Menu

Zabieg redukujący tkankę tłuszczową. I-lipo. Akcja bikini z portalem fitness.sport.pl

Zabieg I-lipo w Klinice Miracki przeprowadzamy od bardzo dawna. Wciąż cieszy się ogromną popularnością. Zapraszamy do obejrzenia materiału video, który zrealizowaliśmy wspólnie z fitness.sport.pl jeszcze jako BeautymeD.

Kosmetolog, Marta Koteras: Zabieg I-lipo wykorzystuje działanie zimnego lasera. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe usuwają tłuszcz, dzięki czemu możemy stracić na objętości, nawet do 4 cm. Podczas  zabiegu przykładamy głowicę do danej partii ciała na 10 minut i na drugą partię ciała na 10 minut, czyli łącznie 20 minut.

Nie odczuwa się ani ciepła, ani zimna, więc jest to zabieg bardzo relaksujący, nie wymagający żadnego wysiłku od pacjentki, natomiast po zabiegu do 4h maksymalnie Pacjentka ma za zadanie spalić tą tkankę, która właśnie została usunięta z komórek tłuszczowych, na przykład ćwiczeniami aerobowymi, czyli bieganie, jazda na rowerze oraz musi pić dużo wody i wykorzystywać dietę niskotłuszczową.

…….

Doktor Krzysztof Miracki: U Pani Anity stosowaliśmy zabiegi redukujące tkankę tłuszczową. Wykorzystaliśmy do tego tak zwany zimny laser, a konkretnie urządzenie I-lipo. Jest to urządzenie, które zdecydowanie zwalcza nadmiar lokalny tkanki tłuszczowej, nie jest to urządzenie do odchudzania, jest to urządzenie do rzeźbienia tkanki, czyli kończyn czy innych okolic ciała i również do poprawy jędrności.

Uzyskaliśmy w obszarze uda – jednego i drugiego – redukcję mniej więcej 1 do 2 cm jeśli chodzi o obwód. Natomiast poprawiła się zdecydowanie gęstość skóry i zagęszczenie tkanki podskórnej, co dało efekt bardzo dobrego ujędrnienia. Szczególnie widać to (prosiłbym Panią z drugiej strony, żeby pokazać), w tylnym odcinku. Praktycznie w tej chwili czujemy głównie mięśnie, natomiast nie ma już tutaj efektu takiej delikatnej galaretowatej tkanki tłuszczowej.

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej