NOWOŚĆ! Voucher on-line!

Twoja opinia ma znaczenie

Jeśli podczas wizyty w naszej klinice doświadczyłaś wyjątkowej opieki, poczułaś się bezpiecznie i komfortowo, a nasi specjaliści udzielili Ci wyczerpujących informacji na zadane pytania, podziel się swoją opinią. Dzieląc się swoim doświadczeniem, pomagasz innym osobom stojącym przed wyborem miejsca, które spełni ich wszystkie oczekiwania.

Swoją opinię możesz umieścić na platformie Google, naszym profilu na portalu Facebook czy portalu Znany Lekarz. 

Najwyższa jakość oferowanych zabiegów i szczere zadowolenie Pacjentów są naszymi priorytetami, dlatego każda pozostawiona opinia ma dla nas ogromne znaczenie. To właśnie dzięki nim możemy stale doskonalić jakość naszych usług.

Dziękujemy za poświęcony czas!


Opinie naszych Pacjentów

01.2021 – A K, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Serdecznie polecam konsultacje i zabiegi wykonywane przez P. Dr. Annę Arską -Brot. Jestem bardzo zadowolona, a Pani doktor konkretnie i rzeczowo wyjaśnia przebieg leczenia i sposób pielęgnacji skóry w jego trakcie. Podjęte leczenie przynosi bardzo dobre rezultaty.
Bardzo dziękuję za fachową opiekę.

01.2021 –  Dawid Czechowicz, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Zabieg usunięcia ginekomastii, wykonany w 100% jak należy. Doktor Jakub Brągoszewski był do mojej dyspozycji długo po zabiegu, odpowiadał na każde nurtujące mnie pytanie i zapraszał na konsultacje oko w oko.
Duży profesjonalizm Doktora i reszty personelu.

12.2020 – Monika Zakrzewska, Klinika Miracki Centrum, portal Google

Bardzo profesjonalna obsługa – Pani Agatka & Pani Gabrysia z Królewskiej są najlepsze:) Polecam epilację Thunderem – nawet ja dałam radę;),
naprawdę wysoka skuteczność, a sam Thunder jest prawie bezbolesny

12.2020 – Ewa Kaczor, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Muszę przyznać, że czekałam z wystawieniem opinii, chodziłam do Kliniki na epilację i raz na korekcję ust. Zaczęło się mniej więcej 2 lata temu.
Podczas zabiegów epilacji Panie są dokładne, zabiegi są szybkie ale nikt nikogo nie pospiesza, Panie zawsze robią wywiad czy wszystko było w porządku, starają się być bardzo precyzyjne i robią to dokładnie i powoli.
Raz udałam się do innej kliniki w Warszawie żeby porównać poziom, sposób przeprowadzenia i muszę przyznać że tamta klinika niestety nie dorównała Klinice Miracki. Poziom i usługi i traktowania klienta są na totalnie różnych poziomach.
Dotychczas jestem zadowolona z usług Kliniki Miracki i polecam ją

11..2020 – Sylwia Rusiecka, Klinika Miracki Zoliborz, portal Google

Serdecznie polecam zabieg depilacji laserowej, obsługa na wysokim poziomie – Pani Kosmetolog Magdalena Mulawa wykonuję swoją pracę profesjonalnie, odpowiada szczegółowo na pytania, przeprowadza zabieg w sposób bezbolesny. Jestem po 2 wizytach, jeszcze 6 przede mną, jak na razie 5/5! 🙂

03.2020 – Kamila Rachwalska, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Bardzo polecam to miejsce. Super profesjonalna i miła obsługa, najnowoczesniejsze lasery i depilacja prawie bezbolesna! Mogę polecić z calego serca.

03.2020 – Sara Pijanowska, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Polecam klinikę i personel, który jest profesjonalny i uprzejmy. Bardzo miła atmosfera i przystępne ceny zabiegów. Polecam depilację laserowa vectus, z której korzystałam

03.2020 – Patrycja Lipiec, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Miejsce godne polecenia, pełen profesjonalizm oraz miła, serdeczna atmosfera!

03.2020 – Aneta Wardak, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Serdecznie polecam Klinikę Miracki. Profesjonalna, miła i kompetentna obsługa. Pani Doktor Arska-Brot wspaniała i ciepła osoba z indywidualnym podejściem do pacjenta. Życzę wielu sukcesów. Na pewno odwiedzę to miejsce jeszcze wiele razy. Polecam

03.2020 – Michalina Kołodziejak, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Wspaniała atmosfera, przemiły i bardzo profesjonalny personel. Z przyjemnością wrócę do Państwa na kolejne zabiegi.

03.2020 – Irina Gaj, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Z wizyty w Klinice Miracki na Ursynowe jestem bardzo zadowolona . Bardzo miły personel . Miałam zabieg usuwania owłosienia laserem Motus .Zabiegi wykonywała pani Klaudia . Przed wykonaniem zabiegów udzielono mi wyczerpujących informacji.Zabiegi są bezbolesne w miłej atmosferze , z dbaniem o komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

03.2020 – Magdalena Kowalczyk, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Super miejsce. Polecam w 100%. Miło i profesjonalnie. Vectus

03.2020 – Zuzanna Wilczyńska, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Super atmosfera i podejście do klienta oraz profesjonalnie wykonany zabieg. Na pewno wybiorę się ponownie!

03.2020 – Agnes Jarzabek, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg PicoSure wykonany bezbolesnie!

03.2020 – Weronika Górecka, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Obsługa w klinice jest na najwyższym poziomie, Panie są bardzo sympatyczne i odpowiadają na wszystkie pytanie. Pani Ewelina to świetny kosmetolog, jest delikatna i wszystko wyjaśnia przed zabiegiem. Po pierwszym zabiegu widać bardzo dużą różnicę. Polecam!!!

03.2020 – Anna Brzozowska, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Bardzo miła atmosfera, cudowne dziewczyny, czysto i profesjonalnie. Serdecznie polecam!

03.2020 – Agnieszka Skowronska, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Cudowne miejsce, świetni specjaliści. Polecam z calego serca!

03.2020 – Ariana Venicue, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Odwiedziłam dzisiaj klinikę i jestem pod wrażeniem wielkiej mobilizacji wśród personelu jeśli chodzi o zachowanie sterylności. Co chwile odkażanie: podłogi, klamki, cała recepcja, zniknęły nawet kwiaty.

03.2020 – Paweł Fiałkowski, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Największy wybór laserów w Polsce. Serdeczne polecam

03.2020 – Łukasz Muś, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Bardzo polecam klinikę – rzeczowa, fachowa i konkretna pomoc specjalistów na wyciągnięcie reki. Dodstkowo miła obsługa, dogodna lokalizacja i zrozumienie potrzeb klienta. Polecam!

03.2020 – Julia Telesińska, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Bardzo profesjonalna obsługa i miła atmosfera.

03.2020 – Maciejewscy Pinostolarnia, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wysoki srandard , polecamy !

02.2020 – Joanna Zalewska, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Na zabieg wypelnienia ust wybralam sie za namowa kolezanki i nie zaluje bo efekt wypelnienia ust przeszedl moje oczekiwanie,napewno wroce na inne zabiegi. Polecam z czystym sumieniem

02.2020 – Lukasz Wlodarek, Klinika Miracki Mokotów, portal Google
Profesjonalne miejsce, wykonywałem przeszczep włosów . Jestem bardzo zadowolony , polecam dr Pawła Dybciaka
02.2020 – Dominika Lach, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Polecam Klinike Miracki na Ursynowie. Jestem bardzo zadowolona z efektów i jakości zabiegów depilacji laserowej. Serdecznie polecam p. Klaudie – profesjonalnie, dokładnie i w miłej atmosferze.

02.2020 – Maciek Olender, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Tym którzy borykają się jak ja z zaczerwienioną skórą i pekającymi naczynkami gorąco polecam Państwa klinikę. Bardzo dziękuję za pomoc i fachową opiekę szczególnie Pani doktor Arskiej-Brot, która mi pomogła i przemiłym paniom, które po zabiegach dawały chłodzące kompresy. Szkoda, że tak późno do Państwa trafiłem.

02.2020 – Andrzej Nowakowski, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Polecam klinikę. Zwłaszcza w kwestii laserowego usuwania blizn. Efekty już po 2 seriach zabiegów – a blizna powypadkowa od dzieciństwa. Zabieg w miarę bezbolesny, ale efekt zniwelowania blizny pierwsza klasa. Dotychczas myślałem iż tylko chirurgicznie można ją usunąć. Dziękuje serdecznie za poświecony czas i efekty i do zobaczenia na kolejnych sesjach 😉

02.2020 – Wioleta Lipska, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Milo, profesjonalnie i skutecznie. Pani Ewelina to świetny fachowiec i przesympatyczna osoba

02.2020 – Joanna Kaminska, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Profesjonalnie, sympatycznie, skutecznie!

02.2020 – Karolina Chadaj, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Do Kliniki chodzę na epilacje laserową. Pani Asia to cudowna dziewczyna. Wszystko dokładnie wyjaśnia, jest przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Bardzo bardzo polecam!

02.2020 – Rafał Burski, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Polecam w 100%!

01.2020 – Kamila Olszewska, Klinika Miracki Mokotów, portal Google
Serdecznie polecam! Bardzo miłe Panie na recepcji, uprzejma i budząca zaufanie Pani kosmetolog, zabieg profesjonalnie wykonany i bezbolesny (laser na pachy)
Jestem bardzo zadowolona! 🙂
01.2020 – Anna Kwiatkowska, Klinika Miracki Mokotów, portal Google
Profesjonalna, indywidualna obsługa klienta, co przekonało mnie do skorzystania z zabiegu. Byłam sceptyczna, bo korzystając z oferty innej kliniki spotkałam się z dosyć lekceważącym potraktowaniem i czułam się jak petent, z tego też powodu pewnie następnym razem skorzystam z usług Kliniki Miracki. Pan doktor oprócz wiedzy medycznej utalentowany manualnie 🙂
01.2020 – Raisa Luberda, Klinika Miracki Mokotów, portal Google
Ja jest pod wrażeniem , mam już tyle lat , 63 🙂 i śmiało oddaje się w ręce Pana dr Mirackiego Pani Dr Lew Mirskiej i Dr Zajaczkowskiej, bardzo profesjonalna ekipa czyściutko pięknie zawsze będę tam wracać . Cappuccino najlepsze w Warszawie . Do. Zobaczenia w Klinice Mirackiego , bardzo dziękuje za wspaniałe podejście i opiekę
01.2020 – Katarzyna Minina, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google
Bardzo profesjonalne podejście na najwyższym poziomie, pani kosmetolog wykonująca zabiegi epilacji laserowej jest przesympatyczną i profesjonalną osobą i robi to perfekcyjnie, panie na recepcji bardzo miłe i pomocne. Serdecznie polecam!
01.2020 – Sylwia Osińska, Klinika Miracki Królewska, portal Google
Do kliniki Miracki chodzę już kilka lat (4-5 lat). Panie na recepcji bardzo miłe i pomocne. Zabiegi, które robiłam były fachowo wykonane a podczas  ich wykonania zawsze udzielano szczegółowych informacji o zabiegu. Napewno tam jeszcze zawitam. Polecam z czystym sumieniem a w szczególności Panią Natalię ;)) P.s. Moje koleżanki tez są klientkami i też są zadowolone
12.2019 – Jerzy Karylowski, Klinika Miracki Mokotów, portal Google
Serdecznie polecam. Wysoki poziom kompetencji i profesjonalizmu. Przejrzysty cennik.
12.2019 – Monika Jaromska, Klinika Miracki Mokotów, portal Google
Bardzo polecam tą klinikę. Robiłam tam dwa poważne zabiegi u dr. Agaty Dombek. Konkretna osoba z niesamowitym poczuciem humoru, co spowodowało, że nie denerwowałam się przed zabiegami. Najważniejsze jednak jest to, że to lekarz bardzo kompetentny. Opieka pooperacyjna również na najwyższym poziomie.
12.2019 – Magdalena Starzyńska, Klinika Miracki Mokotów, portal Google
Bardzo dziękuję Pani doktor Annie Arskiej -Brot za usunięcie zmiany pod okiem,bez bólu,miła atmosfera.Pozdrawiam cały zespół oraz Panie z recepcji.Wrócę 🙂
12.2019 – Anna Lewandoky, Klinika Miracki Ursynów, portal Google
Najlepiej zainwestowane pieniądze! Przemiła obsługa, bardzo kompetentne panie kosmetolog, a zabiegi wykonane bezboleśnie. Zdecydowanie polecam, zwłaszcza Panią Natalię Wilczyńską – odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości, a rozmowa z nią tak mnie pochłonęła, że zupełnie nie czułam bólu podczas zabiegu 🙂
12.2019 – Milena Martyna Kowalczyk, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google
Wspaniala obsługa i bardzo wysoki poziom usług. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Bardzo polecam.
12.2019 – Olga Kołodziej, Klinika Miracki Królewska, portal Google
Z całego serca polecam klinikę Miracki za wysoki standard w każdej dziedzinie pracy z klientem: za profesjonalizm, wysoką jakość usług, za troskliwe i indywidualne podejście do każdego klienta, za najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt w Polsce oraz za Doskonałe efekty zabiegów! Jestem bardzo zadowolona, ceny są bardzo konkurencyjne, szczególnie jeśli obserwuje się zniżki oraz przy zakupie usług pakietach! W klinice panuje fantastyczna atmosfera, pracownicy recepcji i asystenci są niezwykle mili i pomocni. Doktorzy, wykonujący zabiegi mają ogromne doświadczenie, poparte licznymi szkoleniami z zakresu najnowocześniejszych metod z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. Ponieważ twarz mamy tylko jedną :), można śmiało zaufać zespołowi kliniki Doktora Mirackiego.
11.2019 – Ewa Brzostek, Klinika Miracki Królewska, portal Google
Usuwałam tu tatuaż i mogę polecić. Cena za zabieg wysoka ale na pewno warto. Po tatuażu nie ma śladu.
11.2019 – Ola Olson Płoska, Klinika Miracki Mokotów, portal Google
Polecam to miejsce kazdemu, a w szczegolnosci kobietom! 🙂
Bardzo mile i pomocne panie na recepcji, a panie kosmetolog znaja sie na rzeczy i sa godnie zaufania!
Korzystam z zabiegow laserem Thunder i efekty sa juz widoczne po pierwszych zabiegach. Wroce tu napewno! 🙂
10.2019 – Dominika Szczotarska, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google
Profesjonalnie na 100% przemiły personel i komfortowo
10.2019 – Katarzyna Makoć, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google
Klinika pełna profesjonalizmu. Bardzo miła obsługa. Polecam
10.2019 – Agnieszka Kazimierska, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google
Pełen profesjonalizm i miła atmosfera bardzo polecam.

10.2019 – Ania Wiśniewska, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Klinika Miracki na ul. Królewskiej to miejsce oferujące bardzo profesjonalne zabiegi a także ich różnorodność w atrakcyjnych cenach. Polecam wersje pakietowe. Obsługa na najwyższym poziomie – przemiłe i kompetentne Panie zarówno na recepcji jak i wykonujące zabiegi. Fachowa obsługa, porady i wartościowe informacje są bardzo pomocne przy wyborze zabiegów i ich częstotliwości, samo wykonanie – pełen profesjonalizm. Polecam niezdecydowanym.

10.2019 – Wioletta Wichary, Klinika Miracki Królewska, portal Google

W Klinice Miracki mialam zabiegi epilacji laserowej laserem Thunder, z efektu jestem bardzo zadowolona, juz po pierwszym zabiegu byla widoczna ogromna roznica w mniejszej liczbie i sile odrastajacych wlosow. Zabiegi byly prawie niebolesne. Przed zabiegami wizyta konsultacyjna czy nie ma przeciwskazan do epilacji laserowej. Polecam.

10.2019 – Nina Grabowska, Klinika Miracki Ursynów, portal Google
Bardzo polecam depilację laserową! Pełen profesjonalizm, prawie bezboleśnie i efekt już po 1 zabiegu!
10.2019 – Ewa Zajaczkowska, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google
Wrażenie i odczucia po pierwszej wizycie to pełen profesjonalizm na światowym poziomie. Poczułam się bardzo komfortowo zarówno w recepcji jak i w gabinecie gdzie dr Sieradzki w bardzo przystępny sposób przedstawił mi propozycje zabiegów. Atmosfera pełna życzliwości i szacunku do pacjenta.
10.2019 – Magdalena Wieczorek, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google
5 gwiazdek za podejście do klienta. Kłopotliwa sytuacja wyjaśniona szybko i profesjonalnie ku zadowoleniu klienta. Panie kosmetolog z dużą wiedzą, miłe i cierpliwe. Polecam.
10.2019 – Karolina Łukacz, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu, obsługa w recepcji bardzo miła kontakt mailowy był wzorowy dostałam odpowiedzi na każde wyczerpujące pytanie, a Panie doktor profesjonalne i przesympatyczne :))) Napewno wrócę! Polecam 🙂

09.2019 – Klaudia Dembińska, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Przesympatyczna obsługa, bardzo profesjonalne Panie, które odpowiedzą na każde nurtujące pytanie. Zdecydowałam się na zabieg depilacji laserowej, który został wykonany profesjonalnie i już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty 😉  Sama klinika przepięknie wykończona, czysto i nowocześnie, piękna estetyka.

09.2019 – Anna Bolesta, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Wykonywałam zabieg epilacji laserowej.Pani kosmetolog z ogromną wiedzą, zabieg przeszedł w przyjemnej atmosferze. Panie w rejestracji bardzo pomocne, miłe. Na pewno wrócę po raz kolejny. Polecam klinikę za podejście do pacjenta, wygląd, estetykę, czystość a także przyjazne ceny dla pacjenta.

09.2019 – Alexander Francis, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Excellent service as always. The therapist was so knowledgable, professional and thoughtful… Can’t recommend this clinic highly enough.

09.2019 – Magdalena Paciorek, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Serdecznie polecam klinikę przy ulicy Królewskiej. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów które tam wykonałam i jeszcze wykonam.
Panie z recepcji bardzo miłe i uprzejme. Nigdy nie zostałam źle potraktowana. Klinika godna polecenia.

08.2019 – Kuba Kowalski, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Jestem bardzo zadowolony. To nie pierwsza moja wizyta w tej klinice, ponieważ usuwam znamiona na twarzy i za każdym razem wychodzę bardzo zadowolony i usatysfakcjonowany. Najbardziej polecam panią Hannę Bichtę- Kanię.

08.2019 – Karolina Pankau, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Serdecznie polecam klinikę przy ulicy Królewskiej. Poszłam pełna obaw, a zostałam przyjęta wspaniale – profesjonalnie, z uśmiechem i życzliwością. Panie w rejestracji przemiłe. Ale szczególnie polecam panią kosmetolog Karolinę – nie dość, że kompetentna i z ogromną wiedzą, to jeszcze zabiegi przeprowadzane były w niesamowicie przyjaznej atmosferze. Na pewno wrócę, dziękuję i polecam

08.2019 – Natalia Dąbrowska, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegów. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam serdecznie 🙂

08.2019 – Klaudia Dmowska, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Świetne miejsce, pełen profesjonalizm. Polecam.

08.2019 – Klaudia Roza, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Polecam depilację laserową, miałam przyjemność współpracować z Panią Anną Aramowicz, którą dokładnie i niemal bezboleśnie przeprowadzała zabiegi.

08.2019 – Martyna Wojciechowska, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Bardzo serdecznie polecam depilacje laserową laserem MOTUS. Depilacja bezbolesna! Pani Natalia to bardzo kompetentna osoba. Na każde moje pytania odpowiadała bardzo szybko. Widać, że zna się na tym co robi. Na pewno wrócę do tej Kliniki. Pozdrawiam

07.2019 – Olga Szadkowska, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Klinikę Miracki wybrałam zupełnie przypadkowo. Jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług, bardzo miłego podejścia do pacjenta,  oraz pełnego profesjonalizmu. Serdecznie pozdrawiam Panią dr Agnieszkę Lew-Mirską, która bardzo dobrze zajęła się mną podczas zabiegów z laseroterapii.

07.2019 – Artur Mędrzycki, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Polecam klinikę za rzetelne podejście do pacjenta

07.2019 – Alexander Francis, Klinika Miracki Królewska, portal Google

This Clinic is truly second to none, They are the most professional and welcoming clinic in Warsaw. The entire team are absolutely wonderful and ask the right questions to offer the most appropriate treatment for you using the latest machines and equipments. I highly recommend this clinic for laser hair removal, facial and other beauty treatments. By the way this is a very peaceful and beautiful Clinic.

07.2019 – Joanna Kocoń, Klinika Miracki Królewska, portal Google

W imieniu mamy oraz swoim chciałabym z całego serca podziękować dr Dybciakowi za fenomenalną opiekę pełną profesjonalizmu oraz wrażliwości, jaką otoczył moją mamę w trakcie leczenia. Ogrom wiedzy połączony z perfekcjonizmem oraz wysokim poziomem empatii, jaki posiada doktor spowodował, że każdy zabieg był pozbawiony lęku i negatywnych odczuć. Oczekując opieki pierwszej klasy, rekomenduję oddanie się w ręce dr Dybciaka, jednocześnie dopisując swoje ogromne uznanie dla jego pracy.

07.2019 – Agnieszka Adamusińska, Klinika Miracki Żoliborz, portal Google

Byłam jakiś czas temu na depilacji laserowej w nowym, żoliborskim oddziale kliniki Miracki. Szczerze polecam. Dogodne terminy, bardzo profesjonalne, życzliwe podejście personelu i przyjemna atmosfera. Będę wybierała tą lokalizację na następne wizyty. A.

07.2019 – Angelika Weronika, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Do Kliniki trafiłam z polecenia koleżanki, która była bardzo zadowolona z zabiegów i NIE ŻAŁUJĘ. Miła atmosfera, panie w recepcji zawsze uśmiechnięte i pomocne. Pani Kosmetolog, Natalia, wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytania. Przesympatyczna osoba, godna zaufania. Opieka na najwyższym poziomie! Pozrawiam, AD.

07.2019 – Magdalena Iwanska, Klinika Miracki Ursynów, portal Google

Klinikę poleciła mi Koleżanka i miała rację. Pełen profesjonalizm, bardzo dobrze dobrane zabiegi. Skorzystałam z zabiegu depilacji laserowej – bardzo skutecznie. Gorące podziękowania dla p. Natalii Grabarczyk, za cierpliwość do mnie i cenne uwagi :).

06.2019 – Andżelika Szydełko, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Rewelacja! Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu, który wykonywała Pani dr Urszula Koźińska. Młoda, bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani doktor, która dokładnie wytłumaczyła przebieg zabiegu  i czego mogę się po nim spodziewać. Podczas samego zabiegu cały czas upewniała się, że czuję się komfortowo, a ból jest dla mnie znośny.  Od zabiegu minął tydzień i jestem zachwycona efektami, na pewno jeszcze wrócę do gabinetu Pani Uli. Polecam!

06.2019 – Gosia Dobrowolska, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Jestem bardzo zadowolona z wizyt w Klinice. Usługi na najwyższym poziomie, począwszy od recepcji. Przed wykonaniem zabiegów udzielono mi wyczerpujących informacji. Szczególnie polecam dr Urszulę Kozinską oraz kosmetolog Karolinę Plutę- bardzo cierpliwe, dokładne i profesjonalne w każdym calu. Pozdrawiam!

06.2019 – Ewa Wydrzyńska, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w klinice. Przemiły personel, pełen profesjonalizm oraz dużo cennych informacji. Dziękuję!

06.2019 – Kuba Markiewicz, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Kompetentna i sympatyczna recepcja. Zabieg bezproblemowy i w przyjemnej atmosferze. Polecam.

06.2019 – Karolina Bondarenko, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Klinika na bardzo dobry poziomie.

05.2019 – Beata Bednarz, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Polecam klinikę i laser thunder 🙂

05.2019 – Katarzyna Rudziecka, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, zespół Kliniki Miracki

05.2019 – Andrzej Rogowiec, Klinika Miracki Mokotów, portal Google

Sympatyczna i profesjonalna obsluga, a miejsce bardzo przyjemne. Polecam Zabiegi u Pani Dominiki.

04.2019, Ola Kaczorowska, Klinika Miracki Królewska, portal Google

Bardzo sympatyczna i uprzejma obsługa w recepcji. Wszystkie panie wykonujące zabieg (laserowe usuwanie owłosienia) przeprowadzają krótką rozmowę na temat ewentualnych przeciwwskazań, wrażeń i efektów po wcześniejszym zabiegu. Zawsze jestem bardzo zadowolona od przekroczenia progu kliniki do wyjścia i mogę szczerze polecić usługi każdemu, kto jeszcze się waha.

Porady i recepcja

pn - pt: 9:00-21:00 sb: 9:00-16:00

Adresy klinik

WARSZAWA

al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

Kod pocztowy: 01-748 Warszawa


KATOWICE

ul. Żelazna 2 (Katowice)

Kod pocztowy: 40-851 Katowice

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko

  Email

  Placówka:

  Treść wiadomości

  Newsletter

  Ważne linki

  Copyright © 2018 KlinikaMiracki