Laser Cutera Excel V+ Genesis V

Nowy laser Genesis V jest rewolucyjnym urządzeniem, które usuwając zmarszczki dodatkowo zamyka popękane naczynka, redukuje blizny oraz zaczerwienienia. Nowoczesna technologia wykorzystując wiązkę światła lasera dokonuje biostymulacji skóry. Impulsy Genesis V głęboko wnikają w skórę zmieniając jej strukturę i stymulując produkcję kolagenu, dzięki czemu cera zostaje zrewitalizowana. Już po pierwszym zabiegu skóra odzyskuje jednolity koloryt, napięcie i gładkość. Zmarszczki zostają wyraźnie spłycone, a popękane naczynka zredukowane. Laserowe odmładzanie przeprowadzane jest na obszarach skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Laser Genesis V dysponuje dwoma długościami fal (1064 nm i 532nm), których działanie powoduje przemodelowanie kolagenu w skórze, co skutkuje wygładzeniem zmarszczek, zmniejszeniem zaczerwienień oraz redukcją przebarwień. Przełomowość lasera Genesis V tkwi w mnogości efektów, które udaje się osiągnąć podczas jednej procedury. Ponadto jest to urządzenie uniwersalne – doskonale sprawdza się przy każdym typie skóry. Zabieg laserem Cutera Excel V+ Genesis V gwarantuje spektakularne rezultaty bez bólu, wyrzeczeń i okresu rekonwalescencji. Usuwanie zmarszczek, przebarwień czy naczynek za pomocą lasera Cutera Excel V+ Genesis V łączy więc w sobie skuteczność, bezpieczeństwo i komfort.

Laserowe odmładzanie z redukcją naczynek i przebarwień

Rodzaj zabiegu1 ZabiegPakiet 3 zabiegi
Twarz1 000 zł  1 500 zł2 700 zł  4 500 zł
Szyja700 zł  1 000 zł1 800 zł  3 000 zł
Dekolt950 zł  1 400 zł2 500 zł  4 200 zł
Grzbiet dłoni700 zł  1 000 zł1 800 zł  3 000 zł
Twarz + szyja + dekolt1 900 zł  3 900 zł4 680 zł  11 700 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Laserowe odmładzanie
 • Usuwanie zmarszczek na twarzy: mimicznych, pod oczami, na czole (również lwia zmarszczka), wokół ust (zmarszczki palacza).
 • Usuwanie zmarszczek na szyi.
 • Usuwanie zmarszczek na dekolcie.
 • Usuwanie naczynek i przebarwień na twarzy, szyi, dekolcie.

Mocne strony zabiegu

 • Odmładzanie z równoczesnym usuwaniu naczynek i przebarwień.
 • Niewielka inwazyjność.
 • Brak okresu rekonwalescencji i efektów ubocznych.
 • Wysoka skuteczność.
 • Brak bólu.

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?

Zabieg laserowego usuwania zmarszczek wykonywany jest przez lekarza po wcześniejszej konsultacji i zakwalifikowaniu Pacjenta do procedury.

Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegów odczuwalne jest delikatne rozgrzanie skóry.

Jaka jest wymagana liczba zabiegów?

Optymalne rezultaty uzyskiwane są zwykle po serii 4-6 zabiegów.

Zasada Działania

Podgrzanie laserem skóry i naczyń krwionośnych

Genesis łączy podgrzewanie sieci naczyń krwionośnych z delikatnym podgrzewaniem skóry właściwej w celu poprawienia tekstury, zmniejszenia porów, redukcji zaczerwienienia rozproszonego i spłycenia zmarszczek.

Mikroimpulsy lasera Cutera Excel V + Genesis

Laser generuje niezwykle delikatne mikroimpulsy, które docierają do mikrowaskulatury skóry i stymulują produkcję kolagenu w komórkach.

2 długości fal lasera

Genesis dysponuje dwoma długościami fal - 532 nm i 1064 nm – dzięki czemu doskonale sprawdza się w redukcji oznak starzenia, jak również regeneracji skóry, usuwaniu przebarwień i naczynek na wszystkich typach skóry.

Wskazania

 • Niewielkie zmarszczki i blizny.
 • Skóra naczynkowa.
 • Blizny potrądzikowe.
 • Rumień trądzikowy.
 • Rozproszone zaczerwienienie.

Przeciwwskazania

 • Ciąża.
 • Nowotwór skóry.
 • Rany otwarte.
 • Aktywna opryszczka.
 • Dysplazja i zmiany pigmentacyjne o nieznanym.
 • pochodzeniu.
 • Przyjmowanie w ciągu ostatnich 6 miesięcy Accutane.
 • Makijaż permanentny, tatuaże, metalowe lub elektroniczne implanty w pobliżu obszaru zabiegu.

Przebieg zabiegu

Konsultacja wstępna

Podczas pierwszej wizyty lekarz określa wymaganą liczbę powtórzeń oraz kwalifikuje Pacjenta do określonych parametrów lasera Cuter Excel V+ Genesis V.

Pierwszy zabieg

Na skórę Pacjenta nałożony zostaje specjalny żel. Następnie lekarz przesuwa rączkę Genesis V celując wiązką lasera w miejsce zabiegowe.

Konsultacja kończąca

Seria zabiegów przeprowadzana jest z 2-tygodniowymi przerwami. Po uzyskaniu optymalnego efektu konsultacja nie jest wymagana.

Jak się przygotować?

Twarz powinna być oczyszczona z makijażu. Na kilka tygodni przed zabiegiem należy unikać ekspozycji na słońce lub lampy opalające. W dniu zabiegu powinno się zrezygnować z alkoholu.

Częste pytania

Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Skóra po zabiegu wymaga szczególnej ochrony przed słońcem, dlatego konieczne jest stosowanie kremów z wysokim filtrem. Ponadto należy unikać drażnienia miejsca pozabiegowego, np. jacuzzi, peelingu czy aktywnych kosmetyków.

Jak długo utrzymują się efekty?

Uzyskane efekty będą utrzymywały się do kilku miesięcy po wykonaniu terapii. Zaleca się powtarzanie procedury, aby podtrzymać efekt.

Czy mogę spodziewać się niepożądanych efektów?

Skóra po zabiegu może być podrażniona, jednak lekkie zaczerwienienie ustępuje po kilku godzinach.

Komentarz eksperta

Laser Genesis przeznaczony jest do nieablacyjnych zabiegów spłycania drobnych zmarszczek i redukcji innych niedoskonałości skóry. Wiązka lasera podnosi temperaturę skóry wygładzając ją i nadając jej pięknego, jednolitego koloru. Szczególnie polecam laser Genesis V Pacjentom, którzy pragną osiągnąć efekt wygładzonych zmarszczek, a dodatkowo wyrównać koloryt i usunąć popękane naczynka. Dzięki zastosowaniu wiązki laserowej oraz mikroimpulsów temperatura tkanek zostaje delikatnie podniesiona bez zagrożenia poparzeniem. Spektakularny efekt osiągamy bez dyskomfortu i okresu rekonwalescencji, dlatego od razu po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Email

Placówka:

Treść wiadomości

Copyright © 2018 KlinikaMiracki