Menu

Jesienny pakiet rozświetlający!

Oszczędź 2 200 zł kupując wyjątkowy pakiet zabiegów rozświetlających! Zadbaj o to, aby na jesienne miesiące (a nawet o wiele dłużej) Twoja twarz nabrała blasku i świetlistego, zdrowego kolorytu. Tylko teraz, za jedyne 4 000 zł otrzymasz kompleksową terapię rozświetlającą: sześcioetapowy cykl zabiegów składający się z peelingów lekarskich i iniekcyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Efekty zaskoczą Cię już po kilku tygodniach!

Na początek, podczas pierwszej wizyty odwiedzisz zarówno gabinet lekarski, jak i kosmetologiczny. Przede wszystkim zostaniesz poddana działaniu technologicznie zaawansowanego peelingu PRX, a następnie Twoja skóra zostanie zastymulowana do gruntownej odnowy przez zabieg wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan.

Druga, trzecia i czwarta wizyta to przede wszystkim dobroczynne działanie peelingu PRX. Podczas ostatniego, czwartego spotkania, jako ukoronowanie terapii rozświetlającej otrzymasz jeszcze mezoterapię Neauvia Hydro.

Cała terapia trwa 4 tygodnie – zbiegi są wykonywane w siedmiodniowych odstępach, a ich rezultatem jest odświeżona skóra o jednolitym, zdrowym kolorycie, którą będziesz cieszyć się przez długie miesiące.

Sprawdź również drugi jesienny pakiet: RADYKALNE ODMŁODZENIE

Zobacz również

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

„Pragmatyczni marzyciele” – Karina Dudek-Miracka i Krzysztof Miracki w świątecznym magazynie „Gala”

Czytelnicy świątecznego wydania magazynu „Gala” (nr 23) mogli zajrzeć bardzo mocno za kulisy życia Kliniki Miracki, bo aż do prywatnych ambicji, marzeń i wartości właścicieli: Kariny Dudek-Mirackiej i Krzysztofa Mirackiego. Wywiad, który ukazał się w magazynie „Gala” 18 grudnia 2017 roku, prezentujemy Państwu w całości.

Czytaj dalej

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Klinika Miracki w „Sekretach lekarzy” TVN Style

Dla wszystkich naszych pacjentów mamy wspaniałą wiadomość! Jeżeli chcecie zapoznać się bliższej z naszą codzienną pracą i wyzwaniami, przed jakimi stają nasi lekarze oraz kosmetolodzy, a także, jeśli chcecie zajrzeć za kulisy Kliniki Miracki – śledźcie w piątkowe wieczory program „Sekrety Lekarzy” na antenie TVN Style. Premierowe emisje odbywają się w piątki o godzinie 22.30, ale jeżeli nie uda się Państwu w tym czasie dołączyć do widowni – nie ma się czym martwić: powtórki możecie zobaczyć na TVN Style w niedziele o 14.25 i 21.15, środy o 23.40 oraz w czwartki o 11.15.

Czytaj dalej