AKCJA CIAŁO 2021 - KUP VOUCHER I KORZYSTAJ Z CEN BASIC 2000zł PREMIUM 3000zł

Opadający owal

Zmiany w obrębie owalu twarzy, czyli opadający owal twarzy to jedna z najpoważniejszych zmian związanych z procesami starzenia zachodzącymi w skórze. Opadający owal twarzy to skutek rozluźniania się włókien kolagenowych, naturalnych efektów grawitacji, ale też zmiany zawartości tkanki tłuszczowej w skórze twarzy i postępującej z czasem redukcji kośćca. Opadający owal nadaje twarzy smutny, zmęczony wygląd. Opadający owal skutkuje powstawaniem tak zwanych „chomików” i zmianami kształtu na granicy szyi i twarzy.

Opadający owal jest zjawiskiem naturalnym, jednak nasi Pacjenci nie muszą się z nim godzić. Współczesna medycyna estetyczna oferuje cały szereg metod walki z opadającym owalem twarzy i efektem „opadających rysów”.

Narzędzi do walki z opadającym owalem twarzy jest nadspodziewanie dużo. Zaliczają się do nich tradycyjne metody wykorzystujące nici liftingujące, zabiegi wolumetrii z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, ale też całe spectrum zabiegów kosmetologicznych bazujących na ultradźwiękach, falach radiowych, masażu próżniowym.
Najnowocześniejsze terapie przeciwdziałające opadającemu owalowi twarzy to nowoczesne zabiegi liftingujące takie jak procedury wykorzystujące fale HIFU czy nowatorskie zabiegi laserowe.

Poznajcie naszą ofertę zabiegów przeznaczonych do eliminacji problemu opadającego owalu twarzy.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki