Wypełniacz

Zabiegi z wypełniaczem stosowane są w celu wypełnienia, zmarszczek, modelowania twarzy, wolumetrii policzków, powiększenia ust, poprawy owalu twarzy. Stosowanie wypełniacza, czyli inaczej mówiąc ostrzykiwanie czy nakłuwanie twarzy wypełniaczem przynosi bardzo szybką poprawę wyglądu. Skóra staje się odżywiona, głęboko nawilżona, uzyskuje utraconą sprężystość i gładkość. W zasadzie natychmiast po zabiegu z użyciem wypełniacza, większość bruzd i zwiotczeń znika, a efekty utrzymują się długie miesiące. Czas utrzymywania się efektów uzależniony jest od wielu czynników, jak: wiek i kondycja skóry, styl życia i ogólny stan zdrowia pacjenta, a także ilość i miejsce podania preparatu.

Po iniekcji wypełniacza w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne, które będą skutkowały zdrowym, młodym wyglądem twarzy. Jednym z najczęstszych zabiegów z użyciem wypełniacza jest powiększanie ust. Efekty estetyczne powiększania ust są widoczne tuż po zabiegu, który trwa od kilku do kilkunastu minut. Wyraźne, satysfakcjonujące Pacjentkę zmiany w wyglądzie ust utrzymują się od 8 do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych cech organizmu. Można jednak przyjąć, że efekty, które osiągamy dzięki wypełniaczom najczęściej utrzymują się około 1 roku. Zabieg powiększania ust można bezpiecznie powtarzać w chwili, kiedy poczujemy, że nasze usta ponownie tracą wymarzoną jędrność i kształt, zaś lekarze Kliniki Miracki z pewnością wskażą Państwu optymalny moment na powtórzenie zabiegu powiększania ust.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Pełne, nawilżone usta, wypełnienie bruzd i zmarszczek, modelowanie twarzy NEAUVIA ORGANIC 1 + 1 GRATIS! – do 31.05.2023

Zabieg z użyciem wypełniaczy – kwas hialuronowy*

 *kupując 1 ampułkę (1ml), drugą ampułkę otrzymasz gratis. Gratis dotyczy ampułki tańszej lub w tej samej cenie. Z promocji wyłączony jest Neauvia Organic Nlift. Neauvia Organic 1 + 1 gratis może wykorzystać 1 osoba w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu. 

Regulamin Promocji dostępny tutaj

Wyjątkowe promocje z okazji otwarcia Kliniki Miracki w Krakowie!

Oferta ważna w dniach 28.04 – 31.05.2023

Wypełniacz – kwas hialuronowy

Neauvia Rheology 1 ml – 550 zł (1600 zł) 66% taniej*

* do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu

Wypełniacz – Kwas Hialuronowy Cennik

Wypełniacz NEAVIA ORGANIC – kwas hialuronowy(bruzdy nosowo wargowe, usta, zmarszczki marionetkowe, policzki, wypełnienie warg sromowych)
Rodzaj zabiegu 1 ampułka
NEAUVIA ORGANIC INTENSE RHEOLOGY (bruzdy nosowo-wargowe, usta, zmarszczki marionetkowe) 1000 zł  1 600 zł
NEAUVIA ORGANIC INTENSE LIPS (usta) 1 100 zł 1 600 zł
NEAUVIA ORGANIC FLUX (bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetkowe, policzki) 1 100 zł 1 600 zł
NEAUVIA ORGANIC INTENSE LV (bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetkowe, policzki) 1 100 zł 1 600 zł
NEAUVIA ORGANIC INTENSE (bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetkowe, policzki) 1 200 zł 1 600 zł
NEAUVIA ORGANIC INTENSE MAN (bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetkowe, policzki) 1 200 zł  1 600 zł
NEAUVIA ORGANIC INTENSE ROSE (wypełnianie warg sromowych) 1 200 zł 1 600 zł
Wypełniacz NEAUVIA ORGANIC – Stymulatory tkankowe(na bazie kwasu hialuronowego – bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetkowe, policzki)
Rodzaj zabiegu 1 ampułka
NEAUVIA ORGANIC STIMULATE (bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki marionetkowe, policzki) 1200 zł  1 600 zł
Wypełniacz – KWAS HIALURONOWY(usta i okolica oczu)
Rodzaj zabiegu 1 ampułka
RESTYLANE KYSSE (usta) 1500 zł  1 900 zł
THEOSIAL REDENSITY II (okolica oczu) 1500 zł  1 900 zł
NEAUVIA – wypełniacz – kwas hialuronowy – OFERTA SPECJALNA KLINIKA MIRACKI KRAKÓW(obowiązuje tylko w Klinice Miracki Kraków do 31.05.2023)
Rodzaj zabiegu 1 ampułka
NEAUVIA ORGANIC INTENSE RHEOLOGY (bruzdy nosowo-wargowe, usta, zmarszczki marionetkowe) 550 zł  1 600 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Wolumetria twarzy
   • Zabiegi z zastosowaniem wypełniacza mają miejsce w przypadku konieczności poprawienia owalu twarzy i przywrócenia jej młodego i zdrowego wyglądu.

   • Ostrzykiwanie wypełniaczem przynosi doskonałe efekty w przypadku zbyt wąskich lub nierównych ust, a także opadających kącików ust. Celem zabiegu jest nie tylko ujędrnienie, ale także powiększenie ust. Nakłuwanie twarzy wypełniaczem stosowane jest w celu wypełnienia zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie, a także w celu poprawy kondycji skóry na dłoniach.

   Powiększanie ust
   • Nowoczesny, sprawdzony wypełniacz spełni swoje zadanie w przypadku niezadowalającego kształtu podbródka lub linii żuchwy.

   • Wypełniacz stosowany jest w tzw. liftingu wolumetrycznym twarzy, który obejmuje modelowanie opadających i zapadających się policzków, eliminowaniu bruzd nosowo-wargowych, doliny łez oraz modelowania konturu oczu.


   Mocne strony zabiegu

   • Zabieg ostrzykiwania wypełniaczem jest niezwykle skuteczny, a efekty widoczne są natychmiast.
   • Brak okresu rekonwalescencji, pacjent może od razu po zabiegu wrócić do codziennych czynności.
   • Zabieg jest prawie bezbolesny, obszar poddany nakłuciom zostaje znieczulony.
   • Efekty utrzymują się przez wiele miesięcy.
   • Wypełniacz jest całkowicie bezpiecznym preparatem.
   • Zabiegi z wypełniaczem to doskonała alternatywa dla chirurgicznych interwencji.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej, po wcześniejszej konsultacji lekarskiej.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest prawie bezbolesny, wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu Pacjent odczuwa jedynie delikatne nakłucia.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, zaraz po nim, Pacjent może wrócić do codziennych czynności.

   Zasada Działania

   Przygotowanie do zabiegu

   Skóra zostaje znieczulona w miejscu, gdzie wprowadzany będzie wypełniacz. Zabieg trwa od 15-45 minut w zależności od ostrzykiwanego obszaru i stopnia zaawansowania problemu.

   Iniekcja preparatu

   Wypełniacz podawany jest w głębokie warstwy skóry, w bardzo precyzyjnie określone obszary. Podczas zabiegu kluczowe znaczenie ma precyzja, dokładność, doświadczenie i wiedza na temat struktury i funkcjonowania skóry. Gdy celem zabiegu jest powiększenie ust, substancja wprowadzana jest delikatnie i precyzyjnie do tak zwanej czerwieni ust, gdzie zostaje delikatnie uformowana i wymodelowana. Zabieg powinien być wykonany przez wyspecjalizowanego lekarza medycyny estetycznej.

   Działanie wypełniacza

   Ostrzykiwane są obszary zapadnięte, pomarszczone, dotknięte bliznami. Natychmiast po iniekcji skóra staje się wypełniona, wypoczęta, sprężysta, nawilżona i wygładzona. Działanie kwasu sprawia, że w głębi skóry rozpoczynają się procesy regeneracyjne, które będą skutkowały zdrowym, młodym wyglądem twarzy.

   Natychmiastowe wypełnienie

   Na skutek działania wypełniacza, linii policzków zostaje podniesiona i wypełniona, znikają “worki” pod oczami, zostają rozprostowane bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki wygładzają się, podnosi się linia brwi.Usta wypełniają się i odzyskują prawidłowy koloryt.Skóra po zabiegu może być lekko opuchnięta i zaczerwieniona przez kilka dni. Mogą pojawić się zasinienia i drobne strupki, które bez trudu można ukryć pod makijażem.

   Wskazania

   • Zbyt wąskie, nierówne usta z opadającymi kącikami.
   • Zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie.
   • Zwiotczała skóra na dłoniach.
   • Niezadowalający kształt podbródka i linia żuchwy.
   • Opadające policzki i wiotczejący kontur ust.
   • Bruzdy nosowo-wargowe, wyrazista dolina łez.
   • Objawy zaniku tkanki, czyli tzw.: lipoatrofia jarzmowa.
   • Nienaturalnie szczupła twarz, zbyt ostre rysy.
   • Usta pozbawione prawidłowego kolorytu.
   • Oznaki starzenia ust.

   Przeciwwskazania

   • Zabieg wypełniania zmarszczek i powiększania ust przeciwwskazany jest w okresie ciąży i karmienia piersią, podczas miesiączki, bądź u osób zażywających aspirynę i leki przeciwzapalne.
   • Z zabiegu wyklucza epilepsja, porfiria, alergia, nowotwory, infekcje skórne, nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu i środki znieczulające.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad lekarski mający na celu wyeliminowanie ewentualnych skutków ubocznych iniekcji. Lekarz ocenia stan skóry pacjenta, informuje o przebiegu zabiegu oraz przeciwwskazaniach.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, trwa około 15-45 minut. Już po pierwszym wypełnieniu widoczne są efekty wymodelowania twarzy, odmłodzenia wyglądu, wypełnienia ust, redukcji wszelkich oznak starzenia się skóry.

   Konsultacja kończąca

   Lekarz ocenia efekty i informuje o ewentualnych kolejnych wypełnieniach.

   Przed i po

   Jak się przygotować?

   Stosowanie wypełniacza zasadniczo nie wymaga szczególnego przygotowania Pacjenta przed zabiegiem, jednak wskazane jest odstąpienie od zażywania aspiryny i niesteroidowych leków przeciwzapalnych na kilka dni przed planowaną procedurą – pomoże to uniknąć zasinień po zabiegu.

   Częste pytania

   Jakie są zalecenia pozabiegowe?

   Przez kilka dni po zabiegu, ostrzyknięte wypełniaczem obszary, należy traktować z duża delikatnością – nie należy ich silnie rozmasowywać ani uciskać. Po zabiegu wolumetrii nie należy korzystać z sauny, solarium ani eksponować skóry na ekstremalne warunki atmosferyczne.

   Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać optymalny efekt?

   Zazwyczaj zadowalające efekty daje jeden zabieg, jeśli istnieje konieczność powtórzenia iniekcji, specjaliści z Kliniki Miracki poinformują o odpowiednim momencie powtórzenia zabiegu.

   Ile zabiegów należy wykonać, by uzyskać optymalny efekt?

   Jak długo utrzymują się efekty iniekcji wypełniacza?

   Jakie są wskazania po zabiegu powiększania ust?

   Po zabiegu przez jakiś czas może utrzymywać się obrzęk i opuchlizna ust, jedna przy odpowiedniej pielęgnacji znikają one już po kilku dniach. Szczególnie istotna w ciągu kilku dni po zabiegu jest troskliwa dbałość o ostrzyknięty obszar – nie należy go zbyt mocno uciskać, wykonywać intensywnych odkształceń mimicznych. Warto również stosować substancje lekko łagodzące na opuchlizny, aby usta jak najszybciej wróciły do formy i pięknego kuszącego kształtu.

   Kiedy można powtórzyć zabieg powiększania ust?

   Podobnie jak w przypadku wypełniania zmarszczek, efekty powiększania i ujędrniania ust utrzymują się od 8 do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych cech organizmu. Można jednak przyjąć, że efekty, które osiągamy dzięki wypełniaczom najczęściej utrzymują się około 1 roku. Zabieg powiększania ust można bezpiecznie powtarzać w chwili, kiedy poczujemy, że nasze usta ponownie tracą wymarzoną jędrność i kształt, zaś lekarze Kliniki Miracki z pewnością wskażą Państwu optymalny moment na powtórzenie zabiegu powiększania ust.

   Komentarz eksperta

   Zabiegi z użyciem wypełniacza są bezpieczne, bezbolesne i stanowią doskonała alternatywę dla wszystkich, którzy chcą zlikwidować objawy starzenia się skóry szybko i bez interwencji chirurgicznej. Ostrzykiwanie wypełniaczem pomaga niwelować zmarszczki, bruzdy, poprawiać owal twarzy, a także modelować kształt ust, policzków i konturu oczu. Wypełniacz ma więc zastosowanie we wszystkich obszarach twarzy, pomagając w odmłodzeniu jej wyglądu, poprawie kondycji i struktury skóry. Zastosowanie wypełniacza skutkuje natychmiastową poprawą wyglądu, a powstałe efekty utrzymują się przez wiele miesięcy. Zabieg nie wymaga od pacjentów szczególnych przygotowań, a zalecenia pozabiegowe ograniczają się zaledwie do kilku zasad, głównie nieforsowania twarzy i łagodnego traktowania skóry. Zabiegi z użyciem wypełniacza cieszą się dużym powodzeniem wśród pacjentów klinik medycyny estetycznej, z uwagi na małą inwazyjność i naprawdę spektakularne efekty.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki