Radiochirurgia Ellman – leczenie chrapania

Chrapanie to popularne schorzenie, które dotyka wiele osób, niezależnie od wieku i płci. Niestety, nieleczone, może skutecznie zaburzać proces nieprzerwanego snu i, tym samym, przyczyniać się do poważnych problemów zdrowotnych. Tego rodzaju dolegliwości nie powinny być więc bagatelizowane.

Konsekwencją częstego budzenia się w nocy wskutek chrapania jest brak energii, ospałość oraz niewystarczająca regeneracja organizmu.

Co istotne, przypadłość ta nie pozwala na odpowiednie dotlenienie mózgu, co może przyczyniać się do powstawania dalszych nieprawidłowości zdrowotnych. Warto zatem rozwiązać ten problem w sposób skuteczny.

Jedną z najnowocześniejszych i małoinwazyjnych metod leczenia chrapania jest radiochirurgia Ellman. Pozwala ona na szybkie, a także efektywne pozbycie się przykrej dolegliwości bez konieczności przechodzenia przez operację chirurgiczną oraz długotrwałego okresu rekonwalescencji.

W ramach zabiegu wykonywane są również zabiegi korekcji małżowin nosowych, korekcji migdałków podniebiennych i podcięcia języczka.

Zapraszamy na zabieg do naszych klinik w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach!

Zabiegi z użyciem wypełniaczy preparatem kwasu hialuronowego Neauvia – oferty ważne do 02.04.2023

Ceny od 800 zł, do 50% taniej (zamiast 1600 zł) – Pełne, nawilżone usta, wypełnienie bruzd i zmarszczek, modelowanie twarzy

Zabiegi mezoterapii igłowej już od 330 złDermaheal Eybag i Dark Circle solution 330 zł oraz Juvenus 980 zł – nawilżenie, anti-aging, odżywienie, głęboka przebudowa skóry.

*Do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkiej skóry i cellulitu!

Dzięki Akcji  Ciało 2023 zyskujesz: Indywidualny plan zabiegowy, dostęp do najlepszych technologii w najlepszych cenach, opiekę specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, imponujące, długotrwałe efekty! Atrakcyjne pakiety cenowe BASIC oraz PREMIUM!

Koblacja – Leczenie chrapania – radiochirurgia Cennik

Radiochirurgia Ellman – leczenie chrapania(koblacja – małoinwazyjna metoda leczenia chrapania, korekcja małżowin nosowych, migdałków podniebiennych i podcięcia języczka)
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg
Zabieg likwidujący chrapanie i bezdech metodą koblacji 4 000 zł
Zabieg likwidujący chrapanie i bezdech z podcięciem języczka i korekcją małżowin nosowych metodą koblacji* 4 500 zł  6 600 zł
Korekcja małżowin nosowych 2 500 zł
Korekcja migdałków podniebiennych 2 500 zł
Podcięcie języczka 2 500 zł
*Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 1000 zł
Laryngologia – Inne
Rodzaj zabiegu 1 Zabieg
Wymaz z antybiogramem 150 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Leczenie chrapania
   • Małżowiny nosowe,
   • Migdałki podniebienne,
   • Języczek,
   • Podniebienie.

   Mocne strony zabiegu

   • Mała inwazyjność.
   • Bezbolesność.
   • Wysoka skuteczność.
   • Krótki okres rekonwalescencji.
   • Szybka procedura trwająca 20-30 minut.

   Kluczowe fakty

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest przeprowadzany przy znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest bezbolesny.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Po zabiegu można powrócić do normalnych czynności życiowych, gojenie się ran pozabiegowych trwa maksymalnie kilka dni.

   Zasada Działania

   Precyzyjne nacięcia leczonego obszaru

   Zabieg radiochirurgii Ellman polega na wykonaniu precyzyjnych nacięć leczonego obszaru. Tego rodzaju dokładne nacięcia są możliwe, dzięki wykorzystaniu przepływu fal radiowych o bardzo wysokiej i niskiej temperaturze.

   Moc mikrowłókien przewodzących fale radiowe

   Cienki, izolowany drucik spleciony z mikrowłókien przewodzi fale radiowe. Wprowadzany jest do podniebienia miękkiego lub inny leczony obszar – migdałki, języczek czy małżowiny nosowe.

   Minimalizacja ryzyka rozległych obrażeń pozabiegowych

   Działaniu fal radiowych urządzenia Ellman poddawane są jedynie komórki tkanki objętej leczeniem, co minimalizuje ryzyko obrażeń bardziej rozległych niż to konieczne.

   Staranne przycięcie obszarów zabiegowych

   Precyzyjne skierowanie fal radiowych pozwala na wytworzenie blizn w podniebieniu miękkim, utwardzenie go, a także powiększenie cieśni gardła, to znaczy, skrócenie języczka, przycięcie łuków podniebiennych oraz ewentualnie zwiększenie masy migdałków.

   Wskazania

   • Chrapanie.
   • Bezdech senny.

   Przeciwwskazania

   • Ciąża.
   • Aktywne infekcje.
   • Miesiączka.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem i zleca przeprowadzenie koniecznych badań medycznych. Po postawieniu diagnozy specjalista wyznacza termin przeprowadzenia terapii.

   Pierwszy zabieg

   Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz wprowadza cienki drucik do podniebienia miękkiego lub inny obszar poddawany leczeniu (migdałki, języczek, małżowiny nosowe). Za pomocą aparatu Ellman specjalista wykonuje delikatne nacięcia leczonego obszaru. Procedura trwa 20-30 minut.

   Konsultacja kończąca

   Konsultacja kończąca ma na celu ocenę wyników leczenia. Czasem, w wyjątkowych przypadkach, konieczne jest powtórzenie zabiegu.

   Jak się przygotować?

   Na 6 godzin przed zabiegiem nie należy pić ani jeść. Ponadto, na 2 tygodnie przed terapią, należy zaprzestać stosowania leków przeciwzapalnych, takich jak na przykład Ibuprom, Naproksen czy Ketonal oraz przeciwzakrzepowych – m.in. Aspiryna, Acard.

   Częste pytania

   Czy zabieg radiochirurgii Ellman jest bezpieczny?

   Tak, zabieg radiochirurgii Ellman, przeprowadzony przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza, jest bezpieczny. Ponadto jest mało inwazyjny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Rany goją się w ciągu kilku dni.

   Dlaczego należ leczyć chrapanie i problem bezdechu sennego?

   Chrapanie i bezdech senny są problemem wpływającym na niedotlenienie mózgu, które może mieć niebezpieczne konsekwencje zdrowotne. Poza tym, tego rodzaju dolegliwości przyczyniają się do wybudzania w czasie snu, przez co utrudniają prawidłową regenerację organizmu.

   Komentarz eksperta

   Chrapanie i bezdech senny mogą być niebezpieczne dla zdrowia i kondycji organizmu. Dlatego tak ważne jest podjęcie odpowiedniego leczenia pod okiem specjalisty. Te z pozoru niegroźne przypadłości nie powinny być w żadnym wypadku bagatelizowane.

   Radiochirurgia aparatem Ellman pozwala na pozbycie się tego rodzaju dolegliwości w krótkim czasie i, co istotne, nie wymaga od Pacjenta długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po trwającym około 20-30 minut zabiegu możliwy jest bowiem powrót do normalnych czynności życiowych.

   Nowoczesna technologia, opierająca się na wykorzystaniu fal radiowych, delikatnie i zarazem precyzyjnie umożliwia nacięcia w obszarze leczonym, co z kolei wpływa na wysoką jakość terapii i małą inwazyjność. Z pewnością jest to metoda nowoczesna i niezwykle skuteczna, a jej efekty pozwalają cieszyć się doskonałym zdrowiem i niczym niezakłóconym odpoczynkiem w czasie snu.

   Porady i recepcja

   Adresy klinik

   WARSZAWA

   al. Wilanowska 67 (Warszawa – Mokotów)

   Kod pocztowy: 02-765 Warszawa

   ul. Królewska 18 (Warszawa – Śródmieście)

   Kod pocztowy: 00-103 Warszawa

   al. KEN 54 (Warszawa – Ursynów)

   Kod pocztowy: 02-797 Warszawa

   ul. Jędrusik Kaliny 7 (Warszawa – Żoliborz, wejście od ul. Powązkowskiej)

   Kod pocztowy: 01-748 Warszawa

   KATOWICE

   ul. Żelazna 2 (Katowice)

   Kod pocztowy: 40-851 Katowice

   Wkrótce otwarcie:

   ŁÓDŹ

   Piotrkowska 157A (Łódź)

   Kod pocztowy: 90-440 Łódź

   KRAKÓW

   Fabryczna 1 (Kraków)

   Kod pocztowy: 31-553 Kraków

   Formularz kontaktowy

    Imię i nazwisko

    Email

    Placówka:

    Treść wiadomości

    Newsletter

    Ważne linki

    Copyright © 2018 KlinikaMiracki