Menu
Efekty zabiegu lipotransfer super klinika Warszawa

Lipofilling - przeszczep tkanki tłuszczowej

Lipofilling to jedna z najbardziej nowoczesnych metod lipotransferu, czyli przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej z jednego obszaru ciała w inny. Tego rodzaju naturalny materiał wypełniający jest bezpieczny i skuteczny, a jego zastosowanie może być niezwykle różnorodne.

I tak, niewątpliwą zaletą lipotransferu jest przede wszystkim możliwość połączenia modelowania sylwetki z jednoczesną korekcją wybranych partii ciała, takich jak na przykład piersi, pośladki czy łydki. Metoda ta jest nieinwazyjna i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Ponadto, na jej atrakcyjność wpływa również fakt, że przynosi spektakularne efekty w przypadku liftingu twarzy. Modelowanie sylwetki jest więc dodatkową szansą na rewitalizację oraz widoczne odmłodzenie skóry. Innowacyjna terapia opiera się na zastosowaniu własnej tkanki tłuszczowej, bez dodatku syntetycznych substancji czy implantów, co powoduje, że jest ona bardzo przyjaznym i naturalnym sposobem leczenia.

Pobrany materiał jest bogaty w komórki macierzyste, co z kolei przekłada się na wzrost intensywności procesu naprawczego tkanek. Dzięki temu, fenomenalne rezultaty lipofillingu osiągane są w błyskawicznym czasie, a zastosowanie własnej tkanki tłuszczowej minimalizuje ryzyko odrzucenia czy alergii. Lipotransfer jest więc wspaniałą możliwością na wyszczuplenie oraz odmłodzenie w szybki i zarazem mało inwazyjny sposób.

Lipofilling 

Rodzaj zabiegu1 zabieg
Piersi + zabieg liposukcji doliczony do zabiegu4 000 - 9 000 zł
Pośladki + zabieg liposukcji doliczony do zabiegu4 000 - 9 000 zł
*W cenie zabiegów lipotransferu wliczono koszt jednego specjalistycznego ubranka uciskowego. W okresie rekonwalescencji zalecamy zakup dodatkowych sztuk, w zależności od potrzeb.

**Zabiegi wymagające zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 2000 zł

Innowacyjna metoda przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej w obszar twarzy w celu wypełnienia 

Obszar zabiegu1 zabieg
Twarz4 000 - 9 000 zł
*Zabieg wymagający zadatku w wysokości 20% wartości zabiegu, min. 2000 zł

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Wypełnienie, lifting, likwidacja blizn pourazowych
 • Twarz 
Modelowanie, ujędrnianie
 • Biust
 • Pośladki
 • Uda
 • Brzuch

Mocne strony zabiegu

 • Odmłodzenie wyglądu twarzy.
 • Naturalny efekt odświeżenia wizerunku.
 • Korekcja blizn zanikowych w trwały sposób.
 • Widoczne wyszczuplenie sylwetki.
 • Bezpieczna procedura.
 • Brak konieczności długotrwałej rekonwalescencji.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym.
Ile trwa rekonwalescencja?
Lipotransfer nie wymaga rekonwalescencji, jest to zabieg lunchowy, po którym można wrócić do normalnych czynności życiowych.

Zasada Działania

 

Opatentowana technologia w celu selekcji najlepszych komórek macierzystych - rewolucja w medycynie i ginekologii estetycznej

Tkanka tłuszczowa, która jest pobierana podczas zabiegu lipofillingu, poddawana jest separacji z zastosowaniem opatentowanej technologii filtrów F.P.U. (fat processing unit). Oznacza to, że materiał posiada wyselekcjonowane, najbardziej żywotne komórki macierzyste.

Sterylność zabiegu i najwyższej jakości surowce do przeszczepu tkanki tłuszczowej

Przeszczep tłuszczu odbywa się w sterylny sposób i w obwodzie zamkniętym, a odwirowanie go w strzykawce ze specjalnym filtrem powoduje, że tkanka tłuszczowa jest wysokiej jakości. Dzięki temu, następuje szybsza przebudowa skóry, bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji.

Brak ryzyka odrzucenia, powikłań czy alergii

Pobrany materiał jest bezpieczny i naturalny dla organizmu. To główny czynnik, który przyczynia się do braku występowania odrzucenia, powikłań czy alergii.

Naturalna stymulacja skóry do przebudowy - gwarancja trwałych efektów lipofillingu

Metoda lipofillingu polega na wykorzystaniu komórek macierzystych do ciągłego samoodnawiania się. Dlatego też skóra jest naturalnie stymulowana do przebudowy. W tym wypadku skuteczność polega na prostocie i zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Innowacyjny system przeszczepu komórek tłuszczowych, który zapewnia ekspresowe i długotrwałe odmłodzenie, usunięcie cellulitu oraz modelowanie sylwetki

Innowacyjny system daje natychmiastowy rezultat odmłodzenia i poprawy wyglądu, bez efektu sztuczności. Co istotne, wyniki tego rodzaju kuracji utrzymują się przez wiele lat w praktycznie niezmienionej formie.

Wskazania

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej.
 • Bruzdy i cienie pod oczami.
 • Utrata naturalnego owalu twarzy.
 • Wiotka skóra.
 • Zmarszczki.
 • Rozstępy.
 • Spadek jędrności piersi, pośladków, ud, łydek, ramion czy dłoni.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Miesiączka.