Menu

Depilacja laserem diodowym Vectus – rekomenduje Kaja Paschalska

Zabieg epilacji laserowej Vectus. Klinika Miracki, jeszcze jako Beautymed. Zapraszamy do obejrzenia szczegółów zabiegu rekomendowanego przez Kaję Paschalską.

Kosmetolog, Ewelina Wyrzykowska: Vectus jest to jedyny laser na świecie wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze, który pozwala na dobranie optymalnych parametrów zabiegu.

…….

Zabieg rozpoczynamy od dezynsekcji skóry, następnie sczytujemy parametry za pomocą urządzenia Skintel i przystępujemy do zabiegu.

…….

Wbudowane chłodzenie pozwala na komfortowy, bezbolesny zabieg.

…….

Zabieg jest bezpieczny, bez ryzyka poparzenia z jednoczesnym zastosowaniem najwyższej możliwej energii, co pozwala na uzyskanie zadowalających efektów.

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej