Skip to main content

Laserowe Odmładzanie PREMIUM w Klinice Miracki –         Przywróć naturalne piękno Swojej skórze


Klinika Miracki to siedem Specjalistycznych Placówek Medycznych w Polsce w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi. Karina Dudek-Miracka i dr Krzysztof Miracki Założyciele i Właściciele Kliniki Miracki stworzyli silną, Ekspercką Klinikę Specjalizującą się w  zaawansowanej Laseroterapii, Medycynie Estetycznej, Chirurgii Plastycznej, Kosmetologii High-Tech, a także Laryngologii i Ginekologii Estetycznej. Z zaangażowaniem tworzą miejsce, w którym bezkonkurencyjna jakość, rezultaty zabiegowe i utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa stanowią największą wartość. Szeroki wachlarz możliwości naszej Kliniki poprowadzi Cię ku wymarzonemu pięknu.

Podaruj Sobie naturalne piękno. Zatrzymaj młodość na dłużej! Poznaj najpopularniejsze zabiegi z rabatami do 60% OFF:

Lasery Pikosekundowe PREMIUM do 50% OFF


Skutecznym sposobem, by przywrócić blask skóry, są zabiegi Laserami Pikosekundowymi, które dzięki ultrakrótkiej wiązce światła, zwiększają komfort Pacjenta podczas zabiegu. 

 • Laser Pikosekundowy to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie, które stanowi przełom w medycynie estetycznej. Dr Krzysztof Miracki zapoczątkował technologię Pikosekundową w Polsce.
 • Skóra zostaje pobudzona w intensywny sposób, dzięki czemu dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, co skutkuje wzrostem jej napięcia,  elastyczności i gęstości.

 • Pacjent może liczyć na intensywną redukcję zmarszczek, przebarwień, zmian barwnikowych i efekt świetlistej, odmłodzonej skóry. Już po jednej sesji zabiegowej widać pierwsze efekty – skóra jest bardziej zagęszczona i napięta. 

 • Technologia Laserów Pikosekundowych ma zastosowanie w odmładzaniu obszarów szyi, dekoltu oraz grzbietów dłoni – po terapii można zaobserwować przebudowę skóry z wyrównaniem jej kolorytu i struktury. Urządzenia pracujące w tej technologii to także sposób na leczenie blizn, rozstępów oraz usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego!

 • W Klinice Miracki dostępnych jest aż 7 nowoczesnych Laserów PREMIUM w technologii Pikosekundowej. Każda Placówka wyposażona jest w Laser Pikosekundowy.

 • Wysoka skuteczność, precyzja wykonywanego zabiegu i bezpieczeństwo, bez blizn i bez podnoszenia temperatury skóry.

Laserowe Odmładzanie Premium innowacyjną technologią Pikosekundową: PREMIUM Quata, PREMIUM Lutronic, PREMIUM Cynosure


Przywróć dawny blask skórze!

Skontaktuj się z nami:

Lasery Hybrydowe PREMIUM do 60% OFF


Chcesz zapewnić skórze głębokie odmładzanie? Wybierz Lifting Hybrydowy z użyciem innowacyjnego Lasera Hybrydowego PREMIUM. 

 • Technologia pozwala dopasować parametry do indywidualnych potrzeb skóry Pacjenta. Terapia zapewnia bezpieczeństwo i precyzję zabiegu, dzięki połączeniu aż 3 technologii w jednym urządzeniu. 

 • Laser Hybrydowy PREMIUM to rewolucja na rynku, gdyż łączy metody ablacyjne i nieablacyjne. Umożliwia osiągnąć pożądane rezultaty w krótszym czasie, niż dotychczas. Już 1-2 sesje umożliwiają widoczną poprawę kondycji starzejącej się skóry. Urządzenie poprawia strukturę skóry i ujędrnia.

 • Terapia umożliwia głębokie odmładzanie, resurfacing, redukcję głębokich zmarszczek, głęboką przebudowę kolagenu, ujędrnienie, lifting, poprawę kolorytu, leczenie blizn pourazowych, pozabiegowych, potrądzikowych i rozstępów oraz głębokie przemodelowanie blizny wraz z powierzchniowym przywróceniem struktury i kolorytu skóry.

 • Dzięki Laserowi Hybrydowemu możesz poprawić koloryt skóry, spłycić zmarszczki i zredukować zmiany skórne. Terapia polecana w leczeniu blizn potrądzikowych, chirurgicznych, a także urazowych.


Nowoczesna technologia dostępna wyłącznie w Klinice Miracki

Skontaktuj się z nami:

Lasery Naczyniowe PREMIUM do 50% OFF


Bezpieczne i skuteczne usuwanie zmian naczyniowych jest na wyciągnięcie ręki! Laserowe leczenie naczynek, rumienia i trądziku różowatego. Długotrwały efekt  bez okresu rekonwalescencji oraz skutków ubocznych.

 • Rozszerzone naczynka krwionośne to zmiany, których wraz z wiekiem pojawia się na skórze coraz więcej. Na powstawanie zmian naczyniowych szczególnie narażona jest cera wrażliwa. Najczęściej pojawiają się w okolicach nosa, policzków i brody. Nieleczone naczynka rozrastają się, tworząc „pajęczą sieć”, która daje wrażenie jednorodnego zaczerwienienia skóry w postaci rumienia.

 • Zabiegi Laserem Naczyniowym PREMIUM są szybkie i skuteczne. Światło Lasera przenika do naczyń krwionośnych, nie uszkadzając przy tym naskórka. Ponieważ Laser reaguje na obecność hemoglobiny bez trudu wyłapuje ją w skórze i niszczy jej nadmiar w popękanych naczynkach. W efekcie dochodzi do zniknięcia naczynek ze skóry. 

 • W każdej Placówce Kliniki Miracki dostępne są Lasery Naczyniowe PREMIUM. Łącznie aż 7 laserów naczyniowych PREMIUM.

 • Zaawansowana technologia laserowa przeznaczona do leczenia  zmian naczyniowych, rumienia, trądziku różowatego, zmian rubinowych. Nowatorskie urządzenia łączące skuteczność, precyzję i bezpieczeństwo.

Redukcja naczynek, przebarwień, zmian rubinowych i naczyniaków Lutronic, Cutera ,  V+ CuteraCynosure


Skontaktuj się z nami:

Lasery Biostymulujące do 60% OFF


Zabiegi biostymulujące uaktywniają naturalne procesy regeneracyjne. Wywołują odpowiedź immunologiczną organizmu, aktywując fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Efektem jest poprawa tekstury, elastyczności i objętości skóry.

 • Nieinwazyjny i nieablacyjny zabieg Laserowy stymuluje reakcję gojenia organizmu oraz rozpoczęcie produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Ta silna aktywacja produkcji kolagenu i elastyny w skórze trwa do 6 miesięcy po zabiegu i powoduje odnowę kolagenu i zwiększoną grubość skóry.

 • Rezultatem regularnie wykonywanych zabiegów Biostymulacji Laserowej jest: zwiększenie grubości skóry, poprawa tekstury, zwiększona elastyczność, poprawa nawilżenia, wzrost gęstości kolagenu i elastyny w skórze oraz gładsza i odmłodzona skóra. Terapia pozwala także na redukcję blizn zanikowych, np. blizn potrądzikowych.

 • Sposobem na zahamowanie procesów degradacyjnych oraz odbudowę tkanki i pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny są zabiegi biostymulujące, które należą do jednych z najchętniej wybieranych zabiegów przez Pacjentki Kliniki Miracki ze względu na naturalne i trwałe rezultaty.

Wśród urządzeń Laserowych przeznaczonych do zabiegów Biostymulacyjnych są m. in:


Zapytaj o szczegóły:

Jak naturalnie zapobiec utracie kolagenu i uzyskać skuteczny efekt Anti-aging?


Na Twojej twarzy zaczynają pojawiać się zmarszczki? Skóra staje się cieńsza, przesuszona i znacznie traci swoją jędrność?

 • Dzięki zabiegom Laserowym, pod wpływem intensywnie pulsującego światła Lasera, pobudzona zostaje produkcja kolagenu i elastyny, co przyczynia się do rozpoczęcia procesów naprawczych oraz rewitalizujących skórę. Redukcja zmarszczek, wyraźna poprawa napiętości skóry oraz jej wygładzenie, to główne zalety przeprowadzanych terapii.

 • Odmładzanie Laserowe w Klinice Miracki to bezpieczne i skuteczne terapie przeprowadzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych Specjalistów. Dzięki najnowszym technologiom można zatrzymać młodość na dłużej.

 • Każda Placówka Kliniki Miracki wyposażona jest w zaawansowane światowe technologie, dzięki którym możliwe jest opracowanie skutecznych i bezpiecznych procedur zabiegowych. Łącznie w naszych Klinikach znajduje się ponad 140 urządzeń Laserowych w 40 najnowszych technologiach.


Zapytaj o szczegóły:

Na Pacjentów w Placówkach Kliniki Miracki czeka doświadczony Zespół wykwalifikowanych Specjalistów – Lekarzy, Chirurgów, Pielęgniarek, Kosmetologów, Asystentek i Recepcjonistek. Wykwalifikowani Profesjonaliści dobierają indywidualne terapie, poświęcają czas na rozmowę oraz odpowiadają na wszelkie pytania, by wspólnie osiągnąć wymarzone piękno każdego Pacjenta. Nowoczesne i najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia w rękach doskonale wykwalifikowanych Specjalistów pełnych pasji pozwalają osiągnąć najlepsze i najbardziej naturalne rezultaty terapeutyczne.


Poznaj nasze wszystkie promocje


Pomysł na prezent

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)
Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)
Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul.  Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz)
wejście od ul. Powązkowskiej
Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)
Kod pocztowy: 40-851 Katowice

KRAKÓW

ul. Fabryczna 1 (Kraków)
Kod pocztowy: 31-553 Kraków

ŁÓDŹ

ul. Piotrkowska 157A (Łódź)
Kod pocztowy: 90-440 Łódź

0