dr Agnieszka Więckiewicz


Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej
Warszawa
Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1996 roku. Jest specjalistką anestezjologii i intensywnej terapii oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. W latach 2012–2015 ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej, stale rozwijając swoje kompetencje w obszarze nowoczesnych terapii oraz procedur anti-aging. Wiedzę i doświadczenie systematycznie poszerza poprzez udział w najważniejszych szkoleniach, konferencjach oraz kongresach medycznych.
Swoją drogę zawodową rozpoczęła w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Od ponad 18 lat związana jest z Instytutem Słuchu i Mowy w Kajetanach, gdzie obecnie pełni funkcję koordynatora zespołu anestezjologów. Wieloletnia praktyka kliniczna nauczyła ją precyzji, odpowiedzialności oraz wyjątkowej uważności na potrzeby Pacjenta.
Prywatnie jest osobą otwartą, ciepłą i pełną energii. Uwielbia podróże, które inspirują ją do odkrywania nowych miejsc i kultur. Jest również dumną mamą dwójki dorosłych dzieci, a czas wolny najchętniej spędza z rodziną oraz bliskimi.


