Menu

Konsultacja kosmetologiczna

W Klinice Miracki konsultacja kosmetologiczna jest gratis, dzięki czemu Pacjenci mogą bezpłatnie zasięgnąć opinii kosmetologa oraz poznać bogaty wybór zabiegów na twarz i ciało. Wszyscy nasi kosmetolodzy posiadają wykształcenie kierunkowe oraz bezustannie doskonalą swoje umiejętności i biorą udział w kolejnych szkoleniach. W trakcie konsultacji kosmetologicznej nasze specjalistki ocenią stan skóry oraz skomponują plan zabiegowy idealnie odpowiadający potrzebom Pacjenta. Posiadamy najlepszy i najnowocześniejszy sprzęt z zakresu High-Technology, za sprawą którego wymodelujesz sylwetkę, zredukujesz cellulit i rozstępy, oczyścisz skórę i spłycisz zmarszczki. Dysponujemy aż 3 różnymi laserami do epilacji, które zostają dopasowane ze względu na typ i kolor owłosienia. Wśród naszych urządzeń znajdziesz kultową już Ondę, najnowocześniejszy laser do epilacji Thunder czy cieszącą się ogromną popularnością Endormologię. Dzięki ogromnemu wyborowi innowacyjnych zabiegów oraz profesjonalnej kadrze kosmetolożek czas spędzony w Klinice Miracki jest relaksujący, a efekty terapii niezmiennie zachwycają.

Częste pytania

Cellulit na brzuchu, udach czy pośladkach to wynik nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej oraz patologicznych zmian w tkance podskórnej.

Cellulitis to zapalenie tkanki łącznej, które nieleczone może wywołać sepsę lub zapalenie opon mózgowych. Natomiast cellulit to zdeformowana tkanka tłuszczowa, tzw. skórka pomarańczowa.

Cellulit wodny na udach czy brzuchu spowodowany jest siedzącym trybem życia, przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych oraz dużą zawartością soli w diecie. Wynikiem tego są problemy z krążeniem limfy i krwi, a tym samym cellulit wodny. Dotyka osoby szczupłe i jest łatwiejszy do likwidacji niż cellulit tłuszczowy, który spowodowany jest nadmierną tkanką tłuszczową. Może być bolesny, kiedy komórki tłuszczowe uciskają na nerwy.

Najlepsze zabiegi kosmetologiczne na cellulit to ONDA, Endermologia, Accent Prime, Storz oraz Vela Shape III.

 

Cellulitowi powstaje z powodu braku ruchu, diety bogatej w cukier i sól, problemów z krążeniem, palenia papierosów oraz zaburzeń hormonalnych.

Cellulit u osób szczupłych nie jest rzadkością, jednak w ich przypadku pojawia się cellulit wodny, a nie tłuszczowy. Brak ruchu, nieodpowiednia dieta, gorące kąpiele, obcisłe ubrania powodują zaburzenia krążenia, a tym samym obrzęki i cellulit.

Nie wykonujemy depilacji laserowa u kobiet w ciąży. Zapraszamy na zabiegi po 6 miesiącach od zakończeniu okresu laktacji. 

Depilacja laserowa bikini zaczyna się już od 100 zł.

Epilacja (depilacja laserowa) polega na trwałej likwidacji owłosienia oddziałując na cebulki włosów oraz niszcząc je wraz z mieszkami włosowymi.

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą i najtrwalszą metodą usuwania zbędnego owłosienia. Starcza niemal na zawsze, jedynie pojedyncze włosy mogą odrastać po latach. Wówczas wystarczy powtórzyć zabieg.

Tak, przed epilacją należy ogolić obszary zabiegowe.

Laser Vectus jest przeznaczony głównie do ciemnych włosów.

Cena epilacji laserowej zaczyna się już od 75 zł (uszy, palce u stóp i między brwiami). 

Po zabiegu depilacji laserowej powinno się zrezygnować z opalania (zarówno promieni słonecznych, jak i solarium) oraz gorących kąpieli i sauny.

Przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania, samoopalaczy oraz ogolić obszar zabiegowy.

Depilacja laserowa u mężczyzn obejmuje obszary podobne do kobiet, jednak w przypadku panów popularnością cieszy się epilacja pleców, karku czy torsu.

W przypadku depilacji laserowej u blondynek doskonale sprawdza się Thunder i Motus.

Peeling twarzy zawsze dostosowujemy do potrzeb skóry, dlatego u każdego Pacjenta najlepiej sprawdzi się inny peeling. Wśród najbardziej popularnych peelingów znajdują się PRX Peel, Peeling Retises CT, Peeling chemiczny czy Yellow Peel.

Cena zabiegów Hydrafacial zaczyna się od 150 zł.

Zabiegi kosmetologiczne na podwójny podbródek to m.in. HIFU, Endermolift i Vela Shape III.

Podczas zabiegu termoliftingu skóra równocześnie podlega temperaturowej stymulacji i złuszczaniu peelingiem wodnym. W ten sposób skóra zostaje oczyszczona, odżywiona, nawilżona oraz wygładzona.

Cena termoliftingu Zaffiro zaczyna się od 500 zł.

Na zmarszczki pod oczami mamy wiele skutecznych zabiegów, zarówno na pierwsze zmarszczki, jak i te zaawansowane. Wśród zabiegów kosmetologicznych na okolice oczu znajdują się: Accent Prime, Hydrafacial czy Zaffiro.

Zmarszczki na czole, nawet w młodym wieku, pojawiają się jako jedne z pierwszych. Kosmetologiczne zabiegi na zmarszczki na czole to m.in. termolifting Zaffiro, Yellow Peel, Endermolift, Hydrafacial, Maska tretinoinowa czy Accent Prime.

Zmarszczki mimiczne mogą pojawić się na czole, w okolicach oczu czy ust. Zabiegi kosmetologiczne, które doskonale sprawdzają się w walce ze zmarszczkami mimicznymi to m.in. Accent Prime, Peelling chemiczny, Zaffiro, Endermolift, Hydrafacial czy Yellow Peel.

Pierwsze zmarszczki pojawiają się w wieku ok. 25 lat, choć nie jest to stała granica, ponieważ w procesie ich powstawania biorą uwarunkowania genetyczne, promieniowanie UV, stres czy palenie papierosów. Na pierwsze zmarszczki polecamy zabiegi: PRX, Hydrafacial, Ferulac, Retises ct -peelingi,  Zaffiro, Accent Prime oraz Endermolift.

Ceny zabiegów HIFU rozpoczynają się od 700 zł.

Opinie na temat technologii HIFU wśród naszych Pacjentów są bardzo dobre. Zabiegi HIFU cieszą się niesłabnącą popularnością, dzięki wysokiej skuteczności w modelowaniu sylwetki i odmładzaniu skóry.

Efekty zabiegów HIFU (UTIMS, SonoQueen i Ultraformer III) to spektakularne wyszczuplenie, ujędrnienie oraz lifting.

Najsilniejsze HIFU na tkankę tłuszczową na brzuchu to UTIMS.

HIFU na twarz to przede wszystkim SonoQueen, dający efekt liftingu bez skalpela.