Skip to main content

Trądzik pospolity

Trądzik w swojej najpopularniejszej formie czyli trądziku pospolitego wbrew powszechnej opinii nie jest przypadłością dotykającą tylko młodych ludzi. Trądzik pospolity potrafi pojawiać się na skórze nawet po 30. roku życia. Co więcej, przypadki występowania trądziku pospolitego u coraz starszych osób są coraz częstsze.

W terapii leczenia trądziku pospolitego należy zawsze zwracać uwagę na dwa aspekty – przede wszystkim na zaleczenie aktywnego trądziku, zmian w postaci krostek, wysięków, silnych zaczerwienień. Tu zastosowanie znajdują zabiegi farmakologiczne, specjalne terapie laserowe laserem z głowicą ACNE przeznaczoną specjalnie do leczenia aktywnych form trądziku.

Drugim aspektem leczenia trądziku pospolitego jest leczenie zmian powstałych na skórze w wyniku przebytej choroby. Blizny potrądzikowe czyli widoczny na skórze rezultat trądziku często towarzyszą naszym Pacjentom przez długie lata po zaleczeniu choroby. Tymczasem laserowe terapie blizn po trądziku zalicza się do najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej. Wykonywane z użyciem nowoczesnych laserów pikosekundowych: Discovery Pico i PicoSure, pozwalają szybko uporać się ze śladami po przebytym trądziku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów leczenia trądziku pospolitego w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

0