Blog

Akcja Ciało – Najbardziej popularne zabiegi

Jeżeli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad skorzystaniem z zabiegów: modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, eliminacji cellulitu, poprawy napięcia i jędrności skóry czy wzmocnienia mięśni. Akcja Ciało w Klinice Miracki została stworzona z myślą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Wybierz Pakiet BASIC lub PREMIUM, aby korzystać z najlepszych cen zabiegów na ciało. Poznaj najchętniej wybierane przez naszych Pacjentów zabiegi podczas Akcji Ciało.

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie na wiosnę – najlepsze zabiegi medycyny estetycznej

Nadchodząca wiosna jest świetną okazją do zadbania o Swój wygląd i dobre samopoczucie. Po zimowych miesiącach nasza skóra wymaga głębokiej regeneracji, jest sucha, pozbawiona energii i blasku. Wiosna to idealny moment, aby ją odświeżyć i przygotować na lato.  W tym czasie rośnie również zainteresowanie zabiegami antycellulitowymi i wyszczuplającymi sylwetkę. Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie, zregeneruj skórą po zimie! W Klinice Miracki mamy wiele sposobów, dobieranych do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Kochane Pacjentki, 

w tym wyjątkowym Dniu, życzymy Wam, abyście zawsze czuły się piękne, wyjątkowe, pewne Siebie i młode. Każdego dnia pamiętajcie o Sobie, Swoich potrzebach i marzeniach. Róbcie to, co sprawia Wam największą radość! Pamiętajcie, że Wasze zdrowie, dobre samopoczucie i siła są najważniejsze! W końcu to Wy każdego dnia realizujecie się na wszystkich płaszczyznach Kobiecości. Otaczacie Bliskich opieką, troszczycie się o detale codzienności, dodajecie innym odwagi. Dla nas w Klinice Miracki każda Kobieta jest inspiracją. Wiemy, że naturalne piękno i zdrowie zapewnia poczucie spokoju i pewności Siebie. Dlatego chcemy, żebyście razem z nami mogły odkrywać Swoje niepowtarzalne piękno, nie tylko w Dzień Kobiet. 

Życzy Zespół Kliniki Miracki 

Akcja Ciało – Zapomnij o nadmiarze tkanki tłuszczowej, wiotkości skóry i cellulicie. Ciesz się pięknym ciałem

Marzysz o smukłej sylwetce, gładkiej, jędrnej skórze bez cellulitu? Akcja Ciało 2023 została stworzona z myślą o Twoich marzeniach i potrzebach. Poczuj się piękna w Swoim ciele! Skorzystaj z pakietów zabiegowych BASIC lub PREMIUM. Nasi Eksperci stworzą dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy, który obejmuje najskuteczniejsze zabiegi w najlepszych cenach. Weź udział w Akcji Ciało i zapomnij o niedoskonałościach.

Akcja Ciało – Podaruj Sobie Piękno i czuj się doskonale

Pragniesz cieszyć się piękną sylwetką, ale mimo ćwiczeń i nieustannej diety nie udaje Ci się osiągnąć idealnej figury? Zbędne kilogramy, miejscowa tkanka tłuszczowa, cellulit, rozstępy czy wiotka skóra sprawiają, że nie czujesz się komfortowo? Drobne mankamenty potrafią znacznie wpływać na nasze dobre samopoczucie. Dlatego już dziś pożegnaj niedoskonałości razem z Kliniką Miracki. Przygotowaliśmy specjalne Pakiety zabiegowe w wyjątkowych cenach, dzięki którym ciało marzeń jest na wyciągnięcie ręki!

Ruszyła Akcja Ciało – Zapomnij o niedoskonałościach. Poczuj się piękna w Swoim ciele

Ruszyła Akcja Ciało, która w naszej Klinice jest tradycją. Jak co roku przygotowaliśmy dla Was specjalne Pakiety wyjątkowych zabiegów w najlepszych cenach. W pełni elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb Pakiety, które pod okiem naszych Ekspertów  można dowolnie komponować. Akcja Ciało powstała z myślą o Kobietach takich jak Ty! Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest pozbycie się zbędnych kilogramów, cellulitu, rozstępów czy wiotkiej skóry. W końcu Każda z nas pragnie czuć się pewnie, doskonale i piękna w Swoim ciele!

Ile kosztuje depilacja miejsc intymnych w Katowicach?

Osoby, które najlepiej czują się z perfekcyjnie gładką skórą, w celu usunięcia niechcianego owłosienia mogą skorzystać z technologii laserowej dostępnej m.in. w katowickich klinikach. Często jednak problemem okazuje się obawa przed wysoką ceną takich zabiegów. Ile kosztuje depilacja miejsc intymnych i czy wydatek jest adekwatny do osiąganych efektów? Wyjaśniamy, czego można się spodziewać i co wpływa na cenę depilacji bikini! 

Ile kosztuje laserowe usuwanie owłosienia na twarzy w Katowicach?

Nadmierne owłosienia na różnych obszarach ciała dla wielu osób jest sporym problemem estetycznym, a także emocjonalnym, zwłaszcza, jeśli mowa o włosach na twarzy – partii szczególnie widocznej i delikatnej. Sposobem na uzyskanie gładkiej skóry jest laserowe usuwanie owłosienia na twarzy. Ile kosztuje taki zabieg i czy cena jest adekwatna do osiąganych rezultatów? Wyjaśniamy! 

Depilacja francuska, brazylijska i hollywoodzka dostępne także w naszej katowickiej klinice. Którą wybrać?

Od dawna depilacja bikini nie jest tematem tabu. Coraz więcej kobiet, a także mężczyzn decyduje się na usuwanie owłosienia ze sfer intymnych – ze względów estetycznych, a także dla własnego komfortu i lepszego samopoczucia. Włoski można usunąć całkowicie lub częściowo, w zależności od tego, jaka forma depilacji zostanie wybrana – francuska, brazylijska czy hollywoodzka.  

Cellulit u nastolatków – przyczyny i leczenie. Usuwanie cellulitu wkrótce dostępne także w naszej klinice w Łodzi

Okres dojrzewania jest szczególnie burzliwy. Szalejące hormony wpływają na emocje młodych osób, oddziałują także na ich wygląd zewnętrzny. Jednym z częstych problemów jest cellulit u nastolatków. Jakie są przyczyny nierównomiernych grudek pod skórą i na czym polega leczenie cellulitu w młodym wieku? Przybliżamy szczegóły!  

Porady i recepcja

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Wkrótce otwarcie:

ŁÓDŹ

Piotrkowska 157A (Łódź)

Kod pocztowy: 90-440 Łódź

KRAKÓW

Fabryczna 1 (Kraków)

Kod pocztowy: 31-553 Kraków

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki