Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!
liposukcja laserowa - Warszawa

Zabieg redukujący tkankę tłuszczową. I-lipo. Akcja bikini z portalem fitness.sport.pl

Zabieg I-lipo w Klinice Miracki przeprowadzamy od bardzo dawna. Wciąż cieszy się ogromną popularnością. Zapraszamy do obejrzenia materiału video, który zrealizowaliśmy wspólnie z fitness.sport.pl jeszcze jako BeautymeD.

YouTube video

Kosmetolog, Marta Koteras: Zabieg I-lipo wykorzystuje działanie zimnego lasera. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe usuwają tłuszcz, dzięki czemu możemy stracić na objętości, nawet do 4 cm. Podczas  zabiegu przykładamy głowicę do danej partii ciała na 10 minut i na drugą partię ciała na 10 minut, czyli łącznie 20 minut.

Nie odczuwa się ani ciepła, ani zimna, więc jest to zabieg bardzo relaksujący, nie wymagający żadnego wysiłku od pacjentki, natomiast po zabiegu do 4h maksymalnie Pacjentka ma za zadanie spalić tą tkankę, która właśnie została usunięta z komórek tłuszczowych, na przykład ćwiczeniami aerobowymi, czyli bieganie, jazda na rowerze oraz musi pić dużo wody i wykorzystywać dietę niskotłuszczową.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: U Pani Anity stosowaliśmy zabiegi redukujące tkankę tłuszczową. Wykorzystaliśmy do tego tak zwany zimny laser, a konkretnie urządzenie I-lipo. Jest to urządzenie, które zdecydowanie zwalcza nadmiar lokalny tkanki tłuszczowej, nie jest to urządzenie do odchudzania, jest to urządzenie do rzeźbienia tkanki, czyli kończyn czy innych okolic ciała i również do poprawy jędrności.

Uzyskaliśmy w obszarze uda – jednego i drugiego – redukcję mniej więcej 1 do 2 cm jeśli chodzi o obwód. Natomiast poprawiła się zdecydowanie gęstość skóry i zagęszczenie tkanki podskórnej, co dało efekt bardzo dobrego ujędrnienia. Szczególnie widać to (prosiłbym Panią z drugiej strony, żeby pokazać), w tylnym odcinku. Praktycznie w tej chwili czujemy głównie mięśnie, natomiast nie ma już tutaj efektu takiej delikatnej galaretowatej tkanki tłuszczowej.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki