Menu

Jesienny pakiet odmładzający!

Tylko teraz wykupując rewelacyjną kompozycję sześciu zabiegów o doskonałym efekcie odmładzającym – oszczędzasz aż 2900 zł! Za jedyne 4 300 zł otrzymasz pełną terapię odmładzającą: sześcioetapowy cykl zabiegów laserowych, kosmetologicznych, medycyny estetycznej. Efekty zaskoczą Cię już po kilku tygodniach!

Na początek, podczas pierwszej wizyty, lekarz przeprowadza zabieg odmładzający laserem iPixel. Podczas tego samego spotkania Twoja skóra otrzyma uderzeniową dawkę zdrowia, młodości i energii w postaci wysokostężonego osocza bogatopłytkowego „Magellan”.

Kolejna, druga wizyta to głęboko odświeżający zabieg kosmetologiczny Hydrafacial. Zostaje on powtórzony podczas trzeciej sesji.

Ostatnie, czwarte spotkanie to czas na powtórzenie zabiegu laserowego. Innowacyjna technologia ablacyjna iPixel spowoduje, że Twoja twarz zyska młodość i świeżość. Zaś ostatni zabieg serii, który również jest wykonany podczas czwartej wizyty, czyli mezoterapia igłowa preparatem Neauvia Hydro spowoduje, że skóra błyskawicznie zregeneruje się po laseroterapii.

Cała terapia trwa  4 tygodnie zaś zabiegi przeprowadzane są w tygodniowych odstępach dla uzyskania najlepszych efektów. Jej efektem jest wygładzona, odświeżona, wyraźnie młodsza skóra, którą będziesz cieszyć się przez długie miesiące.

Sprawdź również drugi jesienny pakiet: TOTALNE ROZŚWIETLENIE

Zobacz również

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

„Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną Dudek-Miracką i doktorem Krzysztofem Mirackim w świątecznym wydaniu Gali

03.01.2019

Swoją ciekawością świata zarażają innych, są źródłem inspiracji i motywatorami ciągłego rozwoju. Sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe. Życzymy wszystkim bycia częścią takiego zespołu, jak nasz.

Magazyn Gala grudzień 2018, „Jesteśmy strategami” – wywiad z Panią Kariną-Dudek Miracką oraz doktorem Krzysztofem Mirackim, założycielami i właścicielami Kliniki Miracki.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej