Dualis SP Fotona – Laserowe obkurczanie pochwy, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu 

Czym jest Dualis SP Fotona?

Laser erbowo-yagowy Dualis SP Fotona Intima to urządzenie przeznaczone do pracy z najdelikatniejszymi partiami kobiecego ciała. Laserowe obkurczanie pochwy oraz laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu jest bezpiecznym i wysoce skutecznym rozwiązaniem. W wyniku działania lasera, błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napięta poprzez zwiększenie produkcji włókien kolagenowych. Dochodzi do odmłodzenia pochwy. Stymulowane do namnażania włókna kolagenowe powodują, że pochwa staje się naturalnie sprężysta i napięta. Dzięki temu poprawie ulegają również doznania podczas stosunku. Leczenie nietrzymania moczu prowadzi do wzmocnienia powięzi wewnątrzmiedniczej, ścian pochwy oraz całego obszaru ujścia cewki moczowej, powodując zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej oraz przywracają jej prawidłową funkcjonalność.

Co możemy nim wyleczyć?

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, obkurczanie pochwy, rewitalizacja, odmłodzenie, wybielanie miejsc intymnych.

Jaka technologia za tym stoi?

Technologia ginekologii laserowej Dualis SP Fotona Intima opiera się na fototermicznym oddziaływaniu między laserem a błoną śluzową pochwy. Emitowana przez laser energia powoduje ogrzanie włókien kolagenowych. Podgrzanie struktur kolagenowych powoduje ich natychmiastowe skurczenie się, co sprawia, że włókna robią się krótsze i grubsze.

Najczęściej obserwowane efekty

Zabieg znacznie zwiększa elastyczność pochwy, poprawia jakość życia seksualnego i zapobiega również zjawisku wysiłkowego nietrzymania moczu. Efektem zabiegu laserowego obkurczania pochwy jest poprawa kondycji tkanek, które stają się napięte i elastyczne.

Dlaczego go sobie cenimy?

Dualis SP Fotona Intima przynosi znakomite efekty, zabieg jest bezpieczniejszy niż operacja i nie wymaga żmudnej rekonwalescencji. Metoda ta jest bezinwazyjna i nie wymaga znieczulenia, nie niesie także ryzyka wystąpienia powikłań.

Mocne strony zabiegu

 •  Pełna satysfakcja z życia seksualnego
 •  Odzyskanie pięknego młodzieńczego wyglądu miejsc intymnych
 •  Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Laserowe usuwanie tatuażu: kolor czarny, kolor lub mieszany!

Lasery Pikosekundowe: Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Ceny od 330 zł rabaty do 40% *Oferta do 31.05.2023. Ważna 6 miesięcy od daty zakupu

Depilacja laserowa obszarów INTYMNYCH 

Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Ceny od 100 zł – rabaty do 66%* Oferta do 31.05.2023. Ważna 12 miesięcy od daty zakupu

Usuwanie Tatuażu oraz Makijażu Permanentnego i Depilacja Laserowa: 50% rabatu*

Na pierwszy testowy zabieg dla NOWYCH Pacjentów* udzielany od ceny regularnej. Nie łączy się z innymi promocjami!

Dualis SP Fotona Intima – NOWOŚĆ Cennik

Dualis SP Fotona – Ginekologia Estetyczna(obkurczanie pochwy, rewitalizacja, odmłodzenie)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegów

laserowe obkurczanie pochwy/rewitalizacja/odmłodzenie*

1 500 zł  2 500 zł

3 600 zł  7 500 zł

*Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 1 000 zł

Dualis SP Fotona – Ginekologia Estetyczna(leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegów

laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu*

1 500 zł  2 500 zł

3 600 zł  7 500 zł

*Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 1 000 zł

Dualis SP Fotona – Ginekologia Estetyczna(pakiet: leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz obkurczanie pochwy rewitalizacja odmłodzenie)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegów
PAKIET: Dualis SP Fotona laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu + obkurczanie pochwy/rewitalizacja/odmłodzenie* 2 800 zł  5 000 zł 6 000 zł  15 000 zł

*Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 1 000 zł

Dualis SP Fotona – Ginekologia Estetyczna(wybielanie miejsc intymnych)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg
Laserowe wybielanie odbytu 1 400 zł
Laserowe wybielanie okolic intymnych 1 400 zł

 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Laserowe obkurczanie pochwy, laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

   W ginekologii laser Fotona wykorzystuje się:

   • w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu,
   • w liftingu pochwy,
   • do poprawy nawilżenia pochwy.

   Mocne strony zabiegu

   • Pełna satysfakcja z życia seksualnego

   Zaspokojona seksualność i w pełni satysfakcjonujące współżycie z partnerem to dla większości dorosłych kobiet kwestia niezwykle ważna. Dlatego też, kiedy jakość pożycia seksualnego spada, może to być skutek niedostatków fizjologicznych, na przykład rozluźnionych, nie tak sprężystych jaki kiedyś, mięśni pochwy. Na szczęście zabieg obkurczenia pochwy likwiduje te stany i znacznie polepsza komfort tej sfery życia.

   • Odzyskanie pięknego młodzieńczego wyglądu miejsc intymnych

   Sięgając po nowoczesne rozwiązania ginekologii estetycznej: laserowe obkurczanie pochwy może w zaledwie kilkadziesiąt minut, podczas całkowicie bezbolesnego zabiegu spowodować, że kobiece okolice intymne staną się ponownie jędrne, sprężyste i zyskają młodzieńczy wygląd.

   • Laserowe leczenie nietrzymania moczu

   Zabieg laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu jest na ogół przeprowadzany jednorazowo, a jego efekty są zauważalne dla Pacjentki bardzo szybko. Po terapii laserowej zdecydowanie poprawia się kondycja tkanek odpowiedzialnych za prawidłowe podtrzymywanie pęcherza – stają się one jędrniejsze i bardziej elastyczne. Dzięki temu dolegliwość ustępuje i Pacjentka może cieszyć się zdecydowaną poprawą komfortu życia. Dla podtrzymania efektów zabiegu jak najdłużej, rekomendujemy rozpoczęcie regularnych ćwiczeń mięśni Kegla.

   Alternatywne zabiegi

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Z uwagi na minimalną inwazyjność jest bezbolesny.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Laserowe obkurczanie pochwy nie łączy się z długą rekonwalescencją. Istnieje jedynie kilka zaleceń pozabiegowych.

   Zasada Działania

   Innowacyjny laser

   Fotona jest liderem w produkcji i wdrażaniu najbardziej zaawansowanych systemów laserowych na świecie. Technologia ta wykorzystana jest w laserach medycznych – to najbardziej rewolucyjne osiągnięcia techniki laserowej. Umożliwia ona przeprowadzenie licznych bezpiecznych i skutecznych zabiegów, w tym także w zakresie ginekologii.

   Bezpieczne obkurczanie pochwy

   Metoda jest minimalnie inwazyjna i nieablacyjna. Zabieg obkurczania pochwy jest możliwy poprawienia elastyczności pochwy wykorzystuje się działanie lasera Er:YAG, które opiera się na specyficznej interakcji między laserem a błoną śluzową tkanki.

   Laserowa rewitalizacja pochwy

   Ściśle kontrolowana energia lasera Fotona dostarczana do kanału pochwy oraz do obszaru wejścia do pochwy powoduje ogrzanie tkanki i kolagenu w niej zawartego. Podgrzanie struktur kolagenowych powoduje zaś ich natychmiastowe skurczenie się, co sprawia, że włókna robią się krótsze i grubsze.

   Remodeling kolagenu

   Rozpoczyna się proces remodelingu kolagenu, a pod koniec tych właśnie procesów wyleczona tkanka wzbogaca się o nowy kolagen, staje się młodsza napięta i bardziej elastyczna, co tym samym oznacza ograniczenie jej ponownego rozszerzenia się oraz niwelowanie skutków zespołu rozluźnienia mięśni dna macicy.

   Wskazania

   Warto rozważyć rewitalizację pochwy, jeśli:

   • Twoje współżycie seksualne straciło w ostatnich latach na jakości i może to być wynikiem upływu czasu,
   • Twój organizm nie jest już tak doskonale jak kiedyś przygotowany do seksualnych wyzwań,
   • Twoja pochwa utraciła sprężystość, a mięśnie ją otaczające nie nie są już tak sprawne,
   • Cierpisz na wysiłkowe nietrzymanie moczu,
    wówczas powinnaś skorzystać z zabiegu Fotna Intima – laserowego obkurczania pochwy oraz laserowego zabiegu nietrzymania moczu!

   Przeciwwskazania

   • Miesiączka,
   • Aktywne infekcje pochwy,
   • Nieuregulowana cukrzyca,
   • Choroba nowotworowa.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentką wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjentki względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

   Pierwszy zabieg

   Laseroterapia pochwy polega na wprowadzeniu do pochwy głowicy laserowej Fotona, za pomocą której wiązka laserowa wzmacnia i rewitalizuje ściany pochwy. Następuje na przykład restrukturyzacja kolagenu i elastyny, a dzięki temu Pacjentka zyskuje odpowiednie napięcie obszaru, który został poddany terapii. Zabieg znacznie zwiększa elastyczność pochwy, poprawia jakość życia seksualnego i zapobiega również zjawisku wysiłkowego nietrzymania moczu. Efektem zabiegu laserowego obkurczania pochwy jest poprawa kondycji tkanek, które stają się bardziej napięte i elastyczne. Dzięki ich napięciu zmniejsza się obwód pochwy (staje się ona ciaśniejsza). Znaczącej poprawie ulegają doznania seksualne, wzrasta komfort współżycia.

   Konsultacja kończąca

   Polega na udzielaniu wskazówek jak pielęgnować poddany leczeniu obszar oraz jakie działania profilaktyczne są konieczne. Efekt zabiegu laserowego obkurczania pochwy pojawia się miesiąc po zabiegu i utrzymuje przez ok dwa lata. Regularne ćwiczenie mięśni Kegla pomaga mu natomiast utrzymać się znacząco dłużej.

   Jak się przygotować?

   Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania, jednak należy pamiętać, że może być on wykonany u całkowicie zdrowej Pacjentki (prawidłowe wyniki badania cytologicznego) i nie podczas menstruacji.

   Częste pytania

   Czy ten zabieg jest bezpieczny?

   Tak. Metoda jest bezinwazyjna i nie wymaga znieczulenia, nie niesie także ryzyka wystąpienia powikłań, dość częstych w przypadkach innych zabiegów. Dodatkowo, zabieg laserowego obkurczania pochwy jest całkowicie bezbolesny, wykonywany bez znieczulenia. Komfort zabiegu potwierdzają opinie Pacjentek.

   Czy ten zabieg naprawdę jest skuteczny?

   Zabieg jest bardzo skuteczny, a efekty są długotrwałe. Z posiadanych danych wiemy, że  zabieg jest skuteczny w 90% lekkiego i 75% średniego nietrzymania moczu.

   Jak długo trwa zabieg i czy należy go powtarzać?

   Bez względu na to, czy jest to zabieg na nietrzymanie moczu czy laserowe obkurczanie pochwy, cała procedura trwa około 15 – 30 minut. Rekomendujemy wykonanie 3 zabiegów, aby uzyskać najlepszy efekt. Często zdarza się, że do osiągnięcia zadowalających rezultatów wystarczy jedna wizyta.

   Jakich efektów można się spodziewać?
   • Znaczne zwężenie wejścia do pochwy, co zwiększa komfort w kontakcie z partnerem w trakcie współżycia, a co za tym idzie – wzrost satysfakcji z życia intymnego.
   • Koniec problemów z nietrzymaniem moczu.
   • Zniwelowanie dolegliwości związanych z suchością pochwy.
   Na czym polega zabieg?

   Laserowe zmniejszenie pochwy FOTONA INTIMA bazuje na laserowym, precyzyjnie kontrolowanym efekcie termicznym w tkankach śluzówki pochwy, w okolicy przedsionka pochwy, ujścia cewki moczowej, jak również wzdłuż przedniej ściany kanału pochwy.

   Komentarz eksperta

   W zabiegach ginekologii estetycznej, zwanych też kosmeto-ginekologią lub waginoplastyką, coraz rzadziej używamy skalpela. Laseroterapia Fotona jest świetną alternatywą dla operacji, a więc chirurgicznych metod plastyki pochwy. Jako lekarza cieszy mnie fakt, że miejsce inwazyjnych zabiegów zajął laser, np. laser Er:YAG Fotona. Nie dość, że zastosowanie jest bardzo szerokie, to również bezpieczne. Terapia, podczas której wykorzystuje się ten laser, pomaga odzyskać Pacjentce elastyczność pochwy i przy okazji zmniejszyć jej rozmiar oraz poprawić nawilżenie. Zwężanie pochwy za pomocą lasera Fotona Intima przynosi ona znakomite efekty, a jej zalety: nieinwazyjność i bezpieczeństwo, sprawiają, że terapii naprawdę nie trzeba się obawiać. Laser Fotona Intima przywraca także komfort życia Pacjentkom cierpiącym na wysiłkowe nietrzymanie moczu. Leczenie laserem to rekomendowana przez nas metoda rozwiązywania tego problemu, ponieważ zabieg laserowy jest bezpieczniejszy niż operacja i nie wymaga żmudnej rekonwalescencji.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki