laseroterapia warszawa

Lasery pikosekundowe – odmładzanie nigdy nie było tak skuteczne i bezbolesne

Z wiekiem obserwujemy pojawiające się na naszej skórze zmarszczki, zmiany barwnikowe czy utratę jej sprężystości. Gdy okazuje się, że codzienna pielęgnacja przestaje wystarczać w zmaganiach ze starzeniem się skóry, warto odkryć działanie lasera pikosekundowego, który wywołał  prawdziwą rewolucję w zabiegach likwidacji zmarszczek.

Lasery pikosekundowe uznawane są za najbardziej innowacyjne i technologicznie zaawansowane zdobycze medycyny estetycznej. Terapie prowadzone z ich użyciem niezwykle skutecznie odmładzają skórę poprzez poprawianie jej gęstości i struktury, jak również likwidację zmarszczek, bruzd oraz wiotkości. Za ich pomocą efekt liftingu uzyskuje się bez bólu, blizn czy długiej rekonwalescencji. Cykl nawet trzech zabiegów znacząco odmłodzi Twoją skórę i przywróci jej blask!

Intensywne odmładzanie bez bólu

Zabiegi laserowe już od dawna goszczą w polskich gabinetach medycyny estetycznej zyskując uznanie pacjentów, jednak terapie z wykorzystaniem technologii pikosekundowej ustawiają poprzeczkę znacznie wyżej. Pikosekundowe lasery frakcyjne PicoSure i Discovery Pico dzięki użyciu najkrótszych wiązek laserowych są niezrównane pod względem bezpieczeństwa i skuteczności, równocześnie skracając czas rekonwalescencji. Aby zapewnić maksymalny komfort podczas zabiegu w Klinice Miracki stosowany jest także specjalny system chłodzący , który redukuje ból.

Jak przebiega błyskawiczny zabieg z udziałem lasera pikosekundowego?

Zabieg z użyciem lasera pikosekundowego z perspektywy Pacjenta wydaje się szybki i nieskomplikowany. Nad wybrany obszar skóry przesuwana jest głowica lasera, gdzie pozostaje od kilku do dwudziestu kilku minut, w zależności od rodzaju zabiegu. Podczas procedury strumień zimnego powietrza chłodzi skórę Pacjenta, aby zminimalizować nieprzyjemne doznania. Na życzenie stosuje się także specjalny krem znieczulający miejsce zabiegu. Pacjent może liczyć na kompleksową redukcję zmarszczek, likwidację zmian barwnikowych i efekt świetlistej, odmłodzonej skóry. W przypadku tego rodzaju zabiegów najlepsze rezultaty uzyskuje się po 3 -6 zabiegów.

Skąd skuteczność terapii pikosekundowej?

Wysoka skuteczność, bezpieczeństwo i błyskawiczny czas zabiegu to zasługa technologii  bardzo krótkich impulsów świetlnych, które wnikają w warstwy skóry stymulując działanie komórek odpowiadających za tworzenie włókien kolagenowych. Efekt? Skóra zagęszcza się, odzyskuje sprężystość, ulega rozjaśnieniu i wyrównaniu kolorytu, a zmiany barwnikowe zostają zminimalizowane. Ultrakrótkie impulsy mają tu podstawowe znaczenie – to za ich sprawą podczas zabiegu powierzchniowe warstwy skóry są mniej nagrzane, rośnie natomiast bezpieczeństwo i komfort Pacjenta. Stosowane tu impulsy świetlne posiadają ogromną moc, jednak ich kontakt ze skórą jest bardzo krótki co redukuje sparzenia skóry oraz ból, przy jednoczesnym wzroście skuteczności procedury.

Discovery Pico czy PicoSure – który laser wybrać?

Wiele osób odkrywając pierwsze drobne zmarszczki w okolicach oczu czy ust sięga po inwazyjne zabiegi, niedostosowane do ich stanu skóry. Na tym etapie idealnie sprawdzi się laser PicoSure, który pomoże w sposób delikatny pozbyć się pierwszych oznak starzenia się skóry.  Natomiast Discovery Pico jest przeznaczony do redukcji głębszych zmarszczek wykorzystując maksymalną moc szczytową w ultrakrótkich impulsach o mocy dwukrotnie przewyższającej pozostałe pikosekundowe lasery stosowane w medycynie. To perfekcyjne rozwiązanie dla Pacjentów chcących uzyskać kompleksową redukcję zmarszczek oraz likwidację zmian barwnikowych. Po zabiegu skóra jest odmłodzona i odzyskuje świetlisty efekt. W Klinice Miracki dostępne są obie metody laserowego odmładzania skóry, dlatego nasi Pacjenci mogą skorzystać z lasera idealnie dopasowanego do swoich potrzeb.

Co po zabiegu?

Ogromną zaletą procedur z użyciem laserów pikosekundowych jest brak efektów ubocznych i maksymalne skrócenie czasu rekonwalescencji. W przypadku PicoSure Pacjent nie wymaga rekonwalescencji i natychmiast może wrócić do normalnego trybu życia, pamiętając jednak o właściwiej pielęgnacji skóry.  Po zabiegu Discovery Pico obszar skóry będzie zaczerwieniony, a także można spodziewać się małych wybroczyn, które w trakcie gojenia zamienią się w strupki. Przestrzegając zaleceń lekarza objawy te znikną po kilku dniach. Przez ok. tydzień po procedurze nie powinno się stosować makijażu, natomiast należy chronić skórę przed promieniowaniem UV i nie naruszać obszaru pozabiegowego. Imponujący efekt odmłodzenia jest więc osiągany niemal bez okresu rekonwalescencji.

Dowiedz się więcej o zabiegach z użyciem technologii pikosekundowej:

Discovery Pico

PicoSure

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki