Menu

Jesienny pakiet rozświetlający!

Oszczędź 2 200 zł kupując wyjątkowy pakiet zabiegów rozświetlających! Zadbaj o to, aby na jesienne miesiące (a nawet o wiele dłużej) Twoja twarz nabrała blasku i świetlistego, zdrowego kolorytu. Tylko teraz, za jedyne 4 000 zł otrzymasz kompleksową terapię rozświetlającą: sześcioetapowy cykl zabiegów składający się z peelingów lekarskich i iniekcyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Efekty zaskoczą Cię już po kilku tygodniach!

Na początek, podczas pierwszej wizyty odwiedzisz zarówno gabinet lekarski, jak i kosmetologiczny. Przede wszystkim zostaniesz poddana działaniu technologicznie zaawansowanego peelingu PRX, a następnie Twoja skóra zostanie zastymulowana do gruntownej odnowy przez zabieg wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan.

Druga, trzecia i czwarta wizyta to przede wszystkim dobroczynne działanie peelingu PRX. Podczas ostatniego, czwartego spotkania, jako ukoronowanie terapii rozświetlającej otrzymasz jeszcze mezoterapię Neauvia Hydro.

Cała terapia trwa 4 tygodnie – zbiegi są wykonywane w siedmiodniowych odstępach, a ich rezultatem jest odświeżona skóra o jednolitym, zdrowym kolorycie, którą będziesz cieszyć się przez długie miesiące.

Sprawdź również drugi jesienny pakiet: RADYKALNE ODMŁODZENIE

Zobacz również

Otwarcie medialne nowej siedziby

Otwarcie medialne nowej siedziby

Pod nowym adresem, pod którym mieścimy się od stycznia 2016 roku, możemy już mówić o sobie: Klinika Miracki – jedna z największych placówek medycyny estetycznej i laseroterapii w Polsce.

Czytaj dalej

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej