Skip to main content

Klinika Naturalnego Piękna

Sezon 2 odcinek 1

Pierwszą bohaterką „Kliniki naturalnego piękna” będzie Małgosia, która chciałaby usunąć tatuaż, który jest błędem jej zbuntowanych lat. Takich niefortunnych tatuaży ma na ciele aż 10, ale szczególnie przeszkadza jej ten wykonany na twarzy, ponieważ odbiera jej pewność siebie, sprawia, że czuje się mniej atrakcyjne i mniej kobieca. Małgosia jest młodą i żywiołową dziewczyną, zajmującą stylizacją paznokci, studiuje też kosmetologię. Bardzo chce pomagać kobietom w tym, by czuły się pięknie, niestety sama została oszpecona. Czy dr Miracki będzie w stanie jej pomóc, by odzyskała pewność siebie?

Drugą bohaterką będzie Barbara, jak sama o sobie mówi „najstarsza kelnerka w Polsce” 67 – letnia kobieta nie wie co to nuda w życiu, wciąż aktywna, najchętniej pomaga córkom w prowadzeniu ich własnego biznesu, restauracji. Barbara zupełnie nie czuje się stara, jednak jej wiek zdradza twarz i dekolt. Chciałaby poprawić szyję i zmarszczki palacza, jednak najbardziej przeszkadza jej naczyniak na ustach, który pojawił się już 20 lat temu i od tamtego czasu musi przykrywać go kolorowymi szminkami. Czy da się go usunąć?

Zobacz odcinek na player.pl

Zapraszamy na zabiegi w naszych klinikach w Warszawie, Łodzi, Katowicach i Krakowie.

Sezon 2 odcinek 2

Pierwszą bohaterką drugiego odcinka nowej serii programu jest Magdalena, kobieta po 40-stce. Dużą częścią jej życia zawodowego są wystąpienia publiczne, jednak od pewnego czasu bardzo się ich wstydzi, wszystko przez pogłębiające się cienie pod oczami. Zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych i makijaż, przestały przynosić efekty, stąd Magda szuka pomocy u specjalistów. Czy lekarze z Kliniki Miracki będą w stanie pomóc Magdzie, by znów poczuła się pewnie?

Drugą bohaterką będzie Aleksandra, instruktorka fitness. Sport to całe jej życie. Niestety mimo morderczych treningów, nie udało jej się pozbyć podskórnego tłuszczu pod pachami, którego nie jest w stanie już ukryć pod sportowymi ubraniami. Lekarze podejmą się próby usunięcia nadmiaru tłuszczu. Czy zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty? 

Zobacz odcinek na player.pl

Sezon 2 odcinek 3

W kolejnym odcinku „Kliniki naturalnego piękna” poznamy Przemka, przyszłego pana młodego. Szykując się do ślubu, Przemek przekonał się, jak trudno jest mu dobrać koszulę i smoking. Wszystko przez nadmiar tłuszczu w okolicach brzucha i przez drugi podbródek. Czy specjaliści Kliniki Mirackich będą w stanie mu pomóc, tak by w ten szczególny czuł się wyjątkowo? Poznamy także narzeczoną Przemka – czy i dla niej Klinika Mirackich będzie miała niespodziankę?

Klinikę Mirackich odwiedzi także Magda. Szalona, prawie 50-letnia kobieta. Magda prowadzi bardzo aktywny tryb życia i chciałaby zatrzymać czas, którego upływ szczególnie widoczny jest na twarzy, którą do tej pory Magda zakrywała włosami. Najbardziej jednak  marzy o pozbyciu się znamienia nad ustami. Jakie zabiegi zaproponują jej w Klinice?

Zobacz odcinek na player.pl

Sezon 2 odcinek 4

Sylwia to kolejna dziewczyna, która odwiedza Klinikę Miracki. Sylwia, bardzo aktywna sportowo, rok temu przeżyła wypadek rowerowy, o którym nieustannie przypomina jej blizna na ustach, wyglądająca jak opryszczka. Przeszkadza jej to na tyle, że ma nawet opory przed całowaniem narzeczonego. Wygląd ust zablokował ją bardzo psychicznie. 

Kolejna bohaterka to Izabella, kobieta pracująca i mama dwójki synów. Izabella praktycznie odkąd pamięta walczy z pieprzykami i innymi znamionami, zwłaszcza na twarzy, gdzie ma ich aż 17.

Zobacz odcinek na player.pl

Sezon 2 odcinek 5

W tym odcinku Klinika Mirackich postara się pomóc 31-letniej Alex. To żywiołowa i pełna energii dziewczyna, która bardzo dba o siebie. Od pewnego czasu dużo ćwiczy i jest na diecie, a mimo to nie może się pozbyć brzucha, a i uda stanowią dla niej problem. 

Lekarzom z Kliniki Miracki przyjdzie się zmierzyć także z niewidocznym problemem, z jakim walczy kolejna bohaterka programu –Sylwia. To na co dzień pełna życia miłośniczka motocykli, której codzienność utrudnia problem nietrzymania moczu. Sylwia korzystała już z pomocy lekarza, jednak przyjmowane tabletki tylko nasiliły problem.

Zobacz odcinek na player.pl

Sezon 2 odcinek 6

Bohaterkami kolejnego odcinka Kliniki naturalnego piękna są Joanna i Żaneta. Joanna prowadzi agencję ślubną. Jej problem to 2 nieudane tatuaże, których bardzo się wstydzi. Jednego z nich próbowała się już pozbyć, jednak ze względu na ciążę musiała zaprzestać zabiegów.

Żaneta zaś walczy z rumieniem na twarzy, którym pojawił się w trakcie ciąży i wraz z urodzeniem córeczki nie zniknął. 5 lat temu korzystała z zabiegu laserem, jednak nie przyniósł on efektu, tak jak i liczne zabiegi wykonywane u kosmetyczki. Obecnie nie ma dnia, by nie musiała nakładać makijażu.

Zobacz odcinek na player.pl

Sezon 2 odcinek 7

40 lat to wiek, w którym zmiany na naszej twarzy postępują. Tyle lat ma Kasia ma 40 lat i czuje się nieatrakcyjna przez zmarszczki wokół oczu i ust, fałdy marionetkowe i postarzające ją przebarwienia.

W Klinice Mirackich zagości także aktorka – Barbara Kurzaj-Jonak, która widzowie mogą kojarzyć z ról w wielu serialach i spektaklach teatralnych. Wygląd jest dla niej bardzo ważny, w końcu praca aktora to praca głównie twarzą. A z tym właśnie ma problem Barbara. Skóra twarzy straciła blask, stała się wiotka, pojawiły się zmarszczki. Aktorce zależy na delikatnych zmianach, nie chciałaby osiągnąć efektu maski i stracić mimiki twarzy.

Zobacz odcinek na player.pl

Sezon 2 odcinek 8

Aleksandra to szalona, 43-letnia kobieta, której buzia nigdy się nie zamyka, zwłaszcza w pracy, gdzie jest szkoleniowcem. Jednak to właśnie twarz stanowi dla niej główny problem. Pierwsze oznaki starzenia spędzają jej sen z powiek.

Drugą bohaterką jest Agnieszka. 45-latka, która 5 lat temu zaczęła okres przekwitania, przez co bardzo uwidoczniły się u niej oznaki starzenia. Na twarzy ma widoczne zmiany – cienie pod oczami i opuchniętą okolicę oka. Do tego opadające kąciki ust, które powodują, że wygląda na smutną i zmęczoną, co jest błędnie odbierane przez otoczenie.

Klinikę odwiedza też Mariola – mama 8-letniej dziewczynki. Miłośniczka ogrodów, jazdy na rowerze i nordic walkingu. Mariola ma za sobą walkę z chorobą nowotworową.

Zobacz odcinek na player.pl

Sezon 2 odcinek 9

W kolejnym odcinku Klinikę odwiedzi mama i córka. Obie prowadzą bardzo aktywny tryb życia i co najważniejsze są dla siebie bardzo dużym wsparciem. Urszula, mama, chciałabym odświeżyć wygląd twarzy i pozbyć się przebarwień z rąk. Nie może sobie poradzić także z drugim podbródkiem. Czy na wszystkie te problemy znajdzie radę dr Miracki? Córka Kasia mimo iż dużo ćwiczyć i dba o swoją dietę walczy z wystającym brzuchem i boczkami. Czy i na to znajdzie się rada w Klinice?

W „Klinice naturalnego piękna” poznamy także Dagmarę. Zadbaną, atrakcyjną kobietę, o nienagannej figurze, której tylko twarz zdradza prawdziwy wiek. Dagmara chciałaby poprawić koloryt skóry, wypełnić zmarszczki i usta oraz podnieść policzki. Jakie zabiegi zaproponują jej specjaliści.

Zobacz odcinek na palyer.pl

Sezon 2 odcinek 10

W ostatnim odcinku serii „Klinika naturalnego piękna” poznamy Emilię. Wygląd jest dla niej ważny zwłaszcza w pracy – dba o siebie jak może, ale radzi już sobie z opadajacym owalem twarzy i zanikiem elastyczności skóry. Chciałaby polepszyć swoje samopoczucie poprzez poprawę kondycji skóry twarzy, czy doktor Miracki znajdzie dla niej odpowiednie zabiegi?

Klinikę odwiedzi także dobrze nam znana modelka – Anna Markowska. W  7. edycji programu „Top Model” podbiła serca widzów swoim pięknem i determinacją w powrocie do zdrowia po chorobie nowotworowej. Z jakim problem zgłasza się do doktora Mirackiego przekonacie się już niebawem.

Zobacz odcinek na player.pl

0