Skip to main content

Zredukuj tkankę tłuszczową i ciesz się wyszczuploną sylwetką!

Jeśli marzysz o pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej i wysmukleniu Swojej sylwetki, wykonywane w Klinice Miracki zabiegi mogą umożliwić Ci osiągnięcie upragnionego piękna. Nasi doświadczeni Specjaliści prowadzą nowatorskie terapie pozwalające zredukować oporną tkankę tłuszczową gromadzącą się na takich obszarach ciała, jak brzuch, ramiona, uda, kolana czy pośladki. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan zabiegowy, dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań!


Jak zredukować tkankę tłuszczową?

W Klinice Miracki na pierwszym miejscu zawsze jest Twoje bezpieczeństwo. Zabiegi redukujące tkankę tłuszczową prowadzą Eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy dla każdej Pacjentki przygotowują spersonalizowany plan terapeutyczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie Ci pomóc, niezależnie od przyczyny Twojego problemu.


Najpopularniejsze terapie redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej:

  • Liposukcja Kawitacyjna – podczas nieinwazyjnego zabiegu komórki tłuszczowe zostają rozbite przez fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości. Wymodelowanie ciała, naturalny efekt wyszczuplenia i odmłodzenia skóry.

  • Liposukcja Laserowa – wiązka laserowa oddziałuje na tkankę tłuszczową i umożliwia redukcję jej nadmiaru, jednocześnie skóra ulega obkurczeniu. Wysmuklenie wybranych obszarów ciała, zwiększenie jędrności i napięcia skóry.

  • Lipoliza Iniekcyjna – małoinwazyjna metoda polegająca na wprowadzeniu drogą iniekcji specjalnych substancji do komórek tłuszczowych, wskutek czego dochodzi do ich uszkodzenia i rozpadu. Wyszczuplenie obszarów ciała opornych na odchudzanie, wymodelowanie sylwetki.

  • Zabieg Lipolaserem – terapia nieinwazyjna i bezbolesna, wysoka skuteczność w redukcji miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, opornej na dietę i ćwiczenia. światło lasera powoduje rozpad komórek tłuszczowych, które następnie są usuwane z organizmu przez układ limfatyczny.

Dowiedz się więcej:


Nadmiar tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest bez wątpienia jednym z najbardziej powszechnych problemów, z którymi spotykają się eksperci medycyny estetycznej. Zabiegi wyszczuplające, modelujące sylwetkę i usuwające nadmiar tkanki tłuszczowej należą do najczęściej wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej. Dlatego też oferta zabiegowa w zakresie usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej w nowoczesnych klinikach jest bogata. Wśród popularnych zabiegów redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej znajdują się łagodne zabiegi kosmetologiczne, w tym wykorzystujące skojarzone lub samodzielne działanie fal radiowych, ultradźwięków, podczerwieni, masażu podciśnieniowego. Osoby zdecydowane na bardziej radykalną zmianę korzystają z nowoczesnych metod chirurgii plastycznej lub liposukcji z użyciem innowacyjnych technik ultradźwiękowych.

W ofercie zabiegów redukujących nadmiar tkanki tłuszczowej znajdują się też nieinwazyjna laseroterapia i klasyczne, iniekcyjne metody medycyny estetycznej z użyciem sprofilowanych do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej preparatów. Wybór metody redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej każdorazowo wymaga rzetelnej diagnozy i dopasowania metody terapeutycznej do zamierzonych efektów, oczekiwań Pacjenta i potrzeb skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów redukujących nadmiar tkanki tłuszczowej w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Łodzi.


0