Menu
laserowe usuwanie zmarszczek - Warszawa

Bankietowe odmładzanie laserowe ClearLift

ClearLift to idealna propozycja dla osób bojących się skalpela. Do wykonania tego zabiegu liftingującego wykorzystuje się bowiem platformę laserową. Bankietowe odmładzanie ClearLift poleca się Pacjentom, których skóra wymaga dogłębnej renowacji, przywrócenia sprężystości oraz odmłodzenia. To staje się możliwe z sprawą laserowego odmładzania Clear Lift. Wykorzystany w tej terapii laser frakcyjny i nieablacyjny działa na zasadzie wysyłania bardzo krótkich impulsów o wysokiej energii, przez co w bezpieczny i nieinwazyjny rewitalizuje oraz odmładza naskórek. Dzięki tej technologii możliwa staje się likwidacja bruzd i zmarszczek czy odnowa zmęczonej skóry, a także odbudowa włókien kolagenowych.

Nieablacyjne odmładzanie, poprawa kolorytu, likwidacja przebarwień, poprawa napięcia i gęstości skóry 

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu1 zabieg
Twarz540 zł 900 zł
Okolica oczu400 zł 500 zł
Okolica ust300 zł 500 zł
Szyja lub dekolt480 zł 800 zł
Grzbiet dloni480 zł 800 zł
Twarz szyja1 020 zł 1 700 zł
Twarz szyja dekolt1 500 zł 2 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie laserowe
 • Okolice oczu
 • Czoło
 • Szyja
 • Policzki
 • Dekolt

Mocne strony zabiegu

 • Skuteczność
  Laseroterapia frakcyjna jest jednym z najskuteczniejszych metod leczenia tradycyjnych objawów starzenia skóry: zwiotczenia, pojawiania się zmarszczek, utraty jędrności i zniekształcania owalu twarzy. Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów frakcyjnego, a co ważniejsze nieablacyjnego leczenia tych przypadłości – słowem laserowego odmładzania.
 • Brak bólu i bezpieczeństwo
  Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne, pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje kosmetolog lub lekarz.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest praktycznie bezbolesny.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

 

Dwa rodzaje laseroterapii

Alma Laser ClearLift jest rewolucyjną technologią wykorzystywaną do poprawy kondycji skóry. Działa na zasadzie połączenia dwóch rodzajów laseroterapii Nd:Yag i Pixel Q Switch (1064nm).

Szerokie zastosowanie

ClearLift działa na różne problemy: niewielkie zmarszczki na czole, kurze łapki, na podkrążone oczy, szyję, dekolt i dłonie, także na przebarwienia od promieni UV oraz zmiany powstające z wiekiem, po ciąży i po wahaniach równowagi hormonalnej. ClearLift laser pobudza produkcję kolagenu w głębszych warstwach skóry, powodując kontrolowane ujędrnianie i rewitalizację skóry. Doskonale działa on na zwiotczałą skórę, poszerzone pory i podkrążone oczy.

Uniwersalność

Wspaniałą właściwością lasera ClearLift jest to, że można leczyć osoby w różnym wieku i z różnymi właściwościami oraz karnacjami skóry. Zazwyczaj zaleca się Pacjentom od 4 do 6 zabiegów w odstępach kilkutygodniowych.

Brak rekonwalescencji

Każdy zabieg trwa od 20 do 30 minut. Po skończonej terapii można wrócić do domu lub pracy bez lęku, że wystąpią skutki uboczne.

Wskazania

Clear Lift jest rekomendowany dla Pacjentów, którym zależy na:

 • skutecznej korekcji zmarszczek,
 • wymodelowaniu owalu twarzy,
 • wyeliminowaniu objawów fotostarzenia,
 • przywróceniu elastyczności skóry i jej jędrności,
 • usunięciu przebarwień,
 • laserowym odmłodzeniu twarzy.

Przeciwwskazania

 • Ciąża, karmienie piersią
 • Przyjmowanie leków oraz ziół fotouczulających
 • Fotodermatozy (choroby zaostrzające się pod wpływem światła)
 • Nowotwory złośliwe
 • Bielactwo, łuszczyca
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne)
 • Świeża opalenizna, balsamy brązujące, samoopalacz

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

Pierwszy zabieg

Zabieg Clear Lift nie wymaga ze strony Pacjenta szczególnych przygotowań. Sama procedura trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od tego, na jakiej partii ciała operuje laser i jak zaawansowane jest leczone schorzenie. Clear Lift spektakularne efekty osiąga dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie uszkadza jednak skóry na rozległej powierzchni, a jedynie przenikając przez naskórek, bez jego uszkadzania, wprowadza termiczne zmiany w kolumnowych odcinkach skóry. W efekcie procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko, jako że tkanka regenerująca napływa z bardzo bliskiej odległości z okalających „kolumnę” zdrowych komórek, zaś zabieg nie pozostawia widocznych ran. Kolumnowo „uszkodzona” skóra zostaje intensywnie pobudzona do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, a zatem rozpoczyna przyspieszoną produkcję nowego kolagenu oraz elastyny. Po zakończeniu zabiegu na skórę Pacjenta zostaje nałożony krem z wysokim filtrem UV.

Konsultacja kończąca

W zasadzie nie jest konieczna. Pacjent może przez kilka dni odczuwać lekkie dolegliwości związane z oddziaływaniem światła lasera na skórę: pieczenie, uczucie gorąca, ale objawy te powinny ustąpić samoczynnie po kilku dniach. Wizyta konsultacyjna może polegać na  udzieleniu wskazówek związanych z profilaktyką i pielęgnacją skóry.

Jak się przygotować?

 • Przed kuracją (około sześć miesięcy) trzeba zakończyć leczenie doustnymi retinoidami
 • Dwa-trzy tygodnie przed każdym zabiegiem nie stosuje się kremów i innych preparatów zawierających retinoidy, witaminę C oraz kwasy owocowe w miejscu zabiegu
 • W tym samym czasie należy odstawić leki uwrażliwiające na światło (fototoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o podobnym zastosowaniu, tj. dziurawiec, nagietek, herbatka typu figura
 • Przed zabiegiem i po jego zakończeniu należy sobie zrobić przerwę w opalaniu (zarówno naturalnym, jak i solarnianym), a tydzień przed zabiegiem nie stosować na obszar poddawany kuracji żadnych preparatów złuszczających naskórek oraz depilatorów

Częste pytania

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Rezultaty zabiegów przypominają nieco te po peelingu chemicznym, czy resurfacingu laserowym. Wyjątkową cechą zabiegu ClearLift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje zniszczenia skóry. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy naskórka sprawia, że zabieg jest właściwie bezbolesny i pozwala Pacjentowi na powrót do codziennej aktywności.

Ile trwa zabieg Clear Lift i jak często należy go powtarzać ?

Zabieg trwa od 30-60 minut w zależności od obszaru, na którym wykonywany jest  zabieg. Dla najlepszego efektu zaleca się 3-4 zabiegi.

Czy zabieg jest bolesny?

Nie, ale opcjonalnie, tj. w przypadku Pacjenta wyjątkowo wrażliwego można zastosować znieczulenie.

Jak dbać o skórę po zabiegu?
 • Nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, jak również korzystać z solarium,
 • W przypadku konieczności wyjścia na słońce należy zabezpieczać skórę kremami z wysokimi filtrami, aby uniknąć przebarwień posłonecznych,
 • Przez kilka dni po terapii nie stosować drażniących i wysuszających kosmetyków, jednakże warto również pamiętać, aby odpowiednio nawilżać i natłuszczać skórę.
Carousel contents not found!

Komentarz eksperta

Polecam tę metodę liftingu twarzy wszystkim Pacjentom, którzy lękają się metod inwazyjnych, czyli terapii z użyciem skalpela. Jako specjalista zauważyłem wielokrotnie, że metody laserowe przynoszą znakomite efekty, a regeneracja kolagenu wpływa na  uzyskanie gładkości i młodzieńczości skóry. Clear Lift to także bardzo skuteczna metoda dla Pacjentów, którzy walczą z przebarwieniami, bliznami i innymi zmianami skórnymi. Wielu z nich także zgłaszało mi radosny fakt, że dodatkowo po zabiegu poprawie ulegały owal i kontur twarzy.