Menu
laserowe usuwanie zmarszczek - Warszawa

Laserowy lifting twarzy ClearLift

ClearLift to idealna propozycja dla osób bojących się skalpela, a pragnących cieszyć się efektem profesjonalnego liftingu twarzy. Do wykonania tego zabiegu liftingującego wykorzystuje się bowiem platformę laserową. Bankietowe odmładzanie ClearLift poleca się Pacjentom, których skóra wymaga dogłębnej renowacji, przywrócenia sprężystości oraz odmłodzenia. To staje się możliwe za sprawą laserowego odmładzania  twarzy Clear Lift. Wykorzystany w tej terapii laser frakcyjny i nieablacyjny działa na zasadzie wysyłania bardzo krótkich impulsów o wysokiej energii, przez co w bezpieczny i nieinwazyjny rewitalizuje oraz odmładza naskórek. Dzięki tej technologii możliwa staje się likwidacja bruzd i zmarszczek czy odnowa zmęczonej skóry, a także odbudowa włókien kolagenowych. Laserowanie usuwanie zmarszczek pod oczami, na czole czy wokół ust jest dużo mniej inwazyjne niż zabiegi z wykorzystaniem skalpela, natomiast efekty są znakomite. 

Nieablacyjne odmładzanie, poprawa kolorytu, likwidacja przebarwień, poprawa napięcia i gęstości skóry 

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu1 zabieg
Twarz540 zł 900 zł
Okolica oczu400 zł 500 zł
Okolica ust300 zł 500 zł
Szyja lub dekolt480 zł 800 zł
Grzbiet dloni480 zł 800 zł
Twarz szyja1 020 zł 1 700 zł
Twarz szyja dekolt1 500 zł 2 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie laserowe
 • Okolice oczu
 • Czoło
 • Szyja
 • Policzki
 • Dekolt

Mocne strony zabiegu

 • Skuteczność
  Laseroterapia frakcyjna jest jednym z najskuteczniejszych metod leczenia tradycyjnych objawów starzenia skóry: zwiotczenia, pojawiania się zmarszczek (mimicznych, na czole, pod oczami), utraty jędrności i zniekształcania owalu twarzy. Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów frakcyjnego, a co ważniejsze nieablacyjnego leczenia tych przypadłości – słowem laserowego odmładzania twarzy.
 • Brak bólu i bezpieczeństwo
  Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.