Menu
Alma Harmony Dye VL - Warszawa

Alma Harmony Dye-VL

Błyskawiczne wyrównanie kolorytu skóry, naprężenie jej i odzyskanie jędrności, ale przede wszystkim wyraźne odświeżenie i przywrócenie witalnego, zdrowego wyglądu – to bez wątpienia podstawowe atuty zabiegu laserowego Alma Harmony Dye-VL. Pośród terapii odmładzających ta terapia cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród Pacjentów naszej kliniki. Szybkość przeprowadzenia zabiegu, spektakularne efekty i niska inwazyjność, a także duże bezpieczeństwo, praktycznie pozbawione ryzyka poparzeń oraz szybki powrót do normalnego trybu życia Pacjenta są bez wątpienia przyczynami niesłabnącej popularności zabiegu Dye VL.. Po jego przeprowadzeniu efekty widoczne są niemal natychmiastowo, jednak najlepsze, najbardziej widoczne rezultaty uzyskacie Państwo po wykonaniu serii około trzech zabiegów w czterotygodniowych odstępach. W wyniku kuracji Dye VL skóra zyskuje naturalny, zdrowy a przede wszystkim wyrównany koloryt, ulega naprężeniu dzięki czemu poprawia się kształt owalu twarzy. Zaś niewielkie płytkie zmarszczki oraz nierówności skórne znikają lub znacząco się spłycają.

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

 

Laserowe leczenie naczynek, rumienia i trądziku różowatego

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 3 zabiegi
Pojedyncze naczynko/ Pajączek niezależnie od liczby impulsów300 zł450 zł 900 zł
Skrzydełka nosa420 zł 600 zł900 zł 1 800 zł
Policzki700 zł 1 000 zł1 500 zł 3 000 zł
Twarz840 zł 1 200 zł1 800 zł 3 600 zł
Dekolt980 zł 1 400 zł2 100 zł 4 200 zł
Szyja700 zł 1 000 zł1 500 zł 3 000 zł
Kończyny dolneod 800 zł

 

 

Fotoodmładzanie - rozjaśnianie, wygładzanie, redukcja drobnych zmarszczek

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 3 zabiegi
Twarz640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Szyja560 zł 700 zł1 260 zł 2 100 zł
Grzbiet dłoni640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Dekolt640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł

 

Laserowe leczenie trądziku

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 3 zabiegi
Twarz640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł

 

Laserowa redukcja przebarwień

Rodzaj zabiegu1 zabiegPakiet 3 zabiegi
Pojedyncza zmiana barwnikowa320 zł 400 zł720 zł 1 200 zł
Twarz640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Dekolt640 zł 800 zł1 440 zł 2 400 zł
Grzbiet dłoni560 zł 700 zł1 260 zł 2 100 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Odmładzanie laserowe
 • Twarz
 • Dłonie
 • Dekolt
 • Przedramiona i ramiona
 • Łydki

Mocne strony zabiegu

 • Technologia Dye-VL to połączenie cech leczenia laserowego i IPL łączący wysoką energię impulsu z krótkim czasem jego ekspozycji,
 • Wyższa skuteczność działania w porównaniu z istniejącymi wcześniej urządzeniami IPL, które emitowały światło w szerokim spektrum,
 • Nowoczesna, dynamiczna forma naświetlania skóry.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz.
Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny.

Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

 

Szerokie zastosowanie

Alma Harmony Dye-VL to platforma multiaplikacyjna, której działanie opiera się na stosowaniu kilku  wymienialnych modułów, które pozwalają na przeprowadzanie różnych w charakterze zabiegów estetycznych. System wielofunkcyjnych wymienialnych głowic i lata pracy nad doskonaleniem technologii laserowych przyczyniły się do powstania urządzenia pozwalającego na indywidualne podejście do problemów Pacjenta.

Moc 3 filtrów

Nowy Dye-VL wykorzystuje moc trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta unikatowa technologia przynosi znakomite rezultaty w terapii zaburzeń naczyniowych skóry, a dodatkowo jest bezpieczna.

Emisja światła

Dzięki emisji światła z przedziału od 500 do 600 nm tkanki skórne są w niewielkim stopniu narażone na działanie innych długości światła, a energia przekazywana jest selektywnie i kierowana wprost do chromoforów (hemoglobina i częściowo melanina). Dzięki systemowi Dye VL skóra zyskuje naturalny koloryt, ulega ujędrnieniu, zaś niewielkie płytkie zmarszczki oraz nierówności skórne znikają.

Wskazania

 • Skóra pokryta przebarwieniami
 • Niewielkie zmarszczki
 • Utrata kolorytu skóry
 • Szara, ziemista cera

Przeciwwskazania

 • Ciąża, karmienie piersią
 • Przyjmowanie leków oraz ziół fotouczulających
 • Fotodermatozy (choroby zaostrzające się pod wpływem światła)
 • Nowotwory złośliwe
 • Bielactwo, łuszczyca
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Skłonność do powstawania bliznowców
 • Aktywne infekcje skórne w miejscu zabiegu (grzybicze, wirusowe, bakteryjne)

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Zabieg odmładzania Dye VL jest działaniem możliwie szybkim, praktycznie bezbolesnym (dlatego też jest wykonywany bez znieczulenia) i nie wymaga żadnego przygotowania ze strony Pacjenta. dlatego też z powodzeniem może być zaliczany do kategorii tak zwanych szybkich zabiegów lunchowych.

Pierwszy zabieg

W trakcie trwającego kilkanaście minut zabiegu lekarz prowadzi głowicę lasera po obszarach skóry przeznaczonych do leczenia. Wiązka lasera naświetla głębsze warstwy skóry w sposób nieablacyjny, co oznacza, że przenika przez zewnętrzne warstwy naskórka bez jego naruszania. Dzięki temu po zakończeniu zabiegu Pacjent praktycznie natychmiast może wrócić do normalnych, zwyczajowych czynności.
Światło lasera Dye VL oddziałuje na melaninę i hemoglobinę, dzięki czemu Dye VL jest tak skuteczny w usuwaniu drobnych przebarwień i wyrównywanie kolorytu skóry oraz zamykanie mniejszych naczynek.

Konsultacja kończąca

Konsultacja po zabiegu Dye-VL służy ocenie rezultatów i ustaleniu dalszych etapów terapii.

Jak się przygotować?

Przed rozpoczęciem terapii usuwania przebarwień skóry należy odbyć z lekarzem specjalistą rozmowę dotyczącą przebiegu terapii oraz oczekiwanych efektów. Poza tym należy pamiętać, żeby:

 • pół przed zabiegiem należy zakończyć kurację retinoidami
 • około trzech tygodni przed zabiegiem nie stosować kremów, maści z zawartością retinoidów, witaminy C oraz kwasów owocowych w obszarze terapii
 • tydzień przed kuracją wstrzymać się od stosowania peelingów i innych preparatów złuszczających naskórek czy kremów depilujących
 • Dwa tygodnie przed zabiegiem trzeba odstawić leki fototoksyczne, fotoalergiczne oraz zioła o podobnej specyfice, np. dziurawiec, nagietek, herbatka typu figura,
 • przez dwa- trzy tygodnie przed i po zabiegu unikać kąpieli słonecznych i solarium

Częste pytania

Jak dbać o skórę po zabiegu?
 • oczyszczać skórę żelem lub tonikiem bezalkoholowym, ewentualnie czystą wodą,
 • stosować kosmetyki łagodzące i  nawilżające 2-3 razy dziennie
 • nie podrażniać skóry, nie zdrapywać mikrostrupków
 • nie opalać skóry nawet do miesiąca po zabiegu
 • stosować kremy z filtrem UVA,UVB o wysokich wskaźnikach ochrony SPF 50 przez miesiąc po terapii
 • odstawić preparaty złuszczające
 • unikać korzystania z basenu i sauny.
Ile trwa zabieg Alma Harmony Dye VL i jak często należy go powtarzać ?

Zabieg trwa od 10-60 minut w zależności od obszaru, na którym wykonywany jest  zabieg. Jego powtarzalność zależy od indywidualnych potrzeb - najczęściej jest to 3-6 serii, w odstępach 4 tygodni.

Kiedy można zauważyć efekty i jak długo się one utrzymują?

Pierwsze efekty widoczne są już w kilka dni po pierwszym zabiegu - widać poprawę. kondycji i kolorytu skóry. Na przestrzeni kilku miesięcy, seria zabiegów doprowadza do stopniowego zwiększania napięcia i wygładzania skóry.

Carousel contents not found!

Komentarz eksperta

Alma Harmony Dye-VL to skuteczna i całkowicie bezpieczna metoda odmładzania skóry oraz usuwania powstałych z wiekiem przebarwień, jak również widocznych zmian naczyniowych. Jako specjalista polecam ten w pełni bezpieczny sposób poprawy kondycji i urody skóry swoim Pacjentom. Zabieg odmładzania laserem opierający się na zasadzie wykorzystania światła w procesie fototermolizy selektywnej. Warto podkreślić, że terapia wykazuje mniej efektów niepożądanych od stosowanych w tym samym celu głębokich peelingów, czy dermabrazji. W wyniku tego zabiegu laserowego niechciane zmiany skórne łuszczą się przez kilka dni, a w ciągu dwóch dni od zabiegu możemy zaobserwować pełne efekty odmłodzenia.