Menu
liposukcja laserowa klinika warszawa efekty

Lipolife 3G - kompleksowy system liposukcji laserowej

Urządzenie Lipolife 3G pozwala na doskonałe wymodelowanie ciała, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii laserowej. Sprzęt świetnie radzi sobie z usuwaniem nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz ujędrnieniem i obkurczaniem skóry.

Ponadto liposukcja laserowa umożliwia wykorzystanie własnego tłuszczu (transfer) do konturowania innych obszarów ciała. Niezwykłą skuteczność Lipolife 3G osiąga za sprawą lasera diodowego o długości fali 1470 nm, który stymuluje fibroblasty do intensywnej produkcji nowego kolagenu. W ten sposób skóra obkurcza się i zyskuje naturalną sprężystość.

Co istotne, zastosowanie radialnej emisji fali nie uszkadza komórek tłuszczowych, a jedynie wyodrębnia z nich materiał potrzebny do ponownego zastosowania, czyli lipotransferu. Liposukcja brzucha, ud czy podbródka jest przeprowadzana bez skalpela, dlatego jest znacznie bezpieczniejsza i mniej inwazyjna od dawnych metod.

LipoLife 3G – to idealny sposób na połączenie dwóch, często współistniejących celów: pozbycia się niechcianej tkanki tłuszczowej, ujędrnienia i nadania sprężystości skórze.

Jeżeli więc szukasz najnowocześniejszego, bezpiecznego i niebywale skutecznego zabiegu modelującego, wyszczuplającego i pozwalającego korygować kontur ciała przy jednoczesnej poprawie jędrności skóry: wybierz LipoLife 3G.

Nowatorska liposukcja laserowa LipoLife 3G

Wysoką efektywność zabiegową LipoLife 3G zawdzięcza połączeniu działania lasera diodowego o długości fali 1470 nm z jednoczesnym pobraniem wyodrębnionych z tkanki komórek tłuszczowych. Laser, dzięki radialnej emisji fali, nie uszkadza komórek tłuszczowych, a jedynie wyodrębnia ze zbitej tkanki tłuszczowej koagulat możliwy do odessania z pomocą nowoczesnej pompy i nadający się w dużej części do ponownego wykorzystania (lipotransferu).

Dodatkowo, laser powoduje obkurczenie tkanek okalających i stymuluje fibroblasty do wzmożonej, gwałtownej produkcji kolagenu. Dzięki temu skóra silnie się obkurcza i nabiera naturalnej sprężystości, w tym samym czasie, kiedy jest wyszczuplana.

LipoLife - liposukcja laserowa NOWOŚĆ ! 

Obszar zabiegu1 zabieg
Podbródek3 500 zł - 5 000 zł
Podbródek wraz z tzw. chomikami4 500 zł - 6 000 zł
Brzuch6 000 zł - 9 000 zł
Boczki6 000 zł - 9 000 zł
Bryczesy5 000 zł - 8 000 zł
Uda wewnętrzne5 000 zł - 8 000 zł
Kolana4 000  zł - 6 000 zł
Łydki6 000 zł - 9 000 zł
Pośladki6 000 zł - 9 000 zł
Ramiona5 000 zł - 8 000 zł
Ginekomastia tłuszczowa6 000 zł - 8 000 zł
Plecy6 000 zł - 9 000 zł
Drugi i kolejny tańszy obszar, podczas tego samego zabiegu40% rabatu
*Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 2000 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnianie skóry
  • Całe ciało

Mocne strony zabiegu

  • Minimalna inwazyjność - do wykonania zabiegu potrzebne jest jedynie wykonanie delikatnych nacięć w celu wprowadzenia kaniuli ze światłowodem.
  • Błyskawiczny zabieg z krótkim okresem rekonwalescencji.
  • Bezpieczna procedura redukcji tkanki tłuszczowej
  • Możliwość zmiany proporcji sylwetki.