NOWOŚĆ! Voucher on-line!
Kup voucher za 3000 zł i korzystaj z cen Black Friday przez 24 miesiące!

Sezon 2 odcinek 1

Pierwszą bohaterką „Kliniki naturalnego piękna” będzie Małgosia, która chciałaby usunąć tatuaż, który jest błędem jej zbuntowanych lat. Takich niefortunnych tatuaży ma na ciele aż 10, ale szczególnie przeszkadza jej ten wykonany na twarzy, ponieważ odbiera jej pewność siebie, sprawia, że czuje się mniej atrakcyjne i mniej kobieca. Małgosia jest młodą i żywiołową dziewczyną, zajmującą stylizacją paznokci, studiuje też kosmetologię. Bardzo chce pomagać kobietom w tym, by czuły się pięknie, niestety sama została oszpecona. Czy dr Miracki będzie w stanie jej pomóc, by odzyskała pewność siebie?

Drugą bohaterką będzie Barbara, jak sama o sobie mówi „najstarsza kelnerka w Polsce” 67 – letnia kobieta nie wie co to nuda w życiu, wciąż aktywna, najchętniej pomaga córkom w prowadzeniu ich własnego biznesu, restauracji. Barbara zupełnie nie czuje się stara, jednak jej wiek zdradza twarz i dekolt. Chciałaby poprawić szyję i zmarszczki palacza, jednak najbardziej przeszkadza jej naczyniak na ustach, który pojawił się już 20 lat temu i od tamtego czasu musi przykrywać go kolorowymi szminkami. Czy da się go usunąć?

Zobacz odcinek na player.pl

Sezon 2 odcinek 2

Pierwszą bohaterką drugiego odcinka nowej serii programu jest Magdalena, kobieta po 40-stce. Dużą częścią jej życia zawodowego są wystąpienia publiczne, jednak od pewnego czasu bardzo się ich wstydzi, wszystko przez pogłębiające się cienie pod oczami. Zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych i makijaż, przestały przynosić efekty, stąd Magda szuka pomocy u specjalistów. Czy lekarze z Kliniki Miracki będą w stanie pomóc Magdzie, by znów poczuła się pewnie?

Drugą bohaterką będzie Aleksandra, instruktorka fitness. Sport to całe jej życie. Niestety mimo morderczych treningów, nie udało jej się pozbyć podskórnego tłuszczu pod pachami, którego nie jest w stanie już ukryć pod sportowymi ubraniami. Lekarze podejmą się próby usunięcia nadmiaru tłuszczu. Czy zabieg przyniesie oczekiwane rezultaty? 

Zobacz odcinek na player.pl

Sezon 2 odcinek 3

W kolejnym odcinku „Kliniki naturalnego piękna” poznamy Przemka, przyszłego pana młodego. Szykując się do ślubu, Przemek przekonał się, jak trudno jest mu dobrać koszulę i smoking. Wszystko przez nadmiar tłuszczu w okolicach brzucha i przez drugi podbródek. Czy specjaliści Kliniki Mirackich będą w stanie mu pomóc, tak by w ten szczególny czuł się wyjątkowo? Poznamy także narzeczoną Przemka – czy i dla niej Klinika Mirackich będzie miała niespodziankę?

Klinikę Mirackich odwiedzi także Magda. Szalona, prawie 50-letnia kobieta. Magda prowadzi bardzo aktywny tryb życia i chciałaby zatrzymać czas, którego upływ szczególnie widoczny jest na twarzy, którą do tej pory Magda zakrywała włosami. Najbardziej jednak Magda marzy o pozbyciu się znamienia nad ustami. Jakie zabiegi zaproponują Magdzie w Klinice?

Zobacz odcinek na player.pl

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki