Wiotkość skóry

Wiotkość skóry to jeden z podstawowych objawów starzenia się skóry. Na skutek upływu czasu, zmniejszania ilości kolagenu i elastyny w organizmie, skóra staje się cieńsza, mniej elastyczna, wiotka.
Wiotka skóra jest wyraźnie starsza zarówno w dotyku (zyskuje strukturę cieniutkiego papieru), ale też optycznie jest zupełnie inna niż młoda, sprężysta pełna witalności.

Medycyna estetyczna dostarcza wielu sposobów na przywrócenie kondycji wiotkiej skórze, ponowne nadanie jej jędrności i zregenerowanie.
Najnowocześniejsze metody poprawy kondycji wiotkiej skóry to zabiegi z wykorzystaniem fal HIFU, ale też innowacyjne technologie laserowe, w tym lasery pikosekundowe takie jak PicoSure i Discovery Pico, które wspierają intensywne namnażanie kolagenu, co przywraca formę i elastyczność wiotkiej skórze. Jednak wiotką skórę przywracamy do formy również dzięki klasycznym zabiegom medycyny estetycznej opartym na iniekcji.

Mezoterapia, karboksyterapia, zabiegi z użyciem kwasu hialurunowego – to podstawowe narzędzia doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej stosowane w walce o przywrócenie jędrności wiotkiej skórze. Również nowoczesna kosmetologia posiada cały wachlarz zabiegów przywracających sprężystość wiotkiej skórze. Zabiegi endermolift czy Accent Prime to tylko kilka propozycji liftingujących dla wiotkiej skóry.

Aby wybrać dla siebie optymalny zabieg przywrócenia kondycji wiotkiej skórze najlepiej skonsultować się z lekarzem lub kosmetologiem, który rzetelnie oceni kondycję skóry i dopasuje zabieg przeciwdziałający wiotkości skóry do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów przeciwdziałających wiotkości skóry w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki