprawdzie umieszczenia wewnątrz ciała generatorów fal ultradźwiękowych, jednak wystarczające okazuje się w tym celu wykonanie niewielkich nacięć.
 • Brak długiego okresu rekonwalescencji
  Lipoliza ultradźwiękowa nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Pacjent następnego dnia po przebyciu zabiegu może wrócić do swoich codziennych obowiązków.
 • Możność ponownej aplikacji materiału lipidowego
  Usuwana z poddawanych zabiegowi miejsc tkanka tłuszczowa może zostać wykorzystana jako wypełniacz do innych celów (zabiegi powiększania i modelowania różnych rejonów ciała przy pomocy autologicznej tkanki tłuszczowej).
 • Znakomite rezultaty
  Pierwsze efekty zabiegu są widoczne w zasadzie bezpośrednio po jego zakończeniu, a wykorzystane w terapii fale ultradźwiękowe mogą bardzo dobry wpływ na kondycję skóry (obkurczenie, ujędrnienie).