Menu
Efekty zabiegu lipotransfer super klinika Warszawa

Lipotransfer Adivive - przeszczep tkanki tłuszczowej

Adivive to jedna z najbardziej nowoczesnych metod lipotransferu, czyli przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej z jednego obszaru ciała w inny. Tego rodzaju naturalny materiał wypełniający jest bezpieczny i skuteczny, a jego zastosowanie może być niezwykle różnorodne.

I tak, niewątpliwą zaletą lipotransferu Adivive jest przede wszystkim możliwość połączenia modelowania sylwetki z jednoczesną korekcją wybranych partii ciała, takich jak na przykład piersi, pośladki czy łydki. Metoda ta jest nieinwazyjna i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Ponadto, na jej atrakcyjność wpływa również fakt, że przynosi spektakularne efekty w przypadku liftingu twarzy. Modelowanie sylwetki jest więc dodatkową szansą na rewitalizację oraz widoczne odmłodzenie skóry. Innowacyjna terapia opiera się na zastosowaniu własnej tkanki tłuszczowej, bez dodatku syntetycznych substancji czy implantów, co powoduje, że jest ona bardzo przyjaznym i naturalnym sposobem leczenia.

Pobrany materiał jest bogaty w komórki macierzyste, co z kolei przekłada się na wzrost intensywności procesu naprawczego tkanek. Dzięki temu, fenomenalne rezultaty lipofillingu osiągane są w błyskawicznym czasie, a zastosowanie własnej tkanki tłuszczowej minimalizuje ryzyko odrzucenia czy alergii. Lipotransfer Adivive jest więc wspaniałą możliwością na wyszczuplenie oraz odmłodzenie w szybki i zarazem mało inwazyjny sposób.

Innowacyjna metoda przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej w inny obszar w celu modelowania sylwetki

Konsultacja, pomagająca wybrać wariant, wliczona w cenę zabiegu

Rodzaj zabiegu1 zabieg
Twarz + zabieg liposukcji doliczony do zabiegu4 000 - 6 000 zł
Piersi + zabieg liposukcji doliczony do zabiegu4 000 - 6 000 zł
Pośladki + zabieg liposukcji doliczony do zabiegu4 000 - 6 000 zł

*Podane ceny zabiegów obejmują koszt zabiegu, pooperacyjne ubranko uciskowe 1 szt, konsultacje lekarskie po zabiegu, zmianę opatrunków, zdjęcie szwów. Cena nie zawiera znieczulenia (ogólne lub sedacja).

Wypełnij formularz
– natychmiast zajmiemy się obsługą

Imię i nazwisko

Email

Treść wiadomości

Zadzwoń
– umówimy Cię na spotkanie

+48 221 030 030

Wyślij maila
– odpowiemy w najszybszym możliwym czasie

rejestracja@klinikamiracki.pl

Obszary zabiegowe – zastosowania

Lifting, likwidacja blizn pourazowych
 • Twarz 
Modelowanie, ujędrnianie
 • Biust
 • Pośladki
 • Uda
 • Brzuch

Mocne strony zabiegu

 • Odmłodzenie wyglądu twarzy.
 • Naturalny efekt odświeżenia wizerunku.
 • Korekcja blizn zanikowych w trwały sposób.
 • Widoczne wyszczuplenie sylwetki.
 • Bezpieczna procedura.
 • Brak konieczności długotrwałej rekonwalescencji.

Alternatywne zabiegi

Kluczowe fakty

 
Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonuje lekarz.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym.
Ile trwa rekonwalescencja?
Lipotransfer Adivive nie wymaga rekonwalescencji, jest to zabieg lunchowy, po którym można wrócić do normalnych czynności życiowych.

Zasada Działania

 

Opatentowana technologia w celu selekcji najlepszych komórek macierzystych

Tkanka tłuszczowa, która jest pobierana podczas zabiegu Adivive, poddawana jest separacji z zastosowaniem opatentowanej technologii filtrów F.P.U. (fat processing unit). Oznacza to, że materiał posiada wyselekcjonowane, najbardziej żywotne komórki macierzyste.

Sterylność zabiegu i najwyższej jakości surowce

Przeszczep tłuszczu odbywa się w sterylny sposób i w obwodzie zamkniętym, a odwirowanie go w strzykawce ze specjalnym filtrem powoduje, że tkanka tłuszczowa jest wysokiej jakości. Dzięki temu, następuje szybsza przebudowa skóry, bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji.

Brak ryzyka odrzucenia, powikłań czy alergii

Pobrany materiał jest bezpieczny i naturalny dla organizmu. To główny czynnik, który przyczynia się do braku występowania odrzucenia, powikłań czy alergii.

Naturalna stymulacja skóry do przebudowy

Metoda Adivive polega na wykorzystaniu komórek macierzystych do ciągłego samoodnawiania się. Dlatego też skóra jest naturalnie stymulowana do przebudowy. W tym wypadku skuteczność polega na prostocie i zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Innowacyjny system, który zapewnia ekspresowe i długotrwałe odmłodzenie

Innowacyjny system daje natychmiastowy rezultat odmłodzenia i poprawy wyglądu, bez efektu sztuczności. Co istotne, wyniki tego rodzaju kuracji utrzymują się przez wiele lat w praktycznie niezmienionej formie.

Wskazania

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej.
 • Bruzdy i cienie pod oczami.
 • Utrata naturalnego owalu twarzy.
 • Wiotka skóra.
 • Zmarszczki.
 • Rozstępy.
 • Spadek jędrności piersi, pośladków, ud, łydek, ramion czy dłoni.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i okres karmienia piersią.
 • Miesiączka.
 • Infekcje skóry.
 • Nieprawidłowe czynniki krzepnięcia krwi.
 • Skłonność do powstawania bliznowców.
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew.
 • Zakrzepica.

Przebieg zabiegu

 

Konsultacja wstępna

W pierwszej kolejności lekarz przeprowadza wywiad medyczny, którego celem jest wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Potem specjalista zleca odpowiednie badania, konieczne do rozpoczęcia dalszej procedury.

Pierwszy zabieg

W trakcie zabiegu pobierane jest nie więcej niż 20-30 ml tłuszczu. Pacjent jest znieczulany za pomocą kaniuli odprowadzającej tłuszcz. Potem komórki tłuszczowe są odsysane z wybranego obszaru i przekazywane do przygotowania w specjalnej wirówce. Wyselekcjonowany tłuszcz, bogaty w komórki MSC, czyli komórki macierzyste, zostaje ponownie wstrzykiwany w wybrany obszar. Cała procedura odsysania i ponownego przeszczepu tłuszczu trwa od kilkudziesięciu minut do około 2 godzin.

Konsultacja kończąca

Po wykonanym zabiegu lipotransferu Adivive skóra jest opuchnięta, a obszarze poddanym leczeniu mogą wystąpić zasinienia. Objawy te znikają jednak samoistnie w ciągu od kilku do kilkunastu dni. Zalecane jest noszenie specjalnej odzieży uciskowej przez okres dwóch tygodni. Ponadto, w tym okresie należy unikać wzmożonego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli i wysokich temperatur. W przypadku braku występowania jakichkolwiek dodatkowych dolegliwości, dalsza konsultacja lekarska nie jest konieczna.

Jak się przygotować?

Jeśli lekarz zaleci wykonanie badań, są one konieczne do przeprowadzenia dalszej procedury medycznej. Wykluczenie niektórych schorzeń czy kłopotów w funkcjonowaniu organizmu może bowiem uchronić Pacjenta przed ewentualnymi niedogodnościami po zastosowaniu leczenia. Wnikliwa konsultacja lekarska  jest czynnikiem obligatoryjnym, w celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i komfortu podczas kuracji.

Częste pytania

Czy lipotransfer Adivive jest bezpieczny?

Nowoczesna metoda lipotransferu Adivive uznawana jest za jeden z najbardziej bezpiecznych sposobów na walkę z niedoskonałościami ciała przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry. To dlatego, że materiał pobierany do przeszczepu jest naturalny. Zabieg przeprowadzany jest w sterylnych warunkach, co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo. Natomiast wysokojakościowe komórki macierzyste, wykorzystywane podczas kuracji, przyczyniają się do zniwelowania ryzyka powikłań i alergii.

Dlaczego zabieg lipotransferu Adivive jest skuteczny?

Terapia stymuluje tkanki do intensywnej przebudowy, co bezpośrednio przekłada się na jej efektywność. Dzięki temu, w krótkim czasie można uzyskać spektakularne rezultaty odmłodzenia twarzy i świeżej prezencji. Pobrana z własnego organizmu tkanka tłuszczowa w naturalny i zarazem błyskawiczny sposób przyczynia się do małoinwazyjnego modelowania ciała.

Jak długo utrzymują się pozytywne efekty leczenia?

Pozytywne efekty leczenie są długotrwałe. W przypadku lipotransferu Adivive można więc liczyć na rezultaty utrzymujące się w praktycznie niezmienionej formie przez kilka lat. Co istotne, zaledwie jednorazowe wykonanie zabiegu przynosi satysfakcjonujące wyniki, które służą na długi okres czasu, bez konieczności częstego powtarzania kuracji.

Carousel contents not found!

Komentarz eksperta

Lipotransfer Adivive to fenomenalny sposób na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała, korektę defektów i zarazem likwidację oznak starzenia. Pacjenci mogą liczyć na szybkie, pozytywne efekty leczenia w postaci jędrnej, gładkiej skóry, bez zmarszczek i długiego okresu rekonwalescencji.

Tego rodzaju zabieg jest rewelacyjną metodą na odmłodzenie oraz odświeżenie wizerunku, a także poprawienie kształtu poszczególnych części ciała, takich jak piersi, pośladki czy uda. Zbędny tłuszcz, pobrany na przykład z okolicy brzucha staje się doskonałym materiałem do wypełnienia bruzd i zmarszczek na twarzy, a jego wysoka jakość minimalizuje ryzyko alergii.

Każdy, komu zależy na spektakularnej metamorfozie prezencji, powinien spróbować tego autogennego wypełniacza. Rezultaty końcowe niewątpliwie zasługują bowiem na uznanie. Plusem kuracji jest również połączenie dwóch niezwykle pożądanych jej następstw - wyszczuplenia ciała i rewitalizacji skóry.