Menu
zabieg na cellulit super efekty wow Warszawa

Zabieg ALIDYA

Pośpiech, stres, niezbyt zdrowy styl życia: mało ruchu, nałogi, dieta bogata w węglowodany i tłuszcze, a także przesycona estrogenami kobiecość – to wszystko sprawia, że w organizmie na poziomie cząsteczkowym i komórkowym zachodzą niekorzystne reakcje, które mogą skutkować deformacją tkanki skórnej.

Użycie ALIDYA poprzez wyłapanie jonów żelaza z macierzy przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki. W efekcie terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. Co ważniejsze, nawet u osób, u których dotychczas nie stwierdzono objawów cellulitu, wydatnie poprawia się ochrona tkanek i komórek przed szkodliwym nagromadzeniem się jonów żelaza i zmniejszają się skutki już powstałych uszkodzeń w materiale biologicznym na poziomie cząsteczkowym.

Pozytywne skutki działania ALIDYA utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy od zastosowania. Aby jednak zachować ciągłość efektu zdrowej tkanki, zaleca się raz w roku powtórzyć terapię. W celu wzmocnienia skuteczności zabiegu można poddać się drenażowi limfatycznemu lub Endermologii LPG.

Skuteczny zabieg usuwający cellulit

Obszar zabiegu1 ampułka4 ampułki
1 ampułka500 zł1 000 zł 2 000 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania


Redukcja cellulitu

Uda i pośladki - zabieg Alidya daje efekt odmłodzonych, wolnych od nierówności skóry ud i pozbawionych cellulitu, jędrnych pośladków. Ze względu na unikatowy skład, preparat uruchamia wiele niezwykle istotnych mechanizmów w tkankach, poprawiając tym samym ich funkcjonalność i hamując dalszy rozwój cellulitu.

Redukcja cellulitu

Ramiona i brzuch - zabieg Alidya daje efekt odmłodzonych, wolnych od nierówności skóry ramion i pozbawionego cellulitu, jędrnego brzucha. Ze względu na unikatowy skład, preparat uruchamia wiele niezwykle istotnych mechanizmów w tkankach, poprawiając tym samym ich funkcjonalność i hamując dalszy rozwój cellulitu.

Mocne strony zabiegu

 • Skuteczna, trwała i bezpieczna profilaktyka antycellulitowa.
 • ALIDYA wychwytuje szkodliwe jony żelaza i przywraca sprawność błon komórkowych, zabezpieczając tym samym żywotność i sprawność tkanek już na najbardziej podstawowym poziomie struktury organizmu.
 • Pozytywne skutki działania ALIDYA utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy od zastosowania. Aby jednak zachować ciągłość efektu zdrowej tkanki, zaleca się raz w roku powtórzyć terapię. W celu wzmocnienia skuteczności zabiegu można poddać się drenażowi limfatycznemu lub Endermologii LPG. cell.

Alternatywne zabiegi

Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny, ale u wrażliwych pacjentów specjalista może zdecydować o zastosowaniu znieczulenia.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Zasada Działania

Pierwszy na świecie antycellulitowy preparat do wstrzyknięć

ALIDYA to certyfikowany, zarejestrowany, pierwszy na świecie preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany do leczenia i profilaktyki cellulitu. To skuteczny zabieg na cellulit i znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach.

Poprawa krążenia tętniczego i drenażu osmotycznego

Ten bogaty w aminokwasy i cukrowce preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników.

Skuteczność w profilaktyce antycellulitowej

Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza. Dlatego też zabieg z wykorzystaniem Alidya jest tak skuteczny nie tylko w leczeniu cellulitu, ale też w profilaktyce antycellulitowej.

Odżywienie i regeneracja tkanek

ALIDYA pobudza mikrokrążenie co sprzyja odżywieniu i regeneracji tkanek. Preparat może zostać podany w zasadzie w każdej okolicy, choć najczęściej stosowany jest na uda i pośladki - wprowadzany w tkankę podskórną droga mezoterapii igłowej.

Redukcja obrzęków bez eliminacji tkanki tłuszczowej

ALIDYA nie jest jednak preparatem odchudzającym. Jej zastosowanie powoduje zmniejszenie obrzęku , a nie eliminację tkanki tłuszczowej.

Wskazania

 • Leczenie istniejącego cellulitu oraz zapobieganie jego powstaniu po liposukcji oraz w przypadku wystąpienia obrzęku lipidowego i po intralipoterapii przeprowadzonej z wykorzystaniem Aqualyxu.
 • Chęć przeciwdziałania nieatrakcyjnym deformacjom tkanki skórnej.
 • Dbałość o zachowanie dobrej kondycji skóry na poziomie komórkowym i tkankowym.
 • Dążenie do poprawy kondycji ciała poddanego negatywnym skutkom stresu, złej diety, prowadzenia niezdrowego stylu życia lub przebywania w środowisku o wysokim stężeniu toksyn.

Przeciwwskazania

 • Ciąża lub wczesny okres karmienia piersią.
 • Zbyt młody wiek.
 • Chroniczne lub ostre choroby skóry zlokalizowane w miejscu, które należałoby poddać zabiegowi lub w bezpośrednim jego sąsiedztwie.
 • Ciężkie alergie lub choroby narządowe, reakcje anafilaktyczne lub schorzenie autoimmunologiczne.

Przebieg zabiegu