Skip to main content

Redukcja cellulitu ALIDYA

Pośpiech, stres, niezbyt zdrowy styl życia: mało ruchu, nałogi, dieta bogata w węglowodany i tłuszcze, a także przesycona estrogenami kobiecość – to wszystko sprawia, że w organizmie na poziomie cząsteczkowym i komórkowym zachodzą niekorzystne reakcje, które mogą być przyczyną cellulitu.

Użycie ALIDYA poprzez wyłapanie jonów żelaza z macierzy przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki. W efekcie terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. Co ważniejsze, nawet u osób, u których dotychczas nie stwierdzono objawów cellulitu, poprawia się ochrona tkanek i komórek przed szkodliwym nagromadzeniem się jonów żelaza i zmniejszają się skutki już powstałych uszkodzeń w materiale biologicznym na poziomie cząsteczkowym.

Pozytywne skutki działania ALIDYA utrzymują się nawet do kilkunastu miesięcy od zastosowania. Aby jednak zachować ciągłość efektu zdrowej tkanki, zaleca się raz w roku powtórzyć terapię. W celu wzmocnienia skuteczności zabiegu można poddać się drenażowi limfatycznemu lub Endermologii LPG.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

CELLULIT – JAK SIĘ POZBYĆ? POZNAJ PREPARAT NA CELLULIT ALIDYA

YouTube video

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie!

Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM w cenie STANDARD

Ceny od 700 zł, rabaty do 63%

Oferta obowiązuje do 28.04.2024, do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

AKCJA CIAŁO 2024 – Naturalnie piękna w Swoim ciele!

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkiej skóry i cellulitu!

Dzięki AKCJI CIAŁO zyskujesz: Indywidualny plan zabiegowy, Dostęp do zaawansowanych technologii w najlepszych cenach, Opiekę Specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, Imponujące, długotrwałe efekty,

Atrakcyjne pakiety cenowe: BASIC 3 000 zł oraz PREMIUM 4 000 zł!

Oferta obowiązuje do 31.05.2024, do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Regulamin

Mezoteraia Igłowa – Alidya Cennik

Mezoterapia Igłowa – ALIDYA – kuracja antycellulitowa(odmłodzona, wolna od nierówności skóra)
Obszar zabiegu 1 ampułka 4 ampułki Pakiet BASIC Pakiet PREMIUM
1 ampułka 500 zł 1 000 zł  2 000 zł 400 zł  250 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Redukcja cellulitu
   • Uda i pośladki – zabieg Alidya pozwala osiągnąć efekt odmłodzonych i pozbawionych cellulitu ud, a także jędrnych pośladków. Ze względu na unikatowy skład, preparat uruchamia wiele niezwykle istotnych mechanizmów w tkankach, poprawiając tym samym ich funkcjonalność i hamując dalszy rozwój cellulitu.
   Redukcja cellulitu
   • Ramiona i brzuch – zabieg Alidya pozwala osiągnąć efekt odmłodzonych, wolnych od nierówności skóry ramion i pozbawionego cellulitu, jędrnego brzucha. Ze względu na unikatowy skład, preparat uruchamia wiele niezwykle istotnych mechanizmów w tkankach, poprawiając tym samym ich funkcjonalność i hamując dalszy rozwój cellulitu.

   Mocne strony zabiegu

   • Bezpieczna profilaktyka antycellulitowa.
   • ALIDYA wychwytuje szkodliwe jony żelaza i przywraca sprawność błon komórkowych, zabezpieczając tym samym żywotność i sprawność tkanek już na najbardziej podstawowym poziomie struktury organizmu.
   • Pozytywne skutki działania ALIDYA powinny  utrzymywać się nawet do kilkunastu miesięcy od zastosowania. Aby jednak zachować ciągłość efektów, zaleca się raz w roku powtórzyć terapię. W celu wzmocnienia skuteczności zabiegu można poddać się drenażowi limfatycznemu lub Endermologii LPG. cell.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest komfortowy, ale u wrażliwych Pacjentów specjalista może zdecydować o zastosowaniu znieczulenia.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Pierwszy na świecie antycellulitowy preparat do wstrzyknięć

   ALIDYA to certyfikowany, zarejestrowany, pierwszy na świecie preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany do leczenia i profilaktyki cellulitu. To skuteczny zabieg na cellulit i znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach.

   Poprawa krążenia tętniczego i drenażu osmotycznego

   Ten bogaty w aminokwasy i cukrowce preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników.

   Skuteczność w profilaktyce antycellulitowej

   Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza. Dlatego też zabieg z wykorzystaniem Alidya jest skuteczny nie tylko w leczeniu cellulitu, ale też w profilaktyce antycellulitowej.

   Odżywienie i regeneracja tkanek

   ALIDYA pobudza mikrokrążenie co sprzyja odżywieniu i regeneracji tkanek. Preparat może zostać podany w zasadzie w każdej okolicy, choć najczęściej stosowany jest na uda i pośladki – wprowadzany w tkankę podskórną droga mezoterapii igłowej.

   Redukcja obrzęków bez eliminacji tkanki tłuszczowej

   ALIDYA nie jest jednak preparatem odchudzającym. Jej zastosowanie powoduje zmniejszenie obrzęku , a nie eliminację tkanki tłuszczowej.

   Wskazania

   • Leczenie istniejącego cellulitu oraz zapobieganie jego powstaniu po liposukcji oraz w przypadku wystąpienia obrzęku lipidowego i po intralipoterapii przeprowadzonej z wykorzystaniem Aqualyxu.
   • Chęć przeciwdziałania nieatrakcyjnym deformacjom tkanki skórnej.
   • Dbałość o zachowanie dobrej kondycji skóry na poziomie komórkowym i tkankowym.
   • Dążenie do poprawy kondycji ciała poddanego negatywnym skutkom stresu, złej diety, prowadzenia niezdrowego stylu życia lub przebywania w środowisku o wysokim stężeniu toksyn.

   Przeciwwskazania

   • Ciąża lub wczesny okres karmienia piersią.
   • Zbyt młody wiek.
   • Chroniczne lub ostre choroby skóry zlokalizowane w miejscu, które należałoby poddać zabiegowi lub w bezpośrednim jego sąsiedztwie.
   • Ciężkie alergie lub choroby narządowe, reakcje anafilaktyczne lub schorzenie autoimmunologiczne.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Przed zabiegiem przeprowadzany jest standardowa rozmowa Pacjenta z lekarzem, której celem jest wykluczenie przeciwwskazań i ustalenie harmonogramu kuracji.Zabieg z użyciem preparatu Alidya nie wymaga ze strony Pacjenta żadnych dodatkowych przygotowań.

   Pierwszy zabieg

   Przed rozpoczęciem procedury zabiegowej skóra zostaje gruntownie oczyszczona i zdezynfekowana. Samą procedurę z użyciem ALIDYA wykonuje lekarz tradycyjną metodą mezoterapii. Przed przystąpieniem do iniekcji miesza on zawartość dwóch fiolek, dodając rozpuszczalnik do liofilizatu przy użyciu sterylnej igły. Następnie oczyszcza i odkaża miejsce wkłucia i jego bezpośrednie sąsiedztwo, a potem dokonuje iniekcji, wkłuwając się w skórę właściwą lub w powierzchniową warstwę tkanki podskórnej. Zabieg powtarzany jest co 7 dni przez kolejne 7-12 tygodni.

   Konsultacja kończąca

   Właściwie nie jest konieczna. Po upływie tego czasu lekarz może poprosić Pacjenta na wizytę, aby ocenić rezultaty i udzielić dalszych wskazówek co do pielęgnacji skóry.

   Jak się przygotować?

   Zabieg nie wymaga specjalnego wcześniejszego przygotowania, jednak, po wykluczeniu przeciwwskazań, niezbędne jest:

   • Dokonanie dokładnych pomiarów ciała i okolic poddawanych terapii.
   • Stworzenie dokumentacji fotograficznej.

   Częste pytania

   Które okolice ciała można poddać terapii?

   Wszystkie dotknięte problemem cellulitu, najczęściej: uda, ramiona, pośladki, brzuch.

   Jak działa preparat ALIDYA?

   Ze względu na unikatowy skład, preparat uruchamia wiele niezwykle istotnych mechanizmów w tkankach, poprawiając tym samym ich funkcjonalność i hamując dalszy rozwój cellulitu.

   Jak długo trwa zabieg?

   Około 30 minut.

   Jak zachowywać się po zabiegu?

   Przez około dwanaście godzin wykluczyć stosowanie kosmetyków w miejscach objętych terapią oraz unikać ekspozycji na słońce i inne źródła promieniowania oraz ciepła (sauna, ogrzewanie się przy kominku).

   Czy można w jakiś sposób wspomagać efekty tej terapii?

   Tak. Zalecane jest stosowanie działań wspomagających: karboksyterapii, drenaży limfatycznych, radiofrekwencji czy ultradźwięków. Bardzo wskazana jest także aktywność fizyczna.

   Komentarz eksperta

   Bardzo częstym problemem moich Pacjentek jest cellulit, potocznie zwany “skórką pomarańczową”, w gruncie rzeczy ta nazwa jest myląca, bo kojarzy się z cellulitisem, a to z kolei łacińska nazwa zapalenia tkanki podskórnej. Właściwym pojęciem medycznym byłaby tutaj lipodystrofia, czyli zaburzenie rozmieszczenia tkanki tłuszczowej wraz ze zmianami obrzękowymi. Z uwagi właśnie na te zmiany polecam moim Pacjentkom zabiegi z użyciem preparatu ALIDYA. Jest to bowiem nowatorska metoda, która może okazać się terapią przełomową w walce z cellulitem na udach, brzuchu czy innych częściach ciała.

   0