Skip to main content

Fala uderzeniowa Storz Medical

Storz Medical to pionierskie odkrycie szwajcarskiej marki, które umożliwia redukcję cellulitu i ujędrnianie ciała całkowicie bez ingerencji chirurgicznej, co więcej bez efektu termicznego. Redukcja cellulitu i ujędrnianie ciała z wykorzystaniem zabiegu Storz Medical odbywa się dzięki wykorzystaniu fal akustycznych, które stosowane są nie tylko w zabiegach medycyny estetycznej, ale także w przypadku zabiegów fizjoterapeutycznych.

Fale akustyczne (Acoustic Wave Therapy – AWT) skierowane w miejsce problemu, czyli w nadmiar tkanki tłuszczowej skumulowanej w formie nieestetycznego cellulitu skutkują pobudzeniem komórek do naturalnej, intensywnej regeneracji oraz inicjują przebudowę kolagenu. Fale akustyczne odznaczają się wyjątkową siłą działania i rozprzestrzeniają się na szeroki obszar pożądanej warstwy skóry, dzięki czemu metodę Storz Medical wykorzystuje się do redukcji także otyłości miejscowej. Ze względu na skuteczność zabieg Storz Medical stosujemy także do niwelowania wiotkości skóry oraz do modelowania sylwetki.

Moc emitowanych fal dźwiękowych pozwala na usuwanie cellulitu nawet w zaawansowanej formie, czyli III i IV stadium zwłóknienia. Dowodem na skuteczność fal akustycznych jest ich wykorzystanie w przypadku leczenia schorzeń ścięgien i mięśni. Tak znakomita siła uderzeniowa gwarantuje zadowalające efekty w przypadku redukcji cellulitu. Po odpowiedniej ilości zabiegów ustalonych w zależności od indywidualnych potrzeb, dzięki zabiegowi Storz Medical możemy usunąć cellulit w wybranych miejscach.

Z zabiegu mogą skorzystać zarówno Panie, które chcą poznać sposoby na usuwanie cellulitu, jak również kobiety pragnące na dłużej zachować młodość i jędrność ciała, ponieważ Storz Medical jest środkiem profilaktycznym pozwalającym na zachowanie zdrowej i jędrnej skóry. Poza redukcją cellulitu zabieg Storz Medical usprawnia przepływ limfy, zwiększa cyrkulację krwi w obrębie tkanek, co dotlenia i wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.

Zapraszamy na zabieg do naszych klinik w Warszawie i Katowicach, Krakowie i w Łodzi!

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie na lato!

Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu i wiotkości skóry

Przy zakupie dowolnego zabiegu pojedynczego lub w pakiecie w obszarach ciała: Onda, Onda Pro, Accent Prime (RF + Ultradźwięki) zabieg Endermologii LPG Alliance GRATIS

Oferta obowiązuje do 31.07.2024, do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Nowość! Hydrafacial Holistic Treatment

Wszystkie procedury Hydrafacial wzbogacone dodatkowo o terapię światłem LED oraz drenaż limfatyczny. Dzięki nim Twoja skóra zyska lepszy wygląd, złagodzone zostaną zaczerwienienia, a także uzyskasz efekt liftingu i redukcji obrzęków. Zabieg Gwiazd, szczególnie polecany jako przygotowanie do Laseroterapii. Dostępne w naszych wybranych Placówkach: Warszawa Wilanowska, Królewska oraz w Łodzi. Zapraszamy!

Fala Uderzeniowa Storz Medical Cennik

Storz Medical – Fala uderzeniowa(redukcja cellulitu, niwelowanie wiotkości skóry oraz modelowanie sylwetki)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 5 zabiegów Pakiet 10 zabiegów
1 obszar ciało 400 zł  1 700 zł  2 000 zł 3 000 zł  4 000 zł
Twarz  450 zł 2000 zł  2250zł 3500zł   4500 zł
Podbródek 350 zł 1500 zł    1750 zł 2500 zł  3500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
   • Brzuch,
   • Uda,
   • Pośladki,
   • Ramiona,
   • Łydki,
   • Boczki.

   Mocne strony zabiegu

   • Zabieg Storz Medical na cellulit jest całkowicie nieinwazyjny – nie wymaga jakichkolwiek cięć czy naruszania tkanek.
   • Bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych.
   • Natychmiastowy powrót do codziennych czynności.
   • Ewentualne, delikatne zaczerwienienie bezpośrednio po sesji utrzymuje się maksymalnie do 1 h.
   • Możliwość przeprowadzenia kilku serii w krótkich odstępach czasowych, co przyśpiesza działanie i zwiększa skuteczność zabiegu.
   • Możliwość wykonania jednocześnie z innymi zabiegami poprawiającymi stan skóry, jak np. Hydrafacial, Endermologia, liposukcja, Alidya, Aqualyx – maksymalna poprawa kondycji skóry przy bardziej zaawansowanych defektach.
   • Pobudzenie metabolizmu i produkcji kolagenu.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg nie daje odczucia ciepła, jest to jedynie innowacyjny masaż o wysokiej skuteczności regeneracyjnej.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga jakiejkolwiek rekonwalescencji. Od razu po zabiegu Pacjent wraca do aktywności.

   Zasada Działania

   Wykorzystanie przełomowego odkrycia fal akustycznych

   Zabieg Storz Medical działa w oparciu o uderzeniowe fale dźwiękowe, które dzięki wysokiej mocy i szerokiemu zasięgowi eliminują nawet zaawansowany cellulit.

   Rozbijanie komórek tłuszczowych

   Fale akustyczne rozbijają komórki tłuszczowe tworzące cellulit, dzięki czemu możliwa jest redukcja nawet sporych złogów tłuszczu i modelowanie sylwetki w tak problematycznych miejscach jak brzuch, uda, czy pośladki. Zniszczone komórki zostają usunięte z organizmu przez usprawniony i wzmocniony układ limfatyczny.

   Całkowite bezpieczeństwo zabiegu

   Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny. Nie ma ryzyka przegrzania tkanek, ponieważ fale działają w wyniku podciśnienia wytwarzanego po kontakcie ze skórą, nie dając efektu termicznego, dzięki czemu serie można powtarzać w kilkudniowych odstępach.

   Możliwość łączenia z innymi zabiegami

   Storz Medical może być połączony z innymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak Aqualix, Endermologia, liposukcja czy Alidya.

   Brak okresu rekonwalescencji

   Zabieg nie wymaga specjalnych działań po serii, a spektakularne efekty widoczne są już po kilku tygodniach. Po zabiegu zaleca się zwiększenie aktywności fizycznej oraz ilości wypijanej wody, co przyśpieszy uzyskanie efektów.

   Wskazania

   • Cellulit w każdy stadium zaawansowania.
   • Obrzęki – zabieg usprawnia krążenie i niweluje opuchnięcia.
   • Wiotka skóra.
   • Nadmiar tkanki tłuszczowej.
   • Przygotowanie przed zabiegami liposukcji, jako wsparcie w rozluźnieniu tkanki tłuszczowej.
   • Redukcje zrostów powstałych po innych zabiegach, np. po liposukcji.
   • Bezpośrednio po zabiegu kriolipolizy Cooltech.

   Przeciwwskazania

   • Choroby nowotworowe.
   • Osteoporoza.
   • Choroby krwi.
   • Stany gorączkowe i ostre stany zapalne.
   • Choroby zakaźne.
   • Choroby skóry na obszarze zabiegowym.
   • Zakrzepica żylna.
   • Żylaki w miejscu zabiegowym.
   • Rozrusznik serca.
   • Implanty.
   • Endometrioza – przy zabiegach na brzuch.
   • Przepuklina w obrębie obszaru zabiegowego.
   • Doustne przyjmowanie kortykosteroidów na miesiąc przed zabiegiem.
   • Zawał mięśnia sercowego przebyty minimum 3 miesiące przed zabiegiem.
   • Przeciwwskazania względne: ciąża i okres karmienie piersią, antykoagulanty.
   • Wiek poniżej 18 roku życia.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Kosmetolog na pierwszej konsultacji wyjaśnia przebieg zabiegu i odpowiada na wszelkie pytania. Pacjent zostaje dokładnie poinformowany o szczegółach masażu akustycznego. Zostaje także dobrany obszar zabiegowy i wstępnie oszacowana ilość zabiegów oraz ich częstotliwość, w zależności od indywidualnego stanu skóry Pacjenta.

   Pierwszy zabieg

   W pierwszej kolejności kosmetolog nakłada żel USG, który zwiększa skuteczność dotarcia fal w wybrany obszar. Kolejno wykonuje zabieg poprzez przyłożenie głowicy urządzenia w miejsce poddawane regeneracji.

   Konsultacja kończąca

   W zależności od potrzeb wykonuje się 5-10 sesji w odstępach kilkudniowych.

   Jak się przygotować?

   Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Należy poinformować kosmetologa o wszelkich przyjmowanych lekach i przebytych chorobach.

   Częste pytania

   Kiedy pojawiają się efekty po zabiegu falą uderzeniową Storz Medical?

   Zabieg Storz Medical jest procederem całkowicie naturalnym, opartym na naturalnym inicjowaniu procesów metabolicznych. Pierwsze efekty po zabiegu pojawiają się już po kilku dniach, jednak w zależności od ilości serii na efekt finalny należy poczekać 2-3 miesiące, kiedy to zwykle uzyskujemy znaczną lub całkowitą eliminację cellulitu oraz ujędrnienie i wygładzenie skóry.

   Komentarz eksperta

   Zabieg Storz Medical to zupełnie wyjątkowy sposób na cellulit. Technologia wykorzystuje fale akustyczne, które uderzając w niechciane komórki inicjują ich szybki i całkowity rozpad. Jednocześnie wzmocniony drenaż i zwiększone ukrwienie tkanek przyspieszają eliminację zniszczonych komórek, ale także zwiększają produkcję nowych włókien kolagenu.

   Efektem wielopoziomowego działania tego urządzenia jest redukcja cellulitu nawet w III i IV stadium i warstwy tkanki tłuszczowej. Przy pomocy Storz Medical możemy zredukować wiotkość skóry, a także wymodelować sylwetkę eliminując otyłość miejscową. Redukcja cellulitu i innych defektów ciała przy pomocy Storz Medical zdecydowanie odbywa się wyjątkowo bezproblematycznie zarówno dla osoby przeprowadzającej zabieg, jak i dla samego Pacjenta, dla którego zabieg jest bardzo komfortowy. Storz Medical należy do jednych z najskuteczniejszych technologii w swojej klasie.

   0