Skip to main content

Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki w medycynie estetycznej to sformułowanie, które zawiera w sobie ogromną liczbę zabiegów. O modelowaniu sylwetki mówimy bowiem zarówno przy zabiegach wyszczuplających, jak i przy zabiegach liftingujących, ujędrniających skórę. Modelowanie sylwetki to w przypadku Pań – również zabiegi mające na celu redukcję cellulitu.
Jest wiele dostępnych metod modelowania sylwetki. Poczynając od modelowania sylwetki zabiegami chirurgicznymi, poprzez zabiegi iniekcyjne wspomagające poprawę kondycji skóry, aż po zaawansowane technologie modelowania sylwetki, takie jak masaż próżniowy, ultradźwięki, czy fale radiowe.
 
Bardzo często o sukcesie zabiegów modelowania sylwetki i osiągnięciu oczekiwanego przez Pacjenta rezultatu decyduje precyzyjne dobranie zabiegów w kompleksową terapię skojarzoną. Część urządzeń  przeznaczonych do modelowania sylwetki łączy w sobie kilka technologii. Jednak najlepszy efekt terapeutyczny w zakresie modelowania sylwetki można osiągnąć dzięki ułożeniu wspólnie z lekarzem pełnego planu terapii. Dlatego też warto korzystać z usług klinik medycyny estetycznej, które dysponują dużym portfolio zabiegowym – tak, aby lekarz mógł swobodnie dobierać optymalne dla Państwa zabiegi spośród wielu metod modelowania sylwetki dostępnych na rynku.

Zapraszamy na zabiegi do naszych klinik w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi!