AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Laserowy lifting twarzy ClearLift

ClearLift to idealna propozycja dla osób bojących się skalpela, a pragnących cieszyć się efektem profesjonalnego liftingu twarzy. Do wykonania tego zabiegu liftingującego wykorzystuje się bowiem platformę laserową. Bankietowe odmładzanie ClearLift poleca się Pacjentom, których skóra wymaga dogłębnej renowacji, przywrócenia sprężystości oraz odmłodzenia. To staje się możliwe za sprawą laserowego odmładzania twarzy Clear Lift. Wykorzystany w tej terapii laser frakcyjny i nieablacyjny działa na zasadzie wysyłania bardzo krótkich impulsów o wysokiej energii, przez co w bezpieczny i nieinwazyjny rewitalizuje oraz odmładza naskórek. Dzięki tej technologii możliwa staje się likwidacja bruzd i zmarszczek czy odnowa zmęczonej skóry, a także odbudowa włókien kolagenowych. Laserowanie usuwanie zmarszczek pod oczami, na czole czy wokół ust jest dużo mniej inwazyjne niż zabiegi z wykorzystaniem skalpela, natomiast efekty są znakomite.

Nieablacyjne odmładzanie, poprawa kolorytu, likwidacja przebarwień, poprawa napięcia i gęstości skóry 

Obszar zabiegu1 ZabiegPakiet 3 zabiegiPakiet BASICPakiet PREMIUM
Okolica oczu300 zł  500 zł750 zł 1500 zł
Okolica ust300 zł  500 zł750 zł 1500 zł
Twarz540 zł  900 zł1470 zł 2 700 zł
Szyja480 zł  800 zł1 290 zł 2 400 zł
Dekolt480 zł 800 zł1 290 zł 2 400 zł470 zł430 zł
Grzbiet dłoni480 zł  800 zł1 290 zł 2 400 zł470 zł430 zł
Twarz + szyja1 020 zł  1 700 zł2 700 zł 5 100 zł
Twarz + szyja + dekolt1 500 zł  2 500 zł3 900 zł 7 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Odmładzanie laserowe
   • Okolice oczu
   • Czoło
   • Szyja
   • Policzki
   • Dekolt
   Odmładzanie laserowe
   • Grzbiet dłoni

   Mocne strony zabiegu

   • Skuteczność
    Laseroterapia frakcyjna jest jednym z najskuteczniejszych metod leczenia tradycyjnych objawów starzenia skóry: zwiotczenia, pojawiania się zmarszczek (mimicznych, na czole, pod oczami), utraty jędrności i zniekształcania owalu twarzy. Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów frakcyjnego, a co ważniejsze nieablacyjnego leczenia tych przypadłości – słowem laserowego odmładzania twarzy.
   • Brak bólu i bezpieczeństwo
    Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

   Alternatywne zabiegi

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest praktycznie bezbolesny.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Dwa rodzaje laseroterapii

   Alma Laser ClearLift jest rewolucyjną technologią wykorzystywaną do poprawy kondycji skóry. Działa na zasadzie połączenia dwóch rodzajów laseroterapii Nd:Yag i Pixel Q Switch (1064nm).

   Szerokie zastosowanie liftingu twarzy ClearLift

   ClearLift działa na różne problemy: niewielkie zmarszczki na czole, kurze łapki, na podkrążone oczy, szyję, dekolt i dłonie, także na przebarwienia od promieni UV oraz zmiany powstające z wiekiem, po ciąży i po wahaniach równowagi hormonalnej. ClearLift laser pobudza produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, powodując kontrolowane ujędrnianie i rewitalizację skóry. Doskonale działa on na zwiotczałą skórę, poszerzone pory i podkrążone oczy.

   Uniwersalność laserowego liftingu twarzy

   Wspaniałą właściwością lasera ClearLift jest to, że można leczyć osoby w różnym wieku i z różnymi właściwościami oraz karnacjami skóry. Zazwyczaj zaleca się Pacjentom od 4 do 6 zabiegów w odstępach kilkutygodniowych.

   Brak rekonwalescencji po laserowym liftingu twarzy

   Każdy zabieg trwa od 20 do 30 minut. Po skończonej terapii można wrócić do domu lub pracy bez lęku, że wystąpią skutki uboczne.

   Wskazania

   Clear Lift jest rekomendowany dla Pacjentów, którym zależy na:

   • skutecznej korekcji zmarszczek na twarzy (czole, wokół ust i oczu),
   • wymodelowaniu owalu twarzy,
   • wyeliminowaniu objawów fotostarzenia,
   • przywróceniu elastyczności skóry i jej jędrności,
    usunięciu przebarwień,
   • laserowym odmłodzeniu twarzy.

   Przeciwwskazania

   • Ciąża, karmienie piersią
   • Przyjmowanie leków oraz ziół fotouczulających
   • Fotodermatozy (choroby zaostrzające się pod wpływem światła)
   • Nowotwory złośliwe
   • Bielactwo, łuszczyca
   • Zaburzenia krzepnięcia krwi
   • Skłonność do powstawania bliznowców
   • Aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne)
   • Świeża opalenizna, balsamy brązujące, samoopalacz

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg Clear Lift nie wymaga ze strony Pacjenta szczególnych przygotowań. Sama procedura trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od tego, na jakiej partii ciała operuje laser i jak zaawansowane jest leczone schorzenie. Clear Lift spektakularne efekty osiąga dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie uszkadza jednak skóry na rozległej powierzchni, a jedynie przenikając przez naskórek, bez jego uszkadzania, wprowadza termiczne zmiany w kolumnowych odcinkach skóry. W efekcie procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko, jako że tkanka regenerująca napływa z bardzo bliskiej odległości z okalających „kolumnę” zdrowych komórek, zaś zabieg nie pozostawia widocznych ran. Kolumnowo „uszkodzona” skóra zostaje intensywnie pobudzona do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, a zatem rozpoczyna przyspieszoną produkcję nowego kolagenu oraz elastyny. Po zakończeniu zabiegu na skórę Pacjenta zostaje nałożony krem z wysokim filtrem UV.

   Konsultacja kończąca

   W zasadzie nie jest konieczna. Pacjent może przez kilka dni odczuwać lekkie dolegliwości związane z oddziaływaniem światła lasera na skórę: pieczenie, uczucie gorąca, ale objawy te powinny ustąpić samoczynnie po kilku dniach. Wizyta konsultacyjna może polegać na udzieleniu wskazówek związanych z profilaktyką i pielęgnacją skóry.

   Jak się przygotować?

   • Przed kuracją (około sześć miesięcy) trzeba zakończyć leczenie doustnymi retinoidami
   • Dwa-trzy tygodnie przed każdym zabiegiem nie stosuje się kremów i innych preparatów zawierających retinoidy, witaminę C oraz kwasy owocowe w miejscu zabiegu
   • W tym samym czasie należy odstawić leki uwrażliwiające na światło (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o podobnym zastosowaniu, tj. dziurawiec, nagietek, herbatka typu figura
   • Przed zabiegiem i po jego zakończeniu należy sobie zrobić przerwę w opalaniu (zarówno naturalnym, jak i solarnianym), a tydzień przed zabiegiem nie stosować na obszar poddawany kuracji żadnych preparatów złuszczających naskórek oraz depilatorów

   Częste pytania

   Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt liftingu?

   Rezultaty zabiegów przypominają nieco te po peelingu chemicznym, czy resurfacingu laserowym. Wyjątkową cechą zabiegu ClearLift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje zniszczenia skóry. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy naskórka sprawia, że zabieg jest właściwie bezbolesny i pozwala Pacjentowi na powrót do codziennej aktywności.

   Ile trwa zabieg ClearLift i jak często należy go powtarzać?

   Zabieg trwa od 30-60 minut w zależności od obszaru, na którym wykonywany jest zabieg. Dla najlepszego efektu zaleca się 3-4 zabiegi.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Nie, ale opcjonalnie, tj. w przypadku Pacjenta wyjątkowo wrażliwego można zastosować znieczulenie.

   Jak dbać o skórę po zabiegu?
   • Nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, jak również korzystać z solarium,
   • W przypadku konieczności wyjścia na słońce należy zabezpieczać skórę kremami z wysokimi filtrami, aby uniknąć przebarwień posłonecznych,
   • Przez kilka dni po terapii nie stosować drażniących i wysuszających kosmetyków, jednakże warto również pamiętać, aby odpowiednio nawilżać i natłuszczać skórę.

   Komentarz eksperta

   Polecam tę metodę liftingu twarzy wszystkim Pacjentom, którzy lękają się metod inwazyjnych, czyli terapii z użyciem skalpela. Jako specjalista zauważyłem wielokrotnie, że metody laserowe przynoszą znakomite efekty, a regeneracja kolagenu wpływa na uzyskanie gładkości i młodzieńczości skóry. ClearLift to także bardzo skuteczna metoda dla Pacjentów, którzy walczą z przebarwieniami, bliznami i innymi zmianami skórnymi. Wielu z nich także zgłaszało mi radosny fakt, że dodatkowo po zabiegu poprawie ulegały owal i kontur twarzy.

   Porady i recepcja

   pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

   Adresy klinik

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki