Menu
Zabieg lipolizy urządzeniem i-lipo Klinika Miracki Warszawa medycyna estetyczna uroda

I-Lipo

I-lipo, czyli lipolaser, zwany inaczej zimnym laserem, jest doskonałą metodą miejscowego, precyzyjnego wyszczuplania, skierowaną przede wszystkim do osób, które mimo stosowania diet, ćwiczeń oraz innych terapii odchudzających nie mogą się pozbyć tłuszczu z niektórych obszarów szczególnie niewrażliwych na odchudzanie. Laser I-lipo to idealne rozwiązanie dla tych pacjentów, którzy chudną i tyją nierównomiernie i mimo stosowania diety połączonej z ćwiczeniami, w niektórych obszarach pozostaje im uporczywy nadmiar tłuszczu, który zaburza proporcje sylwetki.

Lipolaser to również idealne rozwiązanie dla tych, którzy marzą o utracie nadmiaru centymetrów w obwodzie, a nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. I-lipo jest procedurą szybką, bezpieczną, której dodatkowym atutem jest wyjątkowo niska inwazyjność, a co za tym idzie możliwość błyskawicznego powrotu po zabiegu do naturalnego trybu życia.

Wysoka skuteczność lipolasera I- lipo w usuwaniu miejscowo zalegającego tłuszczu i natychmiastowe efekty sprawiają, że jest jedną z najbardziej popularnych metod modelowania sylwetki. Najlepsze rezultaty przynosi terapia trwająca około 5 tygodni, złożona z 10 zabiegów wykonywanych co około 2 dni.

Zabieg i-Lipo

I-Lipo to jedyny dostępny w medycynie estetycznej zabieg redukujący zawartość komórki tłuszczowej bez jej uszkodzenia.

Zabieg trwa jedyne 20 min, a efekty widoczne są od razu. Zobacz, jak działa nowoczesne urządzenie iLipo!

Laserowa technologia nieinwazyjnej redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej zimnym laserem

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu1 Zabieg
1 zabieg (20 min)100 zł 150 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie