Skip to main content

Zredukuj oznaki starzenia i ciesz się odmłodzonym wyglądem skóry!

Wraz z upływem lat wskutek naturalnych procesów starzenia się tkanek kondycja naszej skóry zaczyna się pogarszać. Wiotkość i nadmierna suchość skóry pozbawionej blasku, zmarszczki, bruzdy, przebarwienia – to problemy, które wielu osobom spędzają sen z powiek. Jeśli marzysz o odmłodzeniu Swojego wyglądu, nowatorskie terapie Anti-aging prowadzone przez naszych Ekspertów z pewnością spełnią Twoje oczekiwania! Klinika Miracki oferuje różnorodne zabiegi skutecznie redukujące oznaki starzenia skóry i poprawiające jej wygląd.


Najpopularniejsze zabiegi redukujące oznaki starzenia się skóry

Oznaki starzenia się skóry mają związek z obniżającym się wraz z upływem czasu poziomem kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny w tkankach. To właśnie te substancje odpowiadają za właściwe nawilżenie, napięcie i jędrność skóry. Wykonywane w Klinice Miracki zabiegi pobudzają naturalne procesy regeneracyjne w tkankach, a ponadto stymulują produkcję włókien kolagenowych i elastyny oraz uzupełniają niedobory kwasu hialuronowego.


Odmładzanie Laserowe – pobudzenie procesów naprawczych w tkankach, stymulacja produkcji nowych włókien kolagenowych. Ujędrnienie, poprawa gęstości i napięcia skóry, redukcja zmarszczek, bruzd i przebarwień, rozświetlenie, wyrównanie kolorytu cery.

Zabiegi w Technologii HIFU – regeneracja zwiotczałych włókien kolagenowych, stymulacja produkcji kolagenu, rozbicie komórek tłuszczowych. Intensywny lifting, ujędrnienie i wyrównanie kolorytu skóry, efekt rewitalizacji i bioodnowy.

Radiofrekwencja Mikroigłowa – stymulacja naturalnych procesów naprawczych w tkankach, pobudzenie produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Zwiększenie jędrności i napięcia skóry, naturalny efekt odmłodzenia.

Zabiegi Organicznym Kwasem Hialuronowym – pobudzenie wzmożonej produkcji kolagenu, nawilżenie skóry, efekt długotrwałej biostymulacji. Eliminacja ubytków tkankowych, redukcja zmarszczek i bruzd, zwiększenie jędrności skóry.


Nasi Specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualny plan terapii redukującej oznaki starzenia się skóry, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu możemy zapewnić Ci najlepsze rezultaty zabiegowe oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej:


Starzenie się skóry

Starzenie się skóry to proces nieunikniony. Można go jednak zatrzymać lub spowolnić. Odzyskanie młodzieńczego wyglądu skóry, przywrócenie jej sprężystości i redukcja zmarszczek są możliwe. Medycyna estetyczna daje wiele możliwości i proponuje cały szereg zabiegów, które poprawiają stan starzejącej się skóry. Dzięki nim można wypełnić np. zmarszczki wokół oczu (tak zwane kurze łapki), zmarszczki palacza, dolinę łez, czy tak zwaną “lwią zmarszczkę” pomiędzy brwiami. Ważne jest również napięcie skóry, które dodaje młodzieńczej świeżości. Usuwanie zmarszczek i poprawa kondycji skóry są bardziej skuteczne, gdy dobieramy całościowe terapie, skomponowane z wzajemnie uzupełniających się zabiegów. Dzięki temu możemy działać na skórę kompleksowo i rozwiązywać różne problemy, związane ze starzeniem się skóry.

Zabiegi anti-aging dostosowane są do różnego wieku Pacjentów i stanu ich skóry. Mogą być stosowane zarówno objawowo, jak i profilaktycznie. Zmarszczki pod oczami, czy na czole mogą pojawić się w młodym wieku, jeśli ktoś ma bogatą mimikę i predyspozycje ku temu. Wówczas mówimy o zmarszczkach mimicznych. 

Bezinwazyjny lifting, wykonany w technologii HIFU to skuteczna metoda usuwania zmarszczek, poprawy owalu twarzy, likwidacji wiotkiej skóry i podwójnego podbródka.

Zabiegi, wykonywane w tej technologii są skuteczne, precyzyjne i bezpieczne, a co najważniejsze, przeciwdziałają starzeniu się skóry. Mezoterapia to uzupełnienie zabiegów na starzejącą się skórę. Wywołuje mechanizm regeneracji skóry w okolicy miejsca nakłucia. Wprowadzone za pomocą igły płytki krwi, wspierają proces odbudowy i odmłodzenia skóry. Mezoterapia substancją pozyskaną z krwi Pacjenta cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, zabieg jest skuteczny, odmładza, redukuje zmarszczki i rozświetla cerę. Połączone działanie mezoterapii oraz bezinwazyjnego liftingu HIFU to sposób na walkę ze starzejąca się skórą – odmładza, regeneruje i ujędrnia skórę. Mezoterapia wspiera procesy odbudowy skóry po działaniu ultradźwięków, dzięki czemu rezultaty są dłużej utrzymują się na skórze.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi.


0