Nowość! ClearSkin PRO Special Edition 

Nieablacyjny laser ClearSkin PRO Special Edition to najnowsze, przełomowe urządzenie firmy Alma Lasers, którego polska premiera odbyła się w naszej klinice.

Wyjątkowe wyniki w odmładzaniu oraz redukcji blizn ClearSkin PRO osiąga za sprawą dwukrotnie wyższej od swoich poprzedników energii laserowej. Równocześnie zabieg jest bardzo bezpieczny - kontrolowanym, precyzyjnie wywołanym mikrouszkodzeniom towarzyszy chłodzenie kontaktowe. Wysoka energia lasera przekłada się na spektakularne efekty poprawy kondycji skóry oraz przywrócenia jej elastyczności. Wiązka lasera ClearSkin o długości 1540 nm wnikając głęboko w skórę powoduje mikrouszkodzenia termiczne, które prowadzą do regeneracji tkanki i namnażania się włókien kolagenowych i elastyny.

Podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka, dlatego Pacjent nie jest wystawiony na konieczność długotrwałej rekonwalescencji. Alma Harmony ClearSkin PRO Special Edition to prawdziwa rewolucja w odmładzaniu: podczas jednego zabiegu uzyskujemy poprawę napięcia i gęstości skóry poprzez namnażanie kolagenu, ⁣spłycenie zmarszczek i wyrównanie kolorytu. Odświeżona i rozświetlona skóra nadaje twarzy znacznie młodszego wyglądu.

Zabieg ClearSkin proponuje także nową jakość usuwania blizn i rozstępów - niezwykła skuteczność lasera umożliwia redukcję nawet starych ubytków w skórze o różnej genezie - blizn potrądzikowych czy powypadkowych.

ClearSkin PRO Special Edition – frakcyjne odmładzanie nieablacyjne (głębokie odmładzanie) 

Rodzaj zabiegu1 ZabiegPakiet 3 zabiegi
Okolica oczu700 zł  1 000 zł1 500 zł  3 000 zł
Okolica ust700 zł  1 000 zł1 500 zł  3 000 zł
Twarz1 260 zł  1 800 zł2 700 zł  5 400 zł
Szyja1 260 zł  1 800 zł2 700 zł  5 400 zł
Dekolt1 260 zł  1 800 zł2 700 zł  5 400 zł
Grzbiet dłoni1 050 zł  1 500 zł2 250 zł  4 500 zł

 

ClearSkin PRO Special Edition – laserowa redukcja rozstępów 

Rodzaj zabiegu1 ZabiegPakiet 3 zabiegi
Obszar 10 cm x 10 cm420 zł  600 zł900 zł  1 800 zł

 

ClearSkin PRO Special Edition – laserowa redukcja blizn

Rodzaj zabiegu1 ZabiegPakiet 3 zabiegi
Pojedyncza blizna do 4 cm280 zł  400 zł600 zł  1 200 zł
Pojedyncza blizna do 10 cm560 zł  800 zł1 200 zł  2 400 zł
Blizny potrądzikowe – twarz1 050 zł  1 500 zł2 250 zł  4 500 zł
Blizny potrądzikowe – plecy okolica łopatek lub ramiona1 575 zł  2 250 zł3 375 zł  6 750 zł
 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie, leczenie blizn
 • Odmładzanie: twarz, szyja, dekolt, grzbiet dłoni
Leczenie blizn, redukcja rozstępów
 • Redukcja rozstępów na udach, brzuchu, pośladkach, plecach i rękach
 • Redukcja blizn: twarz i ciało
 • Redukcja blizn potrądzikowych: twarz, plecy, ramiona

Mocne strony zabiegu

 • laser posiada dwukrotnie wyższą moc niż poprzednie rozwiązania, co oznacza silniejsze działanie terapeutyczne,
 • przebudowa głębokich warstw skóry następuje bez naruszenia struktury naskórka,
 • dzięki ClearSkin Pro skóra zyskuje napięcie i rozświetlenie,
 • efekt odmłodzenia oraz redukcji blizn i rozstępów pojawia się stopniowo wraz z procesem regeneracji skóry. 

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg wykonuje lekarz.

Czy zabieg jest bolesny?

Odczucia podczas zabiegu ClearSkin uzależnione są w dużej mierze od wrażliwości Pacjenta na ból. Za sprawą wbudowanego aplikatora chłodzącego jest on stosunkowo komfortowy. Pacjenta może odczuwać lekkie szczypanie i ciepło.

Ile trwa rekonwalescencja?

Pacjent może wrócić do codziennych aktywności od razu po zabiegu. Zaczerwienienie oraz obrzęk mogą natomiast utrzymywać się do tygodnia.

Zasada Działania

2x wyższa moc

ClearSkin dostarcza do skóry 3000 mJ/pixel, w efekcie czego wnika głęboko w skórę powodując kontrolowane mikrouszkodzenia termiczne, inicjujące procesy regeneracyjne skóry. Proces ten jest bezpieczny i nie przerywa ciągłości naskórka.

Metoda frakcyjna

Nieablacyjne działanie lasera umożliwia termiczne zniszczenie komórek znajdujących się w głębszych warstwach skóry. Energia lasera ClearSkin stymuluje koagulację białek i odparowanie wody. Powoduje to redukcję nierówności skóry: blizn, rozstępów czy zmarszczek.

Precyzja i bezpieczeństwo

Mała plamka zabiegowa daje możliwość niezwykłej precyzji i trafiania w samo sedno problemu. W połączeniu z większą energią i zaawansowanym aplikatorem chłodzącym, zabieg ClearSkin osiąga doskonałe efekty terapeutyczne, jest bezpieczny i komfortowy. 

Wskazania

 • Blizny potrądzikowe.
 • Blizny pourazowe.
 • Blizny po przebytych chorobach.
 • Utrata jędrności i elastyczności, wiotkość.
 • Zmarszczki na twarzy np. pod oczami, mimiczne, palacza, lwia zmarszczka, na szyi, dekolcie i dłoniach. 
 • Rozstępy czerwone (świeże) i białe (dojrzałe) na brzuchu, piersiach, udach, pośladkach, rękach, plecach oraz ramionach. 

Przeciwwskazania

 • Stany zapalne skóry oraz jej uszkodzenia,
 • Łuszczyca i AZS.
 • Nowotwory skóry.
 • Ciąża i laktacja.
 • Cukrzyca. 
 • Przyjmowanie leków fotouczulających, terapia retinoidami i sterydami.
 • Opalona skóra.
 • Nadwrażliwość na światło lasera.

Przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna

Pierwsza wizyta pozwala na wykluczenie przeciwwskazań i zakwalifikowanie Pacjenta do zabiegu. Badanie umożliwia również określenie liczby niezbędnych powtórzeń procedury, które doprowadzą do optymalnych efektów.

Pierwszy zabieg

Leczenie może rozpocząć się już na pierwszej wizycie, jeśli lekarz uzna, że nie występują ku temu przeciwwskazania. Podczas procedury Pacjent może odczuwać lekkie ukłucia i ciepło. Dyskomfort mija po zabiegu. 

Konsultacja kończąca

Ostatnia wizyta w serii jest okazją, aby podsumować efekty oraz otrzymać wskazówki na temat pielęgnacji skóry, która pozwoli długo cieszyć się rezultatami.

Jak się przygotować?

Na kilka tygodni przed zabiegiem laserowym ClearSkin PRO należy zrezygnować z opalania oraz drażniących skórę procedur, np. dermabrazji i peelingów. Należy też unikać kosmetyków, posiadających w składzie retinoidy lub kwasy. Ponadto powinno się odstawić leki o właściwościach fotouczulających.

Częste pytania

Ile kosztuje laserowe odmładzanie?

Ceny zabiegów laserowego odmładzania ClearSkin PRO rozpoczynają się od 700 zł. W przypadku pakietów, ceny pojedynczego zabiegu maleją.

Rozstępy - jak się ich pozbyć?

Doskonałą metodą redukcji rozstępów jest ClearSkin PRO, który wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia wpływa na tworzenie się nowych warstw skóry uzupełniających ubytki.

Blizna po cesarce

Czy można ją usunąć za pomocą ClearSkin PRO?
Blizny pooperacyjne, także po cesarskim cięciu, można usunąć laserowo, dzięki właściwościom inicjacji procesów przebudowy skóry. 

Jak usunąć blizny po trądziku?

Blizny po trądziku, podobnie jak inne rodzaje, najlepiej jest usunąć, kiedy są jeszcze świeże, co podwyższa szanse na całkowite wyeliminowanie problemu. Seria zabiegów laserem ClearSkin PRO pozwala na usunięcie blizn potrądzikowych, jednak liczba powtórzeń zależna jest od ich stadium i rozległości.

Komentarz eksperta

Laser ClearSkin PRO to doskonałe rozwiązanie dla Pacjentów pragnących odmłodzenia: powrotu elastyczności i jędrności skóry oraz spłycenia zmarszczek. To także szansa dla osób borykających się z bliznami różnego pochodzenia - potrądzikowymi, po oparzeniu czy powypadkowymi. Dzięki znacznie większej sile lasera ClearSkin PRO od swoich poprzedników, osiąga on wysoką skuteczność i efektywność. Ponadto zapewnia on bezpieczeństwo pozostawiając naskórek nietknięty. Innowacyjność głowicy ClearSkin PRO polega na połączeniu nieablacyjnego lasera Er:Glass 1540nm z chłodzeniem kontaktowym, czego rezultatem jest powstawanie punktów koagulacyjnych, pobudzanie syntezy nowej skóry właściwej i regenerację macierzy pozakomórkowej. Sam zabieg jest dla Pacjenta komfortowy i szybki, bez konieczności odbycia długotrwałej rekonwalescencji. Przebudowa skóry zainicjowana przez laser ClearSkin skutkuje poprawą jakości skóry, głębokim odmłodzeniem, które staje się widoczne stopniowo. Pełnym efektem odmłodzonej i ujędrnionej skóry o wyrównanym kolorycie Pacjenci mogą cieszyć się po ok. 3 miesięcy po zabiegu.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki