Skip to main content

Konsultacja kosmetologiczna

W Klinice Miracki konsultacja kosmetologiczna jest gratis, dzięki czemu Pacjenci mogą bezpłatnie zasięgnąć opinii kosmetologa oraz poznać bogaty wybór zabiegów na twarz i ciało. Wszyscy nasi kosmetolodzy posiadają wykształcenie kierunkowe oraz bezustannie doskonalą swoje umiejętności i biorą udział w kolejnych szkoleniach.

W trakcie konsultacji kosmetologicznej nasze specjalistki ocenią stan skóry oraz skomponują plan zabiegowy idealnie odpowiadający potrzebom Pacjenta. Posiadamy innowacyjny sprzęt z zakresu High-Tech, za sprawą którego wymodelujesz sylwetkę, zredukujesz cellulit i rozstępy, oczyścisz skórę i spłycisz zmarszczki. Dysponujemy aż 3 różnymi technologiami laserów do epilacji, które zostają dopasowane ze względu na typ i kolor owłosienia. Wśród naszych urządzeń znajdziesz kultową już Ondę, nowoczesne lasery do epilacji Thunder i Again, czy cieszącą się ogromną popularnością Endormologię. Dzięki innowacyjnym zabiegom oraz profesjonalnej kadrze kosmetolożek, czas spędzony w Klinice Miracki jest relaksujący, a efekty terapii satysfakcjonujące.

Zapraszamy na konsultację do naszych Klinik w WarszawieKatowicachKrakowie i Łodzi!

Gładka skóra bez cellulitu, smukła sylwetka. 

Kup 10 zabiegów endermologii LPG Alliance (w tym Focus) i wybierz dowolne zabiegi w technologii High-Tech w cenie niższej lub jak w pakiecie!

Urządzenia High-Tech: HIFU, Virtue RF, Onda, Schwarzy, Cooltech, Sculpsure, Accent Prime, Storz Medical, Zaffiro, Alma Harmony Nir, Laser I-Lipo, Lymphastim Drenaż limfatyczny* Oferta do 08.10.2023. Ważna 6 miesięcy od daty zakupu.

 

Lifting bez skalpela Technologia HIFU
 
Najniższe ceny w tym roku! Ujędrnienie skóry twarzy i szyi z jednoczesnym liftingiem. Ceny od 490 zł, rabaty do 79%. Oferta obowiązuje do 08.10.2023. Do wykorzystania 3 miesiące od daty zakupu.

 

Konsultacja kosmetologiczna Cennik

Konsultacja kosmetologiczna
Konsultacja Cena
Konsultacja kosmetologiczna bezpłatna 

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl