Menu
liposukcja laserowa klinika warszawa efekty

Lipolife 3G - kompleksowy system liposukcji laserowej

Urządzenie Lipolife 3G pozwala na doskonałe wymodelowanie ciała. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii laserowej, sprzęt świetnie radzi sobie z usuwaniem nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz ujędrnieniem i obkurczaniem skóry.

Ponadto metoda ta umożliwia wykorzystanie własnego tłuszczu do konturowania innych obszarów ciała. Niezwykłą skuteczność Lipolife 3G osiąga za sprawą lasera diodowego o długości fali 1470 nm, który stymuluje fibroblasty do intensywnej produkcji nowego kolagenu. W ten sposób skóra obkurcza się i zyskuje naturalną sprężystość.

Co istotne, zastosowanie radialnej emisji fali nie uszkadza komórek tłuszczowych, a jedynie wyodrębnia z nich materiał potrzebny do ponownego zastosowania, czyli lipotransferu.

LipoLife 3G – to idealny sposób na połączenie dwóch, często współistniejących celów: pozbycia się niechcianej tkanki tłuszczowej, ujędrnienia i nadania sprężystości skórze.

Jeżeli więc szukasz najnowocześniejszego, bezpiecznego i niebywale skutecznego zabiegu modelującego, wyszczuplającego i pozwalającego korygować kontur ciała przy jednoczesnej poprawie jędrności skóry: wybierz LipoLife 3G.

Nowatorska liposukcja laserowa LipoLife 3G

Wysoką efektywność zabiegową LipoLife 3G zawdzięcza połączeniu działania lasera diodowego o długości fali 1470 nm z jednoczesnym pobraniem wyodrębnionych z tkanki komórek tłuszczowych. Laser, dzięki radialnej emisji fali, nie uszkadza komórek tłuszczowych, a jedynie wyodrębnia ze zbitej tkanki tłuszczowej koagulat możliwy do odessania z pomocą nowoczesnej pompy i nadający się w dużej części do ponownego wykorzystania (lipotransferu).

Dodatkowo, laser powoduje obkurczenie tkanek okalających i stymuluje fibroblasty do wzmożonej, gwałtownej produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra silnie się obkurcza i nabiera naturalnej sprężystości, w tym samym czasie, kiedy jest wyszczuplana.

LipoLife - liposukcja laserowa NOWOŚĆ !

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Obszar zabiegu1 zabieg
Podbródek3 000 zł - 3 500 zł
Podbródek wraz z tzw. chomikami3 500 zł - 4 500 zł
Brzuch6 000 zł - 8 000 zł
Boczki5 000 zł - 6 000 zł
Bryczesy5 000 zł - 7 000 zł
Uda wewnętrzne5 000 zł - 7 000 zł
Kolana4 000  zł - 6 000 zł
Pośladki5 000 zł - 7 000 zł
Ramiona5 000 zł - 7 000 zł
Ginekomastia5 000 zł - 7 000 zł
Plecy5 000 zł - 7 000 zł
Drugi i kolejny tańszy obszar, podczas tego samego zabiegu50% rabatu

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnianie skóry
 • Całe ciało

Mocne strony zabiegu

 • Minimalna inwazyjność - do wykonania zabiegu potrzebne jest jedynie wykonanie delikatnych nacięć w celu wprowadzenia kaniuli ze światłowodem.
 • Błyskawiczny zabieg z krótkim okresem rekonwalescencji.
 • Bezpieczna procedura redukcji tkanki tłuszczowej
 • Możliwość zmiany proporcji sylwetki.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz.
Czy zabieg jest bolesny?
Skuteczny zabieg LipoLife 3G jest bezbolesny, ponieważ Pacjent jest znieczulany w obszarze poddanym terapii. Na specjalne życzenie, jeśli nie istnieją przeciwwskazania medyczne, możliwa jest również procedura z zastosowaniem znieczulenia ogólnego.
Ile trwa rekonwalescencja?
Pierwsze efekty Lipolife 3G są widoczne praktycznie od razu po zejściu obrzęków pozabiegowych. Okres ten trwa od kilku do kilkunastu dni. Jednak pełny rezultat leczenia pojawia się po 2-3 miesiącach, ponieważ w tym czasie odbywa się niezbędna odbudowa włókien kolagenowych i elastyny.

Zasada Działania

 

Kompilacja najnowszych rozwiązań technologicznych

Innowacyjny system do liposukcji, ujędrniania ciała i lipotransferu to połączenie kilku rozwiązań technologicznych, takich jak: laser diodowy, o długości fali 1470 nm w systemie radialnym, zastosowanie dwóch pomp ssących, zintegrowana pompa perystaltyczna odpowiedzialna za podanie znieczulenia do obszaru zabiegowego.

Rozbijanie tkanki tłuszczowej i jej stopniowa redukcja

Głębokie wprowadzenie lasera diodowego 1470 nm powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej do stanu półpłynnego, co z kolei umożliwia odsysanie jej za pomocą kaniuli urządzenia Lipolife 3G. Ponadto, laser podgrzewa głębokie warstwy skóry do temperatury około 70 stopni Celsjusza. Proces ten przyczynia się do termicznego pobudzenia fibroblastów i produkcji włókien kolagenowych. Efektem końcowym jest o wiele bardziej jędrna i obkurczona skóra.

Unikatowe włókno skracające czas trwania zabiegu i podnoszące jego efektywność

Zastosowanie unikatowego włókna Angel pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa oraz efektywności zabiegu. To dlatego, że włókno światłowodu emituje fale lasera w sposób radialny, to znaczy w obszarze 360 stopni wokół siebie. Tego rodzaju rozwiązania skraca czas trwania zabiegu oraz zwiększa obszar działania lasera. Równomierne rozprowadzenie fali przyczynia się również do zminimalizowania ryzyka poparzeń, a także zwiększenia precyzji przeprowadzanej kuracji.

Nowoczesny system, który dba o bezpieczeństwo i przeciwdziała oparzeniom

Nowoczesny system LipoSense jest zintegrowany z urządzeniem Lipolife 3G, co sprawia, że pomiar i kontrola stopnia podgrzania skóry na bieżąco informuje lekarza o temperaturze uzyskanej w tkance. Przekłada się to na wzrost bezpieczeństwa i zapobiega poparzeniom.

Nadrzędny cel kompleksowej liposukcji laserowej

Celem innowacyjnej terapii Lipolife 3G - kompleksowej liposukcji laserowej jest wyszczuplenie sylwetki przy jednoczesnym ujędrnieniu i obkurczeniu obszaru zabiegowego.

Wskazania

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej.
 • Zaburzony owal twarzy.
 • Spadek jędrności piersi i pośladków.

Przeciwwskazania

 • Zaawansowana cukrzyca.
 • Ciąża i karmienie piersią.
 • Niektóre problemy hormonalne.
 • Padaczka.
 • Stwardnienie rozsiane.
 • Choroby nerek i wątroby.
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Ogólny zły stan zdrowia.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

W pierwszej kolejności konieczna jest konsultacja z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg. Szczegółowy wywiad medyczny pozwala specjaliście na poznanie ogólnego stanu zdrowia Pacjenta i skierowanie go na ewentualne badania, niezbędne do rozpoczęcia terapii.

Pierwszy zabieg

Zabieg LipoLife polega na delikatnym nacięciu oraz doprowadzeniu znieczulenia miejscowego (tumescencyjnego). Następnie, po upływie około 20 minut następuje liposukcja. Laser diodowy uwalnia komórki tłuszczowe, które odprowadzane są do sterylnego pojemnika. Materiał ten może być powtórnie wykorzystany w przeszczepie (lipotransfer). Jeśli procedura obejmuje przeszczep tłuszczu w inne miejsce, jest on wykonywany podczas jednego zabiegu.

Konsultacja kończąca

Spektakularne efekty zabiegu LipoLife 3G nie wymagają powtórzeń. Jest to procedura jednorazowa, która pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów po jednej wizycie. Nie wyklucza to możliwości powtórzenia terapii, na przykład sytuacji, gdy Pacjent chce pogłębić wyniki leczenia.

Przed i po

 • I Efekt LipoLife 3G

  I Efekt LipoLife 3G

 • II Efekt LipoLife 3G

  II Efekt LipoLife 3G

 • III Efekt LipoLife 3G

  III Efekt LipoLife 3G

 • IV Efekt LipoLife 3G

  IV Efekt LipoLife 3G

  Jak się przygotować?

  Należy zastosować zalecenia dietetyczne, wytyczne odnośnie stosowania suplementów oraz leków w przeddzień i w dniu zabiegu, jak też w okresie rekonwalescencji. Etap przygotowań do zabiegu LipoLife 3G może różnić się nieco u poszczególnych Pacjentów, w zależności od indywidualnych cech i wskazań do leczenia. O bieżących wymaganiach poinformuje Cię lekarz, podczas pierwszej wizyty w naszej klinice.

  Częste pytania

  Jak długo trwa zabieg LipoLife 3G?

  Zabieg LipoLife 3G trwa około 2-4 godzin, w zależności od indywidualnych czynników, takich jak, m.in.:

  • ilość tkanki tłuszczowej koniecznej do odsysania
  • liczba miejsc i wielkość obszaru zabiegowego
  • rodzaj zastosowanego znieczulenia.
  Na jakie rezultaty można liczyć po wykonaniu zabiegu?

  Rezultaty, na które można liczyć po zastosowaniu kuracji, to:

  • wizualnie wysmuklone ciała i utrata centymetrów w obwodach
  • jędrna, sprężysta i naturalnie obkurczona skóra
  • w przypadku lipotransferu - wymodelowanie wybranych obszarów ciała, m.in.: piersi, twarzy, pośladków.
  Jak wygląda skóra po zabiegu?

  Wskutek przeprowadzonego zabiegu, możliwe jest występowania zaczerwienienia, zasinienia, a także obrzęku skóry. Jest to proces przejściowy, który mija samoistnie. Okres ten przebiega indywidualnie, może trwać od kilku do kilkunastu dni.

  Jakie są wskazania pozabiegowe?

  Bezpośrednio po zabiegu Pacjent zostanie skierowany do sali, gdzie będzie mógł pozostać, aż do momentu, kiedy przestanie działać znieczulenie. Następnie, po przeprowadzonej terapii, należy nosić specjalną odzież uciskową przez okres dwóch tygodni. Sprzyja to szybszej rekonwalescencji oraz utrzymaniu skóry we właściwej kondycji. Wszystkie dalsze, indywidualne wskazania przedstawia lekarz prowadzący. Przedstawia on harmonogram wizyt kontrolnych, a także ewentualnych zabiegów wspomagających terapię, takich jak na przykład Endermologie LPG Alliance, osocze bogatopłytkowe HD PRP Magellan czy naświetlanie lampami LED.

  Czy efekty leczenia są długotrwałe?

  Rewolucyjne efekty terapii z zastosowaniem Lipolife 3G utrzymują się długotrwale. To dlatego, że komórki tłuszczowe są usuwane podczas zabiegu na stałe. Dzięki temu Pacjent nie musi obawiać się, że rezultaty znikną po na przykład kilku miesiącach. Mimo to, istotne jest zachowanie zdrowej, niskotłuszczowej diety, nawadnianie organizmu oraz dbanie o regularną aktywność fizyczną, w celu podtrzymania pozytywnych wyników kuracji.

  Carousel contents not found!

  Komentarz eksperta

  Zabieg Lipolife 3G to nowoczesny system liposukcji laserowej, który pozwala na małoinwazyjną i szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Dzięki terapii Pacjent może nie tylko znacząco wyszczuplić sylwetkę, ale również odmłodzić wygląd skóry. Materiał pobrany z liposukcji jest wysokiej jakości, co sprawia, że jest doskonale tolerowany przez organizm i nie powoduje uczuleń.

  Nowoczesna metoda leczenia pomaga spełnić marzenia o idealnej figurze i doskonale gładkiej, jędrnej skórze. Tego rodzaju kuracja umożliwia przeniesienie tkanki tłuszczowej na przykład z brzucha w inne, wybrane miejsce ciała, takie jak chociażby piersi czy pośladki.

  Innowacyjna technologia z zastosowaniem fali o długości laserowej 1470 nm sprawia, że zabieg jest niezwykle precyzyjny i zarazem bezpieczny. Cała procedura jest błyskawiczna, a odsysanie tłuszczu i jego przeszczep w inne miejsce odbywa się podczas jednego zabiegu, przy jednoczesnym obkurczeniu oraz ujędrnieniu skóry.