Skip to main content

Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM

NOWOŚĆ! Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM już dostępna w Klinice Miracki!

Czym jest Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM?

Pierwszy na rynku preparat typu A w postaci płynnej. W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku preparatów w formie proszku do sporządzenia roztworu, jest  to neuromodulator w płynnej postaci, gotowy od razu do użycia. Pierwsze efekty po zabiegu pojawiają się już po 24 godzinach i utrzymują się aż do 6 miesięcy. Nie zawiera środków konserwujących, laktozy, białka ludzkiego czy zwierzęcego. Dzięki czemu ryzyko wystąpienia alergii jest zminimalizowane. 

Doktor Krzysztof Miracki spośród wielu dostępnych na rynku rodzajów preparatów wybrał ten, aby zapewnić Pacjentom Kliniki Miracki najlepsze rezultaty terapeutyczne. 

Wykorzystywany jest zarówno do zabiegów estetycznych, jak i medycznych. Ten nowatorski preparat ma szerokie zastosowania – nie tylko pomaga redukować zmarszczki mimiczne, lecz także jest skuteczny w leczeniu bruksizmu. 

Osłabiając pracę poszczególnych mięśni, sprawia, że zmarszczki mimiczne stają się mniej widoczne, a co najważniejsze dochodzi do zahamowania powstawania nowych oznak starzenia się skóry. Zahamowanie przewodnictwa impulsu nerwowego do komórki mięśniowej powoduje ograniczenie mimiki. Dzięki temu powstrzymane zostaje pogłębianie się zmarszczek mimicznych.

Światowy rynek medycyny estetycznej uważa stosowanie tego preparatu za skuteczne i popularne rozwiązanie w zakresie leczenia bruksizmu. Szczególnie pod kątem czasu działania, jego dostępności i możliwości powtarzania procedury.  W efekcie iniekcji obszaru mięśni żwaczowych, ich ruchliwość znacząco się zmniejsza, w czasie nocnego odpoczynku nie ulegają one automatycznemu kurczeniu, przez co wyeliminowane jest zaciskanie szczęki i tarcie zębami. 

Co możemy wyleczyć?

Redukcja zmarszczek mimicznych tj.: poprzeczne czoła, – międzybrwiowe tzw. „lwie zmarszczki”, – okolicy oczu tzw. „kurze łapki”, – okolicy nosa tzw. „zmarszczki królicze”, – okolicy brody tzw. „broda brukowana”, drobnych zmarszczek. Redukcja uśmiechu dziąsłowego, leczenie bruksizmu.

Mocne strony zabiegu

 • Długotrwałe efekty utrzymujące się do 6 miesięcy
 • Szybki efekt działania – pierwsze efekty można zaobserwować już po 24 godzinach
 • Wszechstronność działania
 • Skuteczność
 • Nie zawiera środków konserwujących, dzięki czemu ryzyko wystąpienia alergii jest zminimalizowane
 • Jest preparatem gotowym do użycia
 • Brak okresu rekonwalescencji

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach.

Poczuj się naturalnie piękna w Swojej skórze!

Długotrwała biostymulacja i odbudowa kolagenu

Stymulatory tkankowe NEAUVIA ORGANIC

Neauvia Hydro Deluxe mezoterapia igłowa 2,5 ml 750 zł 63% taniej

Neauvia Stimulate kwas hialuronowy 1 ml 900 zł 44% taniej

Oferta obowiązuje do 30.06.24, do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

AKCJA CIAŁO 2024 – Naturalnie piękna w Swoim ciele!

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkiej skóry i cellulitu!

Dzięki AKCJI CIAŁO zyskujesz: Indywidualny plan zabiegowy, Dostęp do zaawansowanych technologii w najlepszych cenach, Opiekę Specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, Imponujące, długotrwałe efekty.

Atrakcyjne pakiety cenowe: BASIC 3 000 zł oraz PREMIUM 4 000 zł!

Oferta obowiązuje do 30.06.2024, do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Regulamin

Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM Cennik

Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUMNOWOŚĆ!
Rodzaj zabiegu 1 zabieg
Obszary zabiegowe – zmarszczki poprzeczne czoła lub zmarszczki międzybrwiowe – „lwie” lub zmarszczki okolicy oczu – „kurze łapki” lub nos „zmarszczki królicze” lub uśmiech dziąsłowy lub bródka – „broda brukowana”
1 OBSZAR (z powyższych) 1 050 zł  1 200 zł
2 OBSZARY (z powyższych) 1 650 zł  2 400 zł
3 OBSZARY (z powyższych)  1 950 zł  3 600 zł
Obszar specjalny: Szyja – „gęsia szyja” 2 700 zł  4 500 zł
Bruksizm 2 700 zł  4 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   • redukcja zmarszczek mimicznych
   • twarz (niwelowanie bruzd)
   • żuchwa (leczenie bruksizmu)

   Mocne strony zabiegu Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM

   • Wszechstronność działania: jako jeden z najbardziej sprawdzonych, efektywnych preparatów wykorzystywanych do redukcji zmarszczek mimicznych. Ostrzykiwanie tym preparatem jest jedną z niewielu skutecznych metod radzenia sobie z bruksizmem i zatrzymywania jego efektów.
   • Profilaktyka: bruksizm, częściej nazywany po prostu nocnym „zgrzytaniem zębami” jest schorzeniem, które tylko z pozoru jest całkiem niewinne. Jego aspekt społeczny polegający na przeszkadzaniu we śnie partnerowi wydaje się być bowiem najmniejszą z jego konsekwencji. W rzeczywistości bruksizm prowadzi do rozchwiania zębów, ich ścierania, pękania szkliwa, zaburzeń prawidłowego zgryzu. W następstwie bruksizmu może dochodzić do stanów zapalnych, a nawet zwyrodnień w stawach skroniowo-żuchwowych, przewlekłych bólów głowy czy nawet migren.

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Preparat podawany jest podczas serii drobnych nakłóć, czemu może towarzyszyć dyskomfort.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania zabiegu Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM

   Ograniczenie kurczliwości mięśni przeciwdziałające powstawaniu zmarszczek mimicznych

   Mechanizm działania opiera się na hamowaniu przewodnictwa impulsu nerwowego do komórki mięśniowej, dzięki czemu nie dochodzi do zjawiska kurczenia się mięśni, a w efekcie powstawania zmarszczek mimicznych. Zastosowanie preparatu zapobiega też powstawaniu nowych zmarszczek mimicznych i pogłębianiu już istniejących.

   Długotrwały efekt odmłodzenia

   Mimo że rezultat zabiegu redukcji zmarszczek mimicznych zanika po kilku miesiącach, nie dochodzi do gwałtownego pogorszenia stanu skóry. Zazwyczaj jest lepiej niż przed zabiegiem, ponieważ dzięki wstrzymywaniu skurczu mięśni w okolicach zmarszczek, skóra nie marszczy się, a bruzdy się nie pogłębiają. Aby zapobiegać pogłębianiu zmarszczek, warto powtarzać zabiegi.

   Precyzyjna aplikacja peparatu

   W zabiegach Redukcji zmarszczek mimicznych PREMIUM używa się bardzo małych stężeń preparatu, zatem nie ma on wpływu na inne części układu nerwowego poza okolicą, w której dokonano iniekcji. Aplikowany we właściwy sposób preparat stwarza naturalny efekt redukcji zmarszczek mimicznych, jest nierozpoznawalny dla otoczenia, a twarz nabiera zdrowego wyglądu.

   Szerokie zastosowanie

   Preparat jest szczególnie skuteczny w redukcji zmarszczek mimicznych w górnej części twarzy, można nim również unosić kąciki ust, korygować nadmierny, tzw. dziąsłowy uśmiech, podnieść minimalnie czubek nosa. Preparat ten bardzo skutecznie zwalcza bruksizm.

   Długofalowe efekty zabiegu

   Pierwsze efekty terapii można zaobserwować już po 24 godzinach, efekt utrzymuje się do pół roku, wszystko zależy m.in. od problemu i predyspozycji Pacjenta. Zabiegi można powtarzać co 6 – 7 miesięcy, ale nie częściej niż raz na kwartał.

   Wskazania

   • Redukcja zmarszczek mimicznych:
   • Zmarszczki poprzeczne czoła
   • Zmarszczki międzybrwiowe tzw. „lwia zmarszczka”
   • Zmarszczki okolicy oczu tzw. „kurze łapki”
   • Nos „zmarszczki królicze”
   • Bródka „broda brukowana”
   • Uśmiech dziąsłowy
   • Bruksizm

   Przeciwwskazania

   • Choroby z zaburzeniami przewodnictwa nerwowo-mięśniowego.
   • Stosowanie leków wywołujących relaksację mięśni.
   • Ciąża i okres karmienia.
   • Zaburzenia krzepnięcia krwi.

   Przebieg zabiegu Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM

   Konsultacja wstępna

   Każdorazowo przed wykonaniem zabiegu przeprowadzany jest niezbędny wywiad lekarski, który pozwala na bezpieczne dla Pacjenta przeprowadzenie procedury ostrzykiwania. Poza tym przeprowadzenie procedury nie wymaga innych przygotowań.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg jest wykonywany wyłącznie przez lekarza medycyny estetycznej, który przy pomocy cieniutkiej igły dokonuje iniekcji precyzyjnie odmierzonej dawki preparatu we właściwe obszary. Zabieg jest komfortowy, a jedynym odczuciem, jakie mu towarzyszy jest lekkie uczucie nakłuwania skóry. Jednak w przypadku Pacjentów, o niskim progu odporności na ból, możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego, aby zabieg nie wiązał się dla nich z dodatkowym stresem. W niektórych przypadkach, u Pacjentów o szczególnie wrażliwej skórze przez około godzinę po zakończeniu zabiegu może utrzymywać się efekt lekkiego zaczerwienienia skóry, który znika samoczynnie. Innym możliwym skutkiem ubocznym zabiegu może być niewielka widoczna ranka po nakłuciu – jednak ze względu na minimalne rozmiary igły stosowanej przez lekarza jest ona praktycznie niezauważalna. Sam zabieg wraz z konsultacją trwa od 15 minut do maksymalnie pół godziny, dzięki czemu Pacjent może szybko powrócić do swojego normalnego trybu życia.

   Konsultacja kończąca

   Po wykonaniu zabiegu możliwy jest natychmiastowy powrót do zwykłego trybu życia. Istotne jest jednak, aby przez kilka dni po wykonaniu procedury traktować ostrzyknięte obszary ze szczególną delikatnością – unikać rozmasowywania obszarów pozabiegowych i nadmiernego ich ugniatania. Dla Państwa całkowitego komfortu i naszej pewności, że zabieg został wykonany perfekcyjnie – zachęcamy do bezpłatnej wizyty kontrolnej maksymalnie do 14 dni od zabiegu.

   Jak się przygotować do zabiegu Redukcja zmarszczek mimicznych PREMIUM?

   Tydzień przed zabiegiem Pacjent nie powinien przyjmować leków zaburzających krzepliwość krwi. Przed terapią zaś należy poinformować lekarza o przyjmowanych regularnie lekach. Jeżeli Pacjent zażywa doustnie izotretynoinę (np. Acnenormin, Roacutan,  Curacne), zabieg należy odsunąć i wykonać po około dwóch miesiącach od zakończenia terapii.

   Komentarz eksperta

   Jest to zabieg o dużej  wszechstronności działania, przynoszący zadawalające efekty terapeutyczne– nie tylko w działaniach odmładzających, ale i w leczeniu bruksizmu. Zabieg trwa krótko, od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, w zależności od miejsca i charakteru terapii. Jest to też zabieg, do którego nie trzeba się specjalnie przygotowywać czy odbywać po nim rekonwalescencji. Po zakończeniu terapii Pacjenci wracają do swoich codziennych zajęć, a ślady po wkłuciach są prawie niewidoczne. 

   0