Menu

Jesienny pakiet odmładzający!

Tylko teraz wykupując rewelacyjną kompozycję sześciu zabiegów o doskonałym efekcie odmładzającym – oszczędzasz aż 2900 zł! Za jedyne 4 300 zł otrzymasz pełną terapię odmładzającą: sześcioetapowy cykl zabiegów laserowych, kosmetologicznych, medycyny estetycznej. Efekty zaskoczą Cię już po kilku tygodniach!

Na początek, podczas pierwszej wizyty, lekarz przeprowadza zabieg odmładzający laserem iPixel. Podczas tego samego spotkania Twoja skóra otrzyma uderzeniową dawkę zdrowia, młodości i energii w postaci wysokostężonego osocza bogatopłytkowego „Magellan”.

Kolejna, druga wizyta to głęboko odświeżający zabieg kosmetologiczny Hydrafacial. Zostaje on powtórzony podczas trzeciej sesji.

Ostatnie, czwarte spotkanie to czas na powtórzenie zabiegu laserowego. Innowacyjna technologia ablacyjna iPixel spowoduje, że Twoja twarz zyska młodość i świeżość. Zaś ostatni zabieg serii, który również jest wykonany podczas czwartej wizyty, czyli mezoterapia igłowa preparatem Neauvia Hydro spowoduje, że skóra błyskawicznie zregeneruje się po laseroterapii.

Cała terapia trwa  4 tygodnie zaś zabiegi przeprowadzane są w tygodniowych odstępach dla uzyskania najlepszych efektów. Jej efektem jest wygładzona, odświeżona, wyraźnie młodsza skóra, którą będziesz cieszyć się przez długie miesiące.

Sprawdź również drugi jesienny pakiet: TOTALNE ROZŚWIETLENIE

Zobacz również

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

„Nie wierzę w przypadek” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, naszą szefową, właścicielką Kliniki Miracki w październikowym wydaniu Elle

Uśmiech, pochwała dodają skrzydeł, ale gdy szef mówi, że jesteśmy dla niego najważniejsi i chciałby się znaleźć z nami w czasie sztormu w łodzi ratunkowej, jesteśmy dumni.
Magazyn Elle październik – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką, właścicielką Kliniki Miracki, która nas wspiera i inspiruje każdego dnia.

Czytaj dalej

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej