Menu

Klinika Miracki – autorski program o pięknie

15.07.2019

Nasz autorski program tv – o co w tym wszystkim chodzi?

Już niebawem rusza nasz autorski program o pięknie, który tworzymy wraz z jedną z wiodących stacji telewizyjnych w kraju. Wierzymy, że każdy może być naturalnie piękny, niezależnie od wieku. Dlatego postanowiliśmy zrobić program o Was dla Was.

CZYTAJ DALEJ

Zabiegi laserowe – skuteczny sposób na naczynka

24.06.2019

Pajączkami (teleangiektazje) nazywa się potocznie popękane naczynka, choć tak naprawdę naczynka nie pękają, a są po prostu poszerzone. Takie zmiany skórne mogą wpłynąć na samopoczucie. Laserowe zamykanie naczynek to zabieg medycyny estetycznej, na który decyduje się wiele osób. Najczęściej wykonywany jest na twarzy, ale również innych partiach ciała (szyja, łydki, uda). Zabieg laserowego zamykania naczynek polega na kierowaniu wiązki lasera na widoczne żyłki tworzące tzw. sieć czerwonych pajączków. Przyczynia się to do ich zamknięcia i zmniejszenia widoczności. Nasi specjaliści przy pomocy laseroterapii usuną pajączki już podczas pierwszego zabiegu. Dzięki sprawdzonej i bezinwazyjnej metodzie, terapia jest szybka i bezpieczna.

CZYTAJ DALEJ

Chirurgiczne powiększanie i modelowanie biustu przy pomocy implantów piersiowych – jak bezpiecznie powiększyć piersi.

24.04.2019

Piersi to atrybut każdej kobiet, jeden z najbardziej pożądanych obszarów jej ciała, a jednocześnie budzący wiele emocji. Piękne, naturalne piersi są atutem kobiecości, ale mogą również rodzić kompleksy. Bywają one za małe, za duże, nie takie, jak sobie wyobrażamy. Kompleksy mogą wynikać również z powodu niedorozwoju piersi czy przebytej mastektomii. Od wielu lat najbardziej popularnym i skutecznym sposobem na poprawienie samopoczucia w tej sferze jest operacja z wykorzystaniem implantów piersi.

CZYTAJ DALEJ