Menu
mikroplazma_accent_odmładzanie_twarzy_klinika_miracki_warszawa

Mikroplazma

Accent Prime to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu przeprowadzamy w Klinice Miracki skuteczne zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej, a także nieinwazyjnego modelowania i konturowania twarzy oraz ciała. Jego wyjątkowość polega na zastosowaniu technologii, które dotychczas w medycynie estetycznej nie występowały w formie skojarzonej: fal ultradźwiękowych oraz fali radiowej, zastosowanej po raz pierwszy w aparaturze hi-tech łącznie z falą bi- i monopolarną, co stanowi opatentowaną technologię ALMA. Zabiegi z użyciem mikroplazmy dają duże możliwości - wyszczuplenia twarzy i ciała, odmłodzenia, jak również są doskonałe w walce z bliznami i rozstępami.

W rezultacie terapii mikroplazmą twarz znacząco zmienia wygląd – skóra staje się naturalnie napięta i sprężysta, zmarszczki ulegają wygładzeniu lub całkowicie znikają. Po zakończeniu kuracji na twarzy widać także wyraźne oznaki oczyszczenia, odmłodzenia, ujędrnienia i wygładzania. W efekcie zabiegu modelującego kształt twarzy Pacjent może cieszyć się rownież wyraźna poprawą jej owalu, ponieważ dzięki działaniu fal ultradźwiękowych efekty wyszczuplającego działania urządzenia są naprawdę spektakularne.

Także w procesie wyszczuplania ciała efekty zabiegów Accent V Shape widoczne są właściwie już po przeprowadzeniu pojedynczej sesji. Najbardziej jednak spektakularne rezultaty osiągamy u Pacjentów, którzy przechodzą pełną terapię, złożoną z kilku do kilkunastu zabiegów przeprowadzanych w około tygodniowych odstępach czasu.
Terapia mikroplazmą jest również bardzo skuteczna w przypadku blizn. Znacząco się one wypłycają, lub całkowicie znikają, ponadto struktura i faktura skóry wyrównują się, a cała twarz w wyniku leczenia zyskuje zdrowszy, świeższy wygląd .

Accent Prime - głowica microplazma

 

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Odmładzanie

Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegów
Twarz 880 zł 1 100 zł 1 980 zł 3 300 zł
Twarz, szyja 1 520 zł 1 900 zł 3 420 zł 5 700 zł
Twarz, szyja, dekolt 2 160 zł 2 700 zł 4 860 zł 8 100 zł
Szyja 640 zł 800 zł 1 440 zł 2 400 zł
Dekolt 640 zł 800 zł 1 440 zł 2 400 zł
Okolica oczu 560 zł 700 zł 1 260 zł 2 100 zł
Okolica ust 560 zł 700 zł 1 260 zł 2 100 zł
Grzbiet dłoni 640 zł 800 zł 1 440 zł 2 400 zł

Redukcja blizn

Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegów
Pojedyncza blizna do 4 cm 280 zł 350 zł 630 zł 1 050 zł
Pojedyncza blizna do 10 cm 560 zł 700 zł 1 260 zł 2 100 zł
Blizny potrądzikowe TWARZ 1 080 zł 1 350 zł 2 430 zł 4 050 zł

Redukcja rozstępów

Obszar zabiegu 1 Zabieg Pakiet 3 zabiegów
Obszar 10 cm x 10 cm 400 zł 500 zł 900 zł 1 500 zł

Impact - wprowadzanie substancji aktywnych, odmładzanie skóry

Rodzaj zabiegu 1 Zabieg
Twarz 600 zł 1 200 zł
Okolica ust 300 zł 600 zł
Okolica oczu 300 zł 600 zł
Okolica bruzd nosowo- wargowych 300 zł 600 zł

Impact - wprowadzanie substancji aktywnych, redukcja blizn

Rodzaj zabiegu 1 Zabieg
Blizna do 4 cm 150 zł 300 zł
Blizna do 10 cm 250 zł 500 zł
Policzki - blizny potrądzikowe 400 zł 800 zł

Impact - wprowadzanie substancji aktywnych, redukcja rozstępów

Rodzaj zabiegu 1 Zabieg
Rozstępy 10 cm x 10 cm 400 zł 800 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Wyszczuplanie, odmładzanie, usuwanie blizn
 • Twarz 
Wyszczuplanie, usuwanie blizn
 • Ciało 

Mocne strony zabiegu

 • Wszechstronność działania: dzięki zabiegom mikroplazmą Accent można skutecznie wyszczuplić ciało, uzyskać piękny owal twarzy, usunąć rozstępy a także blizny potrądzikowe.
 • Bezpieczeństwo, precyzja, szybkość:zastosowanie unikatowej, nowoczesnej technologii zimnych ultradźwięków pozwala technologii Accent V Shape w bardzo krótkim czasie, bez stosowania inwazyjnych metod i bardzo bezpiecznie usunąć zbędny tłuszcz - w tym również z bardzo precyzyjnych, trudnych do wyszczuplenia innymi metodami obszarów.
 • Bez bólu i bez rekonwalescencji: dzięki zabiegowi mikroplazmą Accent szybko, bez bólu i co ważne bez konieczności przechodzenia długotrwałych procesów rekonwalescencji możecie też Państwo uzyskać idealny, wyszczuplony owal twarzy.
 • Walka z rozstępami bez skalpela: dzięki zabiegom mikroplazmy możecie także Państwo osiągnąć efekty zbliżone do terapii laserowej: w efekcie której rozstępy znacząco się wypłycają i wyrównuje się ich koloryt. Zabieg zawdzięcza swoją ogromną skuteczność nowatorskiej technologii polegającej na reakcji elektromagnetycznej powstającej pomiędzy głowicą urządzenia, a skórą Pacjenta. Błyskawiczne odparowanie naskórka, które następuje na skutek tej reakcji, rozpoczyna proces zanikania rozstępów. Rozgrzana, stymulowana termicznie skóra, rozpoczyna proces przebudowy i namnażania włókien kolagenowych, zaś odparowana wierzchnia warstwa naskórka powoduje, że rozstęp staje się płytszy  Rewolucyjne leczenie mikroplazmą Accent to również rewolucyjny sposób na usunięcie blizn.
 • Wyjątkową zaletą platformy Accent wykorzystującej metodę V Shape i zabiegów wykonywanych z jej użyciem jest całkowity brak inwazyjności pod powierzchnię skóry, a co za tym idzie bardzo szybka i bezbolesna procedura medyczna oraz powrót do pełni zdrowia.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje kosmetolog.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny, ponieważ specjalista stosuje krem anestetyczny.
Ile trwa rekonwalescencja?
Zabieg nie jest bolesny, ponieważ specjalista stosuje krem anestetyczny.

Zasada Działania

 

Unikatowe narzędzie do walki z niedoskonałościami ciała

Dzięki możliwościom Accent Prime, ultradźwięki selektywnie niszczą komórki tłuszczowe i opróżniają ich zawartość. Nie naruszają przy tym sąsiadujących tkanek, co powoduje, że zabieg jest bardzo łagodny dla Pacjenta. Z kolei działanie uni- i bipolarnej fali radiowej przyspiesza metabolizm, usprawniając działanie układu limfatycznego oraz usuwając z organizmu uwolniony przez ultradźwięki tłuszcz. Połączenie tych dwóch modułów pracy daje unikatowe na rynku narzędzie do walki z niedoskonałościami ciała.

Wszechstronna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych

Urządzenie posiada niezależne procedury zabiegowe dla każdego obszaru twarzy i ciała, a także dla każdego typu zabiegu (zwalczanie cellulitu, redukcja komórek tłuszczowych, zagęszczanie i lifting skóry, ujędrnianie ciała). Ze względu na swoją wszechstronność, stanowi więc doskonałą i niezwykle popularną wśród Pacjentek Kliniki Miracki alternatywę dla metod chirurgicznych. Może być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała – znakomicie sprawdza się w eliminowaniu tkanki tłuszczowej z obszarów trudnych lub niemożliwych do wyszczuplenia innymi metodami: kolan, “pelikanów”, podbródka.

Możliwość użycia urządzenia na wielu obszarach zabiegowych

W przypadku zabiegów na ciało, modeluje sylwetkę, redukuje cellulit, likwiduje blizny oraz rozstępy, pobudzając jednocześnie metabolizm i ujędrniając skórę. Stosowany w zabiegach na twarz, wyszczupla i liftinguje bez użycia skalpela, ponadto modeluje policzki, zmniejsza wiotkość skóry, a także redukuje efekt podwójnego podbródka i „chomiki”.

Dwufazowy protokół zabiegowy

Protokół zabiegowy składa się z dwóch faz, podczas których lekarz używa innych głowic. W fazie przedterapeutycznej wykorzystuje się głowicę wytwarzającą ultradźwięki, która podwyższa temperaturę tkanek do 40 st. C. W fazie terapeutycznej, przy ciągłej temperaturze 40 st. C, następuje reset całkowitej energii akumulacyjnej z jednoczesnym zwalczaniem komórek tłuszczowych.

Nowoczesny system czuwający nad komfortem i bezpieczeństwem Pacjenta

Skomputeryzowany system cały czas czuwa nad bezpieczeństwem Pacjenta, a temperatura ciała jest nieustannie monitorowana, co czyni zabieg całkowicie bezbolesnym i bezpiecznym. Dodatkowo specjalny system chłodzący chroni naskórek, skórę właściwą, naczynia krwionośne i włókna nerwy, dzięki czemu niszczone są wyłącznie komórki tłuszczowe a pacjent odczuwa jedynie ciepło.

Wskazania

 • Oznaki starzenia się skóry.
 • Blizny potrądzikowe.
 • Tzw. "drugi podbródek".
 • Nadwaga.
 • Utrata jędrności skóry.
 • Nadpotliwość.
 • Zmarszczki.
 • Nierówna powierzchnia skóry.

Przeciwwskazania

 • Choroby nowotworowe.
 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Implanty elektroniczne/metalowe, w tym rozrusznik serca.
 • Nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze.
 • Aktywne stany zapalne leczonego obszaru, w tym opryszczka.
 • Zaburzenia czucia, uszkodzenia nerwów.
 • Przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

Po wykluczeniu przeciwwskazań Pacjent określa swoje potrzeby i oczekiwania względem zabiegu. Specjalista zaś objaśnia zasady działania urządzenia i prezentuje możliwości terapii.

Pierwszy zabieg

Sama procedura trwa od kilku do kilkudziesięciu minut w zależności od wielkości leczonego obszaru i charakteru zabiegu. Kosmetolog dezynfekuje obszar zabiegowy, następnie nakłada na skórę krem znieczulający, aby zminimalizować doznania bólowe podczas trwania zabiegu. Następnie zbliża do skóry Pacjenta głowicę o odpowiedniej końcówce, której wielkość i kształt uzależnione są od charakterystyki leczonego obszaru.

Dzięki jonizacji powietrza pomiędzy głowicą a Twoją skórą wytwarza się tak zwana plazma, której działania powoduje natychmiastową sublimację, czyli odparowanie zewnętrznych warstw naskórka, przez co skóra natychmiast się obkurcza.
W efekcie terapii znikają zmarszczki, rozstępy, blizny, nadmiar tkanki tłuszczowej, a skóra zyskuje zupełnie nowy, odświeżony wygląd. Jednocześnie termiczne pobudzenie głębokich warstw skóry powoduje, że rozpoczyna ona intensywne procesy przebudowy. Podczas zabiegu wyszczuplającego twarz z wykorzystaniem metody V Shape skóra poddawana jest działaniu fal radiowych w technologii RF (radiofrekwencji). Fale wywołują naprzemienne naprężania i relaksację błon komórek tłuszczowych, prowadząc w końcu do ich uszkodzenia. Efektem jest stopniowy rozpad adypocytów i uwalnianie ich zawartości. Monopolarne fale radiowe stopniowo podwyższają temperaturę tkanek podskórnych, przyspieszając tym samym metabolizm w okolicy poddawanej zabiegowi i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania uwolnionego tłuszczu i detoksykacji tkanek. Bardzo ważnym elementem działania fal ultradźwiękowych jest ich wysoka precyzja i oddziaływanie wyłącznie na komórki tłuszczowe bez naruszenia okalających struktur – naczyń krwionośnych i pozostałych tkanek.

Procedura jest całkowicie bezpieczna i co ważne – nie wymaga rekonwalescencji pozabiegowej. Pacjent tuż po opuszczeniu kliniki może ciesząc się efektami zabiegu, wrócić do swoich zwyczajowych zajęć. Po zakończeniu zabiegu kosmetolog nakłada na skórę krem odżywczo-nawilżający.

Konsultacja kończąca

Pielęgnacja pozabiegowa nie wymaga szczególnych wysiłków ze strony pacjenta, bezpośrednio po zabiegu można wrócić do standardowej pielęgnacji i higieny skóry. W przypadku osób o szczególnie wrażliwej skórze, nasz kosmetolog doradzi jakie procedury pozabiegowe będą dla Państwa optymalne.

Jak sie przygotować?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Należy oczywiście wykluczyć przeciwwskazania i nie podchodzić do terapii w okresie jakiegoś szczególnego osłabienia organizmu. Z tej terapii skorzystać mogą jednak korzystać Pacjenci o każdym typie skóry - także alergicy.

Częste pytania

W jaki sposób należy pielęgnować skórę po samym zabiegu?

Pielęgnacja pozabiegowa nie wymaga szczególnych wysiłków ze strony pacjenta, bezpośrednio po zabiegu można wrócić do standardowej pielęgnacji i higieny skóry. W przypadku osób o szczególnie wrażliwej skórze nasz kosmetolog doradzi, jakie procedury pozabiegowe będą dla Państwa optymalne.

Czy po zabiegu występują jakieś niepokojące zmiany na skórze? Jak je niwelować?

Tuż po zabiegu skóra może być znacząco zaczerwieniona i obrzęknięta. Ten stan czasami utrzymuje się nawet kilka dni. Przez około dwa tygodnie po zabiegu nie należy opalać skóry ani zbyt mocno jej forsować ze względu na duży stopień odparowania naskórka.

Ile sesji potrzeba, by zlikwidować rozstępy?

Najlepsze efekty zabiegu eliminującego rozstępy  przy użyciu mikroplazmy uzyskujemy po wykonaniu pełnej serii terapeutycznej, czyli po minimum 4 zabiegach wykonywanych w miesięcznych odstępach. Dokładną liczbę sesji koniecznych do zakończenia terapii rekomenduje kosmetolog podczas pierwszej konsultacji, podczas której ocenia głębokość, wielkość i rozległość zmian.

Kiedy sięgnąć po tę metodę?

Zawsze, kiedy czujecie Państwo, że  twarz wymaga odświeżenia, wygładzenia, ujędrnienia, oczyszczenia. Kiedy skórze brakuje sprężystości, a twarz szpecą nieestetyczne zmarszczki – wtedy zabieg mikroplazmą jest idealnym rozwiązaniem. Ponadto zabieg znakomicie sprawdza się przy modelowaniu całego ciała i usuwaniu blizn oraz rozstępów.

Komentarz eksperta

Moim zdaniem to najnowocześniejszy, wykorzystywany przez medycynę estetyczną, system do nieinwazyjnego kształtowania sylwetki oraz ujędrniania skóry ciała i twarzy. Zabiegi ujędrniania skóry, niwelowania cellulitu,  likwidacji rozstępów, blizn potrądzikowych czy nadmiaru tkanki tłuszczowej dzięki temu urządzeniu są bezbolesne i skuteczne,a ponadto nie wymagają okresu rekonwalescencji. Polecam je Pacjentom z uwagi na wszechstronność działania technologii Accent. Zauważam, że Pacjenci, którzy np. likwidowali blizny wracają do Kliniki na inny zabieg z użyciem technologii mikroplazmy.