Menu

Zabieg redukujący tkankę tłuszczową. I-lipo. Akcja bikini z portalem fitness.sport.pl

Zabieg I-lipo w Klinice Miracki przeprowadzamy od bardzo dawna. Wciąż cieszy się ogromną popularnością. Zapraszamy do obejrzenia materiału video, który zrealizowaliśmy wspólnie z fitness.sport.pl jeszcze jako BeautymeD.

Kosmetolog, Marta Koteras: Zabieg I-lipo wykorzystuje działanie zimnego lasera. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe usuwają tłuszcz, dzięki czemu możemy stracić na objętości, nawet do 4 cm. Podczas  zabiegu przykładamy głowicę do danej partii ciała na 10 minut i na drugą partię ciała na 10 minut, czyli łącznie 20 minut.

Nie odczuwa się ani ciepła, ani zimna, więc jest to zabieg bardzo relaksujący, nie wymagający żadnego wysiłku od pacjentki, natomiast po zabiegu do 4h maksymalnie Pacjentka ma za zadanie spalić tą tkankę, która właśnie została usunięta z komórek tłuszczowych, na przykład ćwiczeniami aerobowymi, czyli bieganie, jazda na rowerze oraz musi pić dużo wody i wykorzystywać dietę niskotłuszczową.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: U Pani Anity stosowaliśmy zabiegi redukujące tkankę tłuszczową. Wykorzystaliśmy do tego tak zwany zimny laser, a konkretnie urządzenie I-lipo. Jest to urządzenie, które zdecydowanie zwalcza nadmiar lokalny tkanki tłuszczowej, nie jest to urządzenie do odchudzania, jest to urządzenie do rzeźbienia tkanki, czyli kończyn czy innych okolic ciała i również do poprawy jędrności.

Uzyskaliśmy w obszarze uda – jednego i drugiego – redukcję mniej więcej 1 do 2 cm jeśli chodzi o obwód. Natomiast poprawiła się zdecydowanie gęstość skóry i zagęszczenie tkanki podskórnej, co dało efekt bardzo dobrego ujędrnienia. Szczególnie widać to (prosiłbym Panią z drugiej strony, żeby pokazać), w tylnym odcinku. Praktycznie w tej chwili czujemy głównie mięśnie, natomiast nie ma już tutaj efektu takiej delikatnej galaretowatej tkanki tłuszczowej.

Zobacz również

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki

02.01.2019

Iza Miko ponownie odwiedziła Klinikę Miracki!

Czytaj dalej

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej