Harmony Alma ClearLift – Laserowe odmładzanie, leczenie zmian barwnikowych

Czym jest Harmony Alma ClerLift?

Harmony Alma ClerLift to nieablacyjny laser frakcyjny Q-Switch, który w nieinwazyjny i komfortowy sposób usuwa niedoskonałości związane z procesami fotostarzenia się skóry. Wiązka lasera precyzyjnie uszkadza głębokie warstwy skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka. Bankietowe odmładzanie Harmony Alma ClearLift polecamy Pacjentom, których skóra wymaga dogłębnej rewitalizacji, wyeliminowania procesów fotostarzenia,  przywrócenia sprężystości, nadania blasku zmęczonej i poszarzałej cerze, a także odbudowy włókien kolagenowych.

Co możemy nim wyleczyć?

Terapia umożliwia likwidację przebarwień, przebarwień od promieni UV, zmian pigmentacyjnych, likwidację niewielkich zmarszczek (na czole, wokół oczu, ust), oraz poprawę kolorytu i przywrócenie elastyczności i wiotkości skóry. 

Jaka technologia za tym stoi?

Harmony Alma ClerLift to laser frakcyjny Q-Switch Nd:YAG emitujący wiązkę o podwójnej długości fali 1064/532. Wywołuje w tkance efekt fotoakustyczny, dzięki czemu stymuluje komórki mechanicznie, a nie termicznie jak większość laserów.

Najczęściej obserwowane efekty

Laser pobudza produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, powodując kontrolowane ujędrnianie i rewitalizację skóry. Doskonale działa na zwiotczałą skórę, poszerzone pory i podkrążone oczy. Już po pierwszym zabiegu następuje zauważalna poprawa kondycji skóry.

Dlaczego go sobie cenimy?

Zabieg nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala Pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

Mocne strony zabiegu

 • Terapia zapewnia długotrwały efekt  bez okresu rekonwalescencji oraz skutków ubocznych.
 • Zabieg jest wyjątkowo komfortowy, gdyż nie dochodzi do uszkodzenia ciągłości naskórka.

Na zabiegi Harmony Alma ClearLift zapraszamy do naszych klinik w Warszawie i Katowicach.

Laseroterapia – atrakcyjne ceny do 70% OFF w szczycie sezonu.

Odmładzanie – pakiety w super cenie do 70% OFF.

Usuwanie blizn – pakiety do 70% OFF

Usuwanie tatuażu – pakiety do 40% OFF, a dla nowych Pacjentów 50% rabatu powitalnego na pierwszy testowy zabieg usuwania tatuażu oraz makijażu permanentnego. Promocja obejmuje zabiegi laserami PicoSure, Pico Plus oraz Discovery Pico. *Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Depilacja laserowa – pakiety do 65% OFF, a dla nowych Pacjentów 50% OFF na pierwszy testowy zabieg depilacji laserowej. *Rabat 50% OFF jest udzielany od ceny regularnej i nie łączy się z innymi promocjami. 

W Nowym Roku bądź dla Siebie najważniejsza! Nowy Rok, nowa Ty!

Specjalne promocje w dniach 19.01-5.02.2023

Lasery pikosekundowe – Obszar TWARZ: za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie, w kategoriach: odmładzanie Premium, laserowe leczenie zmian barwnikowych, usuwanie blizn, rabaty do 45%.

Depilacja laserowa – Obszar NOGI: za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie – promocja na wszystkie lasery, ceny od 40zł, rabaty do 66%.

*Oferty do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Harmony Alma Clear Lift Cennik

Harmony Alma Clear Lift – Odmładzanie Laserowe(fotoodmładzanie – poprawa napięcia, gęstości i kolorytu skóry, redukcja przebarwień i naczynek)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi
Okolica oczu 480 zł  800 zł 1290 zł 2400 zł
Okolica ust 480 zł  800 zł 1290 zł 2400 zł
Twarz 540 zł  900 zł 1470 zł 2 700 zł
Szyja 480 zł  800 zł 1 290 zł 2 400 zł
Dekolt 480 zł 800 zł 1 290 zł 2 400 zł
Twarz + szyja 1 020 zł  1 700 zł 2 700 zł 5 100 zł
Twarz + szyja + dekolt 1 500 zł  2 500 zł 3 900 zł 7 500 zł
Grzbiet dłoni 480 zł  800 zł 1 290 zł 2 400 zł
Harmony Alma Clear Lift – Leczenie Zmian Barwnikowych(redukcja melasmy i przebarwień)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi
Okolica oczu 480 zł  500 zł 1290 zł 1500 zł
Okolica ust 480 zł  500 zł 1290 zł 1500 zł
Twarz 540 zł  900 zł 1470 zł 2 700 zł
Szyja 480 zł  800 zł 1 290 zł 2 400 zł
Dekolt 480 zł 800 zł 1 290 zł 2 400 zł
Grzbiet dłoni 480 zł  800 zł 1 290 zł 2 400 zł
Twarz + szyja 1 020 zł  1 700 zł 2 700 zł 5 100 zł
Twarz + szyja + dekolt 1 500 zł  2 500 zł 3 900 zł 7 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Odmładzanie laserowe
   • Okolice oczu
   • Czoło
   • Szyja
   • Policzki
   • Dekolt
   Odmładzanie laserowe
   • Grzbiet dłoni

   Mocne strony zabiegu

   • Skuteczność
    Laseroterapia frakcyjna jest jednym z najskuteczniejszych metod leczenia tradycyjnych objawów starzenia skóry: zwiotczenia, pojawiania się zmarszczek (mimicznych, na czole, pod oczami), utraty jędrności i zniekształcania owalu twarzy. Zabieg ClearLift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów frakcyjnego, a co ważniejsze nieablacyjnego leczenia tych przypadłości – czyli laserowego odmładzania twarzy.
   • Brak uciążliwego bólu i bezpieczeństwo
    Wyjątkową cechą zabiegu ClearLift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala Pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

   Alternatywne zabiegi

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest praktycznie bezbolesny.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Dwa rodzaje laseroterapii

   Alma Laser ClearLift jest rewolucyjną technologią wykorzystywaną do poprawy kondycji skóry. Działa na zasadzie połączenia dwóch rodzajów laseroterapii Nd:Yag i Pixel Q Switch (1064nm).

   Szerokie zastosowanie liftingu twarzy ClearLift

   ClearLift działa na różne problemy: niewielkie zmarszczki na czole, kurze łapki, na podkrążone oczy, szyję, dekolt i dłonie, także na przebarwienia od promieni UV oraz zmiany powstające z wiekiem, po ciąży i po wahaniach równowagi hormonalnej. ClearLift laser pobudza produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, powodując kontrolowane ujędrnianie i rewitalizację skóry. Doskonale działa on na zwiotczałą skórę, poszerzone pory i podkrążone oczy.

   Uniwersalność laserowego liftingu twarzy

   Wspaniałą właściwością lasera ClearLift jest to, że można leczyć osoby w różnym wieku i z różnymi właściwościami oraz karnacjami skóry. Zazwyczaj zaleca się Pacjentom od 4 do 6 zabiegów w odstępach kilkutygodniowych.

   Brak rekonwalescencji po laserowym liftingu twarzy

   Każdy zabieg trwa od 20 do 30 minut. Po skończonej terapii można wrócić do domu lub pracy bez konieczności długiej rekonwalescencji.

   Wskazania

   Clear Lift jest rekomendowany dla Pacjentów, którym zależy na:

   • skutecznej korekcji zmarszczek na twarzy (czole, wokół ust i oczu),
   • wymodelowaniu owalu twarzy,
   • wyeliminowaniu objawów fotostarzenia,
   • przywróceniu elastyczności skóry i jej jędrności,
   • usunięciu przebarwień,
   • laserowym odmłodzeniu twarzy.

   Przeciwwskazania

   • Ciąża, karmienie piersią
   • Przyjmowanie leków oraz ziół fotouczulających
   • Fotodermatozy (choroby zaostrzające się pod wpływem światła)
   • Nowotwory złośliwe
   • Bielactwo, łuszczyca
   • Zaburzenia krzepnięcia krwi
   • Skłonność do powstawania bliznowców
   • Aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne)
   • Świeża opalenizna, balsamy brązujące, samoopalacz

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg ClearLift nie wymaga ze strony Pacjenta szczególnych przygotowań. Sama procedura trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od tego, na jakiej partii ciała operuje laser i jak zaawansowane jest leczone schorzenie. ClearLift spektakularne efekty osiąga dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie uszkadza jednak skóry na rozległej powierzchni, a jedynie przenika przez naskórek, nie przerywając jego ciągłości. Wiązka lasera wprowadza termiczne zmiany w kolumnowych odcinkach skóry, w efekcie czego procesy regeneracyjne mogą przebiegać o wiele szybciej. Tkanka regenerująca napływa z bardzo bliskiej odległości z okalających „kolumnę” zdrowych komórek, a sam zabieg nie pozostawia widocznych ran. Kolumnowo „uszkodzona” skóra zostaje intensywnie pobudzona do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, a zatem rozpoczyna przyspieszoną produkcję nowego kolagenu oraz elastyny. Po zakończeniu zabiegu na skórę Pacjenta zostaje nałożony krem z wysokim filtrem UV.

   Konsultacja kończąca

   W zasadzie nie jest konieczna. Pacjent może przez kilka dni odczuwać lekkie dolegliwości związane z oddziaływaniem światła lasera na skórę: pieczenie, uczucie gorąca, ale objawy te powinny ustąpić samoczynnie po kilku dniach. Wizyta konsultacyjna może polegać na udzieleniu wskazówek związanych z profilaktyką i pielęgnacją skóry.

   Jak się przygotować?

   • Przed zabiegiem należy zakończyć leczenie doustnymi retinoidami,
   • 2-3 tygodnie przed każdym zabiegiem nie stosuje się kremów i innych preparatów zawierających retinoidy,
   • W tym samym czasie należy odstawić leki uwrażliwiające na światło (fototoksyczne, fotoalergiczne) oraz inne preparaty i zioła o potencjale fotouczulającym, 
   • Przed zabiegiem i po jego zakończeniu należy sobie zrobić przerwę w opalaniu (zarówno naturalnym, jak i solarnianym) i unikać nadmiernej ekspozycji na słońce.

   Częste pytania

   Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt liftingu?

   Rezultaty zabiegów przypominają nieco te po peelingu chemicznym, czy resurfacingu laserowym. Wyjątkową cechą zabiegu ClearLift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje zniszczenia skóry. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy naskórka sprawia, że zabieg jest właściwie bezbolesny i pozwala Pacjentowi na powrót do codziennej aktywności.

   Ile trwa zabieg ClearLift i jak często należy go powtarzać?

   Zabieg trwa od 30-60 minut w zależności od obszaru, na którym wykonywany jest zabieg. Dla najlepszego efektu zaleca się 3-4 zabiegi.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Nie, ale opcjonalnie, tj. w przypadku Pacjenta wyjątkowo wrażliwego można zastosować znieczulenie.

   Jak dbać o skórę po zabiegu?
   • Nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, jak również korzystać z solarium,
   • W przypadku konieczności wyjścia na słońce należy zabezpieczać skórę kremami z wysokimi filtrami, aby uniknąć przebarwień posłonecznych,
   • Przez kilka dni po terapii nie stosować drażniących i wysuszających kosmetyków, jednakże warto również pamiętać, aby odpowiednio nawilżać i natłuszczać skórę.

   Komentarz eksperta

   Polecam tę metodę liftingu twarzy wszystkim Pacjentom, którzy lękają się metod inwazyjnych, czyli terapii z użyciem skalpela. Jako specjalista zauważyłem wielokrotnie, że metody laserowe przynoszą znakomite efekty, a regeneracja kolagenu wpływa na uzyskanie gładkości i młodzieńczości skóry. ClearLift to także bardzo skuteczna metoda dla Pacjentów, którzy walczą z przebarwieniami, bliznami i innymi zmianami skórnymi. Wielu z nich także zgłaszało mi radosny fakt, że dodatkowo po zabiegu poprawie ulegały owal i kontur twarzy.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki