Trądzik pospolity

Trądzik w swojej najpopularniejszej formie czyli trądziku pospolitego wbrew powszechnej opinii nie jest przypadłością dotykającą tylko młodych ludzi. Trądzik pospolity potrafi pojawiać się na skórze nawet po 30. roku życia. Co więcej, przypadki występowania trądziku pospolitego u coraz starszych osób są coraz częstsze.

W terapii leczenia trądziku pospolitego należy zawsze zwracać uwagę na dwa aspekty – przede wszystkim na zaleczenie aktywnego trądziku, zmian w postaci krostek, wysięków, silnych zaczerwienień. Tu zastosowanie znajdują zabiegi farmakologiczne, specjalne terapie laserowe laserem z głowicą ACNE przeznaczoną specjalnie do leczenia aktywnych form trądziku.

Drugim aspektem leczenia trądziku pospolitego jest leczenie zmian powstałych na skórze w wyniku przebytej choroby. Blizny potrądzikowe czyli widoczny na skórze rezultat trądziku często towarzyszą naszym Pacjentom przez długie lata po zaleczeniu choroby. Tymczasem laserowe terapie blizn po trądziku zalicza się do najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej. Wykonywane z użyciem najnowocześniejszych laserów pikosekundowych: Discovery Pico i PicoSure pozwalają w mgnieniu oka zapomnieć o przebytym trądziku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów leczenia trądziku pospolitego w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki