Menu

Depilacja laserem diodowym Vectus – rekomenduje Kaja Paschalska

Zabieg epilacji laserowej Vectus. Klinika Miracki, jeszcze jako Beautymed. Zapraszamy do obejrzenia szczegółów zabiegu rekomendowanego przez Kaję Paschalską.

Kosmetolog, Ewelina Wyrzykowska: Vectus jest to jedyny laser na świecie wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze, który pozwala na dobranie optymalnych parametrów zabiegu.

…….

Zabieg rozpoczynamy od dezynsekcji skóry, następnie sczytujemy parametry za pomocą urządzenia Skintel i przystępujemy do zabiegu.

…….

Wbudowane chłodzenie pozwala na komfortowy, bezbolesny zabieg.

…….

Zabieg jest bezpieczny, bez ryzyka poparzenia z jednoczesnym zastosowaniem najwyższej możliwej energii, co pozwala na uzyskanie zadowalających efektów.

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej