Skip to main content

Lipofilling – przeszczep tkanki tłuszczowej

Lipofilling to jedna z nowoczesnych metod lipotransferu, czyli przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej z jednego obszaru ciała w inny. Tego rodzaju naturalny materiał wypełniający jest bezpieczny i skuteczny, a jego zastosowanie może być niezwykle różnorodne. Zaletą lipotransferu jest przede wszystkim możliwość połączenia modelowania sylwetki z jednoczesną korekcją wybranych partii ciała, takich jak na przykład piersi, pośladki czy łydki. Metoda ta jest nieinwazyjna i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Modelowanie sylwetki jest więc dodatkową szansą na rewitalizację oraz widoczne odmłodzenie skóry. Terapia opiera się na zastosowaniu własnej tkanki tłuszczowej, bez dodatku syntetycznych substancji czy implantów, co powoduje, że jest ona bardzo przyjaznym i naturalnym sposobem leczenia.

Rezultaty lipofillingu osiągane są w szybkim czasie, a zastosowanie własnej tkanki tłuszczowej, najbardziej autologicznego wypełniacza, minimalizuje ryzyko odrzucenia czy alergii. Lipotransfer jest więc możliwością na wyszczuplenie oraz odmłodzenie w szybki i zarazem mało inwazyjny sposób przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego efektu.

Zapraszamy na zabiegi do naszych Klinik w Warszawie, Katowicach, KrakowieŁodzi!

Zadbaj o Swój wygląd i dobre samopoczucie na wiosnę!

AKCJA CIAŁO 2024 – Naturalnie piękna w Swoim ciele!

Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wiotkiej skóry i cellulitu!

Dzięki AKCJI CIAŁO zyskujesz: Indywidualny plan zabiegowy, Dostęp do zaawansowanych technologii w najlepszych cenach, Opiekę Specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, Imponujące, długotrwałe efekty,

Atrakcyjne pakiety cenowe: BASIC 3 000 zł oraz PREMIUM 4 000 zł!

Oferta obowiązuje do 31.05.2024, do wykorzystania 6 miesięcy od daty zakupu.

Regulamin

Lipotransfer – Lipofilling Cennik

Lipotransfer/lipofiling: TWARZ(przeszczep własnej tkanki tłuszczowej)
Obszar zabiegu 1 zabieg
Twarz 4 000 – 10 000 zł
*Zabieg wymagający zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 2000 zł
Lipotransfer/lipofiling: CIAŁO(przeszczep własnej tkanki tłuszczowej)
Rodzaj zabiegu 1 zabieg Pakiet BASIC  Pakiet PREMIUM
Piersi + zabieg liposukcji doliczony do zabiegu 4 000  zł – 10 000 zł 3 500 – 9 500 zł 3 500 – 9 000 zł
Pośladki + zabieg liposukcji doliczony do zabiegu 4 000 zł  – 10 000 zł 3 500 – 9 500 zł 3 500 – 9 000 zł

*Ceny zabiegów nie obejmują pooperacyjnego ubranka uciskowego.

***Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 2000 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

  Imię i nazwisko

  Email

  Treść wiadomości

   Zadzwoń
   – umówimy Cię na spotkanie

   +48 221 030 030

   Wyślij maila
   – odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

   rejestracja@klinikamiracki.pl

   Obszary zabiegowe – zastosowania

   Wypełnienie, lifting
   • Twarz.
   Modelowanie, ujędrnianie
   • Biust,
   • Pośladki,
   • Uda,
   • Brzuch.

   Mocne strony zabiegu

   • Odmłodzenie wyglądu twarzy.
   • Naturalny efekt odświeżenia wizerunku.
   • Korekcja blizn zanikowych w trwały sposób.
   • Wyszczuplenie sylwetki.
   • Bezpieczna procedura.
   • Brak konieczności długotrwałej rekonwalescencji.

   Kluczowe fakty

   Kto wykonuje zabieg?

   Zabieg wykonuje lekarz.

   Czy zabieg jest bolesny?

   Zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym.

   Ile trwa rekonwalescencja?

   Lipotransfer nie wymaga rekonwalescencji, jest to zabieg, po którym można wrócić do normalnych czynności życiowych.

   Zasada Działania

   Opatentowana technologia

   Tkanka tłuszczowa, która jest pobierana podczas zabiegu lipofillingu, poddawana jest separacji z zastosowaniem opatentowanej technologii filtrów F.P.U. (fat processing unit). Oznacza to, że materiał posiada wyselekcjonowane, zdrowe komórki tłuszczowe.

   Sterylność zabiegu i najwyższej jakości surowce do przeszczepu tkanki tłuszczowej

   Przeszczep tkanki tłuszczowej odbywa się w sterylny sposób i w obwodzie zamkniętym, a odwirowanie go w strzykawce ze specjalnym filtrem powoduje, że tkanka tłuszczowa jest wysokiej jakości. Dzięki temu, następuje szybsza przebudowa skóry, bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji.

   Brak ryzyka odrzucenia, powikłań czy alergii

   Pobrany materiał jest bezpieczny i naturalny dla organizmu. To główny czynnik, który przyczynia się do braku występowania odrzucenia, powikłań czy alergii.

   Naturalna stymulacja skóry do przebudowy

   Zastosowanie w zabiegu autologicznego materiału jakim są komórki tłuszczowe sprawia, że skóra jest naturalnie stymulowana do przebudowy. W tym wypadku skuteczność polega na prostocie i zastosowaniu nowoczesnej technologii.

   Innowacyjny system przeszczepu komórek tłuszczowych, który zapewnia ekspresowe i długotrwałe odmłodzenie, usunięcie cellulitu oraz modelowanie sylwetki

   Innowacyjny system daje natychmiastowy rezultat odmłodzenia i poprawy wyglądu, bez efektu sztuczności. Co istotne, wyniki tego rodzaju kuracji utrzymują się przez wiele lat w praktycznie niezmienionej formie.

   Wskazania

   • Nadmiar tkanki tłuszczowej.
   • Bruzdy i cienie pod oczami.
   • Utrata naturalnego owalu twarzy.
   • Wiotka skóra.
   • Zmarszczki.
   • Spadek jędrności piersi, pośladków, ud, łydek, ramion czy dłoni.

   Przeciwwskazania

   • Ciąża i okres karmienia piersią.
   • Miesiączka.
   • Infekcje skóry.
   • Nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi.
   • Skłonność do powstawania bliznowców.
   • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew.
   • Zakrzepica.

   Przebieg zabiegu

   Konsultacja wstępna

   W pierwszej kolejności lekarz przeprowadza wywiad medyczny, którego celem jest wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Potem specjalista zleca odpowiednie badania, konieczne do rozpoczęcia dalszej procedury.

   Pierwszy zabieg

   Pacjent jest znieczulany za pomocą kaniuli odprowadzającej tłuszcz. Potem komórki tłuszczowe są odsysane z wybranego obszaru i przekazywane do przygotowania w specjalnej wirówce. Wyselekcjonowany tłuszcz, czyli komórki organizmu ludzkiego, zostaje ponownie wstrzyknięty w wybrany obszar. Cała procedura odsysania i ponownego przeszczepu tłuszczu trwa od kilkudziesięciu minut do około 2 godzin.

   Konsultacja kończąca

   Po wykonanym zabiegu lipotransferu skóra jest opuchnięta, a obszarze poddanym leczeniu mogą wystąpić zasinienia. Objawy te znikają jednak samoistnie w ciągu od kilku do kilkunastu dni. Zalecane jest noszenie specjalnej odzieży uciskowej przez okres dwóch tygodni. Ponadto, w tym okresie należy unikać wzmożonego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli i wysokich temperatur. W przypadku braku występowania jakichkolwiek dodatkowych dolegliwości, dalsza konsultacja lekarska nie jest konieczna.

   Jak się przygotować?

   Jeśli lekarz zaleci wykonanie badań, są one konieczne do przeprowadzenia dalszej procedury medycznej. Wykluczenie niektórych schorzeń czy kłopotów w funkcjonowaniu organizmu może bowiem uchronić Pacjenta przed ewentualnymi niedogodnościami po zastosowaniu leczenia. Wnikliwa konsultacja lekarska jest czynnikiem obligatoryjnym, w celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i komfortu podczas kuracji.

   Częste pytania

   Czy lipotransfer jest bezpieczny?

   Nowoczesna metoda lipotransferu uznawana jest za bezpieczny sposobów na walkę z niedoskonałościami ciała przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry. To dlatego, że materiał pobierany do przeszczepu jest naturalny. Zabieg przeprowadzany jest w sterylnych warunkach, co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo. Natomiast wysokojakościowe własne komórki tłuszczowe, wykorzystywane podczas kuracji, przyczyniają się do zniwelowania ryzyka powikłań i alergii.

   Dlaczego zabieg lipofillingu jest skuteczny?

   Terapia stymuluje tkanki do intensywnej przebudowy, co bezpośrednio przekłada się na jej efektywność. Dzięki temu, w krótkim czasie można uzyskać rezultaty odmłodzenia twarzy i świeżej prezencji. Pobrana z własnego organizmu tkanka tłuszczowa w naturalny i zarazem szybki sposób przyczynia się do małoinwazyjnego modelowania ciała.

   Jak długo utrzymują się pozytywne efekty leczenia?

   Efekty leczenie są długotrwałe. W przypadku lipotransferu można więc liczyć na rezultaty utrzymujące się w praktycznie niezmienionej formie przez kilka lat. Co istotne, zaledwie jednorazowe wykonanie zabiegu przynosi satysfakcjonujące wyniki, które służą na długi okres czasu, bez konieczności częstego powtarzania kuracji.

   Komentarz eksperta

   Lipofilling to sposób na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała, korektę defektów i zarazem likwidację oznak starzenia. Pacjenci mogą liczyć na szybkie efekty leczenia w postaci jędrnej, gładkiej skóry, bez zmarszczek i długiego okresu rekonwalescencji. Tego rodzaju zabieg jest metodą na odmłodzenie oraz odświeżenie wizerunku, a także poprawienie kształtu poszczególnych części ciała, takich jak piersi, pośladki czy uda. Zbędny tłuszcz, pobrany na przykład z okolicy brzucha staje się materiałem do wypełnienia bruzd i zmarszczek na twarzy, a jego wysoka jakość minimalizuje ryzyko alergii.

   0