Oszczędź 2 200 zł kupując wyjątkowy pakiet zabiegów rozświetlających! Zadbaj o to, aby na jesienne miesiące (a nawet o wiele dłużej) Twoja twarz nabrała blasku i świetlistego, zdrowego kolorytu.
Tylko teraz, za jedyne 4 000 zł otrzymasz kompleksową terapię rozświetlającą: sześcioetapowy cykl zabiegów składający się z peelingów lekarskich i iniekcyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Efekty zaskoczą Cię już po kilku tygodniach!

Na początek, podczas pierwszej wizyty odwiedzisz zarówno gabinet lekarski, jak i kosmetologiczny. Przede wszystkim zostaniesz poddana działaniu technologicznie zaawansowanego peelingu PRX, a następnie Twoja skóra zostanie zastymulowana do gruntownej odnowy przez zabieg wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan.
Druga, trzecia i czwarta wizyta to przede wszystkim dobroczynne działanie peelingu PRX. Podczas ostatniego, czwartego spotkania, jako ukoronowanie terapii rozświetlającej otrzymasz jeszcze mezoterapię Neauvia Hydro.
Cała terapia trwa 4 tygodnie – zbiegi są wykonywane w siedmiodniowych odstępach, a ich rezultatem jest odświeżona skóra o jednolitym, zdrowym kolorycie, którą będziesz cieszyć się przez długie miesiące.

Sprawdź również drugi jesienny pakiet: RADYKALNE ODMŁODZENIE