NOWOŚĆ! Voucher on-line!

HIFU czy laseroterapia?

Bez wątpienia każda z nas chciałaby mieć piękną, świetlistą cerę bez żadnych niedoskonałości. Kiedy zaczynamy obserwować na swojej skórze przebarwienia, utratę jędrności czy pojawianie lub pogłębianie się zmarszczek, często szukamy rozwiązania w zabiegach medycyny estetycznej. Jednymi z najskuteczniejszych i najpopularniejszych są HIFU oraz laseroterapia. Co wybrać? Podpowiadamy!

HIFU pod oczy – naturalnie odmłodzone spojrzenie

Skóra pod oczami jest cieńsza, zazwyczaj wrażliwsza i delikatniejsza niż na pozostałych partiach twarzy, dlatego wymaga specjalnej pielęgnacji. Niestety z tego względu często właśnie w okolicy oczu najszybciej pojawiają się zmarszczki i inne oznaki starzenia. Dzisiaj opowiemy o zabiegu HIFU pod oczy. Dowiedz się, jak uzyskać naturalnie odmłodzone spojrzenie!

HIFU na podbródek – czy warto?

Zakładamy, że słyszałaś już o HIFU – jednym z najmodniejszych zabiegów medycyny estetycznej. To szybki i skuteczny lifting ultradźwiękami, który nie wymaga specjalnego przygotowania ani rekonwalescencji. Dzisiaj opowiemy o zabiegu HIFU na podbródek. Jakiego rezultatu możemy się spodziewać? Czy warto zdecydować się na taki zabieg?

Laser latem – czy można korzystać z laseroterapii w lecie?

Mamy piękne, słoneczne lato w pełni. Osoby zainteresowane medycyną estetyczną pewnie nie raz spotkały się z opinią, że w takich warunkach nie powinno wykonywać się zabiegów laserowych. Czy słońce naprawdę przeszkadza w laseroterapii? Czy możemy iść na laser latem? Odpowiadamy!

Ile kosztuje korekcja opadającej powieki?

Plastyka powiek to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Wynika to z tego, że problem opadającej powieki jest bardzo częsty i boryka się z nim zarówno wiele pań, jak i panów. Ile kosztuje korekcja opadającej powieki? Na czym polega ten zabieg? Dowiedz się wszystkiego na temat plastyki powiek!

Czy implanty piersiowe mogą powodować raka piersi?

Zabieg powiększania biustu implantami od lat cieszy się bardzo dużą popularnością. Często panie chcą zdecydować się na operacyjne powiększanie piersi, jednak mają wiele obaw związanych z samą procedurą lub z implantami. Jedną z takich niepewności jest ta, która dotyczy raka piersi. Czy implanty piersiowe mogą powodować raka? Odpowiadamy!

Laser tulowy Lavieen

Odmładzanie laserowe z Lavieen – kompleksowy anti-aging

Odmładzanie laserowe to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Na kurację przeciwstarzeniową z użyciem lasera decydują się nie tylko osoby z mocno widocznymi oznakami starzenia, ale także te, które dostrzegły u siebie pierwsze zmarszczki. Kiedy zastosować laserowe odmładzanie? Co daje laser tulowy Lavieen? Odpowiadamy!

Podniesienie biustu – jak wygląda operacyjny lifting piersi?

Zabieg podniesienia piersi nazywany jest mastopeksją. Opadanie piersi dotyczy nie tylko pań z obfitym biustem – ciąża i karmienie piersią, starzenie czy gwałtowny spadek wagi to czynniki, które bez wątpienia sprzyjają utracie jędrności piersi. Jakie są możliwości podniesienia biustu? Jak wygląda operacyjny lifting piersi? Odpowiadamy!

Operacyjnie powiększony biust a karmienie piersią. Czy z implantami można karmić dziecko?

Operacja powiększania biustu to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Ze względu na ogromne zainteresowanie implantami piersi, dookoła powiększania biustu narosło bardzo wiele mitów. Najczęściej powtarzane to te dotyczące sztucznego, przerysowanego efektu oraz braku możliwości karmienia piersią. Czy w tych twierdzeniach kryje się jakieś ziarno prawdy? Czy z implantami można karmić dziecko? Odpowiadamy!

Przepuklina pępkowa w ciąży – czy operacja jest konieczna?

Czym jest przepuklina pępkowa i dlaczego najczęściej dotyczy ciężarnych kobiet? Czy przepuklina po ciąży wymaga operacji? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

Kategorie

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki