Skip to main content

Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne – Nowość Leczenie trądziku

Czym jest Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne?

Przebieg trądziku może być przewlekły, utrzymywać się wiele lat i prowadzić do powstawania blizn potrądzikowych. Laser Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne to skuteczna metoda leczenia różnego rodzaju trądziku, w tym trądziku młodzieńczego oraz pospolitego. Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne usuwa trądzik na twarzy, plecach, dekolcie nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Głęboko wnika w skórę, powodując termiczne uszkodzenie gruczołów łojowych, niszczy bakterie, niweluje stan zapalny i zmniejsza produkcję sebum, pozostawiając nienaruszony naskórek. Działanie lasera ma pozytywny wpływ na niwelowanie wielu problemów skórnych towarzyszących szczególnie skórze tłustej, pobudzonej do nadmiernego wydzielania sebum.

Zintegrowany mechanizm podciśnieniowy wydobywa z porów substancję łojową, natomiast chłodzenie kontaktowe oziębia skórę. Zapewniając bezpieczne i skuteczne leczenie gruczołów łojowych w skórze właściwej. Leczenie przy pomocy Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne jest bezpieczne, gdyż nie uszkadza sąsiadujących z leczonym obszarem tkanek. Światło lasera 400-1200 nm likwiduje stan zapalny prowadząc do złagodzenia zmian i podrażnień. Laser przyspiesza gojenie nie tylko istniejących zmian, ale zapobiega też powstawaniu nowych.

Co możemy nim wyleczyć?

Leczenie trądziku pospolitego (dorosłych i młodzieńczego) – stany ropne i zapalne, oczyszczenie porów i likwidacja bakterii.

Jaka technologia za tym stoi?

Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne emituje wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła IPL. Emituje  światło z przedziału 400-1200 nm. Laser głęboko wnika w skórę, powodując termiczne uszkodzenie gruczołów łojowych, niszcząc bakterie P. acnes i zmniejszając produkcję sebum, pozostawiając nienaruszony naskórek.

Najczęściej obserwowane efekty

Terapia przynosi rezultaty w leczeniu wszystkich form trądziku pospolitego, w tym: grudki, krostki i guzki, a także łagodnie odmładza, zmniejszając pojawianie się blizn potrądzikowych poprzez stymulację odnowy kolagenu.

Dlaczego go sobie cenimy?

Wiązka światła wnikając głęboko w skórę  działa bezpośrednio na gruczoły łojowe i zapobiega nadmiernej produkcji sebum. Leczy nie tylko istniejące stany zapalne, ale również zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych. 

Mocne strony zabiegu

 • Trwałe rezultaty dla wszystkich postaci trądziku pospolitego. Laser zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych i wygładza skórę.
 • Wysokie bezpieczeństwo zabiegu  dla wszystkich rodzajów skóry, nie powoduje efektów ubocznych,
 • Wszechstronne rozwiązanie dla szerokiego zakresu potrzeb estetycznych. Bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Depilacja laserowa Gładka skóra bez podrażnień

Pozbądź się niechcianego owłosienia w obszarach intymnych. Depilacja laserowa w obszarze BIKINI. Za pojedynczy zabieg płacisz jak w pakiecie! Rabaty do 63%* Oferta do 08.10.2023. Ważna 12 miesięcy od daty zakupu.

Voucher Laseroterapia min. 3 000 zł

Na zabiegi laseroterapii: laserowe odmładzanie, leczenie: zmian naczyniowych, zmian barwnikowych, trądziku, usuwanie: blizn i rozstępów, zmian skórnych, tatuażu i makijażu permanentnego. Zabiegi laserowe w starych, niższych cenach. Gwarancja niezmienności cen przez 12 miesięcy. 

 Oferta do 08.10.2023. Do wykorzystania 12 miesięcy od daty zakupu. Cena jest oznaczona w cenniku Voucher Laser.  dotyczy 1 zabiegu przy zakupie Vouchera Laseroterapia za kwotę min. 3 000 zł. Szczegółowy Regulamin

Usuwanie Tatuażu oraz Makijażu Permanentnego i Depilacja Laserowa: 50% rabatu*

Na pierwszy testowy zabieg dla NOWYCH Pacjentów* udzielany od ceny regularnej. Nie łączy się z innymi promocjami! 

Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne – Nowość Cennik

Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne – Leczenie Trądziku – Voucher Laseroterapia(laserowe leczenie trądziku pospolitego, dorosłych i młodzieńczego)
Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegi  Voucher Laseroterapia
Twarz 1 100 zł  1 400 zł  2 550 zł  4 200 zł 667 zł
Plecy, okolica łopatek lub ramiona 2 190 zł  2 800 zł 4 860 zł  8 400 zł  1 500 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Leczenie trądziku
   • Twarz.
   Leczenie trądziku
   • Plecy.
   • Ramiona.

   Mocne strony zabiegu

   • Trwałe rezultaty
    Trwałe rezultaty dla wszystkich postaci trądziku pospolitego. Laser zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych i wygładza skórę.

   • Wszechstronność urządzenia
    Jest wszechstronnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu potrzeb estetycznych. Jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów skóry.

   • Fotochemiczne i fototermiczne działanie
    Laser głęboko wnika w skórę, powodując termiczne uszkodzenie gruczołów łojowych, niszcząc bakterie P. acnes i zmniejszając produkcję sebum, pozostawiając nienaruszony naskórek.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

   Zasada Działania

   Laser nieablacyjny

   Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne łączy laser nieablacyjny z jednoczesnym chłodzeniem kontaktowym i technologią próżniową w celu bezpiecznego i skutecznego leczenia trądziku pospolitego.

   Kompleksowa terapia

   Głęboko wnika w skórę, powodując termiczne uszkodzenie gruczołów łojowych, niszcząc bakterie P. acnes i zmniejszając produkcję sebum, pozostawiając nienaruszony naskórek. Zintegrowany mechanizm podciśnieniowy wydobywa z porów substancję łojową, natomiast chłodzenie kontaktowe chroni skórę, redukując ból i umożliwiając bezpieczniejsze i skuteczniejsze leczenie gruczołów łojowych w skórze właściwej.

   Leczenie trądziku

   Umożliwia leczenie wszystkich form trądziku pospolitego, w tym: z grudki, krostki i guzki, a także łagodnie odmładza, zmniejszając pojawianie się blizn potrądzikowych poprzez stymulację odnowy kolagenu.

   Wskazania

   • Trądzik pospolity.
   • Nadmiar sebum.

   Przeciwwskazania

   • Nadmierna i świeża opalenizna
   • Infekcje w obszarze zabiegowym
   • Nowotwory skóry
   • Ciąża
   • Przerwana ciągłość naskórka
   • Epilepsja
   • Przyjmowanie leków, w tym ziół fotouczulających
   • Terapia retinoidami (witamina A)
   • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
   • Łuszczyca
   • Bielactwo
   • Cukrzyca
   • Bliznowce
   • Aktywne infekcje skórne
   • Rozrusznik serca
   • Niedawno przebyte zabiegi chirurgiczne

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Podczas pierwszego spotkania lekarz w trakcie wywiadu z Pacjentem wyklucza przeciwwskazania, objaśnia procedury zabiegu, poznaje oczekiwania Pacjenta względem rezultatów, informuje, ile będzie trwał w przybliżeniu okres rekonwalescencji oraz jak należy w tym okresie postępować.

   Pierwszy zabieg

   Procedura leczenia trądziku oparta jest na wiązce laserowej, która jest zdolna do wywoływania stanu zapalnego. Laser działa dokładnie, skórę skóry i nie uszkadzając. Każde ognisko zapalenia wiązką lasera jest poddawane krótkotrwałym atakom impulsowym, które stopniowo zwiększają temperaturę w tkankach skóry. W krytycznie wysokiej temperaturze bakterie powodujące trądzik po prostu umierają. Następnie efekt próżni usuwa niepotrzebną materię organiczną z porów.

   Ponadto podczas zabiegu laser aktywuje nowe włókna kolagenowe, przywraca procesy metaboliczne w skórze i złuszcza stare zrogowaciałe komórki. Leczenie laserowe pozwala usunąć stan zapalny.

   Konsultacja kończąca

   Konsultacja kończąca zwykle nie jest konieczna. Zmiany znikają całkowicie, Ewentualne lekkie zaczerwienienie skóry, będące wynikiem działania lasera znika bardzo szybko, zaś inne efekty uboczne po wykonaniu zabiegu nie występują, o ile przestrzegamy zaleceń pozabiegowych.

   Jak się przygotować?

   Zabieg laserem Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy pamiętać, że zabieg nie może być przeprowadzony na świeżo opalonej skórze.

   Częste pytania

   Co dzieje się podczas zabiegu Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne?

   Dokładny charakter twojego leczenia będzie zależał od problemów, które chcesz leczyć, oraz od modułu Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne lub kombinacji modułów, których musimy użyć. Wyjaśnimy więcej o tym, czego możesz oczekiwać podczas wstępnej konsultacji.

   Jak wygląda trądzik pospolity?

   Trądzik pospolity objawia się nasileniem łojotoku i pojawieniem się zaskórników, wyprysków i grudek w okolicach twarzy, pleców oraz klatki piersiowej.

   Jak długo muszę oczekiwać na efekty leczenia trądziku?

   Efekty Twojego leczenia będą zależały od tego, z których modułów korzystamy i dlaczego. Damy Ci lepsze wyobrażenie o tym, czego możesz oczekiwać podczas wstępnej konsultacji.

   Komentarz eksperta

   Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne to system laserowy, który umożliwia rozwiązywanie problemów ze skórą w dowolnym miejscu twarzy lub ciała, niezależnie od wieku. System wykorzystuje wiele modułów, aby zapewnić wydajne rozwiązania w zakresie przebudowy skóry, żył nitkowatych, przebarwień, odcieni i tekstury skóry, trądziku i innych wskazań. Jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry i umożliwia szybkie, trwałe rezultaty terapeutyczne. Leczenie trądziku pospolitego za pomocą lasera Discovery Pico Quanta Twain Activ Acne odpowiednie jest dla Pacjentów borykających się z jego młodzieńczą odmianą, jak i trądzikiem dorosłych.